Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перевірити есе на плагіат

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Допустимі межі

 • Check an Essay for Plagiarism Step 1.jpg 1 Розглянемо звичайну роботу автора. Якщо ви знаєте письменника, чого ви чекаєте від цієї людини? Якщо робота виглядає набагато краще, ніж очікується, це може бути причиною, щоб копнути трохи глибше. Звичайно, якщо це анонімна робота, цей крок не застосовується. Тим не менш, викладачі, які безпосередньо оцінюють роботи, не витратять багато часу, щоб визначити, на що здатний кожен студент і виявити відмінності, які не відповідають його справжнім здібностям.
  • Ця людина зазвичай допускає орфографічні помилки, але раптом ні однієї помилки у всій роботі.
  • Ця людина, як правило, має незв'язні або погано сформовані поняття і раптом робота містить добре сформульовані пропозиції.
  • Робота більш об'ємна або містить глибокий аналіз, ніж ви очікували від цієї людини.
  • Під час оцінювання робіт прийміть до уваги: чи обговорювалася ця тема в класі. Для хороших наукових працівників і відмінників, це не така проблема, але для трієчників, які не звикли і від яких не чекали написання більш глибоких досліджень, включаючи матеріалів, які не відносяться до теми, або того, що виходить за рамки обговорення в класі, може бути червоним прапором. Звичайно, це може бути знаком того, що у вас в класі є нудьгуючі та обдаровані студенти, тому будьте проникливі.
  • Можливо, що автор займається додатково, більш старанно намагається або просто знайшов себе і нарешті «витягує». Звичайний рівень автора – це лише можливий індикатор попередження про ймовірні проблеми; будьте обережні, щоб не переглянути і позитивні причини!
 • Check an Essay for Plagiarism Step 2.jpg 2 Знайте свій предмет. Ваші власні знання та обмеження мають вплив на оцінювання плагіату. Як добре ви знаєте предмет? Ви впевнені, що ви начитані вивчили предмет так, щоб зуміти помітити, коли хтось використовував пропозиції або концепти іншої людини, нічого не змінюючи? З досвідом ви почнете впізнавати яскраві риси плагіату, але навіть відразу після коледжу ваші власні знання допоможуть вам зрозуміти, коли ви щось читаєте, що це не першоджерело.
 • Метод 2 з 4: Пошук індикаторів плагіату

