Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як малювати картини

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Вибір фарб і пензлів

 • Paint a Picture Step 1 Version 2.jpg 1 Акварель. Найбільш доступна, дешева і проста у використанні акварельна фарба, яка буває або в тюбиках, або в невеликих пластикових лотках з декількома колірними палітрами. В залежності від якості фарби, акварель може бути легкою або досить живою і яскравою. Це гарний і ефективний спосіб почати, особливо для пейзажів і химерних натюрмортів.[1]
  • Акварельні фарби в більшості своїй густі, важкі і щоб їх використовувати, необхідно кисть попередньо змочувати у воді і проріджувати фарбу водою або змішувати фарбу з водою на палітрі. Це тонка і легка фарба, тому дуже підходить новачкам, хоча її і буває дещо важко контролювати.
  • Почніть з фарби хорошої якості, щоб уникнути розчарування в початку роботи. Акварельні фарби Sennelier доступні як у вигляді лотків, так і у вигляді тюбиків. Це фарби набагато більш високої якості, ніж ваші шкільні акварелі. Спробуйте лотки, щоб уникнути необхідності купувати окремо багато фарб. Також, це зручно з точки зору тримання всіх фарб в одному місці. Schminke, Windsor & Newton також вважаються якісними марками, які широко доступні в професійних магазинах.
 • Paint a Picture Step 2 Version 2.jpg 2 Акрилова фарба - це швидковисихаюча, але настільки ж універсальна, як олійна фарба. Вона є найбільш поширеною як для любителів, так і для професійних художників. Акрилові фарби на водній основі прості у використанні і широко доступні в професійних і спеціалізованих художніх магазинах, ідеально підходять для вимальовування хитромудрих деталей і абстрактних шедеврів. Вони менш дорогі, ніж олійні фарби, але не менш професійні.[2]
  • Акрилову фарбу найчастіше можна зустріти в тюбиках, як і масляну, і можна змішувати на панелі зі звичайною водою, щоб розбавити і створювати нові кольори. Тому ця фарба дуже швидко сохне і ідеально підходить для основних тонів, щоб підкреслити глибину і деталі в пейзажах, портретах і інших видах картин.
 • Paint a Picture Step 3 Version 2.jpg 3 Олійна фарба. Це сама універсальна, професійна і яскрава фарба. Вона також найдорожча і довше за все сохне, але пропонує всі види передових методів змішування і надає широкі можливості для професійних художників. Можливо, це не найкращий вид фарби для новачків, але його варто розглянути в майбутньому або експериментувати, якщо ви хочете кинути виклик.[3]
  • Олійна фарба часто продається в розчинних у воді блоках, які можуть використовуватися так само, як акварель, і можуть сохнути трохи швидше, ніж традиційні масляні фарби в тюбиках. Щоб отримати різноманітні основні кольори, потрібно навчитися змішувати фарби, щоб зменшити витрати на фарбу.
