Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як полюбити смак води

Рекламний блок

Кроки

 • Love the Taste of Water Step 1.jpg 1 Переглянете своє джерело води. Не вся питна вода створена однаковою. Смак води залежить від її джерела, і, можливо, ваше враження від води засновано на те, що ви спробували всього один-два конкретних типу. Деякі відмінності ледь вловимі, інші одразу ж стають очевидними, в той же час трохи інші вірять, що у воді є щось «особливе» у відповідності зі своїми переконаннями й уподобаннями. Ось основні джерела води:[3]
  • Водопровідна мережа чи вода з-під крана: Ця воду, як правило, обробляють, і ви можете спробувати на смак всі хімічні речовини. Хлор є найбільш відомою обробкою, і деяким людям подобається його відмітна післясмак. Хлор вбиває мікроорганізми в воді, але він також шкодить вашому організму, усуваючи деякі вітаміни і порушуючи корисну кишкову флору.[4] Фільтруйте цю воду безпосередньо перед вживанням. Майте на увазі, що кип'ятіння такої води вб'є більшість мікробів, але не усуне хімічні речовини. Але так як хлор використовується для обробки, як правило, в газоподібній формі, простий спосіб скоротити кількість вмісту хлору – поставити воду в холодильник на всю ніч. Газоподібний хлор усувається, а смак води стає краще, якщо вона охолоджена.
  • Фільтрована вода: Фільтри можуть бути встановлені прямо на водопровідному крані (вентилі), а також воду можна фільтрувати в глечику, водяному охолоджувачі або іншій системі. Фільтри найчастіше бувають углевыжигательными або зворотного осмосу, але є і інші типи. Більшість фільтрів потрібно регулярно міняти, щоб підтримувати їх ефективність. Така вода, як правило, на смак краще, ніж вода прямо з-під крана. См. Як вибрати домашній фільтр для додаткової інформації.
  • Вода зі свердловини: Якщо це джерело води очищений, він може стати прекрасним способом отримувати всі мікроелементи, яких потребує ваш організм. Тим не менш, колодязна вода дуже легко забруднюється, тому потрібно постійно бути пильним і часто її перевіряти. Якщо якість підтверджено, то насолоджуйтеся цією водою, тому що вона зазвичай чудова на смак.
  • Дистильована вода: Це вода, нагріта до стану пари, потім зібрана і сконденсована назад у воду. Вона хороша для праски та інших механізмів, але не корисна для здоров'я. В дистильованій воді немає мінералів, тому вона висмоктує мінерали з вашого організму і приготованих продуктів.[5] Якщо у вас немає вибору, то її можна пити (наприклад, якщо ви знаходитесь на кемпінгу або в подорожі), але не пийте її постійно, тому що ви можете виявити у себе виснаження необхідних мінеральних речовин.
  • Джерельна або мінеральна вода: Ця вода, як правило, зібрана з підземних джерел, що містять розчинні речовини (мінерали) і розлита по пляшках для домашнього споживання. Її обирають, так як вона має чудовий смак і насичена мінералами. За умови, що компанія проводить належні перевірки, ви також можете бути впевнені у відмінній якості води. Якщо у вас є власний джерело, регулярно тестуйте для впевненості в його чистоті. Так чи інакше, цей хороший вибір залежить від ряду факторів. Обробляла компанія воду після її скупчення. Якщо так, то як (фільтрація, хлорування)? Додавали у воду що-небудь ще (напр., насичення вуглекислотою для бульбашок)? І в які контейнери вона була залита для транспортування і зберігання? Пластмаса та вода є поганим поєднанням, тому що пластмаса може вилуговувати. Якщо у вас є свій струмок чи комерційний джерело з хорошою репутацією, джерельна вода може стати прекрасним і смачним джерелом води.
  • Бутильована вода: Подібно джерельній воді в деяких відносинах, деякі навіть вважають її джерельної або артезіанської, бутильована вода у даний час вважається чимось на зразок парії в галузі водопостачання. Використання пластмаси, побоювання з приводу хімічного вилуговування, проблеми звалищ з розкиданими по них пляшками і сміховинне розливання по сотні разів на одні й ті ж пляшки міський води для продажу завдали шкоди її первісної вартості і привели до недостачі такого споживання води. Проте є і гарні пункти, які потрібно взяти до уваги, що в деяких місцях бутильована вода є єдиним безпечним джерелом питної води, і під час мандрівок вона утримає вологу у вашому організмі без проблем забруднення. Є також більш екологічно чисті варіанти пляшок, наприклад, скло і безпечний пластик, тому будьте розсудливим споживачем і зробіть правильний вибір, щоб зважити всі реальні витрати споживання води в пляшках. В цілому, велика частина води в пляшках хороша на смак, хоча якщо пластмаса має сильний запах, вода, швидше за все, теж буде мати смак пластмаси (і це повинно стурбувати).
  • Жорстка вода з водоумягчительной установкою: Жорстка вода турбує домовласників, так як високий рівень мінеральних речовин не дозволяє шампунів і мила добре утворювати піну. Проблема знаходиться в розчині – якщо ви додасте в систему водоумягчительную установку, ваше мило знову почне пінитися, але високий вміст натрію воду робить менш придатним для постійного споживання. Врахуйте це, маючи справу з жорсткою водою!
 • Love the Taste of Water Step 2.jpg 2 Змініть смак води. Ви легко можете злегка поліпшити смак води без додавання калорій і шкідливих речовин. Деякі пропозиції:
  • Вичавіть трохи соку з лимона або лайма у воду. Це додасть воді трохи кислинки і приємного смаку.
  • Додайте кілька свіжих, чистих листочків м'яти і трохи льоду. Охолодіть воду в холодильнику і пийте по мірі необхідності. Також можна поекспериментувати з іншими пахучими травами.
  • Киньте у воду половинки полуниці і залиште на 5 хвилин перед питвом. За фактом, багато ягоди підходять для просочування води, також можна і поїсти ягоди!
  • Деякі люди злегка підігрівають воду під час холодних місяців, особливо вранці. Вичавіть трохи лимонного соку в злегка підігріту воду. Це відмінний освіжаючий спосіб підбадьоритися вранці. Більше того, ця вода володіє властивостями детоксикації.
 • Love the Taste of Water Step 3.jpg 3 Деякий час пийте тільки воду. Це може здатися нелогічним, але коли ви постійно п'єте дуже солодкі напої, наприклад, газованої води з сиропом і соки, води важко з ними конкурувати. Потяг до солодощів можна зменшити, якщо ви скоротите кількість споживання солодких напоїв. Крім того, якщо ви виключите всі нездорові джерела рідини, типу газованої води, фруктових соків і солодких напоїв або ароматизованого молока, ви станете здоровішими і скинете зайву вагу. Рідко побалувати себе можна, так як не слід обмежувати себе повністю, але будьте дуже дисципліновані у таких «солодких напоях». Ви навіть виявите, що після припинення їх споживання, вони виявляться "занадто" солодкими!