 • Check an Essay for Plagiarism Step 3.jpg 1 Шукайте невідповідність або «індикатори плагіату». Зазвичай, людина, що займається плагіатом, допускає маленькі відмінності між своєю роботою і статтею, книгою або есе з якої копіює. Це очевидна помилка – автор намагається видати чужу роботу за свою. Деякі стандартні індикатори роботи, яка містить плагіат, викладені в наступних кроках.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 4.jpg 2 Подивіться на правопис. Орфографія може бути індикатором плагіату для перевіряючого, якщо вона непослідовна і змінюється відповідно до різних діалектів.
  • Непослідовна орфографія: Якщо одне і теж слово написано по-різному у всій роботі, це може бути індикатором того, що в деяких випадках автор скопіював текст і об'єднав в один кілька окремих уривків. Пам'ятайте, іноді буває, що автор неписьменний або поганий редактор і не пам'ятає (або йому все одно) яке правильне написання.
  • Британський англійський проти американського англійського (і навпаки). Якщо автор копіює з книги, виданої в країні, де в англійському слова мають альтернативні варіанти написання, що відрізняється від вашої мови, це може бути індикатором небезпеки. Наприклад, варіанти написання, де замість буквосполучення "ou" йде "o", наприклад "colours," або варіанти написання "s" замість "z", наприклад "recognised" повинні бути індикаторами плагіату (і навпаки, де американський англійська не є стандартом). У деяких випадках студенти думають, що якщо вони будуть використовувати текст або книгу, видану у власній країні, плагіат не буде виявлений. Звичайно, якщо ваш студент з країни, в якій письмовий англійська відрізняється, ви повинні прийняти це до уваги.
  • Майте на увазі, що якщо у вашого студента включена перевірка помилок, правопис може і не бути "індикатором", який ви шукайте. Це залежить від того, як уважно студент редагує і якщо це робота зроблена в останній момент, то менша ймовірність, що така перевірка відбудеться.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 5.jpg 3 Порівняйте рівень лексики з очікуваним рівнем словникового запасу студента. Використовується лексика може бути викриттям для студентів не використовують слова більш високого рівня, особливо в старших класах. Учень восьмого класу, який використовує такі слова, як "схильність", "осаджувати" або "принизити" можна вважати "індикатором небезпеки".
 • Check an Essay for Plagiarism Step 6.jpg 4 Подумайте про зв'язності і легкості читання. З вашої точки зору, як читача: робота єдина і її легко читати або вона виглядає незв'язної, з різко мінливими ідеями і раптовою зміною стилю? У той час, коли підтискають терміни здачі, у деяких людей виникають нестиковки з логічною послідовністю під час написання роботи, яка містить шматки скопійованого тексту, які зустрічаються то тут, то там. Часто текст буде здаватися більш несвязным і винятковим, ніж коли хтось намагається правильно впорядкувати свої думки. Пункти для пошуку включають:
  • Фрагментація пропозиції. Якщо уривок оповідає про щось і потім раптово обривається і змінюється кілька разів, це може бути індикатором того, що твір була вставлена чужа робота.
  • Довгі складні речення, які здаються недоречними. Як правило, у авторів є особливий стиль ("голос"), коли справа доходить до написання. Робота людини, який майже завжди використовує виключно короткі і лаконічні фрази, раптом змінюється і в неї додається декілька (чотири рядки) складних речень, повинна натякнути про плагіат. Бездоганні абзаци в поганій роботі – сигнали для занепокоєння!
  • Незграбні зміни в точці зору. Неприродне або форсоване зміна точок зору може сигналізувати про плагіат.
  • Слабке початок і кінець, відмінна основна частина. (Або інша форма слабких і сильних частин. Незважаючи на те, що це може бути знаком того, що студент, який намагається побудувати роботу логічно, це, також, може бути сигналом плагіату, якщо студент копіює і вставляє з різних джерел. Плагіатор може написати вступ, вирізати і вставити з кількох різних джерел основну частину роботи і потім написати висновки. Вирізані і вставлені частини будуть читатися зовсім в іншому тоні і стилі, ніж те, що написано студентом. До того ж, абзаци будуть читатися по-різному, якщо взяті з різних джерел. Цитати, ймовірно, будуть відрізнятися (у студента в поспіху, не буде часу маніпулювати з посиланнями або примітками) і власні рядки студента будуть здаватися більш слабкими, ніж скопійовані частини.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 7.jpg 5 Перевірте пунктуацію. Пунктуація може бути індикатором плагіату, оскільки багато людей розставляють знаки пунктуації неправильно. Якщо у студента завжди були проблеми з пунктуацією і раптом він почав розставляти правильно, це індикатор плагіату. Якщо ви не знаєте людини чию роботу перевіряєте, пунктуація все ще може бути оцінена на невідповідності. Наприклад, в одній частині роботи пунктуація може бути жахливою, в той час як в іншій, несподівано стати ідеальною. Або, загалом, багато ком і крапок з комами починають з'являтися в одній частині роботи, коли в іншій – ніяких інших знаків пунктуації немає.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 8.jpg 6 Перевірте часи. Будь-яка зміна часу в роботі, яка здається неприродною і не відповідає явному стилю студента, це те, на що слід звернути увагу. Речення з пасивними конструкціями, як правило, хороший показник, оскільки багато вчені мають схильність до використання пасивних конструкцій у тексті, через бажання здаватися більш авторитетними.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 9.jpg 7 Шукайте невідповідності займенників. У випадку "двозначного" третьої особи автори, як правило, схили використовувати універсальний чоловічий рід "він", гендерно-нейтральний рід "він/вона" або множина "вони", щоб висловити свої думки. Перемикання між цими способами виразу (третьої особи) може бути індикатором плагіату. З іншого боку, це може бути досить складно граматично (і соціально) і автор може просто плутати або йому набридне намагатися дотримувати це правило, так що не надавайте цьому велике значення.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 10.jpg 8 Читайте аж до цитат. Правильно автор цитує книги, статті або онлайн-джерела? Чи очевидно, що деякі джерела пропущені або неповністю цитированы? У деяких випадках студент може цитувати одного автора, скопіювавши елементи робіт різних авторів, процитованих одним, яких він не потрудився прочитати, відчайдушно сподіваючись, що перевіряючий не буде заглиблюватися в його твір.
  • Потрудився автор твору додати виноски та примітки там, де концепції, ідеї або факти були викладені словами іншої людини або опустив цей момент?
  • Цитати включені, але лапки опущені? В деяких випадках, це недбале редагування або, можливо, забудькуватість, в той час як в інших випадках, це може бути навмисною спробою представити чужу роботу за власну.
  • Перевірте рік цитат. Якщо вони з попередніх десятиліть, це може сигналізувати про скопійованої роботі – навіть, якщо тема зачіпає тільки що-то з іншого століття, наприклад зачіски 70х, повинна бути включена хоча б одне посилання на сучасного автора. Всебічна робота буде містити недавні і старі дати або відступати на бік останніх досліджень актуальних питань.
  • Чи існують ці цитати? У деяких випадках, студенти придумують цитати, або стверджують, що розділ роботи є в книзі, в той час, коли його там немає. Можливо, у вас є доступ до книги, і ви можете це перевірити. Або перевірте в книгах Google або подивіться цитату онлайн. Щоб зрозуміти, коли потрібно перевіряти роботу на плагіат, потрібен досвід і знання. Якщо у вас виникли підозри, що журналу під назвою «Мишаче акушерство» не існує, тоді перевірте це.
  • Матеріал взято з Вікіпедії? Ви можете здивуватися тому, як багато людей думають, що цілком нормально цитувати Вікіпедію без особливих роздумів – і виразно без лапок!
 • Check an Essay for Plagiarism Step 11.jpg 9 Візьміть до уваги структуру. Очевидний знак плагіату в тому, коли робота схожа за змістом відразу у кількох студентів, включаючи розміщення абзаців, використаних заголовків і послідовності викладу. Якщо більше двох або трьох осіб надали схожі роботи, скоріше за все вони користувалися однаковими джерелами. Вам потрібно припинити це на початковому етапі, піддаючи сумніву весь клас або використовуючи заходи, передбачені вашою школою або коледжем.
  • Якщо бездумне списування нестримно зростає, зніміть по одному балу у кожного і почніть заново. Це гарне покарання. Незважаючи на те, що це нечесно по відношенню до тих, хто не списує, саморегулювання серед однолітків може бути хорошим результатом такої дії і, будемо сподіватися, що ви не зіткнетеся з такою проблемою.
 • Метод 3 з 4: Онлайн перевірка на плагіат