  • Якщо ви не хочете, щоб фарба прямо з тюбика видавлювалися великими краплями на полотно, як на картинах Де Кунінга (дивних на вигляд, але супер дорогих), то крім фарби вам потрібно розчинник.
  • Якщо ви малюєте олійними фарбами, необхідно для початку покрити поверхню акриловою грунтовкою, інакше фарба буде пошкоджувати полотно чи папір. Будь-яку поверхню для малювання, панель або дошку для змішування також слід загрунтувати, щоб продовжити їй життя.
 • Paint a Picture Step 4 Version 2.jpg 4 Зробіть фарбу з натуральних інгредієнтів. Хто сказав, що ви повинні купувати фарби? Використовуйте ягоди, чайні емульсії або навіть попіл. Це прекрасні методи, залежно від сюжету, який належить створити.
  • Фарби на основі їжі з плином часу можуть змінювати колір (або можуть гнити, залежно від того, як ви на це дивитесь). Це може дати вашої картини заснований на часі елемент, що змінюється протягом днів і тижнів після того, як ви закінчите картину. Зафіксуйте свою фарбу на основі яйця, перш ніж вона почне смердіти, і закінчуйте роботу з нею в термін або пройдіться поверх неї акриловою фарбою, щоб зафіксувати.
 • Paint a Picture Step 5 Version 2.jpg 5 Виберіть правильні кисті для роботи. В залежності від виду фарби, ви, в кінцевому підсумку, повинні вибрати кисті, необхідні для роботи з нею.[4]
  • Використовуйте округлий наконечник пензлі для акварелі. Кисті з синтетичного продукту з плоским наконечником є кращими для акрилових фарб, в той час як кисті з горіховим наконечником є кращими для олійних фарб. Ви можете експериментувати з різними волокнами щітки, вибираючи те, що вам по кишені.
 • Paint a Picture Step 6 Version 2.jpg 6 Підготуйте інші необхідні матеріали для того, щоб почати малювати. Щоб зберегти вашу одяг чистою і фарби зібраними в одному місці, вам потрібно ще кілька речей крім відмінних фарб і пензлів.
  • Виберіть полотно, відповідний для того типу фарби, які ви купили. Використовуйте розтягнутий полотно для важкої акриловій чи масляною фарб і акварельний папір для живопису аквареллю. Акварельний папір не розмокати від фарб, не буде скручуватися або слабшати.
  • Вам потрібні різноманітні чашки для змочування кистей і їх очищення, а також тримайте під рукою воду, якщо ви використовуєте акварель. Ви не будете відмивати їх повністю, а тільки споліскувати, тому виділіть для цієї мети старі склянки.
  • Купіть палітру або лоток для фарб. Кращі поверхні, на яких треба змішувати фарби, тонкі, і перевіряти їх відповідність можна або на білому пластику, або на емалевому лотку для фарб. Це дозволяє мати гарний білий фон для перевірки достовірності кольору, і ви можете легко дістатися до фарб в зручних місцях по всьому краю. Також, можна використовувати скляні пластини.[5]
 • Частина 2 з 4: Початок