 • Love the Taste of Water Step 4.jpg 4 Постарайтеся полюбити воду. Привчайте себе любити смак води, асоціюючи її з приємними речами. Кожен раз, коли ви п'єте воду, думайте про що-небудь, що робить вас щасливим, - про кохану людину, про діяльність, яка приносить вам задоволення, про смачну їжу, про веселої пісні, про красивий пейзаж, - про все, що найкраще спрацює. Намагайтеся пити воду, коли ви знаходитесь в приємній компанії або робите речі, що приносять вам задоволення. Це називається класичної, Павлівської виробленням умовного рефлексу. Коли улюблена річ (умовний побудник) пов'язується із споживанням води (безумовним побудником), ви, в кінцевому підсумку, асоціюєте ці два збудника разом. І в даному випадку ви навчитеся любити смак води, так як він буде асоціюватися у вас з улюбленою річчю.
  • Постійно говорите собі, що вам подобається смак води. І говорите це іншим людям. Чим більше ви підкріплюється ідею, тим глибше вона вкоріниться у вашому розумі, і щоб уникнути несозвучности ви, в кінцевому підсумку, полюбите воду, якщо вона відповідає вашим переконанням.
 • Love the Taste of Water Step 5.jpg 5 Завжди тримайте воду під рукою. Якщо вона поруч з вами, значить, ви неодмінно вип'єте її! Чим частіше ви п'єте воду замість інших напоїв, тим більше ви звикаєте її смаку.
  • Якщо ви надовго візьметеся за яку-небудь справу, поставте поруч з собою склянку води. Ви будете тягнутися до нього, щоб попити води, навіть не помічаючи цього.
  • Завжди носіть з собою воду в багаторазової екологічно дружньою пляшці, щоб не купувати нову воду в пляшках.
  • На ніч біля ліжка ставте з собою склянку води.
 • Love the Taste of Water Step 6.jpg 6 Дізнайтеся про переваги питної води. Чим більше ви дізнаєтеся про користь питної води для вас, тим сильніше стане ваше бажання пити її з великою насолодою. Ось деякі переваги питної води:
  • Споживання адекватної кількості води запобіжить надмірну спрагу і сухість у роті.
  • Вода дуже важлива для організму. За оцінками, 60-70 відсотків нашого організму складається з води і рідини організму (сеча, піт, сльози, кров і рідка середовище і між клітинами містять головним чином воду).[6] Вода допомагає травленню, підтримує зволоженість (і еластичність) шкіри і зберігає вологість слизових оболонок.[7] Саме головне, вода насичує поживними речовинами кожну клітинку нашого організму.[8]
  • Вода допомагає позбутися від токсинів в організмі.[9] Вода підвищує швидкість фільтрації нирок, так що ви можете очищатися від продуктів життєдіяльності більш ефективно і підтримувати здоров'я нирок. Вода допомагає підтримувати систему видалення відходів у вашому організмі (печінка, нирки, легені, травну систему, лімфатичну систему і шкіру) для її ефективного функціонування.[10]
  • Вода допомагає розумовому процесу. Якщо ви не п'єте достатньої кількості рідини, у вас може початися запаморочення, помутніння або головний біль. Це симптоми зневоднення.[11]
  • Споживання достатньої кількості води запобіжить втома або слабкість у м'язах у результаті зневоднення. У м'язах і суглобах можуть бути больові відчуття, а також можуть виникнути болі в спині, якщо ви не споживаєте достатньої кількості води.[12]
  • Вода знижує здуття живота.[13]
  • Вода може допомогти скинути зайву вагу, підвищуючи швидкість метаболізму. Також вода допомагає схуднути, бо «жага» може бути витлумачена вашим організмом як «голод», змушуючи вас їсти без потреби. Таким чином, споживання води замість соку або газованої води врегулює ваш апетит.
  • Вода є життєво необхідною для регуляції температури тіла.[14][15]
  • Питна вода є найкращим профілактичним засобом від каменів у нирках, так як вона знижує ризик осадження кристалів і допомагає вимивати формуються дрібні камінчики.[16] Більш того, є деякі свідоцтва того, що жінки з високим споживанням води мають знижений рівень ракових захворювань сечовивідних сечових шляхів і раку товстої кишки.[17]
  • Вода економить гроші! Вона набагато дешевше інших напоїв.
 • Love the Taste of Water Step 7.jpg 7 Усвідомте важливість регулярного споживання води. Як зазначалося вище, вода це важлива частина видалення токсинів з організму і підтримки належного функціонування та гідратації всієї системи. Інший фактор, який слід взяти до уваги, – це втрата води. Сеча, видалення відходів, піт, сльози і дихання сприяють постійної втрати води, тому вона повинна бути заповнена.[18][19]
 • Love the Taste of Water Step 8.jpg 8 Дізнайтеся, скільки води вам потрібно. Кількість води, що вам потрібно, залежить від рівня вашої активності, діяльності, якою ви займаєтесь, клімату, їжі і рідин, які ви споживаєте.[20] Рада про восьми склянках води в день не базується на наукових досягненнях. Він необґрунтованого походження, але застряг в якості міського поживного міфу, тому що його легко запам'ятати.[21][22] Тим не менш, отримання адекватної кількості води щодня є життєво важливим для вашого здоров'я. Ось деякі показники, що можуть допомогти вам дізнатися потрібну кількість води:
  • Колір сечі. Якщо сеча блідо-жовта або солом'яного кольору і в хорошому кількості, це добра ознака того, що ви споживаєте достатню кількість рідини.[23][24] Однак вітамінні добавки, деякі продукти і ліки можуть вплинути на колір. Наприклад, сеча може стати яскраво-жовтою або зеленою із–за прийому вітамінів групи В. Це не погано, просто організм виділяє надлишок вітаміну В, що може схвилювати вас![25]
  • Частота сечовипускання: якщо ви часто мочіться і не маєте медичних захворювань типу діабету, це є хорошим показником адекватного вживання кількість рідини.[26] Однак пам'ятайте, що деякі продукти і ліки можуть збільшити потребу мочитися.
  • Спрага не є хорошим показником того, скільки і коли вам потрібно води.[27] Для більшості з нас спрага – це ознака втрати рідини, що становить 0,8-2 відсотки загальної ваги тіла, маючи на увазі, що на даний час організм вже злегка зневоднений.[28] Чим ви старше, тим ваші показники спраги менш чутливі.
  • Якщо ви дуже активні, наприклад, займаєтеся атлетикою, працюєте на відкритому повітрі, часто ходити в сауну, постійно нервуєте, весь день сидите в опалювальному приміщенні, живете в тропіках і їсте багато обезвоживающих продуктів, тоді вам потрібно відповідно збільшити вживання кількість питної води.[29] Вагітність, грудне вигодовування, хвороба, стать, сидячий або активний спосіб життя, вагу і т. д. – це всі фактори, які потрібно враховувати для встановлення адекватної кількості води.
  • Деякі люди переконані, що вони отримують достатню кількість рідини із супів, трав'яних чаїв, водянистих продуктів. Наприклад, ті, хто дотримується макробиологических дієт.[30] Якщо це ваш випадок, уважно читайте вимоги вашої конкретної дієти і поговоріть з лікарем для отримання додаткової консультації, щоб підстрахувати своє здоров'я.
  • Вода швидко втрачається під час фізичних вправ.[31]
  • Зневоднення настає при втраті 1 відсотка рідини і більш від маси тіла. Якщо втрата доходить до 10 відсотків, це небезпечно для життя.[32] Більшість людей в малій мірі зневоднений, не маючи достатню кількість води.[33] Майте це на увазі при оцінці ваших потреб у воді. (Див. нижче «Попередження» для надмірного споживання води)
 • Поради

