Як доглядати за жінками

Кроки

Частина 1 з 3: Зловіть її погляд

 • Woo Women Step 1.jpg 1 Підійдіть до жінки відразу, як тільки випаде можливість. Ви не повинні підбігти до жінки, як тільки вона входить в кімнату, інакше ви можете здатися надто зацікавленим, але ви повинні спробувати поговорити з нею незабаром після того, як відведете очі. Подивіться на неї, утримуючи її погляд на секунду, а потім просто йдіть прямо до неї. Звучить просто? Ні - не відразу, у всякому разі. Але чим раніше ви візьмете в звичку вести себе, як ніби це не велика справа - поговорити з дівчиною, яку ви бачите, тим швидше це стане звичкою. Звичайно, ви можете іноді попрямувати прямо до неї, і вона буде вражена, що ви побачили її і просто йдете прямо до неї, а не граєте зоровий контакт всю ніч.
  • Зробіть глибокий вдих, зберігайте гарну поставу, і утримуйте її погляд, коли ви йдете до неї. Це все, що потрібно знати про впевненість. Якщо вона бачить, що ви впевнено наближаєтеся, вона, швидше за все, захоче познайомитися з вами.
  • Подумайте про це: що найгірше, що може статися? Жінка може відмовити вам, або може бути, у неї є хлопець. Чи схоже це на кінець світу?
 • Woo Women Step 2.jpg 2 Не думайте занадто багато, що сказати на початку. Багато хлопці бояться наближатися до жінок, тому що вони просто не можуть придумати, що сказати в першу чергу. Як щодо: "Привіт, я Марк - як тебе звуть?" Швидше, дівчина буде вражена вашою здатністю діяти недбало і природно – замість того, щоб старанно намагатися справити на неї враження продуманої пікаперською фрази або надмірно розумним коментарем. Ставтеся до цього, як до будь-якого іншого розмови – крім того, що у цього є романтичні перспективи.
  • Подивіться їй в очі, скажіть їй, хто ви, і запитайте її ім'я. Якщо вона з друзями, поговоріть з ними теж, щоб вони не відчували себе обділеними.
 • 3 Розбийте бар'єр контакту. Після того як ви та дівчина починаєте розмовляти, ви повинні спробувати доторкнутися до неї протягом першої півгодини розмови, якщо справи йдуть добре. Чим раніше ви можете вийти з френдзоны і показати, що у вас є романтична зв'язок, тим краще. Якщо справи йдуть добре, злегка постукайте по коліна дівчини, доторкніться до її руці, або грайливо доторкніться до плеча. Тримайтеся легко і весело, в іншому випадку вона може відчути неприязнь, якщо ви дієте надто швидко.
  • Спробуйте переміститися трохи ближче до неї і подивитися, як вона реагує. Якщо вона не відступить, то цілком ймовірно, що вона захоплена вами.
 • 4 Дійте грайливо. Залиште всі серйозні розмови на потім. Якщо ви хочете дійсно зацікавити жінку, ви повинні триматися легко і весело. Щоб бути грайливим, просто не ставитеся до розмови занадто серйозно. Жартуєте. Дратуйте її. Зробіть все, щоб відчувати себе безтурботним і говорите на веселі і легкі теми, як домашні тварини, концерти, на які ви ходили, смішний скандал в новинах про знаменитостей, або просто про щось веселе і легке.
  • Це не означає, що потрібно перестати бути самим собою і діяти як "крутий" хлопець, але це означає, що ви повинні уникати говорити про серйозні речі.
 • 5 Не ставтеся до цього як до інтерв'ю. Хоча дівчата люблять, щоб їм задавали питання, тому що це показує інтерес до них (докладніше про це пізніше), не починайте відразу ставити дівчині мільйон запитань, або вона буде відчувати, що вона повинна зробити зусилля, щоб підтримати розмову. Ти повинен доглядати за нею, не навпаки. Вашим правилом повинно бути не ставити більше двох питань підряд. Ти повинен вражати її своїми комунікабельними здібностями, а не змушувати її задовольнятися бездіяльністю.
  • Багато людей хотіли б задати тонну питань негайно, щоб почати пошук точок дотику, в паніці, що їм не буде про що говорити. Ну, не хвилюйтеся так багато про те, щоб знайти спільні інтереси - залучення відбувається в першу чергу. Після цього, ваші спільні інтереси знайдуться самі собою.
 • 6 Не кажіть їй про все відразу. Якщо ви хочете, щоб дівчина була зацікавлена в вас, то ви не можете сказати їй 50 найбільш цікавих речей про себе в перші 5 хвилин розмови. Нехай вона старається для вас. Не будьте відкритою книгою, або вона буде думати, що це легко для всіх - дізнатися все про вас. Якщо ви чекаєте, перш ніж розповісти важливі речі про себе, вона буде відчувати себе особливою і привілейованої, коли ви це зробите.
  • Звичайно, ви можете розповісти трохи про ваших друзів і сім'ї, але не кажіть їй про ваші жалі, ваші мрії на майбутнє, або самим трагічному моменті дитинства. Якщо ви тримаєте речі трохи таємничими, вона буде тільки хотіти бачити вас знову.
 • Частина 2 з 3: Збережіть її інтерес

