Як стати видатною особистістю

Кроки

 • Play a Player Step 08.jpg 1 Впевненість – ключ до успіху. Якщо ви – сором'язлива людина, постарайтеся усвідомити свої страхи і зрозумійте, що коли ви відчуваєте впевненість у собі, вам нема чого боятися. Якщо ви боїтеся говорити з людьми, знайдіть того, з ким вам комфортно і заведіть розмову, а після цього усвідомте, що розмова з незнайомим людино – це те ж саме. Кожен день переконуйте себе, що ви прекрасні.
 • Have a Great Personality Step 02.jpg 2 Не забувайте про почуття гумору і легко все сприймайте. Люди будуть вдячні вам за позитив, який ви привносите в їх житті.
 • Have a Great Personality Step 03.jpg 3 Завжди будьте гарною людиною. Це найважливіший крок. Неважливо, хто ви, якщо ви – хороша людина, єдина причина, по якій вас можуть не любити, – це заздрість. Ніколи не грубите людям, навіть якщо ви дуже втомилися – замість цього, запишіть ваші думки про них і порвіть аркуш паперу. Ніхто не любить злісних людей, адже вони відчувають, що ця злість може бути звернена і на них. Будьте добрим до всіх: парубкові-ботаніку, дівчинки-емо і т. п. Це залишає набагато більше відкритих можливостей для дружби і люди заздрять вашій сміливості.
 • Have a Great Personality Step 04.jpg 4 Завжди зберігайте спокій, холодну голову і зібраність. У якій би ситуації ви не опинилися, пам'ятайте, що завжди варто вести себе спокійно. Ніколи не починайте спір, якщо на те немає вагомих причин, а ви добре підковані в суперечках. Ніколи не сваріться з людьми, з якими ви хочете залишитися друзями. Якщо ви трохи нервуєте (поруч з новим другом або людиною, яка вам подобається), глибоко вдихніть, забудьте про всі страхи і просто розважатися.
 • Have a Great Personality Step 05.jpg 5 Завжди будьте чесними і відчувайте себе комфортно. Незручні ситуації можуть змусити вас почувати себе незручно. У будь-якому випадку, це легко запобігти. Якщо ви наодинці з людиною, яку ледве знаєте, або навіть з групою незнайомих людей. Не переживайте про те, що у вас мало спільного, просто заведіть невимушена розмова, будьте доброзичливі, дивіться людям в очі і демонструйте відкритість. Якщо ви ніяково вытаращитесь на них і будете щось мимрити, ви будете виглядати нездатною підтримати розмову, тому просто вдихніть, розслабтеся і скажіть собі, що цей чоловік такий же, як і ви.
 • Become the "It Girl" at a New School Step 02.jpg 6 Будьте щасливі. Намагайтеся завжди і у всьому бачити позитивні сторони, посміхайтеся і будьте оптимістом (крім ситуацій, де таке веселощі буде неприпустимим, наприклад, на похороні). Ніхто не може чинити опір щасливій людині. Це необов'язково має бути удаваним, не намагайтеся приховувати свої справжні почуття. Якщо що-то і правда турбує вас, ніколи не намагайтеся видавити з себе посмішку, але при цьому постарайтеся знайти в ситуації позитив і покажіть всім, що ви щаслива людина. Посмішка на вашому обличчі – це ідеальне прикриття, яке миттєво буде залучати до вас людей. Навіть якщо вам хтось не подобається, завжди посміхайтеся їм, адже все одно неприємно усвідомлювати, що вони вас не люблять.
 • Become the "It Girl" at a New School Step 06.jpg 7 Ніколи не демонструйте "зіркову хворобу", люди помітять і втратять до вас повагу. Дійсно популярні люди володіють сильною харизмою і не намагаються здобути популярність. Надійні друзі – це шлях до набуття ще більш широкого кола спілкування, у вас завжди буде на кого покластися. Але не забувайте про них, коли заводите нових друзів, і не використовуйте друзів в корисливих цілях, адже вони можуть розповісти про це і ви будете здаватися непорядним.
 • Have a Great Personality Step 08.jpg 8 Подумайте, що викликає у вас повагу до людей, якщо хочете бути поважним. Носіть стильну і зручну одяг. Уникайте одягу, яка може сподобатися тільки певному колу людей. Говорите дотепні і правильні речі, але ніколи не ведіть себе нерозумно, інакше ви будете виглядати як людина, нездатний підтримати розмову.
 • Have a Great Personality Step 09.jpg 9 Ніколи не зводите себе на п'єдестал. Думати, що ви – краще всіх, в принципі, нормально. Але, в будь-якому випадку, можете повірити, що мало хто з цим погодяться (без образ, просто всі думають про себе як про самому кращому людину). Ніколи не пускайте пил в очі, це виглядає безглуздо і здається, що ви втратили самовладання. Будьте скромні при людях, але завжди приймайте компліменти і самі їх говорите іншим.
 • 10 Будьте відкриті для відносин. Ніколи не проходьте повз когось, кого вважаєте "недостатньо крутим" або "занадто страшним", тому що зазвичай ці люди дивні, і дружба з ними принесе багато радості у вашому житті. Ніколи не думайте, що якщо хто-то належить до певного "типу" людей (наприклад, емо, чудик, заучка), люди подумають, що ви ставитеся до цього типу. Власне кажучи, люди подумають, що ви чудова людина, якщо дружите з такими різними особистостями. Не намагайтеся подружитися з тими, хто "вище вас". Якщо подумати, то по-справжньому класні люди – це ті, хто "не може бути вище", тому, дружити з кимось краще вас означає, що ви не думаєте про себе як про кращому. Дружба з людьми "нижче вас" дасть вам заряд впевненості в собі і не буде надавати вам вигляд, ніби ви одержимі заслужити добру славу. Це не означає, що вам не можна дружити з іншими чудовими людьми.
 • Попередження

  • Не намагайтеся бути кимось, ким ви не є. Просто покращуйте свої якості.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?