  • Вода смачніша, коли ви хочете пити, тому візьміть з собою трохи води на пробіжку або фізкультуру, і ви неодмінно виявите, що вона дуже смачна.
  • Візьміть з собою воду, коли збираєтеся в довгу подорож. Не беріть напій або сік, так у вас буде можливість пити виключно воду.
  • Пийте достатню кількість води в день, щоб запобігти зневоднення. Для більшості достатньо пити 6-8 склянок на день.
  • Коли ви п'єте воду, намагайтеся відчути її чистоту і те, як вона активно очищає ваш організм, виводячи з нього всі шкідливі речовини.
  • Питна вода поліпшить ваше самопочуття. Випийте першим ділом 0,5 літра води вранці, – вона підвищить ваш метаболізм на 24% протягом 90 хвилин!
  • Напої і соки містять багато цукру, який підвищує споживання калорій, з-за чого ви будете набирати вагу. Це «порожні калорії» - вони не сприяють ситості, так як у них немає волокон, і вони швидко використовуються. Навіть дієтичні напої викличуть збільшення ваги, так як штучні підсолоджувачі надають солодкий смак без будь-яких калорій, що збільшує ваш апетит до калорійним продуктам.
  • Зрозумійте, що любов до смаку води - це процес навчання. А навчання займає багато часу. Практикуйте кроки, описані вище, і не сумуйте.
  • Заохочуйте себе, коли п'єте воду, але не солодкими напоями та їжею. Позитивна реакція також допоможе і розвине любов до смаку води.
  • Вода складає до 78% ваги вашого організму при народженні, 65% ваги дитини і лише 55% ваги в дорослому віці.[34]
  • Сформуйте клуб здоров'я і схуднення і виділяйте цінність води. Це підвищить вашу любов до води і допоможе іншим.

