Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відрощувати дреди вільної форми або методом закручування і закріплення

Рекламний блок

Кроки

 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 1.jpg 1 Перший крок до отращиванию ваших власних дредів у вільній формі / недоглянутих дредів – перестати розчісувати волосся, формуючи волосся або прочісуючи їх пальцями. Коли ви зробите це, з плином часу утворюються вузли, ось як дреди ростуть. Коли ви припиняєте розчісується, волосся починають поділятися на пасма самі по собі. Це займе всього пару тижнів.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 2.jpg 2 Чисті волосся перетворюються в дреди швидше. Мийте волосся 2-3 рази на тиждень протягом перших кількох місяців. Через один рік, знадобиться мити їх тільки один раз в тиждень. Використовуйте шампунь або мило для дредів. Звичайні шампуні будуть проріджувати волосся або конденционировать їх, що призведе до розплутування вузлів
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 3.jpg 3 Пасма повинні відрізнятися за розміром. Якщо вони більше, ніж один дюйм (2.5 см), то їх краще розділити на 2 або 3 частини. Все, що більше, ніж один дюйм (2.5 см) називається конгосы / товсті дреди. Область, де волосся підходять до скальпу, буде товщиною ваших зрілих дредів, саме там і звіряйте розмір.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 4.jpg 4 Відокремлюйте всі пасма, які намагаються з'єднатися один з одним. Для цього, утримуючи обидві пасма і повільно розтягуйте їх один від одного знизу до волосистої частини голови. Залиште невелику стрічку праворуч на волосистій частині голови, це захищає шкіру голови від сонця.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 5.jpg 5 Ваші волосся будуть зменшуватися в процесі дозрівання дредів, стаючи товщі в місці, де перетин зустрічається з шкірою голови. Чим довше волосся, тим більше усадка. Не хвилюйтеся, через 3 роки у вас буде знову своя довжина.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 6.jpg 6 Дозрівання дредів довільної форми може зайняти один-два роки, залежно від довжини волосся, з яких ви починаєте. Більш довгим волосся треба час, щоб дозріти. Чому це відбувається? Для того, щоб дреди застигли, вони повинні скорочуватися і стискатися, і під час скорочення і стискання вони утворюють петлі і зигзаги. Цей процес вимагає терпіння багатьох днів, але кінцевим результатом будуть самі здорові дреди, які ви могли б мати і які прослужать вам все життя.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 7.jpg 7 Ви хочете зробити дреди методом закручування і закріплення? Це пояснюється нижче. Це другий найкращий спосіб дредів вільної форми, які мало або взагалі не ушкоджують волосся, якщо все зроблено правильно.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 8.jpg 8 По-перше, дайте вашим волоссю розділитися природно протягом декількох тижнів, нехай ваші волосся самі скажуть вам, де вони хочуть бути, і з чим вони хочуть сплестись. За цей час ви спокійно підтримуйте ваші волосся чистими, мийте їх 2-3 рази в тиждень звичайним шампунем. Тепер поверніться назад і прочитайте крок № 3...потім перейдіть до кроку № 9.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 9.jpg 9 Наступний крок вимагає часу, і у вас можуть навіть захворіти на руки, так що якщо у вас є приятель, який може допомогти вам, то це на краще. Якщо у вас немає приятеля, візьміть велике дзеркало, розташуєтеся на підлозі перед телевізором і зробіть стільки розділів, скільки ви можете, перш ніж руки втомляться. При необхідності ви можете зробити їх протягом декількох днів, не поспішайте, якщо ви робите їх самі по собі.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 10.jpg 10 Починайте крутити і закріплювати одну пасмо за один раз. Ви можете використовувати зажим для волосся або щось типу того, щоб не давати іншим пасмам заважати вам під час роботи. Почніть з верхньої частини голови, таким чином, коли ви завершили пасмо, закріпіть її, відкладіть в сторону і почніть наступну.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 11.jpg 11 Візьміть пасмо і розділіть на маленькі пасма, це частина, яку ви будете закручувати. Ви повинні скачувати дреди близько до області голови, приблизно в дюймі від неї ( 2,5 см). Отже, схопіть кілька волосся в пасмі і скрутіть їх, зробіть це знову з ще кількома волосками в пасма, закрутіть, проробляйте це знову і знову
