Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як конвертувати VHS на DVD

Рекламний блок

Кроки

 • Convert a VHS to DVD Step 1.jpg 1 Здійсните захоплення VHS відео в програмі редагування відео на комп'ютері з використанням аналого-цифрового перетворювача (який може представляти собою DV/Digital8 камкордер або автономний аналого-цифровий перетворювач), закодуйте його у формат MPEG-2 і запишіть на DVD. Це найбільш трудомісткий процес, але він дасть вам можливість редагувати відео довільним чином, додаючи переходи між кадрами, спецефекти, музику і т. п. Але із-за часу, необхідного для захоплення відео, його редагування і кодування в MPEG-2, ви можете витратити кілька годин роботи на обробку кожної години самого відео.
 • Convert a VHS to DVD Step 2.jpg 2 З'єднайте ваш відеомагнітофон VHS або камкордер з автономним DVD-рекордер, який працює так само, як відеомагнітофон. Така запис з VHS на DVD-рекордер просто створює DVD-копію вашої стрічки в режимі реального часу. При цьому у вас не буде таких можливостей, як створення меню, кнопок та налаштування змістів, але це найпростіший спосіб конвертувати VHS на DVD. Якщо у вас є DVD рекордер" з підтримкою шини FireWire, ви можете підключити DV/Digital8/DVCAM камкордер або відеомагнітофон до гнізда і передавати зображення з стрічки на DVD з більш високою якістю, ніж з допомогою аналогових сполук.
 • Convert a VHS to DVD Step 3.jpg 3 Здійсните захоплення відео на комп'ютері у форматі MPEG-2 з використанням пристроїв для захоплення відео, які перетворять VHS в MPEG-2 прямо в процесі захоплення, потім створити і записати DVD. Захоплення та стиснення у формат MPEG-2 години відео відбувається за одну годину, але єдиний доступний для вас тип редагування таких MPEG-2 файлів - це просто їх "обрізання". Однак, якщо відео на плівці в принципі не потребує редагування, це дуже швидкий спосіб конвертувати VHS на DVD, при цьому у вас буде можливість створити користувальницькі меню DVD. Багато з недорогих перетворювачів аналогового відео в MPEG забезпечують досить хороша якість, частково тому, що вихідне відео не перетворюється у формат DV(цифрове відео) перед стисненням в MPEG. Перетворення VHS, DV може додати артефакти, які зроблять більш важким процес отримання якісного MPEG відео.
 • Convert a VHS to DVD Step 4.jpg 4 Скористайтеся послугою перетворення VHS на DVD, дозволивши їм зробити всю роботу за вас. Ця послуга зазвичай коштує близько 500-1500/за плівку, але для багатьох це дійсно найпростіший спосіб. Послуга може варіюватися від простого створення копії стрічки на DVD до забезпечення доступу в онлайн-редактор, в якому ви зможете створити свій власний відео, об'єднуючи кадри з декількох плівок.
 • Поради

  • Якщо у вашого відеомагнітофон VHS є контроль чіткості, відключіть його. М'яке зображення містить менше шуму, що дозволяє MPEG-2 кодировщику отримати кращий результат. У деяких програвачів також є кнопка Edit("Редагування"), яка впливає на чіткість відтвореного відео. Переведіть її в положення, яке забезпечує меншу чіткість.
  • Якщо ви хочете конвертувати Hi8/8mm в DVD, один з найкращих способів - це імпортувати це відео на комп'ютер за допомогою Digital 8 камкордера. Деякі моделі D8 камкордерів можуть прокручувати аналогову плівку і конвертувати відео з неї у формат DV, а також мають вбудований цифрове шумозаглушення і корекцію тимчасових спотворень, щоб привести аналогове відео в порядок перед конвертуванням його в DV і пересиланням його на комп'ютер по шині FireWire.
  • Якщо ви намагаєтеся записати дві години VHS відео на DVD, це може призвести до значної втрати якості, якщо звичайно ви не використовуєте високоякісний кодер MPEG-2 або не використовуєте методи, що кодують відео з зменшенням дозволу. Нормальне дозвіл відео на DVD - 720x480 для стандарту NTSC, але деякі кодери і програми для створення DVD дозволяють використовувати дозвіл 352x480. Якщо ви конвертуєте VHS на DVD, це невелике дозвіл може забезпечувати цілком прийнятну якість на невисоких швидкостях передачі даних (бітрейтах), які потрібні, щоб вмістити два або більше годин відео на одному DVD, особливо якщо ви використовуєте перетворювач аналогового відео MPEG2 або автономний перетворювач VHS на DVD, який пропускає етап перетворення аналогового відео у формат DV.
  • Очистіть головки вашого відеомагнітофона або камкордера. Особливо старі плівки можуть забруднювати прочитує поверхню головки, що призводить до спотворення зображення.
  • Підключіть відеопроцесор до виходу вашого аналогового відеоплеєра, а потім з'єднайте вихід процесора з пристроєм захвату відео. Так звані "підсилювачі відеосигналу" і коректори тимчасових спотворень забезпечують вас набором інструментів для стабілізації відео, зміни рівнів яскравості і контрасту, а також коригування кольору. Можливість регулювати рівні яскравості і кольору дозволять отримати запис на DVD, яка буде виглядати краще, ніж оригінальна запис на VHS плівці.

  Попередження

  • Якщо ви перед записом на DVD спочатку конвертуєте аналогове відео у формат DV, не лякайтеся розміру отриманого файлу на комп'ютері DV. Щогодини відео у форматі DV займає до 14 Гігабайт.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?