  Попередження

  • Не пийте занадто багато води, інакше ви будете відчувати роздутість.
  • Не перестарайтеся і не пийте занадто багато води. Занадто велика кількість води призведе до водної інтоксикації, яка може викликати дисфункцію від набряку мозку, що може спричинити за собою смерть.[35][36] Запам'ятайте ознаки, які включають в себе дратівливість, млявість, сум'яття через зниження натрію в організмі. Коли все занадто серйозно, у людини можуть початися судоми. Він може впасти в кому і навіть померти.[37] Як правило, таке може статися, якщо людина випила більше 5 літрів води (11 або більше пінт або 1 і 1/3 галона) протягом близько двох годин. Не пийте більше 1-1,5 літрів води в годину (2-3 пінти). [38]
  • Найбільша небезпека, що виходить від води, полягає в її забрудненні. Забруднення промисловими відходами, вилуговуванням хімічних речовин, відходами тваринництва та мікроскопічними водними бактеріями або вірусами, - ось всі можливі небезпеки у воді невідомого і необробленого походження.[39] Встановіть систему фільтрації на домашній системі водопостачання і дізнайтеся якість води, яку ви споживаєте.
  • Кофеїн і алкоголь є сечогінними засобами, що призводять до зневоднення шляхом підвищення екскреції, тому не заповнюють вас рідиною.[40]

  Що вам знадобиться

  • Багаторазові пляшки для води
  • Крани/вентильний фільтр або фільтр в глечику
  • Хороші джерела води
  • Ягоди, цитрусові фрукти і кубики льоду


  Джерела і посилання

 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 177, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 177, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 45, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 45, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, pp. 43-46, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 43, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 43, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 43, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sara Rose, Detox: Revitalize, Rejuvenate, Revive, p. 30, (2004), ISBN ISBN 1-40543-883-5
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 43, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 44, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sara Rose, Detox: Revitalize, Rejuvenate, Revive, p. 30, (2004), ISBN ISBN 1-40543-883-5
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 177, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 179, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 179, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 43, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 44, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 43, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 178, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 70, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 178, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 178, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 44, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 44, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 178, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 178, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Sarah Bearden, Nutrition in Essence, p. 44, (2006), ISBN 978-0-340-92730-4
 • ^ www.madsci.org per Jeffrey Utz, M. D., Neuroscience, педіатрія, Allegheny University
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 71, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 180, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 180, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 180, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • ^ Reader's Digest, Strengthen Your Immune System, p. 71, (2002), ISBN 1-876689-08-0
 • ^ Lillian Chan, The Wellness Option, p. 179, (2003), ISBN 0-14-301376-9
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?