Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як скоротити витрату батареї Blackberry

Кроки

 • Tell if Your House Is Haunted Step 6Bullet1.jpg 1 По можливості користуйтеся звичайним міським телефоном. Так, ви заощадите не тільки батарею, але і гроші.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 2.jpg 2 Користуйтеся телефоном, підключеним до зарядного пристрою. Такий спосіб використання знижує навантаження на акумулятор і не дає йому розряджатися. У більшості телефонів є мінімальний рівень заряду батареї, при якому вони можуть працювати, тому якщо акумулятор повністю розряджений, телефон може не працювати. Дайте йому час підзарядитися.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 3.jpg 3 Зменшіть час роботи підсвічування дисплея. Знайдіть у налаштуваннях підсвічування (яскравість дисплея і зменшіть час роботи підсвічування і/або рівень яскравості підсвічування до низького, але прийнятного рівня.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 4.jpg 4 Вимикайте з'єднання Bluetooth, коли він не використовується. Знайдіть налаштування Bluetooth модуля і вимкніть його, якщо ви не використовуєте Bluetooth пристрою (гарнітури, зовнішні GPS антени).
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 5.jpg 5 Вимкніть глобальний режим. Під час знаходження в певній країні переключіть телефон в режим мережі, що використовується в цій країні. Наприклад, у Росії, якщо ви не використовуєте CDMA, переведіть телефон в режим GSM (2G).
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 6.jpg 6 Мінімізуйте використання GPS. Для визначення вашого місця розташування система GPS використовує виділений радіо модуль і процесор. Ці компоненти пристрою створюють надлишкове навантаження на акумулятор вашого телефону.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 7.jpg 7 Вимкніть Wi-Fi. Як і GPS, WiFi використовує окремий радіомодуль, який споживає енергію у включеному стані. Якщо ви в даний момент не використовуєте інтернет або не оновлюєте програми, відключіть режим WiFi.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 8.jpg 8 Зведіть до мінімуму використання телефону для розваг. Використання телефону для ігор, прослуховування музики та перегляду відео садить акумулятор набагато сильніше, ніж якщо телефон перебуває в режимі очікування.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 9.jpg 9 Зведіть до мінімуму використання інтернету. Це відноситься як перегляду веб-сторінок, так і перегляду потокового відео або прослуховування музики.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 10.jpg 10 Проводите короткі телефонні розмови. Чим довше телефон знаходиться в активному режимі, тим швидше сідає батарея.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 11.jpg 11 По можливості, вимикайте телефон в зонах слабкого покриття. Мобільний телефон подає більше або менше енергії на модуль зв'язку, для підтримки зв'язку зі станціями стільникового зв'язку, навіть у режимі очікування. Чим більше відстань між телефоном і вишкою зв'язку, тим більше енергії потрібно для підтримання зв'язку. Це веде до сильного витрати батареї в зонах слабкого покриття.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 12.jpg 12 Вимикайте телефон, коли він не потрібен. Як говорилося вище, телефон витрачає заряд акумулятора навіть у режимі очікування. Режим очікування дозволяє швидко знайти телефон в мережі при дзвінку. Повне вимкнення телефону зведе витрата батареї до нуля.
 • Save Battery Power on a Blackberry Step 13.jpg 13 Налаштуйте телефон так, щоб він автоматично вимикався (або переходив в режим літака) в нічний час (або час вашого сну). Це дуже простий і дієвий спосіб, що продовжує життя батареї на 8 годин, що особливо важливо, якщо під рукою немає зарядного пристрою. Щоб налаштувати цю функцію, зайдіть в "Налаштування" ("Options"), потім "Автоматичне включення/вимикання" ("Auto on/off") і встановіть час, коли ви спите. Не забудьте встановити час автоматичного включення.
 • Поради

  • Не всі зазначені поради годяться для всіх і на постійній основі. Але в ситуаціях, коли потрібно протягнути заряд батареї по максимуму, використовуйте якомога більше зазначених способів.
  • Якщо ваш акумулятор старше одного року, можливо, його пора замінити. Якщо батарея перестала тримати заряд — її пора замінити. Життєвий цикл батареї залежить від багатьох факторів: частота зарядки, рівень розряду до зарядки і т. д. Іноді заміна батареї можлива по гарантії, тому перевірте гарантію на телефон.
  • Багато телефони можуть заряджатися від USB порту комп'ютера. Ви можете заощадити і купити зарядний пристрій або док-станцію, а просто кабель. У нових моделей Blackberry порт стандарту Micro USB, а у старих — "Mini USB". Як ви здогадалися, вони не сумісні. При купівлі візьміть телефон з собою, щоб підібрати потрібний кабель.
  • Купіть зарядні пристрої для зарядки телефону в машині, на роботі і так далі. Так, ви скоротите ваші шанси чинити з порожнім батареєю та без зарядного пристрою.
  • Подумайте над купівлею батареї збільшеної ємності, якщо стандартна тримає дуже мало. Батареї збільшеної ємності мають більшу місткість, але і розміри у них більше. Не виключено, що для встановлення такої батареї вам доведеться замінити кришку батарейного відсіку або задню кришку телефону. Перевірте, чи йде така кришка в комплекті з батареєю.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?