Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як професійно упакувати речі

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Упаковка речей для переїзду

 • Pack Like a Pro Step 1 Version 2.jpg 1 В першу чергу, відсортуйте всі ваші речі. Почніть процес переїзду з позбавлення від предметів, які вам не потрібні. Немає сенсу приводити в порядок і намагатися упакувати купу речей, від яких ви просто позбудетеся так чи інакше, так що переглянете ваш будинок ретельно і позбудетеся від них настільки, наскільки зможете. Пройдіть кімнату за кімнатою і пошукайте предмети, які ви не використали взагалі за минулий рік. Швидше за все, якщо вони пролежали більше року без використання, то вони вам, ймовірно, взагалі не потрібні.
  • У кожного є сентиментальні дрібнички та старі папери, від яких не хочеться позбуватися. Це добре. Але розумна тактика – це завести невеликого або середнього розміру ящик, призначений для цих речей. Зберігайте тільки те, що ви можете помістити в ящик. Якщо ви хочете покласти нові речі, ви повинні вийняти те, що вже не важливо для вас в тій же мірі. Ця методика буде утримувати вас від накопичення предметів.
 • Pack Like a Pro Step 2 Version 2.jpg 2 Знайдіть ящики. Вам знадобиться кілька ящиків, щоб запакувати туди речі. Для деяких речей начебто документів або одягу, чутливих до води і плям, вам, можливо, знадобиться використання пластикових контейнерів. Це дозволить зберегти їх від пошкоджень. Для більшості інших предметів, однак, рішення – картонні коробки. Використовуйте в основному коробки малого та середнього розміру і навантажуйте їх не важче, ніж на 50 фунтів.
  • Ви можете часто зустріти дешеві картонні коробки в автомагазинах і магазинах господарських товарів. Не розраховуйте на коробки, що продаються в компаніях, що займаються вантажоперевезеннями, оскільки вони часто є більш дорогими.
  • Можна отримати коробки і безкоштовно, хоча вони не можуть і не бути в такому ж гарному стані. Пройдіть по продуктовим або оптовими магазинами, великим кафе і ресторанам, або сходіть у алкогольні магазини і запитайте, чи є у них коробки, придатні для переїзду. Оскільки їм, так чи інакше, доводиться утилізувати картон, вони, як правило, з радістю віддадуть вам коробки. Ящики з алкогольного магазину найкраще підходять для переїзду, так як вони призначені для безпечного перевезення дуже важких предметів.
 • Pack Like a Pro Step 3 Version 2.jpg 3 Обзаведіться деякими пристосуваннями. Вам не завадить орендувати кілька речей з місцевого магазину або транспортної компанії, для того, щоб спростити процес і зробити його не таким затратним. В основному вам знадобляться ноші і, можливо, візок. Це допоможе вам перевезти дуже важкі предмети і взяти більше ніж одну річ за один раз, прискорюючи тим самим процес і полегшуючи його для вас.
  • Вам, звичайно, знадобиться дещо ще. Стрічка, термозбіжна плівка, ручки для маркування, ножиці, коробкові різаки, шпагат і шнури дуже корисні для упаковки і перевезень.
 • Pack Like a Pro Step 4 Version 2.jpg 4 Відкладіть окремо елементи, які знадобляться вам найближчим часом. Створіть окремий ящик або мішок з речами, які вам потрібні протягом перших декількох днів після переїзду. Всередину покладіть такі речі, як кілька комплектів одягу, туалетні приналежності, рулон туалетного паперу, кілька тарілок і кухонного начиння, і, може бути, сковороду. Це врятує вас від необхідності відразу ж переривати купу коробок, щоб дістатися до речей першої необхідності.
  • Зафіксуйте стрічкою закриті кришки на судинах з рідинами і оберніть їх в мішки. Ви ж не хочете, щоб всі ваші речі першої необхідності виявилися залиті шампунем!
 • Pack Like a Pro Step 5 Version 2.jpg 5 Виділіть дійсно важливі або цінні предмети. Для елементів, які дійсно важливі, таких як проїзні документи та свідоцтво про народження, вам потрібно буде завести окремий ящик або мішок. Ви також повинні покласти в цю коробку дуже дорогі речі, такі як ваш mp3-плеєр і коштовності вашої бабусі. Цю коробку слід перевозити в автомобілі поруч з вами або з особою, якій ви довіряєте.
