Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як надіти корсет

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Зашнуровывая корсет

 • Put on a Corset Step 1.jpg 1 Перевіряємо попередню шнурівку. Коли ви купили ваш корсет, він може прийти заздалегідь прошнурований. Якщо це так, не турбуйтеся про шнурівці корсета, звичайно, якщо корсет не зашнурований неправильним чином. Це має виглядати приблизно так, як шнурування взуття (хрестоподібно), але з зав'язками по центру спини, а не на якійсь із сторін.
  • Тут є що доповнити. Шнурки повинні зустрічатися на середині корсета на тому ж рівні, що і ваша природна талія (де ваша талія природно звужується). Якщо ваша природна талія трохи вище або нижче, ви можете повторно зашнурувати корсет, щоб пристосуватися до того, де сходяться два комплекти шнурків.[1]
  • Так, ви не помилилися: два комплекти шнурків. Корсети зашнуровані двома наборами шнурків, які зустрічаються в центрі корсета. Перетин в центрі дуже важливо, тому що це дозволить вам створити тонку талію, але це також гарантує, що напруженість у корсеті буде рівномірно розподілятися. Якщо ви зашнуровали корсет будь-яким іншим способом, ви зіпсуєте ваш корсет через деякий час.
 • Put on a Corset Step 2.jpg 2 Почніть з верхніх петель. Якщо ви дійсно повинні зашнурувати корсет на собі, почніть шнурівку з верхніх петель (отвори, де проходить шнуровка). Якщо у вас парне число петель, почніть зашнуровувати знизу до верху. Якщо у вас непарне число петель, навпаки.
  • Шнурівка повинна йти в комплекті з купівлею корсета. Якщо це не так, не використовуйте стрічки, якщо ви плануєте надійно зашнурувати ваш корсет. Стрічка не буде досить міцною, щоб дійсно утримати вас і воно буде деформуватися з моменту надягання корсета.
 • Put on a Corset Step 3.jpg 3 Прокладайте хрестоподібний шлях. Візьміть правий шнурок і потягніть його в іншу сторону. Якщо в першій петлі шнурок виходить через верхню частину отвори, значить, покладіть його вниз через верхню частину петлі на іншій стороні. Якщо в першій петлі шнурок йде вниз, дістаньте його з нижньої частини петлі на іншій стороні. Коли ви впораєтеся з правою стороною, виконайте те ж саме з лівою.
  • Тримайте шнурки рівними. Переконайтеся, що ви тримаєте кінці шнурків рівними один до одного, коли ви тягніть шнурки через петлі.
 • Put on a Corset Step 4.jpg 4 Зашнуровывайте вниз, просуваючись до центру. Коли закінчите з хрестоподібної шнурівкою, продовжувати йти по лінії, поки ви не доберетеся до центру. Ви повинні закінчити з хрестоподібним чергуванням між «верхом» корсета і «низом» корсета.
 • Put on a Corset Step 5.jpg 5 Знову почніть знизу і повторіть. Коли закінчите з верхньою частиною, повторіть той же процес з другим шнурком, але почніть з самого низу.
 • Частина 2 з 3: Надягаючи корсет

