Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як полюбити себе передусім і влаштувати все інше

Рекламний блок

Кроки

 • Start a Conversation With a Girl Step 09.jpg 1 Запитайте себе: «Хто я?». Це питання звучить так просто, але насправді на нього дуже важко відповісти. Це питання, який спрямований в корінь ваших цінностей, переконань, сумнівів, сенсу дійсності, зовнішнього сприйняття, які нав'язали вам інші, не важливо, правильно це чи ні. Коли будете задавати собі це питання, зробіть наступне:
  • Складіть список характерних рис, талантів, здібностей і думок, які на вашу думку відображають ту людину, якою ви є на сьогоднішній момент.
  • Переконайтеся, що ви володієте розумною кількістю чеснот і вад – кожен має, принаймні, вісім позитивних рис і вісім менш бажаних. Не судіть себе занадто суворо – це цілий «букет», а ви будете працювати над тими частинами, які вам не подобаються. Усвідомлення – головне на цьому етапі, усвідомлення тих рис, які в деякому роді підбивають, і відкриття хороших якостей, про які ви раніше, ймовірно, не замислювалися.
  • Не поспішайте відповідати на це питання. Це не те, про що ви б розповіли за чашкою кави. Почніть діяти, задавши собі питання як завдання, принаймні, на наступний тиждень, може навіть довше. Згадуйте про нього, роблячи ваші повсякденні справи. Потім встановіть час, щоб повернутися і записати всі ті речі, які показують, хто ви є.
 • Sort Out Your Life Step 16.jpg 2 Попросіть друзів, які вас добре знають, допомогти. Якщо вам важко, коли хтось характеризує ваші позитивні якості і недоліки, пам'ятайте, що якщо ви не згодні з оцінкою, вам не потрібно приймати – це те, як вони сприймають вас зовні, і вони не можуть знати того, що у вас в душі. Але рекомендується уважно розглянути їх аналіз, коли ви будете об'єктивно себе оцінювати. Деякі речі, які ваш друг скаже про вас, можуть зачепити вас і навіть допомогти зрозуміти, що вам потрібно змінити або поліпшити ваше життя.
 • Love Yourself First So Everything Else Falls Into Line Step 03.jpg 3 Подивіться значення слів, якими ви охарактеризували ваші сильні і слабкі сторони. Вам дійсно потрібно глибоко зрозуміти ці слова. Наприклад, якщо вам кажуть, що ви добрий, що насправді означає бути добрим? Це поняття включає в себе щедрість по відношенню до інших, співчуття, чуйність, які виходять від вас і багато іншого – які аспекти цієї риси найбільше підходять вам?
 • Love Yourself First So Everything Else Falls Into Line Step 04.jpg 4 Подивіться на список ваших недоліків. Важливо визнати, що у вас є такі якості, які не допомагають вам відчути себе більш реалізованого або успішним у житті людиною. Але не будьте занадто суворі до себе – пам'ятайте, що це ваш список, і все це ви усвідомлюєте і в перспективі виправите. Наприклад, якщо ви дратівливі, це явно якість, над якими варто попрацювати, щоб поліпшити ваші стосунки з оточуючими і перестати розчаровуватися і злитися, виправдовуючи себе тим, що ви не отримуєте від життя те, що вам потрібно. Зосередьте увагу на те, що не працює для вас – це спосіб усвідомлення того, що таку поведінку або відношення вичерпало себе (якщо у вас було таке в першу чергу). Це дозволить прийняти рішення і перетворити недоліки на переваги або більше зосередитися на сильних сторонах, щоб ви взагалі залишили слабкості в спокої.
  • Майте на увазі, що в більшості випадків люди люблять нас за наші недоліки тому, що вони роблять нас більш людяними. Подумайте про тих людей, які досягли великих успіхів у житті, вони здаються супер-людьми доти, поки не спотикаються об щось і це нагадує їм, що вони такі ж прості смертні, як і всі інші люди. Помилки інших нагадують нам про те, що ми – люди, і ми схильні помилятися, адже у нас у всіх є слабкості. Досконалості важко досягти, особливо коли воно завжди на першому плані в поведінці і ставленні людини.
 • Love Yourself First So Everything Else Falls Into Line Step 05.jpg 5 Вчіться бути скромними. Приймаючи той факт, що ви не знаєте всього, ви стаєте більш привабливими і здатними вчитися у інших. Хто любить всезнайок? Якщо говорити більш конкретно про тих, хто завжди зберігає видимість експерта, всезнайко може викликати у вас страх зробити помилку і занепокоєння, що ви тягнете тягар ще й інших. Життя – це спільне подорож, під час якого ми всі повинні зіграти свою роль, і немає такої людини, який би міг робити роботу кожного з нас. Ви не можете бути майстром у всьому, і намагаючись стати їм, ви ризикуєте перестати вчитися на перспективах та ідеї інших людей, які завжди допомагали вам стати краще і зрозуміти навколишній світ. Будучи скромним, ви даєте зрозуміти іншим, що їх історії та ідеї важать стільки ж, скільки і ваші.