  • Якщо ви переміщаєтеся дуже далеко, то може стати гарною ідеєю відправка цієї коробки попереду вас. Відправте її в свій новий будинок, якщо хтось там чекає, або того, кому ви довіряєте.
 • Pack Like a Pro Step 6 Version 2.jpg 6 Почніть сортування. Тепер, коли у вас є все, що потрібно, ви можете почати збір інших предметів у вашому домі. Пройдіть кімнату за кімнатою і спробуйте зібрати в купу схожі предмети. Помістіть важкі предмети на дно коробок і спробуйте рівномірно розподілити вагу між коробками. Переконайтеся, що коробка щільно упакована, і якщо це не так, набийте її пакувальної папером. Якщо у верхній частині коробки порожньо, то вона буде більш схильна струсів, здатним порушити предмети, що містяться в ній. Коли упакуєте все, обов'язково зрозуміло промаркіруйте.
  • Створіть інвентарний список, в якому вказується нумерація коробок і описується, які важливі речі лежать в певних коробках (а також скільки коробок всього). Можна також використовувати кольорову стрічку, щоб вказати, яким кімнатах відповідають ящики, наприклад, зазначити всі ящики для вітальні зеленою стрічкою, а для кухні – жовтою.
 • Pack Like a Pro Step 7 Version 2.jpg 7 Пакуйте крихкі предмети акуратно, щоб уберегти їх від руйнування. Вам, напевно, знайома ідея упаковки крихких речей в газету або бульбашкову плівку. Обидва методу дуже гарні, і ви, звичайно, повинні обернути деталі, які схильні до порушення. Тим не менш ви повинні розглянути також використання нетрадиційних засобів, оскільки іноді це може в два рази заощадити вам простір для упаковки.
  • Наприклад, оберніть свої очки в пару чистих шкарпеток, а ваші фоторамки можна загорнути в рушники.
  • Ви також повинні пам'ятати, що потрібно обертати елементи для їх підтримки. Елементи з отворами в центрі або довгими ніжками повинні бути обгорнуті так, щоб забезпечити їм підтримку і змусити їх бути схожими на тверді об'єкти. Це дозволить зберегти їх від аварійних пошкоджень.
  • Переконайтеся, що всі ящики, які містять крихкі предмети, відзначені відповідним чином. Це допоможе вам вирішити, як розсортувати коробки у вантажівці і вберегти від випадкової поломки речі.
 • Pack Like a Pro Step 8 Version 2.jpg 8 Використовуйте простір раціонально. Шукайте будь-які місця, де є порожній простір і повністю використовувати його. Це може зменшити загальну площу перевезених речей, економлячи гроші на вантажівках або контейнерах. Великі предмети меблів, як правило, кращий приклад таких місць, і їх можна використовувати в різних цілях.
  • Наприклад, можна наповнити постільною білизною ваш холодильник. Ваші ящики комода можна заповнити скатанной одягом і шторами, складеними в індивідуальному порядку. Оскільки ящики найкраще в будь-якому випадку проносити в свій новий будинок по одному, можна використовувати простір комода, і його нутро не буде пустувати, коли він у вантажівці.
 • Pack Like a Pro Step 9 Version 2.jpg 9 Залишайтеся зосередженим і цілеспрямованим. Найголовніше, що вам доведеться робити – це залишатися зосередженим і цілеспрямованим. Навіть самий старанний пакувальник може рухатися, як черепаха, якщо стомлюється і відволікається. Проводите збори з іншими людьми, це робить збори компанійськими. Якщо не можете зробити так, то, принаймні, увімкніть свій улюблений фільм або енергійний саундтрек. Це допоможе тримати себе в тонусі.
  • Почніть з найскладніших для упаковки предметів. Це означає, що до кінця, коли ви втомитеся, ви зможете розправитися з простими предметами на одному диханні.
 • Pack Like a Pro Step 10 Version 2.jpg 10 Завантажте все! Як тільки ви закінчите упаковку, завантажте коробки і елементи у вантажівку або інший транспортний засіб для доставки їх у кінцевий пункт призначення. Покладіть інструменти на кшталт нош, які вам вже згодилися і обов'язково закріпіть всі ременями. Можна також обернути великі предмети, такі як передні спинки ліжок та комоди, ковдри, щоб уберегти їх від дряпання ящиками.
