Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як користуватися інтернетом

Кроки

Частина 1 із 5: Підтримка зв'язку з друзями та родиною

 • Use the Internet Step 1.jpg 1 Використовуйте електронну пошту. Це набагато більше, ніж звичайна пошта, ви можете користуватися нею більшістю ідентичних способів. Проте, вам необхідно зареєструватися у поштовому сервісі, щоб отримати адресу. Багато поштові сервіси працюють безкоштовно, одними з кращих є і GMail Outlook.com. Коли ви хочете перевірити свою електронну пошту, то заходьте на веб-сайт саме тієї поштової служби, де є обліковий запис, і читайте свої листи.
  • Адреси електронної пошти не схожі на адреси вулиць. Вони складаються в такому форматі: yourname@website.com. Наприклад, електронним ящиком для листування з даним сайтом WikiHow є wiki@wikihow.com. Якщо ваше ім'я John Doe, і ви зареєструвалися в Gmail, вашу адресу, ймовірно, буде виглядати так: JohnDoe@gmail.com, JDoe@gmail.com, JohnD@gmail.com чи взагалі щось зовсім інше, наприклад, WarVet63@gmail.com.
 • Use the Internet Step 2.jpg 2 Спілкуйтеся в соціальних мережах. Соціальні мережі – це термін, який включає в себе безліч різного типу веб-сайтів, призначених для зв'язку і спілкування з іншими людьми. У список найбільш часто використовуваних соціальних мереж входять:
  • Facebook, який використовується в різних цілях – від пересилання повідомлень до обміну фотографіями і відео.
  • Twitter, який використовується для відправлення дуже коротких записів і думок про своє життя.
  • Instagram, який використовується для спільного користування фотографіями.
 • Use the Internet Step 3.jpg 3 Читайте або пишіть блоги. Слово «блог» (blog), яке походить від терміна веб-журнал (web log), представляє собою інтернет-журнал. Ви можете поміщати туди текст, зображення і навіть відео ролики. Ви можете створити свій власний блог або читати чийсь ще. Блоги охоплюють всілякі різновиди тематик, поступово замінюючи функції певних розділів газет.
 • Use the Internet Step 4.jpg 4 Базікайте по чату! Користуйтеся інтернетом для безпосереднього спілкування зі знайомими людьми (або навіть незнайомими). Якщо ви бажаєте поговорити з людиною віч-на-віч або зі звуковим супроводом, ніби по телефону, то можна скористатися послугами таких сервісів як Skype, які часто працюють безкоштовно. Ви також маєте можливість вести діалог по чату, що схоже на спілкування через одні текстові повідомлення, використовуючи ряд різних служб (наприклад, AOL Instant Messenger, скор. AIM).
 • Use the Internet Step 5.jpg 5 Заведіть знайомства! Ви також можете зустрічатися онлайн! Існують безкоштовні та платні веб-ресурси, створені з метою допомогти зустрітися з ким-то підходить саме вам. Діють навіть спеціалізовані сайти знайомств для людей конкретних професій або особливих інтересів. Match і eHarmony є найбільш популярними.
 • Частина 2 з 5: Стеження за новинами

 • Use the Internet Step 6.jpg 1 Читайте новини. Ви можете читати газету онлайн, часто безкоштовно або дешевше, ніж якщо б заплатили за друковане видання. Більшість великих газет випускає інтернет-видання. Вони часто поєднуються з відео матеріалами для додавання мультимедійних вражень. Спробуйте знайти свою улюблену газету!
 • Use the Internet Step 7.jpg 2 Слідкуйте за новинами. Можна також переглядати новини онлайн. Зайдіть на веб-сайт вашої локальної телевізійної станції для вивчення її програми мовлення, або подивіться ролики великих новинних каналів, наприклад, BBC.
 • Use the Internet Step 8.jpg 3 Вивчайте думки і дослідження людей. Ви легко знайдете в інтернеті оглядові статті, а також фінансові, спортивні та політичні дослідні дані: з блогів, новинних сайтів та інших ресурсів. Одним таким популярним джерелом онлайн аналізу є Нейт Сілвер (Nate Silver), відомий по своєму блогу FiveThirtyEight.
 • Use the Internet Step 9.jpg 4 Використовуйте Твіттер. Завдяки Твіттеру, є з одного боку стандартною формою соціальних мереж, що використовується в основному для розповіді всім своїм друзям про щось незвичайне, що ви тільки що з'їли, також можна йти в ногу з актуальними і важливими подіями. Слідуйте за каналами офіційних компаній в Твіттері, таких як Білий дім або великі новинні мережі, щоб отримувати останню інформацію про тільки що сталися діях.
 • Частина 3 із 5: Управління вашим життям

