Як зводити дівчат з розуму

Кроки

Частина 1 з 2: Станьте хлопцем, перед яким неможливо встояти

 • Make Girls Crazy for You Step 1 Version 2.jpg 1 Нехай вона бачить, що ви добре проводите час. Дівчина не хоче нічого так сильно, як хлопця, який насолоджується життям і абсолютно щасливий сам. Коли ви з друзями, багато смійтеся і розповідайте історії. По дорозі в клас думайте про щось хороше, що викличе посмішку на вашому обличчі. Коли ви бачите її, покажіть їй, що ви в доброму настрої та що ви не зануда. Вам не варто прикидатися, звичайно, але ви повинні показати їй, що ви – людина, яка насолоджується життям, і це повинно підштовхнути її до бажання бути до вас ближче.
  • Якщо вона побачить, що ви відмінно проводите час, вона захоче стати частиною цього. Якщо вона буде думати, що вам потрібна дівчина, щоб проводити час на вищому рівні, вона подумає, що ви не дуже щасливі самі по собі.
 • Make Girls Crazy for You Step 2 Version 2.jpg 2 Будьте джентльменом. Джентльмени рідко зустрічаються в наші дні і якщо ви один з них, дівчата це помітять. Вам не потрібно, звичайно ж, носити жаркий костюм або вести себе занадто офіційно, щоб продемонструвати жінкам свою чемність. Будьте джентльменом, ставитеся до жінок з повагою, відкриваючи перед ними двері, питаючи про їх самопочуття, і не будьте вульгарним або грубим в їх присутності. Кожна дівчина хоче, щоб до неї ставилися як до леді, і нехай ваше джентльменство відбувається природно і невимушено.
  • Багато хлопців з тих, кого ви знаєте, можуть не мати гарних манер і не бути ввічливими. Виділяйтеся з натовпу своїми хорошими манерами і ввічливістю, як дівчатам, так і до людей взагалі.
 • Make Girls Crazy for You Step 3 Version 2.jpg 3 Поб'єте її своєю впевненістю в собі. Дівчатам подобаються впевнені в собі хлопці і такі, яких природно тягне до них. Якщо ви хочете, щоб дівчина дійсно втратила від вас голову, тоді вам доведеться зробити так, щоб вона бачила, як сильно вам подобається ваша власна природа. Будьте щасливі від того, що ви знаходитесь тут і зараз, насолоджуйтесь часом, проведеним з друзями, і просто дозвольте їй бачити, що ви щасливі та спокійні від того, що ви є таким, який ви є, і що вам все одно, що думають інші. Багато чоловіків невпевнені в собі і дівчатам це не подобається; їм не дуже хочеться витрачати час на те, щоб направляти вас по життю. Якщо вас все влаштовує у вашій особистості і ви щасливі від цього, то шансів на те, що дівчина захоче бути з вами поруч, стає більше.
  • Це не означає, що вам має подобатися собі абсолютно все. Це означає, що ви повинні знати свої слабкості, намагаючись змінити ті, які можна, і приймати ті, які змінити не можна.
  • Вам не потрібно хвалитися або бути мачо, щоб показати, що ви – впевнена в собі чоловік. Насправді, це, швидше відштовхне дівчину, ніж приверне.
 • Make Girls Crazy for You Step 4 Version 2.jpg 4 Будьте незалежні. Незважаючи на те, що дівчатам потрібні хлопці, у яких є час на них, їм не потрібні такі, у яких більше нічим зайнятися. Якщо ви хочете, щоб дівчина сходила з розуму по вам, вам потрібно здивувати її тим, наскільки ви круті і незалежні. Ви повинні бути щасливі, займаючись своїми улюбленими заняттями, грати на гітарі або бігати в парку, наприклад. Якщо ви любите робити те, що й усі, тому що самі не здатні придумати нічого для себе, її це не вразить. Замість цього, здивуйте її своєю здатністю думати самостійно і добре відчувати себе наодинці з собою.
  • Хоча дівчатам подобаються хлопці, які відмінно проводять час в компанії, їм все ж не потрібні такі, яким нудно, коли вони одні.
 • Make Girls Crazy for You Step 5 Version 2.jpg 5 Будьте трохи загадкові. Не розповідаєте їй відразу всі найдрібніші подробиці того, про що ви думаєте. Коли ви будете дізнаватися дівчину, звичайно, ви відкриєте трохи цих деталей про себе, але спочатку вам не варто розкривати їй, як сильно ви любите свою собаку або розповідати про вашу сварку з найкращим другом. Примусьте її хотіти впізнавати вас, з часом і крок за кроком. Якщо вона вважає, що вивчити вас можна за якусь годину, ви не будете їй цікаві. Вам не варто брехати їй або придумувати відмовки, щоб здаватися загадковим, так і викладати їй все і відразу.