 • Paint a Picture Step 7.jpg 1 Підготуйте місце для живопису. Надіньте стару одяг і приготуйте всі свої речі для початку роботи. Будь-який проект живопису, ймовірно, призведе до невеликого безладу, тому дуже важливо підготуватися до цього і уникнути плям фарби на килимі або інших поверхнях, які потім буде неможливо видалити. Щоб почати роботу, знайдіть відкрите місце з великою кількістю світла.
  • Як правило, прийнято використовувати мольберт для малювання, але це не обов'язково. Знайдіть тверду поверхню, типу старого кліпборда, щоб закріпити папір для акварелі, або встановити полотно на столі, накритому старою папером або газетою.
  • Постеліть газети або стару папір на підлогу і на будь-яку поверхню, яка може контактувати з фарбою. Вам не доведеться турбуватися про те, що ви капнули фарбою, якщо ви добре убезпечили все навколо, тому можете повністю сконцентруватися на створенні картини.
 • Paint a Picture Step 8.jpg 2 Намалюйте олівцем ескіз картини, хоча це і не обов'язковий крок. Ви завжди можете просто почати малювати, але ескіз може виявитися корисним для того, щоб намітити основну форму предмета, використовуваного в якості орієнтира. Якщо ви хочете намалювати горщик з квітами, ви не повинні вимальовувати крихітні деталі, але мати схематичне зображення пелюсток на папері, перш ніж додавати колір, може виявитися непоганою ідеєю.
  • Використовуйте контурні лінії, щоб зробити начерк основної форми і жестикуляционных ліній, щоб отримати відчуття простору між об'єктами в предметами. Картина буде складатися з багатьох невеликих форм, як ніби з безлічі невеликих картин. Спробуйте зосередитися на співвідношенні між речами.
  • Визначте місцезнаходження початку лінії, що висвітлює ваш предмет, і почніть дивитися на те, як падає тінь, яку ви повинні будете виділити кольором і підкресленням.
 • Paint a Picture Step 9.jpg 3 Змішуйте кольори. Витратьте деякий час, змішуючи на палітрі фарби і намагаючись отримати ті кольори, які ви хочете використовувати для малювання. Деякі художники будуть дійсно стурбовані тим, щоб отримати зображення як можна більш точним, як у "реальному житті", в той час як інші, можливо, захочуть щось трохи змінити. Немає певного правильного способу зробити це.
  • Змішайте невелику кількість кольорів, щоб накреслити лінії-тести, щоб побачити, як виглядає колір на білому фоні. Не змішуйте цілий тюбик білої і синій фарби, щоб отримати блакитний колір. Зробіть стільки фарби, скільки вам потрібно.
  • Окрасьте свої яскраві кольори невеликою кількістю білого, щоб пом'якшити їх, або додайте чорний, щоб створити різні відтінки кольору. Додавання протилежного кольору кольорового колеса в одну фарбу дасть вам нескінченний діапазон можливостей.
  • Використання різних контрастних кольорів у вашій картині допоможе створити більш динамічне відчуття кольору. Використовуйте багато тонів і відтінків, якщо ви серйозно думаєте про кольорі.
 • Paint a Picture Step 10.jpg 4 Практикуйтеся у використанні кистей. Вчіться використовувати, прибирати і піклуватися про ваших кистях, перш ніж почнете малювати. Перш ніж ви поринете в свій шедевр, придбайте деякий досвід, навчившись брати пензлем необхідну кількість фарби та практикуючись малювати гладкі, рівні лінії. Не хвилюйтеся про те, що ви малюєте, просто щось малюйте, змішуючи кольори і розбавляючи фарбу.
  • Використовуйте короткі і довгі мазки. Використовуйте якомога менше фарби на кисті, щоб отримати результат, до якого ви прагнете. Не насичуйте папір фарбою. Використовуйте різні кисті для різних видів ефектів, таких як промокання, ескіз і точковість.
 • Paint a Picture Step 11.jpg 5 Для початку намалюйте фон. Як правило, фон малюють першим, працюючи зі спини до лиця картини. Це дозволяє перейти від загальних деталей до конкретних, додавати шари, щоб створити невеликі деталі, а не навпаки. Якщо ви починаєте з пелюсток, картина може, в кінцевому підсумку, виглядати не збалансованою. Експериментуйте, щоб побачити, що найкраще працює для вас.
  • Боб Росс, всіма улюблений телевізійний живописець, був чудовий, коли починав з фону і, використовуючи уяву, рухався далі. Він зазвичай знаходив додаткові кольори і сухим пензлем робив фон в приємних тонах заходу, а потім починав малювати дерева та інші сцени природи, не плануючи. Це відмінний спосіб почати малювати на полотні.
 • Частина 3 з 4: Написання картини

