Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

Рекламний блок

Кроки

 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 1 preview.jpg 1 Відкрийте ITunes на вашому Mac або ПК. Не забудьте зробити це, перш ніж підключіть свій Ipod до комп'ютера, так ви зможете зупинити автоматичну синхронізацію швидше.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 2 preview.jpg 2 Підключіть ваш Ipod до комп'ютера. Ви побачите, як ITunes починає синхронізацію вашого пристрою, автоматично замінюючи всі файли на вашому iPod поточної бібліотекою ITunes.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 3 preview.jpg 3 Натисніть на ваш iPod під заголовком "Devices" в колонці зліва.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 4 preview.jpg 4 Негайно зупиніть автоматичну синхронізацію, натиснувши на "Х", розташовану в правому верхньому куті вікна зв'язку у верхній центральній частині вікна Itunes. Це вікно повідомить: "Syncing '(ім'я вашого iPod)'". Якщо ви не натиснете на "X" відразу, то ITunes буде автоматично синхронізувати бібліотеку ITunes на ваш і старі файли будуть втрачені.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 5 preview.jpg 5 Натисніть полі поруч із "Manually managing music and videos" у вікні пристрої iPod, щоб додати галочку і включити цю функцію. Це дозволяє вам вручну додавати потрібну вам музику і відео без програми автоматичної синхронізації всієї бібліотеки ITunes для вас.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 6 preview.jpg 6 Натисніть на стрілку поруч з назвою вашого IPod під заголовком "Devices" в колонці зліва. З'являться всі розділи бібліотеки пристрої, включаючи музику, відео, мелодії, підкасти і плейлисти.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 7 preview.jpg 7 Виберіть розділ "Music" в бібліотеці вашого IPod. Відкриється музична бібліотека вашого Ipod, виводячи список усіх музичних файлів, які в даний час утримуються у вашому iPod в головній області вікна Itunes.
 • Add Music to iPod Without Deleting Old Music Step 8 preview.jpg 8 Натисніть і перетягніть музичні файли, які хочете додати в існуючу музичну бібліотеку IPod у вікно, показуючи всі музичні файли, які є у вашому iPod. Ваш iPod покаже, що вони синхронізуються, але просто додати нову музику, яку ви натиснули і перетягнули в існуючу музичну бібліотеку. ITunes викличе діалогове вікно, що сповіщає про те, що ваші музичні файли копіюються у вашу музичну бібліотеку IPod. Потім додаються нові музичні файли в існуючу музичну бібліотеку IPod.

 • Поради

  • Ви можете додати більше ніж на 1 музичний файл за раз, утримуючи клавішу "Shift" вниз, коли вибираєте музичні файли, які хочете додати в ваш iPod. Як тільки оберете об'ємні музичні файли, які ви хочете додати, просто натисніть і перетягніть будь-який з музичних файлів, які виділяються, і перетягніть одночасно їх у музичну бібліотеку iPod.
  • Для економії місця в iPod виберіть опцію "Convert higher bit rate songs to 128 kbps AAC" в області пристрою iPod. Це ущільнює музичні файли в більш компактну версію, надаючи більше Гб у вашому iPod. Тип AAC файлу ITunes, який перетворює більш високу швидкість передачі бітів музичних файлів, є сумісним з переважною більшістю програм, які використовують аудіо файли, включаючи MP3-плеєри, програми для музичного плеєра і програми для редагування аудіо.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?