Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно обернути піддон

Рекламний блок

Кроки

 • Shrink Wrap a Pallet Step 1 Version 2.jpg 1 Виберіть правильний піддон. Деталі повинні переправлятися чи збережуться в міцному піддоні. Виберіть правильний розмір піддона, щоб помістити необхідну кількість ящиків або інших матеріалів для обгортки. Це може вберегти плівку від розриву на гострих кутах.
  • Переконайтеся, що речі, які ви збираєтеся обернути, знаходяться як можна щільніше один до одного. Якщо у них залишиться порожній простір для переміщення, обгортка буде вільною і неефективною. Фіксуйте предмети один навпроти одного.
 • Shrink Wrap a Pallet Step 2 Version 2.jpg 2 Це легко зробити. Встановіть піддон для упаковування на невеликому стелажі порожнього піддону. Це допоможе полегшити обгортання піддонів так, як вам потрібно, не нагинаючись при цьому. Встановіть піддон по діагоналі під кутом 45 градусів (щоб нижня частина кожного кута перекривала верхній край нижньої стопки). Переконайтеся, що піддон не розгойдується!
 • Shrink Wrap a Pallet Step 3 Version 2.jpg 3 Кріплення пакувального паперу. Візьміть рулон пакувального паперу і відріжте близько 90 см пластику. Притисніть близько 20 см і оберніть разом з мотузкою або ниткою навколо одного кута піддону. Не поспішайте зав'язувати вузол. Просто щільно притисніть, поки будете згортати іншу частину. Пластик прилипає достатньо для того, щоб уберегтися від розгортання.
 • Shrink Wrap a Pallet Step 4 Version 2.jpg 4 Зміцніть фундамент. Повторно оберніть підстава піддону в тому ж напрямку, що і перший раз. Переконайтеся, що кількості оборотів достатньо, щоб пластик не ковзав. Це найважливіший крок, так як необхідно зберегти товари на піддоні. Оберніть цю базу хоча б 4-5 разів, намагаючись, щоб край обгортки йшов під кутами. Щільно натягуйте рулон перед поворотом.
 • Shrink Wrap a Pallet Step 5 Version 2.jpg 5 Закріпіть вантаж. Загалом, вам потрібно з'єднати всі піддони в один блок. Вони повинні рухатися як одне ціле, без ударів. Враховуючи це, рухайтеся від основи вгору таким чином, щоб нижні ящики точно стикувалися з піддоном. Продовжуйте упаковувати так, щоб наступний шар був міцно з'єднаний з першим і так далі. Не забувайте якомога більше розтягувати плівку.
 • Shrink Wrap a Pallet Step 6 Version 2.jpg 6 Випробування і завершення. Коли дійдете до верхньої частини піддону, можна на ньому і закінчити або ж обернути піддон низом. Щоб визначитися, спробуйте придавити верхні коробки, щоб побачити – вантаж стоїть щільно або вільно. Якщо бачите брижі на пластику або коливання стека, значить, ви або недостатньо щільно обернули піддон, або потрібно більшу кількість шарів. Оберніть його ще кілька разів, рухаючись вниз до основи. Коли плівка щільно натягнута, відірвіть її від рулону і складіть край під краєм одного з шарів обгортки. Це дозволить уникнути розгортання..
 • Поради

  • Не пов'язуйте упаковку на піддоні вузлом! Це питання етикету та економії. Це не тільки займе більше часу, але і зажадає потім від когось нести ніж, щоб розірвати вузол. Пластикова плівка добре злипається між собою, тому вузли не потрібні.
  • Для невеликої додаткової міцності після повної обгортки перейдіть до центру піддону і обмотайте ще раз. По мірі руху переверніть плівку, щоб отримати х-подібну обгортку. Так ви додасте стабільності і міцності.

  Попередження

  • Не завертайте занадто вільно, оскільки поліетиленова плівка може розтягнутися під час перевезення. Завжди розтягуйте плівку майже до розриву. Чим більше «розтягнута» вона буде, тим міцніше утримає товар.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?