  • Якщо вам потрібно йти, не кажіть, що ви поспішайте на зустріч з мамою. Підіть так, щоб вона ламала собі голову, що у вас за плани.
 • Make Girls Crazy for You Step 6.jpg 6 Будьте майстром хоч у чомусь. Ніщо не змушує дівчат сходити з розуму більше, ніж хлопець, який чудово грає на гітарі, який добре співає або грає в баскетбол як бог. Коротше кажучи, талант заводить. Якщо вам хочеться здивувати і збентежити дівчину, ваші вміння і таланти відмінно вам допоможуть. Це не означає, що вам потрібно хвалитися на кожному розі з цього приводу або вироблятися перед нею. Це означає, що вам варто працювати, щоб навчитися робити щось справді добре і щоб вона про це дізналася.
  • Звичайно, ви не повинні займатися чим-то тільки щоб здивувати дівчину, але робіть це тому, що вам не все одно. Якщо ви будете професіоналом в чомусь, це також підніме вашу самооцінку, що теж буде відмінним способом вразити дівчину.
 • Make Girls Crazy for You Step 7.jpg 7 Не будьте вискочкою. Перестаньте думати, що єдиним способом, щоб дівчина сходила по вам з розуму, буде ваше постійне хвастощі і розповіді про те, який ви класний в різних видах діяльності. Якщо ви дійсно вмієте щось на відмінно, вона це помітить; якщо ви все ж хочете їй розповісти, це означає, що ви невпевнені в собі і відчуваєте, що повинні переконувати людей у своїй неперевершеності. Ви можете розповісти про речі, які вам подобається робити, але не кажіть нічого, типу, "Я досконально вмію..." або "Я з'їв на цьому собаку..." в іншому випадку дівчині стане з вами просто нудно і вона перестане вас слухати.
  • Якщо ви постійно виставляєтеся і говорите про свою привабливості, дівчата будуть розглядати вас як отруйної будь-яку розмову. Нікому не хочеться перебувати в товаристві хлопців, які тільки і роблять, що говорять про себе коханого.
 • Make Girls Crazy for You Step 8.jpg 8 Слідкуйте за зовнішністю. Ми не говоримо про те, що вам слід проводити весь свій вільний час в спортзалі, займаючись на тренажерах. Це означає лише те, що вам варто докласти деяких зусиль, щоб виглядати добре. Перед виходом з будинку переконайтеся, що ви прийняли душ, від вас приємно пахне, на вас одяг і що ви не скуйовджене (якщо тільки це не частина вашого іміджу). Якщо ви виглядаєте так, як ніби ви щойно злізли з ліжка, це змусить дівчину задуматися, чи вона хоче витрачати час на те, щоб бути небайдужою до вас, якщо ви самі не дбаєте про себе. Ви не повинні виглядати як модель, щоб показати дівчині, що ви доклали зусиль, щоб виглядати гідно.
  • Якщо ви відпочиваєте з дівчатами, ваш гідний зовнішній вигляд – це прояв ввічливості. В іншому випадку, вона прийме ваш недбалий вигляд за образу.
 • Make Girls Crazy for You Step 9.jpg 9 Ставитеся до інших з повагою. Якщо ви хочете, щоб дівчина сходила по вам з розуму, вам потрібна репутація приємного людини. Це не означає, що ви повинні дозволити людям витирати об вас ноги або бути привітним з людьми, які непривітні з вами, але це означає, що ви повинні ставитися до всіх навколо, від непопулярних дітей у вашій школі до вчителів чи продавця у місцевому магазині, з гідним рівнем поваги. Не проявляйте повагу виключно до популярним людям, ставлячись до інших з презирством; ставитеся до всіх людей довкола вас як до рівних і дівчата будуть вражені тим, який же ви хороший чоловік з добрим серцем.
  • Протилежно тому, що ви могли б подумати, приниження людей і розпускання пліток не допоможе вам завоювати дівчат. Якщо ви завжди з негативом відгукуєтеся про інших людей або спілкуєтеся з ним неналежним чином, дівчата будуть думати, що вони не можуть вам дійсно довіряти.
 • Make Girls Crazy for You Step 10.jpg 10 Не будьте занадто серйозним. Дівчатам подобаються хлопці, які можуть їх розсмішити і які можуть пожартувати над собою. Це не означає, що ви повинні бути невпевненим у собі і надмірно самокритичним, але якщо ви знайдете можливість посміятися над собою і розсмішити дівчину в процесі, не втрачайте її. Їй здасться привабливим те, що ви не одержимі ідеєю вразити її або змусити думати, що ви ідеальні, і вона почне відкриватися вам, і захоче бути поруч.
  • Якщо ви легко ображаєтеся або сердиться, коли хтось жартує над вами, ви будете здаватися невпевненим у собі і ображеним. Вчіться сприймати жарти і дівчата будуть ваші.
 • Частина 2 з 2: Завойовуємо її