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 12.jpg 12 Тепер, після того як ви зробили 3 або 4 закрутки, розділіть навпіл і перекрутіть їх, рухайтеся з одного боку на іншу сторону. Не завжди прагніть розділити їх точно навпіл, беріть випадкові пасма кожен раз, коли ви крутите.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 13.jpg 13 Повторіть крок 11
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 14.jpg 14 Повторіть крок 12
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 15.jpg 15 Повторіть крок 11 і 12 по всій довжині зробленої секції. Працюючи з цією пасмом, ви не повинні надати їй вигляд коси, так що ви будете робити так: закрутили, закрутили, закрутили, перекрутили, закрутили, закрутили, закрутили, перекрутили і т. д. Робіть 3-4 закручування на кожне перекручення. Не робіть їх щільно і не робити їх прямо до скальпа
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 16.jpg 16 Коли ви закінчите всю довжину вашої пасма, можна тимчасово закріпити її чорної еластичною гумкою. Ніколи не використовуйте гумку, так як вона витягує волосся і таким чином розчиняється у ваших волоссі, залишаючи позаду липку слиз.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 17.jpg 17 Чорні гумки повинні знаходитися тільки на нижніх кінцях пасма цього плетіння, ніколи не закріплюйте ними волосся біля коренів, так як це може послабити ваші волосся у цих місцях, відламуючи їх по мірі росту і обважнення дредів. Якщо ви хочете зберегти їх протягом багатьох років або усього життя, ще раз підкреслюю, не чіпляйте гумки біля коренів
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 18.jpg 18 Повторіть процес на всій голові, а потім поплескайте себе по спині, попросіть партнера помасажувати ваші плечі. Ви це заслужили, особливо якщо ваші волосся довге
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 19.jpg 19 Звідси починається дозрівання дредів, які знаходяться в стадії скорочення і прекручивания, знову ж таки, щоб стати товщі, в місці, де пасмо зустрічається з шкірою голови. Для досягнення цього зніміть гумки, інакше волосся не зможуть рухатися. Не залишайте їх протягом більш ніж на тиждень, ви можете зняти їх відразу, що краще або навіть зняти їх до першого миття
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 20.jpg 20 Помийте волосся через 2 або 3 дні і робіть це кожні 2 чи 3 дні, використовуючи шампунь для дредів. Знати ваш тип води важливо, тому що багато шампунь і мило для дредів не працюють належним чином у жорсткій воді, вони будуть повільно стікати по дреду. Якщо у вас м'яка вода, можна використовувати практично будь-який шампунь або мило для дредів, яке ви знайдете на ринку.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 21.jpg 21 Метод закручування і закріплення - це тільки початок. Деякі волоски будуть поступово слабшати і деякі можуть навіть випадати. Це повинно статися. Вони повинні ослабнути для того, щоб почет у петлі і вузли. Не перезакручивайте ті, які випали, це тільки сповільнить ваш шлях. Нехай роблять те, що вони хочуть робити на цей момент.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 22.jpg 22 Вам потрібно буде відокремлювати пасма, які переплітаються один з одним, інакше у вас сформуються дреди в стилі конго. Читайте крок № 4 .Площа, на якій волосся перекручуються більше всього, це та, на якій ви спите. Вона формує так звані підстилки, тому переконайтеся, що ви поділяєте їхню. Якщо є потреба робити це щодня, то робіть це щодня. Більшість областей потрібно буде розділяти тільки один раз в тиждень, для деяких - лише раз на два тижні.
