Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пробачити і забути

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Зміна своєї точки зору

 • Forgive and Forget Step 1 Version 2.jpg 1 Відпустіть образи. Якщо ви хочете коли-небудь дійсно пробачити чоловіка, який вас образив, ви можете залишити цю гіркоту і образу на узбіччі. Відпустіть частину себе, яка ненавидить іншої людини або бажає йому шкоди чи невдач; якщо ви зациклитесь на цих негативних почуттях, вони переслідуватимуть вас усе життя, і вам буде дуже важко знайти щастя, тому чим раніше ви зможете розпізнати і відпустити свої образи, тим швидше позбавитеся від негативу.
  • Звичайно, людина дійсно зробив вам боляче, але якщо ви будете витрачати енергію і ображатися на нього, ви будете тільки дозволяти йому завдати вам ще більше шкоди. Візьміть верх і відпустіть ці неприємні почуття.
  • Краще визнати, що ви відчуваєте обурення, замість того, щоб це заперечувати. Скажіть про свої почуття. Запишіть їх. Зробіть те, що ви повинні зробити, щоб усвідомити обурення і позбутися від нього швидше.
 • Forgive and Forget Step 2 Version 2.jpg 2 Розгляньте схему речей. У даний момент ви можете відчути, що людина повністю зруйнував ваше життя або змусив вас почувати себе абсолютно нещасним. Може бути, один з ваших друзів забув запросити вас на свято; може бути, ваша друга половинка зопалу сказала щось образливе. Чи Могли вони зробили щось набагато гірше? Було таке, що вони дійсно не заподіювали біль ще кілька тижнів або місяців? Швидше за все, вам заподіяли біль, але це не кінець світу.
  • Спочатку ви можете відчувати себе так, ніби настав кінець світу. Але якщо ви дасте собі час охолонути, ви зрозумієте, що це не так.
  • Зробіть крок назад і поглянути на своє життя. Вона, в основному, заповнена хорошими речами, чи не так? Невже скривдила вас людина дійсно надійшов настільки погано, що поставив під загрозу зриву?
 • Forgive and Forget Step 3 Version 2.jpg 3 Подивіться, який урок можна винести з події. Думайте про себе, як студента, а не як про жертву. Це зручно і навіть безпечно думати про себе як про жертву, коли хтось вас образив, але замість цього, спробуйте витягти позитивний ефект з ситуації і подивитися, чи є щось, чого ви дійсно можете навчитися на цьому прикладі. Може бути, ви дізнаєтеся, що ви занадто довірливі. Може бути, ви дізнаєтеся, що не варто вплутуватися в ситуацію, коли ваша інтуїція твердить вам зворотнє. Навіть якщо ви відчуваєте біль або розлад, ситуація може сформувати ваші майбутні взаємодії і може допомогти вам без болю рухатися вперед.
  • Спочатку легко думати, що досвід був тільки поганим. Але якщо ви дійсно добре переваріть те, що сталося, це може призвести до чогось позитивного в майбутньому.
  • Якщо ви згодні, що є урок, який слід зробити, то ви будете рідше обурюватися людиною, який заподіяв вам біль.
 • Forgive and Forget Step 4 Version 2.jpg 4 Поставте себе на його місце. Спробуйте подивитися на ситуацію з точки зору цієї людини. Може бути, ваш друг не сказав вам про пікнік зі своїми друзями, тому що він знає, що ви схильні до ревнощів. Може бути, ваш кращий друг не сказав вам про нові стосунки, тому що боявся, що ви його осудіть. Або, може бути, людина, який зробив вам боляче дійсно не хотів цього робити і відчуває себе дуже, дуже погано після всього, що сталося.
  • Пам'ятайте, що є дві сторони медалі. Ви можете відчувати себе як жертва, але, можливо, ви теж зробили людині щось погане.
  • Він може відчувати себе нерозумно і шкодувати про те, що сталося. Але подумайте про те часу, коли люди страждали від вас і ви справді жалкували про свої дії. Є шанс, що людина відчуває себе ще гірше, ніж ви.
 • Forgive and Forget Step 5 Version 2.jpg 5 Згадайте, скільки гарних речей людина зробила для вас. Вам може бути дуже боляче від того, що зробили ваші улюблені мати, сестра, друга половинка або один, але намагайтеся думати також про ті речі, які ці люди зробили для вас. Ви будете схильні думати, що всі ваші стосунки були величезною помилкою, і що кожне взаємодія з людиною, який зробив вам боляче, не викликає у вас нічого, крім болю, але це рідкісний випадок. Спробуйте думати про людину більш тепло, згадуючи про ті часи, коли він дійсно був хорошим другом, підтримував вас і підставляв плече, коли вам хотілося плакати.