 • Put on a Corset Step 6.jpg 1 Станьте перед дзеркалом. Якщо у вас є приятелька, яка допоможе вам одягти його, здорово! Це кращий спосіб зробити це. Тим не менш, цілком можливо надіти корсет на себе, без допомоги. Якщо ви збираєтеся зробити це в поодинці, використовуйте дзеркало (або переважно кілька дзеркал, начебто об'ємного дзеркала), так що ви зможете реально побачити, що ви робите.
 • Put on a Corset Step 7.jpg 2 Надіньте подслой корсета. Перед тим, як надіти ваш корсет, спочатку надягніть підшар. Звичайно, якщо ви робите це для інтимної зустрічі, в цьому немає необхідності. Тим не менш, повсякденний одяг, безумовно, вимагає щось під сам корсет. Це поглинати вологу і бруд з поверхні шкіри, захищає ваш корсет.
  • Вони роблять білизну під корсет, яке виглядає як безшовний топ, але ви також можете просто надіти сорочку або блузку. Це залежить від вашого вбрання.
  • Якщо ви використовуєте білизну під корсет, вибирайте те, що зроблено з бавовни або іншого дихаючого матеріалу. Все, що зроблено з лайкри або спандекса буде просто змушувати Вас більше пітніти.
  • Більшість місць, які продають корсети, також будуть продавати білизну під них. Ви також можете зробити свій власний, якщо у вас є базові навички шиття, так як це звичайна «труба» з матеріалу.
 • Put on a Corset Step 8.jpg 3 Переконайтеся, що у вас корсет в правильній орієнтації. Можливо, ви захочете переконатися, що корсет правильно зорієнтований. В корсетах з деталями повинно бути легко розмовляти, але в більш цілісних корсетах новачкам доведеться туго.
  • Найкраща тканина повинна знаходитися на зовнішній стороні.
  • Сторона зі шнурівкою – це спина, а сторона з отворами і виступами передня (без аргументів у цьому пункті, ось як діють корсети).
  • Якщо у вас є корсет під груди, сказати, яка сторона верх, а яка низ може бути складніше. Як правило, верхня частина ззаду буде пряміше, ніж нижня, але не завжди.
  • Коли ви будете готові надіти корсет, планшетка (передня частина) корсета повинна бути відкритою і шнурки на спині повинні бути зав'язані, але вільно.
 • Put on a Corset Step 9.jpg 4 Оберніть його навколо вас. Оберніть його навколо вас, щоб почати зав'язувати його. Ви збираєтеся почати, зав'язавши його спереду, але спочатку вам, можливо, буде потрібно внести деякі корективи. Ви повинні бути в змозі досить легко закрити планшетку спереду, необхідності трохи стягнути сторони разом (невеликий опір – це добре), але ви не повинні серйозно вдихати, щоб зав'язати його.
  • Існують різні точки зору з цього приводу. Деякі люди хотіли б стягувати сильніше, щоб зав'язати передню частину. Інші вважають, що більш вільний зад корсета дозволить легше зав'язати його спереду. Експериментуйте, щоб знайти те, що підходить для вас.
 • Put on a Corset Step 10.jpg 5 Приведіть в порядок передню панель. Лицьова панель являє собою прямокутник з тканини, який буде прикріплений, ймовірно, на лівій стороні вашого корсета зі спини, він призначений для подолання розриву між сторонами шнурівки. Ваш корсет може не мати такого, особливо якщо він дешевий, і не призначений для щільної шнурівки. Коли ви одягаєте корсет, переконайтеся, що лицьова панель плоска по всій спині й вказує на іншу сторону корсета.
  • Посуньте корсет на місце, якщо у вас виникли проблеми з самостійною установкою лицьовій панелі. Це можна зробити, перекашивая корсет в сторону протилежну від лицьової панелі і скручуючи корсет в бік лицьовій панелі, так що лицьова панель стане на місце.
 • Put on a Corset Step 11.jpg 6 Зав'яжіть планшетку. Планшетка – металеві вставки спереду корсета, з опуклостями і отворами. Тепер ви готові закріпити планшетку, засунувши опуклості в отвори. Однак це складніше, ніж здається! (Або, принаймні, може бути.) Ось як це робиться:
  • Спочатку закріпіть або другу зверху або середню застібку. Простіше кажучи, засуньте ручку/опуклість в отвір. Не турбуйтеся про інших.
  • Затисніть ручку на стороні планшетки. Тепер, великим і вказівним пальцями затисніть тверду частина ручки на стороні планшетки. Це додасть вам трохи більше спритності для роботи з іншими ручками.
  • Закріпіть інші застібки. Тепер спустіться з першої застібки, яку ви закріпили, і закрийте кожну наступну застібку. Як тільки ви досягнете низу, закрийте ручки зверху.
  • Застебніть кожну, яка розстебнулася. Ви могли помітити, що застібки розстібаються, коли ви закриваєте їх внизу. Це нормально! Просто повторно закрийте їх, як тільки ви досягнете низу. Не турбуйтеся!
 • Частина 3 з 3: Пов'язуючи корсет