 • Метод 2 з 2: Укладання речей для поїздки

 • Pack Like a Pro Step 11 Version 2.jpg 1 З'ясуйте, куди ви прямуєте. Ви повинні знати, що вас чекає, як тільки дістанетеся до місця призначення. Насамперед, якщо ви зупиняєтеся в друга або члена сім'ї, подумайте, які предмети там нададуть вам в використання (зразок рушники і шампуні). Потрібно також перевірити прогноз погоди місця призначення, щоб ви знали, яку одяг взяти з собою.
  • Переконайтеся, що дізналися, яка погода буде вечорами і з ранку, беріть не тільки той одяг, яка вам потрібна для носіння днем. В деяких місцях дуже жарко протягом дня, але починаються заморозки, як тільки сідає сонце.
 • Pack Like a Pro Step 12 Version 2.jpg 2 Беріть тільки ручну ношу. Потрібно упакуватися як можна легше, тоді турбота про те, що робити з великою купою речей, не буде додавати вам головного болю під час поїздки. Збираючи в поїздку тільки ручну поклажу, ви зможете трохи заощадити на оплаті за багаж, швидше вийдете з аеропорту, і будете змушені менше тягнути по дорозі до готелю.
  • Навіть якщо ви збираєтеся в далеку подорож, все одно можете упакувати сумки легше. Просто знайдіть пральню або інший спосіб прання одягу (наприклад, запозичує одяг з одного або прати вручну у ванні готелю).
  • Якщо ви використовуєте цей метод, майте на увазі, що ви будете обмежені в деталях, тому можете взяти з собою, наприклад, рідкі і гострі предмети. Тим не менш, іноді ці предмети можна придбати вже по прибутті на місце.
 • Pack Like a Pro Step 13 Version 2.jpg 3 Збирайте тільки найбільш корисні речі. Постарайтеся, наскільки це можливо, запастися речами багатоцільового призначення. Дотримуйтеся колірної гами, вибираючи одяг, і спробуйте взяти по три предмета одягу для верхньої частини тіла на одну пару для низу. Ніхто не помітить, що на вас одні і ті ж джинси, і ви можете отримати абсолютно різні образи, творчо поєднуючи елементи.[1]
  • Наприклад, для тижневої поїздки, ви можете упакувати одну пару штанів, три футболки, дві майки, дві сорочки, светр з вирізом, і пару піжамних штанів. Светр може використовуватися в парі не тільки з сорочками для стильності та футболками для утеплення. Він також може працювати в парі з майками в якості предмета повсякденного верхнього одягу. Всі сорочки можна використовувати як верх піжами після того, як вони зносяться. Одягаючи одні штани в літак і взявши з собою інші, ви отримуєте досить пристойну кількість одягу для вашої поїздки.
 • Pack Like a Pro Step 14 Version 2.jpg 4 Виберіть складаються, легкі предмети. Коли вибираєте одяг серед ваших речей, вибирайте елементи, які можна скласти в кілька разів. Це допоможе бути готовим до будь-якої погоди, що буде там під час вашого перебування. Потрібно вибирати речі легше, оскільки це не тільки дасть можливість добре скласти їх, але і заощадить вага вашої сумки в цілому.
  • Наприклад, одягніть светр в літак і покладіть в сумку достатню кількість світлих майок, які можна носити зі светром по мірі необхідності.
 • Pack Like a Pro Step 15 Version 2.jpg 5 Спробуйте звернути вашу одяг. Є багато різних думок про кращий варіант упаковки одягу. Правда, все залежить від того, що саме ви напаковуєте, скільки ви берете, і наскільки добре ви це напаковуєте. Хороший варіант – згорнути свій одяг. Це займає менше місця, ніж укладання складеної одягу і може фактично запобігти складки, якщо ви зробите хороший, щільний рулон. Тим не менше цей метод працює, тільки якщо ви плануєте брати дуже повну сумку.
  • Коли ви звертаєте речі, не забудьте, що як можна краще ущільнювати їх і розгладжувати прим'яті ділянки. Це дозволить запобігти великі складки від вигинів.