 • Earn a Girl's Trust Back After Lying Step 09.jpg 6 Дивіться правді в очі. Чесність – це дійсно прекрасна риса; вона дозволяє іншим людям бути впевненими, що на вас можна покластися, і ваше слово щось означає. Бути чесним не означає бути прямим і різким – це означає говорити речі відверто, поважаючи здатності почуття і потреби інших. Крім того, чесність стосується і повсякденних речей у житті, наприклад, не брати роботу додому без дозволу чи не брати помідори у фермерському кіоску, не залишивши дрібних грошей. Чесність – це спосіб, який дозволяє вам почувати себе в душі добре, знаючи, що навіть якщо інші люди не роблять правильних речей, які ви робите, і будете продовжувати робити, як приклад найбільш повноцінного способу життя. Чесні люди можуть жити самі з собою, це той факт, завдяки якому полюбити себе ставати легше.
 • Love Yourself First So Everything Else Falls Into Line Step 07.jpg 7 Припиніть говорити собі погані речі. Такі речі як «Я така жирна» або «Я така тупа» вам не допоможуть. Це погані історії, які ви вибираєте, щоб розповідати собі, і вони не дають вам бути вільними, щоб далі продовжувати працювати над собою, а це часто є вагомою причиною того, що ви погано думаєте про себе. Замість цього, виберіть собі іншу, з великою самоповагою історію, і розповідайте її, коли негативний голос починає видавати якісь звуки. Говорите собі корисні речі, наприклад, «Мені потрібно більше працювати в школі», «Я отримаю підвищення, якщо я буду більше тренувати свої навички керівництва» або «Може бути я низького зросту, але я найшвидший і спритний чоловік на полі».
 • Ask Out a Girl at School Step 05.jpg 8 Говорите з собою, як зі своїм другом. Ви говорите з собою так, як ніколи не наважилися б заговорити з одним? Якщо так, це говорити про те, що ви надзвичайно недооцінюєте себе, виправдовуючи всіх крім себе. Замість того, щоб лаяти себе як сердитий батько, який може лаяти дитину постійно (і, можливо, саме так ваш розум оцінює себе говорите з собою так, як ви робите це з другом, якого ви дбаєте. Використовуйте добрі слова по відношенню до себе, наприклад, «Ти добре виглядаєш сьогодні. Твоє волосся – прекрасні» і «Я домігся прогресу». Ці слова допоможуть вам, підбадьорили вас і дозволять вам ставитися до себе дбайливо і цінувати себе.
 • Attract Better Men Step 02.jpg 9 Ніколи не принижуйте себе. Іноді разом з негативними словами, дуже легко принизити себе так, що ви потім не зможете насолоджуватися життям. Ніколи не робіть цього. Життя коротке, і це зобов'язує людину використовувати кожен день, який йому дається. Дайте собі можливість не стримуватися, повеселитися і прибрати зі свого життя принцип «тільки робота, ніякого веселощів», розподіливши свій час так, щоб не витрачати його на рутинну роботу, інших людей або жахливі думки. Ви можете говорити собі: «Я посиджу сьогодні в парку і почитаю книжку», «Я прийму ванну з піною», «Я з'їм те, що я люблю» або «Я буду балувати себе сьогодні». Пам'ятайте, ви заслужили це.
 • Love Yourself First So Everything Else Falls Into Line Step 10.jpg 10 Будьте в злагоді з самим собою. Якщо ви пропустили м'яч і підвели когось, виправте це в майбутньому; використовувати досвід як урок, який навчив вас чомусь, який дозволить вам стати тим, ким ви постійно прагнете бути. Замість того, щоб говорити собі, що ви – погана людина, нагадайте собі, що ви зробили б краще, якщо б знали як і досвід навчив вас цього «як», яке ви можете використати в майбутньому. Зробіть перерву і помиріться з тією частиною себе, яка іноді може бути дуже жорстокою до вас.
 • Love Yourself First So Everything Else Falls Into Line Step 11.jpg 11 Продовжуйте вчитися і дозволяйте собі змінюватися. Зростання протягом усього життя – те, чого потребує кожна людина. Анаіс Нін одного разу зробила коментар, що «Життя є процес становлення, комбінація станів, через які ми проходимо. У чому люди помиляються – так це бажання обрати стан і залишатися в ньому. Це різновид смерті». Іншими словами, не вмирайте раніше часу – визнаючи, що ви змінюєтеся і поновлювати себе, ви дозволяєте собі вільно рости, щоб стати тією людиною, якою вам призначено стати в певний момент. Любити себе – це подорож, а не мета.
 • Попередження

  • Любов до себе не слід плутати з зацикленностью на собі, коли з самозакоханим завзятістю домагаються свого, маніпулюючи іншими, і в глибині душі все одно почувають себе огидним. Любов до себе повинна бути здоровою – ви ставитеся до інших як до рівних собі, не використовуєте як засіб досягнення власних цілей, і ви відчуваєте себе добре протягом 80% всього часу. Дійсність показує, що ви будете почувати себе огидно іноді, але люди, які здатні любити себе, виходять із цього стану швидше, ніж ті, у кого ненависть до себе є керівною життєвою силою.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?