 • Use the Internet Step 10.jpg 1 Користуйтеся послугами інтернет-банкінгу. Багато великі банки надають опцію онлайн-банкінгу, де ви маєте можливість переглядати свою звітність, здійснювати вклади і зняття грошей, перевіряти чеки та виконувати інші рядові банківські операції. Перевірте офіційний сайт банку або зателефонуйте туди для більш детального уточнення інформації.
 • Use the Internet Step 11.jpg 2 Сплачуйте свої рахунки. Частіше сплачуйте за рахунками в інтернеті або навіть налаштуйте автоматичне здійснення платежів, так що вам не доведеться турбуватися про оплату якогось конкретного рахунки кожен місяць. Такі операції настроюються через веб-сайт вашого банку (іноді, залежно від банку), або вам доведеться перейти на сайт компанії, якій здійснюється платіж (за умови наявності там функції онлайн оплати). Зателефонуйте в зазначені організації для отримання додаткових відомостей.
 • Use the Internet Step 12.jpg 3 Керуйте балансом вашої чекової книжки. Користуйтеся такими безкоштовними сервісами, як Google Spreadsheets для установки трекера на свої щомісячні витрати. Вам буде простіше освоїтися при наявності досвіду роботи з програмами на кшталт Microsoft Excel, в іншому випадку ви зможете застосувати легко заповнюються шаблони. Дана послуга безкоштовна, поки у вас є актуальна обліковий запис Google.
 • Use the Internet Step 13.jpg 4 Інвестувати свої гроші. Якщо ви любите грати з цінними паперами, то можете навіть інвестувати свої гроші онлайн, використовуючи такі веб-сайти як ETrade для купівлі, продажу і стеження за вашими акціями. Це просто зробити, причому ви маєте набагато більше контролю над своїми торгами.
 • Use the Internet Step 14.jpg 5 Заведіть календар. Зберігайте в ньому всі свої зустрічі, дні народження і річниці, використовуючи такі інструменти як Google Calendar. Можна навіть поділитися своїм календарем з друзями та сім'єю, щоб вони знали про ваших пересуваннях і події в житті.
 • Use the Internet Step 15.jpg 6 Знайдіть нову роботу! При бажанні отримати високооплачувану роботу, або навіть місце волонтера ви побачите в інтернеті безліч вакансій, завдяки таким сайтам, як Monster.com. Пошукайте роботу, виходячи з того, чим хочете займатися, де ви знаходитесь, як часто доступні онлайн і т. д. Вас навіть можуть прийняти на роботу по складанню резюме.
 • Частина 4 із 5: Дослідницька інформація