 • Pack Like a Pro Step 16 Version 2.jpg 6 Створіть нічний набір. Ви можете зробити зручний сувій нічний одягу, повернувши її в купу. Покладіть домашню футболку на ліжко. Складіть вашу спідню білизну і кілька піжамних штанів приблизно на 10х10"площі і додайте цей квадрат вгорі на комірі футболки. Складіть ліву сторону футболки, а потім праву, так що у вас вийде довгий трикутник. Тепер покладіть ваші шкарпетки горизонтально у верхній центральній частині (де лежить білизна). Шкарпетки відкритим кінцем повинні виглядати назовні і стирчати на кілька сантиметрів від краю футболки. Тепер, скачайте футболку, поклавши всередину в рулон зубну щітку і інші туалетні приналежності, які захочете. Як тільки отримаєте рулон, загорніть краю шкарпеток на його кінці, щоб створити хорошу, щільну пачку.[2]
  • Можна зробити кілька пачок для більш тривалої поїздки за таким же методом, щоб зберігати окремі речі для конкретних днів, позбавляючи вас від необхідності копатися в сумці через потрібної пари шкарпеток.
 • Pack Like a Pro Step 17 Version 2.jpg 7 Спробуйте упаковку у вузли. Якщо хочете упакувати більше речей або хочете додатково перестрахуватися від помятостей, пакуйте великі вузли.[3] Почніть з укладання ваших блейзерів і сорочок один на одного на 180 градусів. Складіть рукава починаючи від верхньої частини плечей, так, щоб вони схрестилися один з одним. Чергуйте шар за шаром, рухаючись від сорочок до майок і, зрештою, до штанів, які потім потрібно розмістити перпендикулярно іншим речам, обертаючи ними сорочки. Нарешті, складіть піжаму в квадрат і помістіть її в центрі. Тепер, обв'яжіть кожен предмет навколо цього центрального пучка окремо, потягнувши по черзі за лівий і правий рукав, потім вгорі і внизу. Розгладжуйте тканина при оборачивании поки весь вузол не буде готовий. Просто помістіть його в свій чемодан, і ви готові.
  • Однак, майте на увазі, що цей метод не дуже бажаний при огляді сумок системою TSA. Не використовуйте його, якщо знаєте, що у вас не буде запасу часу в аеропорту, оскільки вам доведеться в поспіху знову згортати ваш сайт.
 • Pack Like a Pro Step 18 Version 2.jpg 8 Використовуйте весь доступний простір. Шукайте незаповнені місця в вашій валізі. Це порожній простір може бути використано, щоб заощадити ще більше місця. Наприклад, ви можете використовувати внутрішню порожнину взуття для зберігання шкарпеток і нижньої білизни.[4] У поїздці також слід уникати використання сумок з великою кількістю відсіків, кишень і блискавок. Вони просто збільшать вагу. Краще використовуйте велику, відкритий простір і робіть вузли, або беріть різні сумки, щоб зберігати речі окремо. [5]
 • Pack Like a Pro Step 19 Version 2.jpg 9 Уплотняйте одяг, коли це можливо. Якщо ви не турбуєтесь про складках (наприклад, коли просто летіть додому, щоб провідати батьків), ви можете заощадити ще більше місця шляхом ущільнення одягу. Використовуйте вакуумний мішок для ущільнення, великий пакет з замком, або навіть додаткову пару колготок, щоб ущільнити вузли, які ми допомогли вам виконати у попередніх кроках.
  • Колготки або інший вид розтягується одягу дуже корисні для цієї мети. Купіть дешеву пару, з розміром талії, приблизно відповідним вашого сайту. Просто натягніть її на сайт, і ви виявите у себе ще більше простору.
 • Pack Like a Pro Step 20 Version 2.jpg 10 Вчіть фактор місткості для сувенірів. Залиште трохи додаткового місця у вашому валізі для будь-яких нових предметів, які можуть приїхати з вами додому. Це дуже стане в нагоді, особливо якщо ви не хочете платити вантажнику або обзаводитися додатковим валізою, щоб забрати все з собою.
  • Можна з упевненістю припустити, що, особливо під час міжнародних поїздок або відпускних подорожей, ви, ймовірно, купіть новий одяг, тому немає ніякої необхідності брати з собою одяг на кожен день перебування.