 • Make Girls Crazy for You Step 11.jpg 1 Дійсно слухайте її. Одна з найбільш поширених помилок, які роблять хлопці – це те, що вони проводять так багато часу в розмовах чи переживання про себе, що часто забувають зупинитися і усвідомити, що перед ними взагалі є дівчина. Ви також можете зробити безневинну помилку, думаючи настільки сильно, що б таке сказати, щоб здивувати дівчину, що вам не вистачить часу почути, що говорить вона. Замість цього, знайдіть час почути її, дати їй закінчити розмовляти, не перебиваючи її і зробити над собою зусилля, щоб дійсно зрозуміти, що вона хоче сказати, замість того, щоб переводити стрілки знову на себе.
  • Дівчатам дійсно складно знайти того, хто б слухав їх. Якщо ви вмієте добре слухати, це допоможе вам вигідно відрізнятися від інших.
 • Make Girls Crazy for You Step 12.jpg 2 Фліртуйте з нею. Трохи флірту може багато чого змінити. Якщо ви хочете залучити дівчину, вам варто знати, як фліртувати так, щоб не переходити межі дозволеного. Будьте веселі, легкі і грайливі, сипте невинними жартами і трохи дражніть дівчат, задайте бесіді добродушно-веселий тон. Не відпускайте занадто сексуальних коментарів і не кривдьте дівчину, якщо ви просто намагаєтеся подражнити її; замість цього, робіть милі компліменти і смійтеся трохи над собою, щоб вона зрозуміла, що вона вам подобається і не сприймайте весь цей флірт занадто серйозно.
  • Природно, якщо ви хочете завоювати одну особливу дівчину, вам варто віддавати їй всю свою енергію флірту, лише зрідка фліртуючи з іншими, щоб було цікавіше; ви ж не хочете, щоб вона подумала, що ви – бабій, який фліртує зі всіма підряд і на неї вам плювати.
 • Make Girls Crazy for You Step 13.jpg 3 Змусьте її друзів думати, що ви – неперевершений. Якщо ви хочете, щоб дівчина сходила по вам з розуму, вам дуже допоможе, якщо її друзі будуть думати, що ви – вищий клас. Якщо ви привітні тільки з сподобалася вам дівчиною, а з її друзями ведете себе по-свинськи, вона дізнається про це і буде думати, що ви ставитеся до людей зневажливо. Але, якщо ви очаруете її друзів, не фліртуючи з ними і не даючи ніяких натяків, вони розкажуть їй, який ви відмінний хлопець і, без сумнівів, ви сподобаєтеся їй ще більше.
  • Коли дівчина чує, як інші дівчата розповідають про те, який чудовий цей хлопець, вона починає ревнувати і це робить хлопця ще більш привабливим в її очах.
 • Make Girls Crazy for You Step 14.jpg 4 Змусьте її відчувати, що вона особлива. Якщо ви хочете, щоб дівчина сходила по вам з розуму, вам варто змусити її думати, що вона особлива, витративши час на те, щоб зрозуміти, якою унікальною особистістю вона є. Скажіть їй: «Ти не така, як інші дівчата...» або «Ти так відрізняєшся від своїх друзів...» і зробіть так, щоб вона думала, що дійсно унікальна для вас. Ви можете зробити їй особливий комплімент щодо її особистості або згадати те, що вона сказала в попередньому розмові, показавши цим, що ви слухаєте її і що ви дбаєте про неї. Не робіть таке з іншими дівчатами, чи вона про це дізнається і все буде виглядати так, як ніби ви з нею просто граєте. Дівчатам хочеться відчувати себе унікальними і, якщо вони знаходять хлопця, який змушує їх відчувати це, вони будуть ваші без залишку.