 • Use the Internet Step 16.jpg 1 Підшукайте професійні послуги. Інтернет швидко стає схожим на велетенський каталог. Більшість професійних сервісів в наші дні має сайт, або, принаймні, включено в список Google, так що ви легко зможете дізнатися адреси та контактну інформацію, а також графіки роботи і розцінки. Ви навіть можете скористатися деякими сайтами для отримання рекомендацій, наприклад, AngiesList.com.
 • Use the Internet Step 17.jpg 2 Пройдіть курс навчання. Це може бути повний термін навчання в університеті або навіть прості безкоштовні онлайн курси, якщо ви бажаєте освоїти новий навик або підтримувати свій мозок в активному стані. Ви знайдете безкоштовні курси від великих університетів на таких веб-сайтах як Coursera, проте актуальні онлайн програми з справжнім отриманням ступеня, як правило, коштують грошей.
 • Use the Internet Step 18.jpg 3 Вивчайте нові речі. Якщо ви налаштовані дізнатися більше, ніж було сказано під час лекції, то зможете знайти додаткові крихти інформації по темі в інтернеті. Перейдіть на веб-сайти на кшталт TED, щоб безкоштовно почитати цікаві лекції від деяких з кращих умів в світі. Ви маєте можливість навчитися безлічі базових навичок (і не особливо основних!) на веб-ресурсах зразок WikiHow. Крім того, відвідайте такі сайти як Вікіпедія, яка є вільною онлайн енциклопедією, що містить величезне багатство інформації.
 • Use the Internet Step 19.jpg 4 Дізнайтеся про історію своєї родини. Якщо ви зацікавлені в своєму сімейному анамнезі, тоді проведіть дослідження з приводу того, звідки родом ви і ваша сім'я. Існує багато сайтів з родоводами, що забезпечують не тільки інформацією, але і деколи такими об'єктами, як фотографії або проекти карт. Спробуйте Ancestry.com, FamilySearch.org і EllisIsland.org. Багато загальнодоступні запису перепису населення також доступні в інтернеті.
 • Частина 5 із 5: Саморазвлечение

 • Use the Internet Step 20.jpg 1 Подивіться телебачення і кіно. При бажанні дивитися ТВ вам більше не обов'язково мати телевізійний кабель. Багато популярних ТВ-шоу та фільми можна дивитися через такі сервіси, як Netflix або Hulu, які можуть навіть передавати картинку на ваш телевізор. Вони зазвичай коштують грошей, але це набагато, набагато дешевше плати за кабельне ТБ.
 • Use the Internet Step 21.jpg 2 Дивіться YouTube. Youtube містить всякого роду відео контент. Почніть переглядати смішні ролики, сімейні фільми, телепередачі цілком, повнометражні фільми, складання з усіх перерахованих матеріалів або навіть просто займіться такою справою, як прослуховування пісень.
 • Use the Internet Step 22.jpg 3 Пограйте в ігри. У вас є можливість грати в онлайн-ігри (або навіть в азартні ігри!). Веб-сайти на кшталт Games.com пропонують вашій увазі безліч безкоштовних класичних ігор. Інший варіант – це ігри на зразок фентезі-футбол: можна безкоштовно насолоджуватися доступними онлайн лігами.
 • Use the Internet Step 23.jpg 4 Почитайте комікси. Якщо ви любили комікси, коли ті ще друкувалися в газеті, то тепер багато хто з тих видань доступні для читання онлайн. Спробуйте виконати пошук ваших улюблених коміксів ... і, можливо, будете здивовані!
  • Читайте Garfield тут.
  • Читайте Family Circus тут.
  • Пошукайте нові комікси. Існує велика кількість нових коміксів, які ніколи раніше не випускалися в газетах, але доступні безкоштовно в інтернеті. Вони називаються Webcomics і охоплюють величезний спектр тематик.
 • Use the Internet Step 24.jpg 5 Послухайте музику. Ви можете, крім усього, слухати музику онлайн. Велика кількість безкоштовних сайтів надає можливість програвати пісні, які вам подобається. Pandora – це безкоштовне інтернет-радіо, що дозволяє вибирати відтворну музику. Спробуйте також підняти конкретні пісні або виконавців з допомогою веб-сайтів на кшталт YouTube.
 • Поради

  • Ви можете дізнатися більше про багатьох з описаних вище дій за допомогою функції пошуку на WikiHow!

  Попередження

  • Будьте обережні, щоб не надати свою банківську інформацію або будь-які інші важливі ідентифікаційні дані незнайомим людям по інтернету. Тут нишпорить багато жахливих людей, які хотіли б скористатися вами, проте якщо ви розумні, то зможете уникнути зіткнення з ними.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?