  • Складіть список всіх хороших речей, які людина зробила для вас і всіх подій, які вас пов'язують. Зверніться до нього, коли ви відчуваєте гнів або образу, якщо відчуєте необхідність.
  • Якщо ви думаєте довго й тяжко про те, що хорошого людина зробила для вас, і ви дійсно не можете придумати нічого конкретного, можливо, вам насправді буде краще без цієї людини у вашому житті. Але таке буває рідко.
 • Forgive and Forget Step 6.jpg 6 Подивіться, може бути, ви коли-небудь образили людину. Подивіться на ситуацію з іншого боку. Пам'ятайте, що два роки тому ви випадково сказали своєму найкращому другові, щоб він був послідовним? Або час, коли ви зовсім забули про день народження своєї сестри і відправилися пити з друзями? Швидше за все, ви теж заподіяли біль людині в минулому, але він з нею впорався. Відносини довгі і складні, і цілком ймовірно, що біль була викликана обома сторонами.
  • Нагадайте собі, що ви відчували після того, як зробили людині погано, і як хотіли отримати прощення.
 • Forgive and Forget Step 7.jpg 7 Знайте, що прощення фактично знімає стрес. Дослідження показали, що, будучи невблаганним і зациклюючись на несправедливості стосовно себе, у вас дійсно може підвищитися кров'яний тиск, збільшитися частота серцевих скорочень, м'язи стануть більш напруженими, і ви будете набагато більш акцентованим, ніж якщо б ви працювали над прощенням людини. Культивуйте почуття прощення, як було показано, щоб змусити людей відчувати себе спокійно і більш стабільно в плані емоційності. Так що, якщо ви хочете бути егоїстом, то знайте, що прощення людини фактично змусить вас почувати себе краще фізично і розумово. Хто ж цього не хоче? [1]
  • Чим довше ви тримаєтеся за свій гнів, тим гірше буде вашому тілу і розуму. І чому це з вами відбувається?
  • Пам'ятайте, що прощення - це вибір. Ви можете вирішити почати прощати і зупинити всі ці почуття недоброзичливості у вашому тілі, як тільки ви цього самі захочете. Так, прощення це процес, і немає ніякої необхідності його стримувати.
 • Частина 2 з 3: Час діяти

 • Forgive and Forget Step 8.jpg 1 Дайте собі час, щоб охолонути. Навіть якщо ви прийняли рішення пробачити людини прямо зараз, це не означає, що треба кликати його і говорити прямо зараз. Якщо ви все ще злий, вам боляче, сумно чи ви розчаровані, що ледь можете тверезо мислити, або ви просто відчуваєте себе не в своїй тарілці, то це абсолютно нормально, коли вам потрібен час, щоб подумати про це. Можливо, вам захочеться швидше розставити всі крапки над "і", зробити все правильно, але для того, щоб зробити це з холодною головою, має пройти якийсь час.
  • Дайте собі трохи часу, щоб залікувати рани, і це допоможе вам зрозуміти, що сказати людині, коли ви зустрінетеся, щоб не вийшло так, що ви будете дуже злим і наговорите такого, про що потім будете шкодувати про це.
 • Forgive and Forget Step 9.jpg 2 Прийміть вибачення людини. Поговоріть з ним і переконайтеся, що йому дійсно шкода, що його почуття по-справжньому щирі. Подивіться йому прямо в очі, і ви зрозумієте, чи він відчуває справжнє каяття за те, що сталося. Якщо людина вибачається тільки для того, щоб просто сказати це, ви побачите це. Як тільки ви бачите, що людина дійсно хвилюється, то будьте чесні і скажіть, що приймаєте вибачення. Дозвольте людині говорити і оцінювати слова, і якщо ви думаєте, що настав час прийняти вибачення, то так і скажіть.
  • Пам'ятайте, що є різниця між прийняттям вибачення і прощення. Ви можете прийняти вибачення, а потім дати собі більше часу для того, щоб прийти в себе.
  • Якщо ви намагаєтеся прийняти вибачення, але просто не можете цього зробити, будьте чесні. Скажіть людині, що ви хочете прийняти і пробачити, але що ви просто не можете цього зробити.