 • Pack Like a Pro Step 21 Version 2.jpg 11 Тримайте всі важливі речі в порядку і готовності. Будьте підготовлені і переконайтеся, що ви впорядкували весь вміст вашого валізі. Приготуйте змінні акумулятори для вашої електроніки і упакуйте зарядний пристрій (а також конвертер для міжнародних поїздок). Візьміть таблетки, якщо ви приймаєте ліки. Обзаведіться готівкою, щоб негайно скористатися ними в разі, якщо ваш таксист не приймає картки. Вам також варто мати лист зі своєю контактною інформацією, адресою та пунктом призначення, у випадку, якщо ваша сумка загубиться.
 • Pack Like a Pro Step 22.jpg 12 Складіть окрему торбинку для літака. Візьміть з собою окремий пакет на замку, наповнений речами, які знадобляться вам під час перебування в літаку. Для більшої доступності він може бути поміщений в передній кишеню вашої валізи або навіть в дамську сумочку. Це допоможе виключити необхідність копатися у валізі, поки ви стоїте в проході в незручному становищі.
  • В цю окрему сумочку додайте такі речі, як ваш mp3-плеєр, навушники, ліки, легкі закуски, і книгу.
 • Поради

  • Забезпечте легку читаність крихким предметів при переміщенні. На коробках з крихким вмістом, чітко позначте «Крихкий багаж» або «Верхня сторона», щоб зменшити ризик пошкоджень.
  • Обзаведіться новими коробками. Старі коробки не завжди досить міцні, щоб витримати важкі предмети. Якщо ви хочете використовувати повторно коробки, переконайтеся, що вони годяться для переїзду, знаходяться у хорошому стані, і ними користувалися останнім часом. Якщо ви не впевнені в цьому, то використовуйте старі коробки тільки для небитких речей на зразок м'яких іграшок, одягу і т. д.
  • Використовуйте бульбашкову плівку і пакувальний папір для обгортання предметів. Остерігайтеся відбитків чорнила від газет. Пакувальний папір – чисто біла, на зразок тієї, що використовують продавці м'яса.
  • Позначте коробки за найменуванням тих кімнат, де вміст распаковано. Це позбавить вас від проблеми сортування в кінці переїзду.
  • Пакуйте важкі елементи в невеликі ящики і легкі – у великі коробки. Це зробить перенесення врівноваженою.
  • Оберніть крихкі предмети в бульбашкову плівку і запакуйте їх в пінопласт. Іноді для упаковки може використовуватися також і одяг, тільки не ваш улюблений светр.
  • Пакуйте посуд на ребро, з нахилом в бік, а не в горизонтальному положенні, щоб знизити ризик пошкоджень.
  • Залучайте до допомоги дітей, щоб вони самі пакували свої речі. За винятком крихких предметів, вони повинні упакувати улюблені іграшки, книги, і одяг, і це значно розвантажить вас.
  • Пакуйте важкі предмети окремо, як говорилося вище. Немає нічого хорошого в зірваною спині і зароблене варикозному розширенні вен, при спробах підняти надто багато важких речей відразу.
  • Скористайтеся сторонньою допомогою для важких предметів. Якщо ви не можете зрушити важкий або громіздкий предмет, залучіть сусідів, друзів, членів сім'ї на допомогу, навіть на короткий час, щоб прийшли й допомогли вам. Ваше самопочуття завжди дорожче і перенесення тягарів за рахунок вашого здоров'я – це занадто висока ціна.

  Застереження

  • Плануйте все заздалегідь. Не залишайте упаковку на останню чергу, інакше ви отримаєте великий стрес.
  • Не зламайте собі спину. Завжди опускайтеся вниз, згинаючи ноги в колінах. Піднімайте все з цієї позиції. Не піднімайте нічого, просто нахиляючи спину і розпрямляючись.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.independenttraveler.com/travel-tips/packing-and-accessories/what-not-to-pack
 • ^ https://www.youtube.com/watch?v=3Untr17W9pw
 • ^ http://www.nbcnews.com/watch/nbcnews-com/carry-on-how-to-pack-like-a-pro-274083907748
 • ^ http://fathomaway.com/postcards/stuff/expert-packing-advice/
 • ^ http://www.utsandiego.com/uniontrib/20080615/news_1t15packingm.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?