Як любити свою роботу

Кроки

 • Love Your Job Step 01.jpg 1 Працюйте щодо кар'єрного зростання. Якщо ви не можете визначитися з тим, куди вам прагнути, поспілкуйтеся з директором і дізнайтеся у нього, які вакансії можуть стати для вас стимулом. Якщо таких немає вакансій, то попросіть директора, щоб він надав вам більше обов'язків і можливостей. Ви можете навчитися чомусь новому, що необхідно вам для виконання вашої роботи, і що принесе свіжий струмінь в рутину ваших обов'язків.
 • Love Your Job Step 02.jpg 2 Подумайте, що ви можете змінити в своїй кар'єрі. Не занурюйтеся з головою у монотонність виконання одних і тих же завдань кожен день. Відкрийте очі, подивіться на свою роботу заново і постарайтеся знайти в ній щось нове, щоб ваша робота знову стала вам в радість. Це означає, що вам необхідно гарненько подумати над тим, що вам слід змінити, щоб виконання обов'язків знову стало для вас цікавим.
 • Love Your Job Step 03.jpg 3 Проаналізуйте свій день і подумайте над тим, виконання яких завдань доставляє вам задоволення і чим ви незадоволені. Потім постарайтеся знайти способи зробити так, щоб неприємні обов'язки для вас стали більш приємними.
 • Love Your Job Step 04.jpg 4 Подумайте над тим, наскільки важлива ваша робота. Згадайте про те, що кожен відіграє важливу роль в команді. Подумайте над тим, яка ваша роль і пишаєтеся тим, що ви робите.
 • Love Your Job Step 05.jpg 5 Розширюйте сферу своїх інтересів і сконцентруйтеся на тих, хто оточує вас. Якщо у вас є друзі на роботі, постарайтеся дізнатися більше про них і спробуйте завести нових друзів серед ваших колег. Якщо вам подобається перебувати в суспільстві певних людей, то і працювати стане веселіше. Подумайте над тим, щоб побудувати гарні відносини з клієнтами. Це ті люди, з якими ви проводите велику частину часу, тому постарайтеся більше дізнатися про них, подумайте над тим, які відносини з ними ви можете побудувати.
 • Love Your Job Step 06.jpg 6 Спробуйте зробити робоче місце приємним. Це не означає, що ви повинні почати нехтувати своїми обов'язками, але це означає, що ви повинні змінити ставлення до роботи, щоб ваші обов'язки не здавалися вам такими монотонними. Якщо ви будете виконувати свої обов'язки, налаштувавшись на позитивний лад, то й ваш настрій буде краще. Зрозумійте, що ваша робота не визначає, якою ви людина, а ваше ставлення до неї визначає це. Тому подумайте над тим, як поліпшити свій настрій на роботі, а якщо вам не подобаєтеся те, що ви бачите, то змініть це. Лише ви самі контролюєте ситуацію.
 • Love Your Job Step 07.jpg 7 Постарайтеся побудувати свій робочий день таким чином, щоб з ранку ви займалися більш складними проектами, а до кінця дня у вас залишалися б лише приємні і неважке завдання. Таким чином, ви не будете цілий день чекати, коли прийде час виконання самих неприємних обов'язків. Покінчіть з ними одним махом і проведіть залишок дня в гарному настрої.
 • Love Your Job Step 08.jpg 8 Нагадайте собі, навіщо ви це робите. Якщо це був ваш вибір, то запитайте себе, чому ви обрали саме цю дорогу. Якщо ви дуже втомлюєтеся на роботі, то вам необхідно відвідати спортивний зал після робочого дня і виходити на прогулянку під час перерви. Сенс в тому, щоб ви позбулися від стресу і згадали, що рухає вами, коли ви йдете на роботу. Тоді у вас знову з'явиться бажання повернутися на своє робоче місце. Пам'ятайте, що ви самі хотіли там працювати з якоїсь причини. Ви можете навчитися любити свою роботу або залишити її. Рішення за вами. • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?