 • Paint a Picture Step 12.jpg 1 Почніть малювати і нехай стаються нещасні випадки. Просто почніть малювати акуратно, використовуючи невелику кількість фарби на кисті, щоб почати формування фігури. Якщо ви керуєтеся лише своєю фантазією, нехай фарба створює форми, а ви йдіть за ними. Якщо ви вже почали з ескізу, як тільки ви намалювали хороший фон на папері або полотні, ви можете почати накладати на кольори форми, щоб створити відчуття простору.
  • Коли ви починаєте малювати свій предмет, ви повинні працювати над тим, щоб плоска поверхня виглядала більш динамічною і об'ємною.
  • Створіть перспективу, роблячи відповідні інтервали між об'єктами. Якщо все буде рівновіддаленим, та ж сама форма буде виглядати плоскою, а не динамічною. Предмети, що знаходяться позаду, повинні бути пропорційно меншими, в той час як речі, що знаходяться попереду – більш великими. Створіть перспективу розташування об'єктів відповідно. [6]
  • Деякі художники вважають ефективним перевернути своє творіння, щоб розглянути деталі. Розум видає символічну версію того, що ви малюєте. В своїй свідомості ви знаєте, що таке яблуко, так що будете схильні малювати версію яблука з своєї голови, а не те, що ви бачите перед собою. Погляд з іншого ракурсу іноді може допомогти вам побачити фігури, які вони є насправді, а не символи.
 • Paint a Picture Step 13.jpg 2 Додайте кольору від світлого до темного. Визначте джерело світла і тіні, щоб почати додавати значущості. Почніть додавати самі світлі кольори і поступово створювати темні тони. Це набагато простіше, коли шар більш темного кольору стає більш світлим, а не навпаки. Не ставте себе в безвихідне становище. Змішуйте невелику кількість фарби, додаючи колір розважливо і повільно.
 • Paint a Picture Step 14.jpg 3 Використовуйте кисть, щоб створити текстуру. Змінюйте кількість фарби на кисті і види мазків, які ви використовуєте, щоб створити різну текстуру. Короткі маленькі мазки можуть бути схожими на хутро, а більше гладкі мазки будуть вирівнювати фарбу. Використання меншої кількості фарби може допомогти "зістарити" предмет, у той час як за допомогою ще одного мазка можна згустити і додати щільності.
  • Якщо ви зіпсували частину картини, додавши занадто багато фарби, не панікуйте. Охопіть свої щасливі нещасні випадки і інтегруєте їх в живопису. Не витрачайте занадто багато додаткового часу, накладаючи зверху ще один шар, просто нехай ваш огріх буде, і озирніться на нього в кінці, щоб подивитися, як він вплинув на загальну композицію. Продовжуйте рухатися вперед.
 • Paint a Picture Step 15.jpg 4 Працюйте над однією річчю за раз. Це хороша ідея - зосередитися на одній частині картини, доопрацювати її до кінця, перш ніж рухатися далі. Але з'ясуйте, що краще для вас. Деякі художники стрибають по папері, займаючись живописом в різних регіонах, в залежності від форми і кольору предмета. Все буде залежати від вас. Але в цілому, продовжуйте працювати над однією частиною картини, перш ніж ви перейдете до іншої.
  • Важливо також подивитися на свою роботу з боку, щоб побачити "загальну картину". Зверніть увагу, як маленькі моменти впливають на загальну композицію і саму картину.
 • Paint a Picture Step 16.jpg 5 Надайте картині рух. Навіть якщо ви просто малюєте стопку книг або блюдо з апельсинами, це має змусити очі рухатися навколо предмета. Все, починаючи з складових, використання кольору, має бути різноманітним і текстурованим, а це потребує часу і практики.
  • Спробуйте трохи вивчити теорію кольору, щоб більше відчувати, як використовувати колір, якщо ви відчуваєте, що ваша картина виглядає плоскою.
 • Paint a Picture Step 17.jpg 6 Тримайтеся за неї. Писати картину - це важка робота! Не турбуйтеся, коли доводиться починати спочатку. Тепер, коли у вас є всі матеріали і підготовлене місце, поекспериментуйте з написанням різних предметів і продовжуйте розвивати своє ремесло. Якщо ви більше схильні до одного типу живопису, перемикайтеся з нього час від часу на написання інших видів картин.
 • Частина 4 з 4: Вибір теми

