Як побудувати вольєр для черепах

Кроки

 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 1.jpg 1 Домашній вольєр – черепаха може жити вдома або на вулиці (якщо погода дозволяє це). Домашній вальер може бути побудований, використовуючи фанеру (не використовуйте кедр або сосну) або пластмасовий контейнер (Див. картинки). Вольєр має бути ПРИНАЙМНІ у 8 разів більше, ніж ваша черепаха і мати ширину в 4 рази довше раковини для однієї дорослої черепахи або більше для кількох черепах.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 2.jpg 2 Вольєр на вулиці – якщо у вас є двір, виберіть сонячне місце приблизно 107.64 футів ? або більше для черепахи. Ви повинні помістити паркан навколо цього місця, щоб перешкоджати тому, щоб черепахи втекли занадто далеко або загубилися. А також від інших тварин, які можуть пошкодити їх. Черепахи - відомі землерийні рептилії, тому ви повинні вирити і помістити свій паркан глибоко в землю.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 3.jpg 3 Підстава - основа ґрунту/піску рекомендується. Кора чи газета НЕ підходять. Для отримання додаткової інформації, про те, які підстави використовувати і які уникати, будь ласка, відвідайте http://www.chelonia.org/Articles/march_2001.htm і http://www.tortoisetrust.org/articles/substrates.html.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 4.jpg 4 Температура - температура в приміщенні повинна бути близько 80 o F (26o C) протягом дня і 65o F (18o C) вночі. Для черепах, що живуть у закритому приміщенні, також важливо забезпечити хороший світло і обігрівач.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 5.jpg 5 Обігрів – черепахи мають грітися, щоб переварити їжу. Обігрівальна лампа повинна забезпечити температуру у 95-100o (35 -37) F. Зверніть увагу на те, що є керамічні лампочки, які не випромінюють світло і можуть бути заставлені на ніч.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 6.jpg 6 Світло – Для черепах, що живуть в закритому приміщенні і які не отримують пряме сонячне світло, важливо забезпечити лампою UVB принаймні 5 Вт. Світ повинен працювати протягом 12 - 14 годин на день і висвітлювати весь вольєр.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 7.jpg 7 Вологість – зберігайте вологість приблизно 50 – 65%. Зволожувач повітря корисний, щоб утримувати вологість на потрібному рівні. Це особливо важливо, якщо ви живете в холодному кліматі і исползуте обігрівач будинку, який має тенденцію висушити повітря.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 8.jpg 8 Затишні місця – черепахам подобається ховатися, тому важливо забезпечити місце, де вони можуть сховатися. Це може бути будинок (див. будиночки для черепахи на наданих картинах) або картонна коробка з отвором,щоб черепаха могла зайти в нього. Рептилія зазвичай спати в своєму будиночку.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 9.jpg 9 Їжа і вода – черепахи є вегетаріанцями. Вони їдять багато овочів (цикорій-ендивій, огірок), переважно бур'яни і деякі квіти. Ніколи не годуйте їх кормом для котів або кормом для собак, фруктів потрібно уникнути. Найбільш доступний корм для черепах некорисний. Давайте їм свіжі продукти щодня і мийте їх ретельно водою. Також давайте їм чисту воду кожен день в маленькому контейнері.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 10.jpg 10 Чистота – щодня чистіть підноси з-під води і їжі. Міняйте підстилку черепахам щомісяця.
 • Make A Habitat for Hermann’s Tortoises Step 11.jpg 11 Тримання разом декількох рептилій - знайте, що зміст разом кількох черепах може викликати проблеми, особливо якщо вольєр зовсім невеликий. Проблеми будуть часто відбуватися між двома чоловіками, але можуть також виявитися, якщо жіноча особина по відношенню до чоловічого буде дуже маленькою, оскільки чоловік не залишить жінку в спокої, і вона може бути затравлена. У разі необхідності тварини повинні відділятися і міститися у різних вольєрах.
 • Попередження

  • 1. Забезпечуючи затишне місце, переконайтеся, що черепахи не можуть залізти на неї і впасти або перевернутися. Черепахи можуть померти, якщо вони перевернуті протягом тривалого періоду часу.
  • 2. Будьте дуже обережні щодо встановлення вольєра поруч з травою. Трави можуть викликати 'гниль раковини' і хвороба органів дихання. Переконайтеся, що ви не залишили певну область, яка не покрита травою.
  • 3. Якщо Ви дійсно садите траву або які-небудь інші види рослин у вольєрі, переконайтеся, що у них немає пестицидів та хімічних добрив. Черепахи люблять їсти траву, і хімікати можуть убити їх.
  • 4. Якщо Ви тримаєте своїх улюблених черепах на відкритому повітрі, переконайтеся, що є деякий темне місце, щоб перешкоджати перегріву черепах (будиночок може забезпечити це місце).
  • 5. Встановлюючи поїлку, переконайтеся, що вона встановлена низько, але не торкається дна вольєра. Черепахи можуть потонути у воді.
  • 6. Переконайтеся, що ви також накриваєте свій вольєр на вулиці. Це може бути лист пластмаси. Це запобіжить птахів, собак, кішок і дику природу (єноти, опосуми і скунси) від вживання в їжу черепах.
  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?