 • Check an Essay for Plagiarism Step 12.jpg 1 Почніть з простих пошуковиків. Якщо у вас є підозри про роботу або її частини, виріжте і скопіюйте уривок підозрілого тексту або абзацу та вставити в рядок пошуку. Натисніть enter і подивіться, що видасть пошук. Якщо текст був скопійований у вихідному варіанті або досить близько, велика ймовірність того, що пошукова система видасть кілька збігів. Будь онлайн джерело з подібною інформацією з'явиться на першій сторінці пошуку.
 • Check an Essay for Plagiarism Step 13.jpg 2 Використовувати сайт "Перевірка плагіату". Існує кілька сайтів, щоб перевірити роботу на наявність плагіату. Деякі безкоштовні, деякі за невелику плату – вам буде потрібно прочитати умови користування сайтом і зрозуміти рамки роботи сайту, щоб з'ясувати чи зможе сайт задовольнити ваші потреби. В основному шукайте сайти, де ви можете завантажити або «вирізати і вставити» цілу роботу на сайт і потім сайт перевірить роботу на подібності між текстом самої роботи і іншими джерелами. Програма покаже місця, що містять плагіат.
  • У вашій школі або коледжі вже, можливо, є програмне забезпечення, здатне перевірити текст на утримання плагіату, в комбінації з інтернетом або інших пошукових систем.
  • Turnitin® – відома програма перевірки на плагіат.
 • Метод 4 з 4: Розкажіть своїм студентам про те, чого ви від них очікуєте

 • Check an Essay for Plagiarism Step 14.jpg 1 Розкажіть своїм студентам про своїх очікуваннях. Добре, якщо ви помітили, що деякі студенти бездумно запозичують роботи в інших людей, але потрібно підійти до цього питання обережно і уважно, щоб плагіат зник назавжди – хоча б з вашого класу! Ви можете по-різному оцінювати роботи, сказавши своїм студентам з самого початку, що ви обізнані про тактику плагіату, ви знаєте про сайти з творами і ви дійсно будете перевіряти роботи на плагіат, використовуючи програмне забезпечення, інтернет і свої власні знання.
  • Попередьте клас про плагіат на початку року або семестру. Покажіть студентам, як виглядають сайти з творами і як ви можете помітити твори, взяті з такого сайту за лічені секунди (наприклад, вивчіть відомий сайт з творами http://www.coastal.edu/library/presentations/mills2.html).
  • Покажіть студентам, як уникнути плагіату. Тільки не лякайте їх, так як для багатьох студентів тактика залякування часто призводить до порушень або необхідності перехитрити вас – замість цього, краще ознайомте їх з технікою і способами написання і дослідження, щоб вони отримували задоволення від написання. Привчайте своїх студентів до самостійного міркування на задану тему, ставлячи в приклад інших мислителів, які самостійно збагатили свій світогляд, дозволивши нам пізнавати глибину великого людського мислення протягом тисячі років.
 • Поради