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 23.jpg 23 Цей метод займе 1-2 років, щоб дозріти, це залежить від довжини волосся. Здається, що це довгий час, але це дасть вам здорові дреди, які прослужать вам на все життя або на багато років
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 24.jpg 24 Не турбуйтеся, якщо у вас виходять завитки приблизно через 3 місяці, так відбувається з цим видом дредів, це пройде через 3 тижні. Стискаючись по мірі дозрівання, вони візьмуть багато божевільних форм і будуть виглядати безладними час від часу. Прийміть їх дикість, це просто частина процесу. У найгірші дні, зв'яжіть їх гумкою, коли ви виходите на люди. Не дивитися в дзеркало під час днів безладу допомагає, якщо вам потрібно подивитися в нього, не концентруйтеся на волоссі, просто не дивіться на них
 • Grow Dreadlocks Free Form or Twist & Rip Step 25.jpg 25 Довільні дреди і дреди, зроблені методом закручування і закріплення навчать вас багато, поки вони знаходяться в стадії дозрівання. Ваша душа зміниться, ви дізнаєтеся все про терпіння, і ви станете менш пихаті. Це дійсно перетворить вас у кращого людини.

 • Поради

  • Не носіть вузькі капелюхи в той час як ваші дреди дозрівають. Вони повинні вільно рухатися. Якщо ви носите капелюх, переконайтеся, що їм добре і вільно. Вовняні, конопляні або бавовняні тканини є кращими. Капелюхи, пов'язані з пряжі залишать маленькі кульки у ваших дредах.
  • Переконайтеся, що ваші дреди сухі перед сном інакше може з'явитися цвіль, так що не одягайте капелюхи на мокрі дреди.
  • Не турбуватися з приводу ослабленого волосся біля коренів. Вони можуть бути вільними до 3 дюймів ( 7.5 см) на початку і близько одного дюйма ( 2,5 см) у кінці дозрівання. Вони повинні бути для того, щоб дреди вільно пересувалися і не піддавали стресу шкіру голови. Вони хочуть танцювати на вітрі, плавати у воді і вільна площа біля коренів дозволить їм зробити це.
  • Не перезакручивайте, нехай ваші дреди роблять те, що хочуть.
  • Сушка феном може пошкодити дреди. Завжди краще дати їм висохнути на повітрі, так що краще посидьте на сонці. Якщо ви повинні використовувати фен, використовуйте його тільки на прохолодному режимі і постійно переміщуйте.
  • Ви можете використовувати намистинки прямо зараз, якщо ви хочете, особливо на кінчиках. Спочатку ваші волосся будуть тонкими на кінчиках, жорсткими для одягання бусинок. Ось простий спосіб: візьміть шматок зубної нитки, складіть навпіл і, пропустивши його через намистину, зробіть петлю, пропустіть кінець дреда в петлю і протягніть нитку через намистину. Ура, тепер у вас є це на ваших дредах.
  • Не надягайте гумки біля коріння, тільки внизу, і зніміть їх як можна швидше.
  • Ніколи не використовуйте гачки для в'язання на ваших дредах, щоб "привести їх в порядок", це тільки послаблює дреди з-за ламання волосся, які робить гачок. Ваші дреди не будуть мати сили, якщо він завдовжки не на повні пасма, врешті-решт, вони можуть розірватися. Якщо ви залишите ваші дреди в спокої, вони самі по собі стануть акуратними і охайними... будьте терплячі...
  • Ніколи і ні за що не використовуйте віск або гель у ваших дредах, вони ніколи не дозрівають з цією дурницею в них, їм потрібно рухатися для того, щоб дозріти. Віск утримує воду і є причиною плісняви і неприємних запахів.
  • Дозрівання ваших дредів займе 1-2 роки, залежно від довжини первинних волосся, так що якщо ви відчуваєте, що вони фіксуються через 3 місяці, якщо вони тверді і щільні, то, ймовірно, це залишки вашого шампуню. Щоб зняти накопичення, використовуйте шампунь для видалення залишків Ньютроджина противоостаточный.Він може пересушувати шкіру голови, так що просто намагайтеся мити їм дреди, а не голову. Це можна робити тільки 3 або 4 рази в рік, так що просто придбайте саму маленьку пляшку, яку можна знайти. Вони продаються в більшості аптек. Промийте волосся добре. Коли ви думаєте, що вимили все, заповніть ванну, і нехай ваші дреди поплавають деякий час, щоб залишки добре вимилися.