 • Forgive and Forget Step 10.jpg 3 Нехай людина знає, що ви відчуваєте. Поговоріть про те, як чоловік заподіяв вам біль. Дайте вихід всієї вашої болю, почуттів і сумнівів. Примусьте людини зрозуміти, наскільки його дії дійсно вплинули на вас, і скільки ви над цим думали. Немає необхідності говорити про це просто заради того, щоб змусити його відчувати себе ще гірше, але якщо ви хочете сказати що-то від щирого серця, то зараз саме час. Якщо ви просто прийміть вибачення і не поговоріть про те, що сталося, то великі шанси на те, що ви і далі будете злим і з гіркотою в душі.
  • Ви не повинні скупитися на слова. Просто сказати щось на кшталт: "Я дійсно відчуваю себе жахливо, тому що ..." або "Я ледве справляюся з тим, що ..."
 • Forgive and Forget Step 11.jpg 4 Відверніться від людини, якщо вам потрібно. Ви можете поговорити з ним, поділитися своїми почуттями і прийняти вибачення, але це не означає, що потрібно повернутися до відносин відразу. Якщо вам потрібно взяти тиждень, місяць або навіть більше часу на обдумування ситуації, скажіть про це. Скажіть щось на кшталт: "Я дійсно хочу відновити наші відносини, але має пройти якийсь час, і я повинен подумати про це самостійно". Все має пройти у своєму власному темпі.
  • Якщо пройшов місяць, а ви все ще не можете змусити себе бачитися людиною, це нормально. Якщо ще місяць пройшов, а потім ще, і ви все ще не можете цього зробити, то, можливо, доведеться розглянути питання про доцільність чи не доцільність відновлення ваших відносин.
 • Forgive and Forget Step 12.jpg 5 Покажіть співчуття. Ви не можете відчувати велике співчуття до людини, після того як він вас образив. Але якщо ви хочете відновити ваші відносини більш швидко і змусити відчувати і себе, і його краще, ви повинні проявити співчуття за те, як людина себе почуває. Подумайте про те, наскільки жахливо йому зараз за те, що він заподіяв вам біль, і визнати, що ніхто не досконалий; людина, швидше за все, і так страждає без вашої любові і доброти, і це, безумовно, негативно на ньому позначається. Навіть якщо ви були ображені, ви повинні визнати, що людина дуже засмучений.
  • У всякому разі, ви можете пошкодувати людини. Йому, мабуть, не дуже добре, після того, як він з вами надійшов.
 • Частина 3 з 3: Забути біль

 • Forgive and Forget Step 13.jpg 1 Відновіть свою довіру. Сприймайте події повільно і працюйте над ремонтом ваших відносин. Ви не можете довіряти людині відразу ж і ви можете мати якісь сумніви щодо того, варто чи не варто продовжувати з ним дружити або зустрічатися, і це абсолютно нормально. Не поспішайте і не дозволяйте обставинам тиснути на вас, даючи один одному простір побути на самоті. Не відкривайтеся людині і не говоріть з ним по душам, поки не відчуєте себе комфортно для обміну інформацією.
  • Ви можете більше не відчувати, що ваші відносини стали такими ж, як раніше, але якщо ви хочете повернутися до того, як було колись, ви повинні будете зробити маленькі кроки, щоб це зробити.
 • Forgive and Forget Step 14.jpg 2 Прийміть це, якщо ви не можете забути про біль. Таким чином, ви вже спробували все. Ви дали собі час відпочити один від одного. Ви поділилися своїми почуттями з людиною, який зробив вам боляче. Ви показали співчуття і розглянули ситуацію з точки зору цієї людини. Ви пробували не тиснути. Але незалежно від того, що ви робили, ви не можете перестати думати про те, як вам боляче було, і як ви були злі на людину. Ви сумніваєтеся, що коли-небудь будете в змозі повною мірою довіряти йому знову. Хоч це і неприємно, це абсолютно природно, і якщо ви не можете впоратися з цими почуттями, то краще визнати це, ніж заперечувати те, що ви відчуваєте.
  • Іноді біль настільки глибока, що ви не зможете відсунути її в сторону і діяти, як ніби нічого не сталося. Тепер ви повинні вирішити, навіть якщо ви не можете забути біль, чи зможете ви знайти спосіб боротьби з нею, який дозволить і далі проводити час з людиною, який вас образив?
  • Прийміть той факт, що ви не можете продовжувати спілкуватися з цією людиною. Може бути, рана була настільки глибокою, що ви більше не хочете, щоб чоловік нагадував вам про це знову і знову. Якщо ви дійсно просто не можете прийти в себе, то немає ніякого сенсу змушувати себе до того, чого більше просто не існує.