 • Put on a Corset Step 12.jpg 1 Легенько затягніть шнурки. Затягніть шнурки досить щільно, щоб корсет залишався на вас без необхідності підтримувати його. Це, головним чином, має виглядати, як затягування двох сторін разом і ніжний ривок на довгих кінцях шнурівки.
 • Put on a Corset Step 13.jpg 2 Зробіть другий підхід до зав'язування для налаштування тугість корсета. Тепер, коли ви в основному зашнуровали ваш корсет, зробіть це ще раз і зав'яжіть всю шнурівку так туго, як ви можете. Те, як щільно ви можете зав'язати його, залежить від його якості і форми, так що слідкуйте за ознаками деформації (наприклад, кісточки не прямі). Коли ви затягніть, відрегулюйте вага кожного хрестоподібного шнурка так, щоб він утримував дві сторони прямими і паралельними. З затягнутими «хрестами», зробіть остаточну сильну утяжку, використовуючи всі чотири шнурка в центрі. Це втягне талію.
  • Затягніть центр «хрестів» і тягніть їх від вашої спини, починаючи з кінців і рухаючись до центру. Це найпростіший спосіб затягнути корсет так, щоб він підходив вашому тілу.
 • Put on a Corset Step 14.jpg 3 Після цього, відрегулюйте лицьову панель. Коли ви затягніть шнурки, вам, ймовірно, потрібно буде повернути лицьову панель на місце кілька разів. Робіть те, що ви можете, щоб отримати максимальне покриття, і звести до мінімуму складки.
 • Put on a Corset Step 15.jpg 4 Не намагайтеся звести дві сторони ззаду разом! Ваш корсет готовий, якщо ви купили правильний розмір, у вас буде проміжок між двома сторонами, де проходить шнурівка. Не продовжуйте стягувати і тягнути, намагаючись закрити цей пробіл. Ви нашкодите собі.
 • Put on a Corset Step 16.jpg 5 Зав'яжіть Корсет. Тепер, коли корсет добре і щільно зав'язаний на всі чотири шнурка, зав'яжіть їх на бантик або вузол. Вони можуть бути вільними, але це нормально. Просто переконайтеся, що зробили подвійний вузол і все буде добре.
  • Більшість людей просто пов'язують шнурки прямо там на спині. Тим не менш, якщо у вас є багато залишилася шнурівки на кінцях, ви можете досягти більш гладкого вигляду, обернувши шнурки навколо вашої нової крихітної талії, а потім зробивши менший бантик або вузол ззаду.
 • Put on a Corset Step 17.jpg 6 Перевірте ознаки того, що вам потрібно налаштувати корсет. Тепер, коли ви зав'язали корсет, подивіться на себе в дзеркало. Так сексуально! Тим не менш, вам варто пошукати ознаки того, що ваш корсет не правильно сидить. Насамперед, це зручно? Корсет не повинен врізатися в ваші боки, здавлювати вас, або викликати що-небудь ще, крім... помітною утяжки. Ви повинні бути в змозі дихати. Ви також можете подивитися на задню шнурівку і звернути увагу на форму проміжку.
  • Корсет, який добре підходить, повинен мати зазор ззаду зі сторонами, які абсолютно паралельні. Якщо зазор ширше в нижній або верхній частині, вам може знадобитися корсет, зроблений на замовлення. Якщо це так, і бантик в середині, ймовірно, вам потрібен корсет більшого розміру.
 • Поради

  • Спробуйте корсети різних виробників, якщо ваш корсет не підходить вашій фігурі.
  • Краще всього купити корсет на замовлення.

  Попередження

  • Ви повинні бути в змозі дихати! Якщо ви не можете або вам дуже незручно, ви неправильно зав'язали його, або купили неправильний розмір.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.orchardcorset.com/corset-care-lacing/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?