Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно досліджувати бізнес—ідею

Рекламний блок

Кроки

 • Research a Business Idea Step 1.jpg 1 Вивчіть свій ринок. Ви повинні добре уявляти собі своїх конкурентів і клієнтів, з якими ви можете торгувати. Якщо ринок вже насичений бізнесом подібного роду і клієнти вже не шукають інших варіантів, то можливо вам знадобиться залишити або переглянути свою бізнес-ідею.
 • Research a Business Idea Step 2.jpg 2 Дослідіть кожен аспект своєї бізнес-ідеї. Ви можете вивчити абсолютно все про своєму продукті і бізнесі, переглядаючи професійні видання, виконуючи пошук в Інтернеті, спілкуючись з іншими представниками в цій галузі, читаючи газети і звертаючись до представників місцевої торговельної палати.
 • Research a Business Idea Step 3.jpg 3 Виконайте SWOT-аналіз. Заголовні букви цієї абревіатури мають таке значення: Strengths - гідності, Weaknesses - недоліки, Opportunities - можливості, Threats – загрози або ризики. Достоїнства і недоліки є внутрішніми, по відношенню до компанії, факторами (наприклад, якість обслуговування, недоліки проектування виробів), у той час як можливості і загрози є зовнішніми факторами, які залежать від економічного клімату на ринку, конкуренції, наявності та активності клієнтів.
 • Research a Business Idea Step 4.jpg 4 Зв'яжіться з координатором франшизи, якщо ви плануєте відкрити бізнес в рамках фірмової мережі. Ця людина може розповісти вам про всю таємницю цього бізнесу і про те, що потрібно для того, щоб успішно почати роботу. Він також може підказати вам франшизи, до яких ви можете приєднатися або в які ви можете звернутися за додатковими роз'ясненнями, а також фінансистів, які можуть допомогти вам придбати обладнання та/або заснувати стартовий капітал.
 • Research a Business Idea Step 5.jpg 5 Приділіть увагу кадрових питань. Якщо цей бізнес-план призначений для малого бізнесу, то ви можете впоратися самі або найняти собі кілька співробітників, але у багатьох підприємств виникне необхідність в тому, щоб наймати не тільки багато співробітників, але і навчати менеджерів, які будуть ними керувати. Вивчіть свій ринок для того, щоб визначитися, доступно вам достатню кількість кваліфікованих людей, яких ви могли б потенційно найняти; це особливо важливо для спеціалізованих або високотехнологічних підприємств. Проведіть оцінку не тільки зарплат і витрат на оплату праці в цілому, але також як і податків, пов'язаних із зарплатою.
 • Research a Business Idea Step 6.jpg 6 Розгляньте декількох підходящих місць, де ви могли б влаштуватися. Якщо ви розпочинаєте новий бізнес, то у вас має бути кілька ідей на той випадок, якщо ваш перший вибір буде недосяжний у зв'язку з відсутністю у вас достатніх можливостей для того, щоб орендувати таке приміщення. Тим не менш, ви отримаєте уявлення про вартість та умови оренди.
 • Research a Business Idea Step 7.jpg 7 Визначте свою роздрібну ціну, обсяг продажу, який вам потрібен для того, щоб повернути свої початкові інвестиції та рівень беззбитковості на кожен місяць. Як правило, для того щоб повернути свої грошові вкладення буде потрібно кілька років, а погашення кредитів може зайняти десятиліття. Можливо, що ви просто деякий час не зможете отримувати зарплату.
 • Research a Business Idea Step 8.jpg 8 Складіть закінчений бізнес-план з докладним викладом фінансових показників своєї ідеї. Скористайтеся інформацією, яку ви отримали завдяки своїм дослідженням. Поговоріть зі своїм банкіром або фінансистом для того, щоб зрозуміти, що саме вони хочуть побачити в бізнес-плані, і отримати уявлення про те, як відбувається фінансування бізнесу.

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?