  • Крім пояснення, що таке плагіат і як краще редагувати, багатьом студентам знадобляться знання про оптимальне використання часу. Це допоможе кожному учневі краще управляти всіма конкуруючими потребами свого життя, включаючи спорт, різні предмети, хобі, вечірки та сон. Якщо у вас є можливість, розкажіть класу про управління часом, щоб студенти навчилися уникати поспіху на останніх хвилинах з метою закінчити роботу (основна причина плагіату). Вивчення стратегій може допомогти їм обзавестися гарною звичкою для життя і допомогти уникнути частих проблем, таких як: перфекціонізм і зволікання.
  • Іноді слова, які, як правило, складні або рідко використовуються входять в моду завдяки кіно або пісень. Якщо студент починає зловживати тим, що раніше було більш складним словом, то масова культура може бути реальним джерелом, а не плагіатом!
  • Зберігайте копії добре написаних оригінальних робіт. Деякі з них можуть з'явитися в майбутніх класах і якщо у вас є копія оригіналу, це не займе у вас багато часу, щоб помітити копіювання.
  • Недбалі навички редагування завжди можна поліпшити. Якщо ви думаєте, що це елемент, який сприяє плагіату (наприклад, погане цитування, погане розуміння як використовувати лапки і так далі), тоді зробіть щось з цим. Проведіть урок, присвячений аспектам редагування робіт. В кінці перевірте студентів, щоб упевнитися в тому, що вони добре зрозуміли основи.
  • Плагіат часто знак того, що автор не справляється із завданням. Це можливість для навчання студента, а не для відчитування (отчитывания або відштовхування. Чому студент страждає цим і що можна зробити? Чому студенти твердо вірять, що використовують свої власні слова – який прогалина в розумінні цього і як ви можете подолати це? Велика ймовірність, що молодші або менш досвідчені студенти, що пропустили ці деталі розуміння і добре б знайти засіб поліпшити розуміння того, що таке плагіат і як знайти власні слова і пропозиції. Не робіть так, щоб уникнення плагіату звучало жорсткіше, ніж треба, оскільки це може відштовхнути студента.
  • Деякі студенти будуть говорити «інформація перебувати у вільному користуванні» і те, що вона є в інтернеті для того, щоб її використовувати. Розмови такого роду – захист, але явно неправильна і як педагог, ви повинні навчати своїх студентів. Допоможіть їм зрозуміти, що багато з них або їх однолітки будуть заробляти словами (це можуть бути пісні, романи, фільми, тощо) і тоді вони не будуть так натхненно стверджувати, що їхня важка робота повинна бути безкоштовною.

  Попередження

  • Деякі викладачі рекомендують швидкі усні перевірки, щоб виявити студента-плагіатора. Проблема цього методу полягає в тому, що він може налякати інтроверта або сором'язливого людини, який насправді зробив усе роботу самостійно, але відчуває сильне потрясіння через виступів на публіці або з-за того, що повинен сформулювати думки. Подумайте двічі, перш ніж брати до уваги результати швидкого усного тесту. Внаслідок такого агресивного підходу, ви знайдете, те що посієте.
  • Важче буде знайти людину, який заплатив, щоб йому написали роботу або здали іспит за нього. Це простий обман і якщо його виявили, це як правило, призводить до виключення з навчального закладу. Хоча, думка про те, що існують люди, які займаються цим, може привести в лють, вони понесуть заслужене покарання – досить важко підтримувати якість роботи, коли ви не розумієте, що робите чи говорите. Подивіться, чи проводить ваша установа перевірку, щоб переконатися той чи людина здає іспит і використовуйте свої очікування від рівня студента або класу, щоб керуватися своєю інтуїцією, поки читаєте роботу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?