 • Forgive and Forget Step 15.jpg 3 Зосередьте свою енергію в іншому місці. Переконайтеся, що ви думаєте і про інші речі, поки працюєте над відновленням ваших відносин. Приділяйте більше часу підготовці кадрів для 10K в наступному місяці. Працюйте над закінченням розповіді, над яким ви працюєте цілу вічність, можливо, у вас буде шанс представити його на місцевому конкурсі. Насолоджуйтесь вашими відносинами з людьми, які вас не кривдили. Знайдіть щось, що змушує вас бути щасливим, на які ви можете розраховувати, і ви будете витрачати менше часу на відчуття болю.
  • Одного разу, ви можете помітити, що болі вже просто немає. А адже можна було подумати, що таке ніколи не станеться, чи не так?
  • Стан зайнятості буде змушувати вас рухатися вперед і насолоджуватися позитивними речами, які можна чекати з нетерпінням. Якщо ви даєте собі занадто багато часу, щоб валятися в смутку, ви будете почувати себе гірше і будете мати менше шансів на те, щоб забути те, що трапилося.
 • Forgive and Forget Step 16.jpg 4 Не поспішайте, подумайте. Бути постійно зайнятим і активним допоможе вам загоїти рани швидше, але ви не повинні бути настільки зайняті, щоб у вас не було ні секунди часу, щоб дихати або думати про те, що з вами сталося. Переконайтеся, що у вас є час на себе, що ви можете написати в щоденнику про свої почуття, або, що ви можете просто взяти і вимкнути комп'ютер, телевізор, телефон і зосередитися тільки на свій розум і тіло. Побути в тиші з самим собою допоможе вам зрозуміти, як ви дійсно відчуваєте себе в даній ситуації; чим швидше ви це зрозумієте, тим швидше ви зможете рухатися вперед.
  • Плануйте один або два рази в тиждень час, який ви зможете провести наодинці з собою, коли у вас немає ніяких справ. Це допоможе вам заспокоїтися, подумати і позбутися від гнівних почуттів.
 • Forgive and Forget Step 17.jpg 5 Знайте, що лише позитивна помста того варто. Вам може бути так прикро, що ви можете захотіти заподіяти людині таку ж біль, яку він заподіяв вам. Тим не менш, це лише змусить вас почувати себе більш втомленим, злим і скривдженим, але насправді це нічого не вирішить. Якщо ви дійсно відчуваєте необхідність помсти, то знайте, що найкраща помста - це жити великою, повною життям, щоб бути щасливим і не дозволяти події до вас дістатися. Це може здатися не так солодко, як ляпас або заподіяння такої ж болю, яку заподіяв вам, але, в кінці кінців, ви будете почувати себе набагато краще, хоча б бо не опустилися до рівня вашого кривдника.[2]
  • Просто живіть своїм життям, любите бути собою і робити те, що ви любите робити. Якщо ви витрачаєте весь свій час, намагаючись зробити боляче людині, який вас образив, ви будете відчувати себе жахливо і ніколи не будете в змозі йти далі.
 • Forgive and Forget Step 18.jpg 6 Йдіть вперед, а не озирайтеся назад. Зосередьтеся на майбутньому і всім, що вас там чекає, незалежно від того, буде там чоловік, який заподіяв вам біль чи ні. Якщо ви все ще зациклені на минулому і думаєте про всі способи, якими вас образили, і що життя не була для вас справедливою, ви ніколи не будете мати можливість пробачити і забути. Натомість будьте вдячні за всіх людей, які роблять ваше життя великої і роблять можливим все, що у вас є. Подумайте про всіх чудових речей, які належить вирішити.
  • Фокусуйтеся на цілях, які ви хочете досягти в майбутньому, що зробить ваше життя ще краще. Складіть план їх досягнення і не думайте про речі, які пішли не так.
  • Продовжуйте працювати над собою. Покращуйте речі, над якими ви хочете працювати і бачити, наскільки краще ви себе відчуваєте, коли стаєте більш турботливим, жалісливим і чітко окресленим людиною.
  • Ви зробили вибір, щоб пробачити і забути, і ви повинні пишатися собою за те, що, навіть якщо це займе більше часу, ніж ви думали, ви це зробили.
 • Попередження

  • Можливо, вам доведеться завести нових друзів, хобі і захоплення, щоб заповнити час і енергетичні порожнечі, утворені від виходу негативної енергії!
  • Труднощі заважають нам відриватися і танцювати по життю: крайня можливість відчути себе легше, щасливіше і більше - це відпустити образи.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.webmd.com/психическое-здоровье/особенности/простить-забыть?page=3
 • ^ http://www.oprah.com/дух/8-способов-простить-и-забыть
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?