Як мотивувати дітей добре вчитися в школі

Кроки

 • Motivate Kids to Do Well in School Step 1 Version 2.jpg 1 Зробіть навчання цікавою для себе! Ставлення дитини до школи будується з двох джерел: особистий досвід і ставлення оточуючих до школи та здобуття освіти. У школі завжди є правила, які треба дотримуватися, проте і вона може бути цікавою. Відношення до школи як до чогось цікавого виходить від вас, батьків.
 • Motivate Kids to Do Well in School Step 2 Version 2.jpg 2 Увімкніть навчання в ігри. У школах поступово приходять до розуміння цього. Навчальні програми будуються так, щоб маленьким дітям було весело. Вони спрямовані на пробудження інтересу і стимулювання отримання знань. В вашому домі це має стати метою. Перше враження про школу повинно бути як про щось веселе, цікаве і дбайливого. Це повинно прийматися до уваги і при виборі дитячого садка та дошкільних навчальних програм для дітей.
 • Motivate Kids to Do Well in School Step 3 Version 2.jpg 3 Станьте учасником процесу, а не диктатором. Незважаючи на те, що час є цінністю, якої багатьом не вистачає, і що так просто сказати "У мене немає часу", батьки все одно повинні знаходити час для своїх дітей. Сюди включається допомога з домашньою роботою, додаткове навчання і, що важливо, відвідування всіх шкільних заходів. Діти більш мотивовані, якщо відчувають, що вам цікаво, як у них справи в школі.
 • Motivate Kids to Do Well in School Step 4 Version 2.jpg 4 Помилки - це нічого страшного. Як у дітей, так і дорослих існує один загальний інстинкт: страх невдачі. Діти повинні зрозуміти, що робити помилки нормально, що на них необхідно вчитися і невдачі - це нічого страшного. Дуже часто батьки відмовляються визнавати свої помилки перед дітьми, навіть якщо ті чудово розуміють, що дорослі не праві. Невдачі і помилки є частиною навчального процесу. Вони повинні розглядатися, як мотиваційний чинник, як виклик. Ви вчитеся на помилках і стаєте краще. У школі боязнь зробити помилку може змусити дитину соромитися вчитися і ходити на уроки взагалі.
 • Motivate Kids to Do Well in School Step 5 Version 2.jpg 5 Навчання та життя можуть бути веселими. Процес навчання - це життєвий досвід, який діти повинні засвоїти, зрозуміти і пережити. Походи в музеї, бібліотеки або культурні заходи можуть стати тим мотиватором, який необхідний дітям для навчання. Відвідування авіашоу може надихнути дитину на навчання, стимулювати отримати побільше знань. До того ж, у них буде про що розповісти в школі. Життя полягає у відповідях на питання "Як?" Як це працює? Знання про те, як щось працює спонукає дітей розповідати про це іншим і створює зв'язки між однолітками. Батьки не повинні соромитися відповідати на цікаві розпитування дітей. Як це працює? Чому це так робить? Такі питання плавно перетікають до збільшення інтересу до навчання в школі
 • Motivate Kids to Do Well in School Step 6 Version 2.jpg 6 Спілкування дуже важливо. Хочете вірте, хочете ні, але в школі дуже важливо спілкування, вміння спілкуватися, вміння заводити друзів. Дітям потрібно відчувати, що їх приймають у колективі, хочуть з ними спілкуватися, що вони частина групи. Дітям потрібен у школі хоча б один друг. Тому дуже важливо навчити дітей розмовляти, спілкуватися і, найважливіше, заводити друзів. Іноді для цього потрібно свідомо докладати зусилля зацікавленій батьків, особливо в наше століття цифрових технологій. Соціальні мережі не вчать дітей заводити друзів. Тільки за допомогою фізичного спілкування можна придбати необхідні навички, щоб навчитися дружити і, найголовніше, бути другом .
 • Поради

  • Завжди цікавтесь успіхами дитини в школі. Діти, батьки яких постійно беруть участь в їх шкільному житті та навчанні, часто перевершують в цьому дітей, яких практично або взагалі не підтримують будинку.
  • Завжди радійте з дитиною. Це дасть йому можливість зрозуміти, що життя хороша і в ній можна не тільки працювати.

  Попередження

  • Якщо вашій дитині подобається ходити в школу, він постійно розповідає про своїх друзів та те, чим вони займалися, а потім раптом перестає це робити і починає боятися ходити в школу, значить щось не так, і вам потрібно звернути на це увагу. Хулігани, недоброзичливі вчителі і навіть образи - це речі, на які слід звертати увагу і тримати під контролем.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?