 • Paint a Picture Step 18.jpg 1 Напишіть пейзаж. Пейзаж є одним з найбільш універсальних і улюблених класичних предметів для відображення своїх навичок і розуміння світу природи. Пейзаж відображає перспективу і глибину, знаходячи куточок природного світу і відображаючи його у фарбах. Це завдання, якої деякі художники присвячують все своє життя.
  • Вам не доведеться жити біля підніжжя гори або в середині пустелі, щоб писати гарні краєвиди. Щоб почати писати свій ландшафт, сходіть на задній двір і знайдіть хороший ракурс на сарай або суміжну область з цікавою точки зору.
  • Із зростанням англійського трансценденталізму і натуралізму в XIX столітті, пейзажну живопис звели на високий рівень визнання і статусу, хоча живопис на відкритому повітрі була поширена з мінойського періоду історії мистецтва. В даний час пейзажі зображають людське вплив - дороги, рекламні щити і навіть автомобілі.
 • Paint a Picture Step 19.jpg 2 Напишіть портрет. Знайдіть людину або тварину, добре його висвітліть і розмістіть на порожньому тлі. Щоб відтворити деталі, можна скористатися олівцем чи можна застосувати більш імпресіоністський підхід до цього питання і спробувати вловити сутність предметів, якщо немає ідеального уявлення про картину.
  • В цілому, портрет – це деталі. Деякі найбільш успішні художники-портретисти епохи Відродження спочатку навіть навчалися гравюрі і ювелірному справі, щоб звикнути до дрібних деталей. [7] Немає неправильного способу написати портрет.
  • Пробуйте малювати з натури, щоб дізнатися про людських формах у відповідних пропорціях і рухах. Розгляньте роботу з фотографією, щоб ваш об'єкт не сидів перед вами протягом кількох годин. Або по-старому можете посадити його з келихом вина під неголосну класичну музику, щоб підтримувати його в розслабленому стані.
  • Автопортрети, також вважаються загальної та живою формою для дослідження. Сядьте перед дзеркалом і намалюйте те, що ви на ньому бачите. Знайдіть свого внутрішнього Рембрандта.
 • Paint a Picture Step 20.jpg 3 Напишіть натюрморт. Зберіть на столі групу предметів під гарним освітленням, вивчіть її і намалюйте. Квіти, фрукти і овочі, іграшки та інші предмети, все ідеально підходить для сучасного натюрморту. Зберіть їх естетично приємним способом на столі, з достатнім освітленням, щоб вони кидали тінь і створювали глибину, а потім приступайте до роботи.
  • Класичний живопис натюрморту включає свою особливу символічну традицію, що представляє собою складну мають метафоричну таблицю під назвою vanitas (марнославство латиною).[8] Колекція квітів та продуктів харчування, ефемерних та природних предметів іноді означала смертність, в той час як класичний натюрморт Золотого століття зображував багатство. У деяких регіонах колекції врожаю збиралися для того, щоб святкувати завершення праці в сільському господарстві.
 • Paint a Picture Step 21.jpg 4 Створіть абстрактний живопис. Порушуйте правила. Малюйте абстрактно-експресіоністські експерименти. Поставте на програвачі якийсь джаз і намалюйте те, що ви чуєте, змішуючи кольори на льоту і візуалізуючи звуки, або перегляньте інші абстракції в кольорі.
  • Незалежно від ваших матеріалів або вашого предмета, ви не повинні відчувати ніякого тиску, щоб малювати представницько або "точно". Хочете намалювати карикатуру або перебільшені мультиплікаційні версії ваших предметів? Тоді вперед!
 • Поради

  • Завжди працюйте на чомусь не надто цінне. Якщо ви малюєте на гранітних стільницях, ви можете їх зруйнувати!

  Що вам знадобиться

  • Палітра
  • Вода
  • Фарба
  • Поверхня для малювання
  • Кисті
  • Паперові рушники


  Джерела і посилання

 • ^ http://www.handprint.com/HP/WCL/tech14.html
 • ^ http://emptyeasel.com/2007/01/16/как-выбрать-между-акриловой-и-масляной-краской/
 • ^ http://www.gremlins.com/donal_buckley/масла.html
 • ^ http://digital-painting-software-review.toptenreviews.com/как-выбрать-правильные-кисти-для -вашего-шедевра.html
 • ^ http://www.artistsnetwork.com/средний/акрил/что-необходимо-знать-при-изучении-акриловой-краски
 • ^ http://www.studentartguide.com/статьи/как-рисовать-быстрее.
 • ^ http://www.metmuseum.org/toah/hd/bpor/hd_bpor.htm
 • ^ http://www.техника-простой-масляной-живописи.org/натюрморт-символизм.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?