 • 1 Зробіть їй щирий комплімент. Якщо ви хочете, щоб дівчина відчувала, що за нею доглядають, і залишалася зацікавлена, то, що ж, ви повинні дати їй зрозуміти, як ви ставитеся до неї – хоча б трохи. Коли настане відповідний момент, зробіть їй щирий комплімент, щоб вона побачила, що ви дійсно звернули увагу на неї. Скажіть щось особливе, а не просто зосередьтеся на її зовнішності. Вона буде дійсно вражена вашою здатністю побачити в ній щось особливе, будь то компліменти її особистості або щось ще, що робить її такою. Ось деякі речі, які ви можете сказати:
  • «З тобою так легко говорити. Я відчуваю, що можу сказати тобі все, що завгодно».
  • «У тебе дійсно добре виходить робити так, щоб люди відчували себе комфортно поруч з тобою. Як ти це робиш?»
  • «У тебе самий дивний сміх, який я коли-небудь чув. Нічого собі.»
 • 2 Знайдіть спільну мову. Як тільки ви дізналися один одного трохи, і дівчина починає відчувати, що за нею доглядають належним чином, ви можете почати копати глибше, щоб знайти речі, загальні для вас обох. Нехай це з'явиться в розмові само собою. Якщо вона згадує, звідки вона, ви можете запитати, чи подобається їй бейсбольна команда з її міста; не форсуйте це. Як тільки ви знайдете деякі речі, які у вас спільні, жінка буде відчувати себе більш пов'язаною з вами. Ось кілька тем, де ви можете знайти спільну мову:
  • Спортивні команди
  • Досвід подорожей
  • Хобі
  • Пристрасті
  • Родина
  • Домашні тварини
 • 3 Покажіть, що ви можете сміятися над собою. Якщо ви хочете, щоб дівчина відчувала, що за нею доглядають, то вона не повинна відчувати, що ви ставитеся до себе занадто серйозно. Пожартуйте над собою, і покажіть, що ви знаєте, що ви не найдосконаліший у світі людина. Вона буде дуже цінувати, що ви досить безтурботні, щоб добре провести час, а не турбуватися про те, щоб справити на неї враження кожні п'ять секунд. Це зніме напругу, і вона буде ще більш зачарована вами.
  • Це не означає, що ви повинні зробити мільйон самоуничижительных коментарів. Ви ж не хочете, щоб вона відчувала, що ви не впевнені в собі.
 • 4 Дратуйте її. Після того, як ви відчуєте себе комфортно один з одним, ви можете почати трохи дратувати дівчину. Дайте їй відчути, що ви просто добре проводите час, а не намагаєтеся занадто сильно справити на неї враження. Це не означає, що ви не повинні залишатися добрим до неї, але ви так само можете насміхатись над нею, якщо таким чином ви не скривдите її і зробите все правильно. Просто тримайтеся грайливо і легко. Дратуйте її за те, що вона носить рожевий. Висміюйте її модні чоботи, в той же час, даючи зрозуміти, що вони вам насправді подобаються. Смійтеся над одержимістю її двома кішками.
  • Поки ви обидва дражніть один одного, ви можете завоювати жінку. Не дозволяйте цьому бути надто одностороннім.
 • 5 Фліртуйте. Щоб доглядати за жінкою, ви повинні знати, як фліртувати з нею. Це йде разом з тим, щоб дражнити її та бути грайливим. Подивіться їй в очі, посміхніться їй, і відверніться, ніби випадково. Грайливо поплескайте по її руці. Дражніть один одного. Подивіться в її очі, коли смієтеся. Жартуйте з нею, і не показуйте занадто очевидно, наскільки вона вам подобається - тоді дозвольте їй побачити, що вам добре з нею.
  • Не нервуйте, коли заигрываете. Чим більше ви намагаєтеся, тим більш природно це буде виглядати.
 • 6 Відкрийтесь небагато. Якщо ви хочете, щоб дівчина залишалася зацікавлена, то ви повинні дати їй зрозуміти, що вона особлива. Після того, як ви поговоріть трохи, відкрийтесь їй настільки, щоб вона відчувала, що вона відрізняється від інших дівчат. Скажіть їй про те, як сильно ви любите свого молодшого братика. Розкажіть про дурних спогадах дитинства, якщо вони приходять. Звичайно, нічого надто особистого говорити не варто, а просто поділіться з нею тим, що ви б не сказали комусь, з ким ви тільки що познайомилися.
  • Це змусить дівчину відчувати, що ви розумієте, що вона особлива. Ви можете щось сказати, як: "Я ніколи не говорив цього нікому раніше" або "Я не думав про це давно ..."
 • Частина 3 з 3: Переведіть на новий рівень

