Як перейти на іншу дитячу формулу

Кроки

Метод 1 з 3: Необхідність заміни дитячої суміші з медичних причин

Якщо вам здається, що використовується суміш є причиною таких медичних проблем, як алергічні реакції, запори, гази і постійна метушливість, то перед зміною дитячої суміші дане питання слід обговорити з педіатром. Іноді такі симптоми можуть свідчити про алергії або інших проблемах, що вимагають оцінки спеціаліста.

 • Switch Baby Formula Step 1.jpg 1 Перш ніж переходити на іншу суміш, обговоріть з педіатром викликають занепокоєння симптоми. Якщо у вашої дитини спостерігається кропив'янка, висип, почервоніння або зригування після годування, слід невідкладно звернутися до лікаря. Такі симптоми можуть бути ознакою алергії на молочний або соєвий білок.
 • Switch Baby Formula Step 2.jpg 2 Попросіть доктора порекомендувати вам відповідну суміш. Якщо лікар вважає за краще не використовувати суміш на основі лактози або білків коров'ячого молока, то він може запропонувати соєву або іншу гіпоалергенну суміш.
  • Якщо ж лікар не бачить медичних проблем, він все одно може порекомендувати марку або складу дитячого харчування, які допоможуть позбутися від інших симптомів (занепокоєння, гази, дефіцит заліза або повільний набір ваги).
 • Switch Baby Formula Step 3.jpg 3 Не переходьте на соєві або спеціальні суміші самостійно, не порадившись з лікарем. Більшість малюків потребує годування сумішами на основі коров'ячого молока, а переходити на соєве харчування слід лише за релігійними або медичних причин.
  • Якщо ваша дитина народилася недоношеною, або у нього серйозні проблеми зі здоров'ям і йому запропонована медична або висококалорійна суміш, то переводити дитину на стандартну суміш можна тільки за рекомендацією лікаря.
 • Метод 2 з 3: Вибір нової дитячої суміші

  Якщо зміна дитячого харчування обумовлена вартістю, особистими уподобаннями чи бажанням позбутися другорядних симптомів, які могли бути викликані раніше використовуваної сумішшю, то підходити до вибору нової суміші слід з обережністю. Не переходьте на іншу суміш без необхідності: дитячі суміші відрізняються високою регулюємістю і повинні забезпечувати збалансоване харчування малюків (цим і зумовлена взаємозамінність).

 • Switch Baby Formula Step 4.jpg 1 Вибирайте суміш з таким базовим джерелом білка. Якщо ви годуєте дитину сумішшю на коров'ячому молоці, то при відсутності медичної необхідності переходу на соєве харчування обирайте нову суміш з цієї ж групи продуктів.
  • Якщо малюк добре себе почуває при годуванні гіпоалергенною сумішшю або сумішшю з білковим изолятом, то перед заміною харчування на соєве або лактозное обговоріть це питання з лікарем. Або ж просто виберіть іншу марку гіпоалергенної суміші.
 • Switch Baby Formula Step 5.jpg 2 Ознайомтеся з інформацією на етикетці дитячого харчування. Якщо ви годували малюка сумішшю, що містить залізо, ДГК або інші добавки і така суміш не викликала проблем, то зупиніть свій вибір на іншій суміші з аналогічними характеристиками.
 • Метод 3 з 3: Переходьте на нову суміш поступово

  Деякі діти безболісно приймають нову суміш, а сам перехід не викликає проблем з шлунком і кишечником. Якщо ваш малюк без заперечень їсть нову суміш, тоді можна відразу переходити на нове харчування. Але якщо у дитини чутливий травний тракт або видиме неприйняття нової суміші, то переходити на нове харчування слід поступово протягом декількох днів. Щоб точно відміряти описані нижче пропорції використовуйте стандартну ложку для дитячих сумішей. Харчування не повинно бути надмірно або недостатньо концентрованою, оскільки неправильні пропорції також можуть викликати дискомфорт або проблеми зі здоров'ям у малюків.

 • Switch Baby Formula Step 6.jpg 1 У перший день використовуйте 3/4 старої і 1/4 нової суміші. Додавання до раніше використовувану суміш 25% нової дозволить зробити зміна смаку непомітним для дитини.
 • Switch Baby Formula Step 7.jpg 2 На другий день використовуйте 1/2 старої і 1/2 нової суміші. Якщо у малюка спостерігається негативна реакція на нову суміш (зригування, пронос або висип), то слід повернутися до старої суміші і обговорити причини такої реакції з педіатром .
 • Switch Baby Formula Step 8.jpg 3 На третій день використовуйте 1/4 старої і 3/4 нової суміші. Якщо дитина нормально переносить таку пропорцію, то можна зробити висновок, що нова суміш йому підходить.
 • Switch Baby Formula Step 9.jpg 4 На четвертий день повністю перейти на нову суміш. Якщо при переході у малюка не виникло негативних реакцій, значить нова суміш подобається дитині і саме її він очікує отримати при наступному годуванні.
 • Поради

  • Шукайте відповідні талони на сайті виробника, у газетах або журналах для батьків, щоб отримати знижку на дитяче харчування і не переходити на іншу суміш тільки із-за ціни. Деякі виробники дитячих сумішей навіть висилають безкоштовні зразки дитячого харчування, щоб ви не переходили на інші суміші. Не соромтеся скористатися такою можливістю!
  • Не слід часто міняти дитячі суміші, якщо на це немає медичних причин.

  Попередження

  • Якщо у вашої дитини порушений обмін речовин, алергія на молочний білок або повільний набір ваги, то перед зміною дитячої суміші завжди консультуйтеся з педіатром.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?