Як втратити вагу, дотримуючись дієти "5 шматків"

Кроки

Метод 1 з 3: Дотримання дієти «п'ять шматків»

 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 1.jpg 1 Пийте низькокалорійні напої. Доктор Елвін Льюїс, засновник цієї дієти, вказує на необхідність правильного питного режиму. Вживаючи достатню кількість води, ви будете відчувати ситість і уникнете зневоднення. Найголовніше, що кількість калорій, вибраних вами напоях, повинно дорівнювати нулю.
  • Щоранку вживайте на сніданок велику чашку чорної кави і мульти-вітаміни. Доктор Елвін Льюїс говорить про те, що вночі організм переходить в режим голодування, і чим довше ви зможете продовжити цей стан, тим більше зайвих кілограмів ви втратите. Тому багато пийте, особливо вранці, щоб позбутися від зайвої ваги. Протягом дня ви зможете надолужити згаяне.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 2.jpg 2 Обсяг вашої обідньої порції повинен становити п'ять невеликих шматків, розміром в 1 укус кожен. Ви можете з'їсти 5 шматочків салату розміром на один укус кожен, 5 шматочків омара або 5 шматочків батончика Снікерс. Доктор Елвін пояснює, що завдяки батончик Снікерс дуже легко почати слідувати цій дієті. Робіть свій раціон різноманітним; наприклад, п'ять шматочків гамбургера плюс п'ять шматочків яблука і моркви.
  • Чим рідше ви міняєте свій раціон, тим гірше для вашого організму. Ви як і раніше будете втрачати вагу, однак ви не будете отримувати поживні речовини, яких потребує ваш організм.
  • Навіть якщо ви зробите свій раціон різноманітним, ви все одно не зможете отримувати достатню кількість поживних речовин. Не дивуйтеся, якщо ви будете відчувати запаморочення або нудоту. Якщо ви будете слідувати цій дієті, віддавайте перевагу висококалорійних продуктів, жирів і білків, щоб організм отримував всі необхідні поживні речовини.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 3.jpg 3 Обмежте свою вечерю, подібно до обіду, п'ятьма шматками. Вечеря теж повинен складатися з 5 шматочків розміром на один укус кожен. Ні більше, ні менше. Знову ж, робіть своє меню різноманітним, щоб ваш організм отримував необхідну кількість поживних речовин. Організм має потребу в калоріях, щоб функціонувати належним чином. І не забувайте про те, що необхідно багато пити.
  • Одна з причин, чому багатьом подобається ця дієта, це те, що ви можете їсти все, що ваша душа забажає. Ви можете з'їсти п'ять шматочків чізкейку або морозива, якщо ви хочете цього. Тим не менш, намагайтеся уникати шкідливих продуктів, роблячи свій раціон збалансованим (наскільки це можливо).
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 4.jpg 4 Приймайте мультивітаміни кожен день. Доктор Льюїс визнає, що дотримуючись цієї дієти організм не отримує всі необхідні поживні речовини. На це варто звернути увагу, якщо ви дотримуєтеся дієти протягом тривалого періоду часу. Тому приймайте полівітаміни кожен день.
  • Ви можете думати, що у вітамінах немає необхідності, якщо ваша дієта досить збалансована. Однак не варто так думати. Ця дієта не безпечна для здоров'я; тому приймайте вітаміни кожен день.
  • Жувальні вітаміни це солодке задоволення серед мук голоду; це - ще один шматок.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 5.jpg 5 Вживайте білкову їжу кожен день (Снікерс містить кілька грам білка). Отримати достатню кількість калорій найлегше з вуглеводів і жирів. Включайте в свій раціон білкову їжу, щоб нирки працювали належним чином, а організм не страждав від зневоднення.
  • Найпростіший спосіб отримувати достатню кількість білка - це є м'ясо, курка, індичка, яловичина, риба чудово підійдуть для цієї мети. Тофу також містить білок. Також ви можете додавати протеїновий порошок в свої напої.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 6.jpg 6 Робіть перекус розміром в один шматок між прийомами їжі. Доктор Льюїс каже, що загальний обсяг з'їденої їжі повинен становити 12 шматків на день; якщо ви хочете, ви можете перекусити чим-небудь між прийомами їжі. Вважайте! Не більше одного шматка.
  • Ваш перекус повинен бути ситним, завдяки чому ви зможете вгамувати голод. Для цього найкраще підійде жирна їжа. Великий шматок сиру – це хороший варіант, до того ж це білкова їжа.
 • Метод 2 з 3: Розуміння цієї дієти