 • 1 Запросіть її куди-небудь. Для того щоб дійсно доглядати за жінкою, ви повинні вміти добре проводити час з нею. Прогуляйтеся з шиком, а не тільки сходіть в боулінг. Заберіть її, будьте вчасно, і заплануйте зробити разом щось веселе і цікаве для вас. Організуйте пробіжку разом. Поїдьте на ринок нового фермера, а потім приготуйте будинку їжу з продуктів, які ви купили. Підіть на 3-D фільм, а потім продовжите кальянним залом. Знайдіть щось веселе і унікальне, щоб дівчина відчула себе особливою, і що ви насправді доклали певні зусилля для побачення.
  • Виберіть місце, де ви повинні будете зробити бронювання чого-небудь. Вона побачить, що ви насправді доклали зусиль до цього
 • 2 Будьте джентльменом. Якщо ви дійсно хочете залучити жінку, ви повинні бути справжнім джентльменом. Відчиняйте двері перед нею. Нехай вона йде перед вами, коли ви входите в будинок. Уникайте бути надмірно вульгарним. Нехай у вас будуть зоряні манери. Робіть все можливе, щоб змусити її відчути себе справжньою леді, не діючи дуже старомодно. Якщо ви йдете по вулиці, тримайтеся на стороні, найближчої до вулиці. Не запізнюйтесь. Це не означає, що треба лицемірити - це значить, що треба дати їй відчути, що ви витратили час і доклали зусилля для вашого спільного проведення часу.
  • Частково це означає, що ви також повинні звернути увагу на ваш зовнішній вигляд. Докладіть зусиль до того, як ви виглядаєте, щоб дівчина відчула, що ви турбуєтесь.
 • 3 Зачаруйте її. Якщо ви хочете залучити жінку, то ви повинні вміти зачарувати її. Бути чарівним означає вміти показати реальну зацікавленість у людях, змушуючи сміятися, відчувати себе безтурботними, і бути надзвичайним. Якщо ви хочете зачарувати жінку, то ви повинні наполегливо працювати, щоб зробити її щасливою, зацікавити її, і показати, що вам не все одно, про що вона думає. Почніть танцювати з нею на вулиці. Виберіть і подаруйте їй букет квітів. Придумайте симпатичне прізвисько для неї. Робіть все, що ви можете зробити її почувати себе зачаровану і особливою.
 • 4 Будьте ніжні. Якщо ви хочете залучити жінку, то ви повинні дати їй здорову порцію ніжності. Це означає, що ви повинні обвити свою руку навколо неї, цілувати її час від часу (якщо ви на цьому етапі), і утримувати або стискати її руку, коли прийде час. Це не означає, що ви повинні бути поглинуті нею кожен раз, коли ви разом, але це означає, що ви повинні знайти ключові моменти повідомити їй, що ви дбаєте.
