Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як користуватися Excel 2007

Рекламний блок

Кроки

 • Use Excel 2007 Step 1 preview.jpg 1 Ознайомтеся із загальними рисами Microsoft Office 2007. Дізнайтеся як зберігати та відкривати файли, користуватися допомогою, друкувати і виконувати інші поширені завдання, перш ніж перемикати свою увагу на те, як користуватися Excel 2007.
 • Use Excel 2007 Step 2 preview.jpg 2 Натисніть клітинку лівою клавішею миші. Надрукуйте в комірці потрібний текст або цифри. Коли закінчите, натисніть на іншу комірку або натисніть клавішу "Enter".
 • Use Excel 2007 Step 3 preview.jpg 3 Розширте або збільште клітинки, по мірі необхідності. Розмістіть курсор між лініями стовпців або рядків. Коли курсор прийме форму стрілки, натисніть і утримуйте ліву клавішу миші. Перетягніть курсор на потрібну відстань, щоб збільшити стовпці або рядки. Щоб збільшити усі стовпці або рядки, натисніть на верхній квадрат з лівої сторони, який підсвітить всі клітини. Відрегулюйте ширину або довжину в одному рядку або стовпці, щоб внести зміни для всієї таблиці.
 • Use Excel 2007 Step 4 preview.jpg 4 Навчіться виділяти клітинки, щоб вносити зміни відразу для групи комірок. Клацніть лівою клавішею миші на першій клітинці електронної таблиці. Натиснувши і утримуючи клавішу миші, перейдіть до останньої клітинки таблиці. Всі комірки будуть виділені, що дозволить вносити зміни одночасно.
 • Use Excel 2007 Step 5 preview.jpg 5 Змініть вигляд клітинок. Клацніть лівою клавішею миші на верхню комірку. Виділіть комірки електронної таблиці. Натисніть на вкладку "Головна" у верхній частині екрана та виберіть "Стилі комірки". Виберіть колір комірок і колір шрифту із запропонованих варіантів. Змініть стиль і розмір шрифту для всіх вибраних комірок. Натисніть на стрілочку поруч зі шрифтом за замовчуванням, щоб з'явилося випадаюче меню. Виберіть новий шрифт. Повторіть те ж саме з розміром шрифту.
 • Use Excel 2007 Step 6 preview.jpg 6 Виберіть один з варіантів у розділі "Вирівнювання", щоб розмістити дані осередків по центру. Виберіть "Перенесення тексту", щоб перемістити зміни до всіх даних у клітинках і автоматично змінити їх розмір.
 • Use Excel 2007 Step 7 preview.jpg 7 Виберіть розділ "Числовий", щоб змінити формат комірки в текстовий, числовий, час і інші варіанти. Для більш докладних змін, наприклад, формат часу або кількість знаків після коми, виберіть "Інші числові формати" в нижній частині меню. В розділі "Категорія" виберіть потрібний формат і змініть параметри в розділі "Тип".
 • Use Excel 2007 Step 8 preview.jpg 8 Використовуйте меню "Вставка", щоб додати зображення, фігуру, діаграму або інший об'єкт в клітинку електронної таблиці. Щоб створити посилання на веб-сайт або іншу таблицю/документ, використовуйте варіант "Посилання".
 • Use Excel 2007 Step 9 preview.jpg 9 Клацніть лівою клавішею на пункт меню "Розмітка сторінки" для зміни полів, додавання розривів сторінок або змінити орієнтацію сторінки з книжкової на альбомну. Визначте, як лінії сітки - лінії навколо кожної клітинки - будуть відображатися перегляду та друку в розділі "Параметри аркуша".
 • Use Excel 2007 Step 10 preview.jpg 10 Поекспериментуйте з формулами у вкладці "Формули". Натисніть на значок "Fx", щоб вставити функцію. З'явиться випадаючий список функцій разом з посиланням, перейшовши по якій, можна отримати допомогу та більш детальну інформацію щодо цієї функції. Щоб швидко підсумувати цифри в стовпці, виділіть клітинки, які потрібно додати, і натисніть на "Автосума". Можна підсумувати декілька стовпців. Сума відображається під вибраними осередками.
 • Use Excel 2007 Step 11 preview.jpg 11 Сортуйте або фільтрувати дані у вкладці "Дані". Щоб фільтрувати виділені клітинки, клацніть на конкретну комірку і виберіть "Фільтр". З випадаючого меню у верхній осередку зніміть прапорець "Виділити все" і виберіть потрібну кількість для фільтрації даних. Будуть показані тільки вибрані комірки. Для сортування, виділіть колонку і пункт "Сортування". Виберіть "Розгорнутий вибір", щоб сортувати всі дані в таблиці, щоб вони відповідали значенням, до якого була застосована сортування.

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?