  • Витратьте час на те, щоб дійсно помітити ті речі, які відрізняють цю дівчину від інших, наприклад, її впевненість у собі, її сміх або її танцювальний талант. Нехай вона дізнається, чому вона особлива.
 • Make Girls Crazy for You Step 15.jpg 5 Будьте міцним горішком. Хоч вам і хочеться завоювати дівчину, вам варто трохи зберігати дух змагання. Нехай вона не думає, що ви у неї вже в кишені, нехай вона вас теж завойовує. Це має бути взаємним. Дайте їй зрозуміти, що вона вам не байдужа, але не засинайте її компліментами з ніг до голови. Виходьте з нею гуляти, але не відміняйте плани з друзями теж. Нехай вона не думає, що ви вільні у будь-яку хвилину, коли їй цього захочеться. Якщо вона дзвонить вам, не піднімайте трубу в першу ж секунду; у вас же є і інші заняття, правильно? Це підштовхне її бажати більшого.
  • Це не означає, що вам варто грати в ретельно продумані ігри завоювання дівчини. Це означає, що варто підтримувати зацікавленість, щоб у неї не виникало відчуття нудьги при зустрічі з вами. Якщо ви розчаруєте її, то шансів на те, що вона буде сходити з розуму по такому принадному і чудовому хлопцю як ви, стане значно менше.
 • Make Girls Crazy for You Step 16.jpg 6 Не надоедайте їй. Ви ж не хочете стати тим маніяком-власником, якого бояться всі дівчата, так само як і містером сором'язливою. Якщо ви вже перебуваєте у стосунках з дівчиною або тільки починаєте з нею гуляти, писати їй повідомлення кожну хвилину, питаючи, як проходить її день, вона написала контрольну з математики або зіграла гру в футбол, покаже, що ваші думки про неї навіть тоді, коли не разом. Це примусить думати, що ви той хлопець, до якого варто придивитися. Просто переконайтеся, що ви не нав'язливі, інакше їй з вами стане просто нічим дихати.
  • Не пишіть їй повідомлення з привітом більше, ніж раз на день. Ви ж не хочете, щоб вона подумала, що вам більше нічим зайнятися, як тільки підтримувати з нею зв'язок.
 • Make Girls Crazy for You Step 17.jpg 7 Не обмірковуйте все занадто сильно. Кращий спосіб завоювати дівчину – це не поспішати і насолоджуватися кожним моментом, замість того, щоб придумувати 50 різних способів, щоб здатися класним хлопцем. Як це не безглуздо звучить, зрештою, вам хочеться, щоб дівчині подобалися ви самі, а не жалюгідна пародія на вас. Тому варто подбати про те, щоб дівчина дізнавалася вас дійсного і щоб ви дізнавалися реальну її в процесі.
  • Якщо ви тільки й робите, що намагаєтеся справити враження на дівчину, будуєте з себе недоторку або просто ведете себе неприродним чином, вона вас швидко розкусить. Замість цього, розслабтеся, зачаруйте дівчину і нехай вона сходить з вас з розуму.
 • Поради

  • Будьте впевнені в собі
  • Не дзвоніть і не пишіть їй постійно.

  Попередження

  • Думайте, перш ніж говорити, але не будьте занадто напружені.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?