  • Якщо ви на цьому рівні, можна навіть трохи обніматися або притискатися один до одного!
 • 5 Слухайте її. Якщо ви дійсно хочете залучити жінку, то ви повинні знайти час, щоб слухати те, що вона хоче сказати. Не просто будьте поза зоною всякий раз, коли вона каже, очікуючи моменту щось сказати. Переконайтеся, що ви дійсно почули, про що вона каже, що ви робите зоровий контакт. Зверніть увагу, коли вона розмовляє з вами, і що відповідним чином ви реагуєте, коли це потрібно. Більшість хлопців можуть скористатися деяким удосконаленням у відділі прослуховування, і вона буде вражена вашою здатністю по-справжньому цікавитися тим, що вона хоче сказати.
  • Не намагайтеся вирішити її проблеми. Вона може просто хотіти, щоб хтось слухав, а не думав, що він знає, що краще для неї.
  • Запам'ятайте, що вона говорить вам, щоб ви могли згадати про це пізніше в розмові - або навіть на наступний день. Вона буде дуже вражена.
 • 6 Дайте їй відчути себе особливою. Якщо ви хочете залучити жінку, то ви повинні змусити її почувати, що вона єдина жінка у світі. Покажіть їй, що ви визнаєте, що робить її унікальною, і що ви дбаєте про неї, як про людину, а не тільки як про цукерці. Ось кілька способів, щоб дійсно дати їй відчути себе особливою:
  • Напишіть їй любовний лист, просто тому, що ви хочете це зробити.
  • Скажіть їй, чому вона не така, як інші дівчата.
  • Зробіть їй невеликий подарунок, навіть якщо немає приводу.
  • Зробіть їй послугу, коли у неї напружений тиждень.
  • Запитайте її думка про те, що ви збираєтеся зробити.
  • Покажіть, що ви цікавитеся її життям, і ставте їй безліч питань про це.
  • Запросіть її на танець, або зробіть що-небудь ще, що вона давно хотіла зробити.
 • Поради

  • Носіть одяг, яка відповідає нагоди розташуванням - якщо ви не знаєте точно, що потрібно, поцікавтеся деякими знаменитостями, які подобаються дівчатам у ваших краях, та додайте свій поворот до їх стилю моди.
  • Додайте трохи одеколону або дезодоранту, якщо ви хочете, але не дуже багато: ви можете не відчувати його запах занадто добре на собі, але повірте мені, дуже багато одеколону не є привабливим.
  • Як вже згадувалося, не використовуйте недбалих пікаперських фраз, вони не розумні, ні смішні –у більшості випадків, дівчина не пожаліє тебе, щоб дати відсіч на очах у всіх.

  Попередження

  • Жодних пікаперських фраз, ніякої неохайною або брудного одягу, і не занадто багато одеколону або дезодоранту.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?