 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 7.jpg 1 Врахуйте, що ця дієта відноситься до нездоровим систем живлення. Навіть доктор Оз згадав про це під час шоу.
  • Ця дієта не є системою живлення, слідуючи якій ви повинні повністю змінити спосіб життя, як наприклад, у випадку з дієтою Аткінса або вегетаріанством. Це дієта має на увазі під собою "голодування" – харчування крихітними порціями.
   • Не переживайте надмірно: досвід показує, що хірурги, які використовують "хірургічний метод" для того, щоб пацієнт позбувся зайвих кілограм, говорять про те, що людина може жити, харчуючись такими маленькими порціями протягом місяця, а потім трохи збільшити обсяги порцій через місяць (наприклад, 4 або 5 малих прийомів їжі в день в які включено достатню кількість калорій).
   • Зверніть увагу, що в організмі людини глюкоза є основним і найбільш універсальним джерелом енергії для забезпечення метаболічних процесів, і деякі хворі отримують глюкозу внутрішньовенно протягом тривалого періоду часу, перш ніж перейти на звичайне харчування. Таке може бути, якщо, наприклад, людина не може ковтати після інсульту або знаходиться в комі. Як бачимо, ця дієта може підтримувати життя протягом десятиліть, але як вже було згадано не варто робити її своїм способом життя.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 8.jpg 2 Не слідуйте цій дієті протягом тривалого періоду часу. В крайньому випадку, ви можете дотримуватися її протягом декількох тижнів. Робіть перерви на кілька днів, щоб організм зміг прийти в нормальний стан. Ця дієта ефективна, тому що ви мало їсте, однак не варто робити це тривало.
  • Після того як ви почнете слідувати цій системі харчування, ви можете прийти до висновку, що це не так просто, як здається. Спробуйте слідувати цій дієті протягом декількох днів і подивіться, як реагує ваш організм. Можливо, включаючи в свій раціон корисні продукти, вам буде легше слідувати цій дієті.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 9.jpg 3 Постарайтеся зрозуміти, що ця дієта заснована на обмеженні калорій і на голодуванні. Тут немає ніякого чарівництва: ця дієта заснована на голодуванні і на зменшенні калорій. Якщо ви будете вживати не більше 400 калорій в день, ви побачите подібні результати.
  • Ви можете слідувати своїй власній подібній системі живлення. Може бути, ви додасте сніданок. Це буде крок у правильному напрямку, так як ви будете отримувати трохи більше поживних речовин кожен день, при цьому прагнучи до своєї мети втратити зайву вагу. Тому вносите зміни. Ви зможете слідувати цій системі живлення без шкоди для здоров'я.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 10.jpg 4 Зверніть увагу, що індекс маси тіла 18.5 – величина суб'єктивна. Вибирайте для себе той вага, при якому вам комфортно і в якому ви собі подобаєтеся. Пам'ятайте про те, що від вашої ваги залежить ваше здоров'я і хороше самопочуття.
  • Насправді, останні дослідження показали, що у людей, страждаючих анорексією ризик померти набагато вище, ніж у здорових людей. Тому краще важити більше, ніж менше. Прагнете мати таку масу тіла, при якій ви комфортно себе відчуваєте. Не варто дотримуватися рекомендацій людей, які навіть вас не бачили.
  • Не варто прив'язувати своє прагнення скинути вагу до ІМТ. Ця формула була виведена 200 років тому, в основі якої лежить тільки вага і зріст. Однак при розрахунку індексу маси тіла варто враховувати багато інші фактори. Тому не ставте ІМТ у главу кута, коли хочете схуднути.
 • Метод 3 з 3: Спростіть цю дієту

 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 11.jpg 1 Збільшіть об'єм шматків. Ви можете з'їсти тільки п'ять шматків за один прийом їжі. Не сумнівайтеся, що навіть якщо ви збільшите об'єм шматків, ви втратите зайву вагу. Швидше за все, слідуючи цій пораді, вам буде легше дотримуватися дієти. Крім того легше буде вашому організму.
  • Це не сповільнить процес втрати ваги. Ви як і раніше будете з'їдати тільки п'ять шматків протягом короткого проміжку часу. Інший час ваш організм буде переробляти їжу і спалювати непотрібні запаси. Якщо ваші шматки будуть занадто малі, а ви не будете вживати достатньої кількості калорій, ваше тіло може задіяти конструктивний протеїн в якості джерела енергії, забираючи білок у м'язової тканини.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 12.jpg 2 Їжте різні продукти. Якщо ви будете їсти батончик Снікерс з дня у день, вам складно буде дотримуватися цієї дієти. Щоб вам було легше, робіть ваш раціон різноманітним. Включайте в свій раціон різні продукти. Обов'язково у вашому раціоні повинні бути присутніми жири, білки і вуглеводи (ваш організм потребує в цьому, особливо в такому стані).
  • Їжте різноманітну їжу, щоб отримувати всі поживні речовини, яких потребує ваш організм. Їжте різні продукти, шматочок з однієї харчової групи, шматочок з іншої і т. д.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 13.jpg 3 Подумайте про економію грошей. Можливо, вам буде складно слідувати цій дієті. Доктор Льюїс каже, що ви повинні зібрати всю свою волю в кулак і думати про результат. Подумайте також про те, скільки грошей вам вдасться заощадити. Ви можете їсти одні й ті ж продукти на протязі всього дня.
  • Це є великою перевагою цієї дієти. Немає необхідності купувати спеціальні продукти, платити за членство в якомусь клубі. Все що вам потрібно – це обмежити свій раціон.
 • Lose Fast on 5 Bites Diet Step 14.jpg 4 Не слідуйте цій системі живлення довго. Знову ж таки, ця дієта розрахована на короткий період часу. Ви не можете жити все своє життя, з'їдаючи 10-12 шматочків їжі в день. Будьте готові до того, що з часом вага повернеться. Ця дієта - тимчасове рішення.
  • Перші два дні буде особливо важко. Через 3-4 дня вам стане легше. Ваш організм звикне є менше і шлунок зменшиться. З кожним днем вам буде ставати легше. Тим не менш, це не означає, що ця система живлення хороша для вашого організму. Ваш організм просто повільно вимикається. З цієї причини, ви можете харчуватися повноцінно, наприклад один день на тиждень, щоб ваш організм мав достатню кількість енергії.

 • Попередження

  • Не слідуйте цій дієті занадто довго. Не перестарайтеся. Тривале дотримання цієї дієти шкідливо для здоров'я.
  • Скидаючи вагу, збережіть м'язи! Якщо ви занадто схуднете, то організм буде спалювати м'язові волокна.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?