  • Залишайте ваші волосся / дреди вільними наскільки це можливо, поки вони знаходяться в стадії дозрівання. Якщо ви повинні зв'язати їх, не робіть це серйозно. Будьте винахідливі, ви можете використовувати різнокольорові шнурки для взуття, вони утримають ваші дреди на місці. Ви можете використовувати одну з чорних струнних намист з підвіскою на кінці, просто оберніть навколо ваших волосся, простягніть кулон до кінця і затягніть, але не дуже туго. Знову ж таки, текстура чорного шнурка утримає дреди на місці, так що ви не повинні затягувати їх занадто туго
  • Дреди люблять волокна, вони буквально поглинають їх, особливо волокна з рушників. Побалуйте себе і придбайте одне хорошої якості тільки для ваших дредів, нехай воно збігається за кольором з вашими дредами, таким чином, якщо яке-небудь волокно відірветься, його не буде помітно. Ще одна хороша річ для сушіння - придбання рушники з мікрофібри, як Shamwows, вони добре вбирають воду. Відразу після вашого миття рушником з мікрофібри погладжуючими рухами промакните всю зайву воду. Після цього покладіть рушник на плечі ,щоб захистити одяг від вологи. Використовуючи рушник, просто висушіть, не обертайте його навколо голови.
  • Хотіли б ви отримати рецепт для прискорення дозрівання ваших дредів? Купіть морську сіль у відділі бакалії, здорової їжі або оптових продовольчих магазинах (можна використовувати морську сіль з магазинів для акваріумних риб, якщо ви хочете). Змішайте 3 1/2 столові ложки морської солі з 5 чашками (1,18 л) води. Все добре перемішайте. Ви можете використовувати цей одним з двох способів. Або розпиліть розчин на ваші дреди (постарайтеся не потрапити на шкіру голови), або вилийте вміст на них (постарайтеся не потрапити на шкіру голови, якщо це можливо). Промийте через дві години, дайте волоссю висохнути. Ви можете промивати їх водою просто так або зробити морську сіль, коли ви застосовуєте шампунь. * Столова сіль йодована сіль не те ж саме, як морська сіль* Якщо ви робите спрей, распыляйе його зовні, оскільки він залишить маленькі білі плями, потрапляючи на стіни або меблі і т. д.
  • Розділіть всі окремі ділянки, які намагаються об'єднатися. Найкраще робити це, коли волосся мокре, так як тоді вони сильніші і їх легше розтягнути, не завдаючи шкоди.
  • Ви можете також обернути дреди/ пасма. Якщо ви обернете їх щільно або використовуєте конопляні волокна, щоб обернути повністю, локони не зможуть перекрутитися один з одним. Ви можете використовувати нитки для вишивання, представлені більш ніж сотнею квітів, і ви можете використовувати конопляні нитки також, не обертайте дреди хрест навхрест. Візьміть довгу нитку і складіть її навпіл. Вільно зв'яжіть її поруч з кореневої областю. Тепер оберніть кожну нитку в протилежному напрямку X –подібним візерунком зверху вниз. Якщо пасмо знаходиться в стороні, вона буде виглядати саме таким чином. Це дає пасма свободу пересування.
  • Мийте кожні 2-3 дні шампунем або милом для дредів і шампунем однієї марки один раз в тиждень протягом року.
  • Хотіли б ви отримати рецепт для миття дредів?. Цей рецепт підходить для дредів в початковій стадії, так як це метод, який не допускає дотиків. Ви навіть можете використовувати його на зрілих дредах: Змішайте 1/2 склянки (0,24 літра) харчової соди (ПС) з 5 чашками (1,18 л) води ... добре перемішайте і вилийте це на вологі волосся. Залиште на 10-20 хвилин для злущення шкіри голови ... не чіпайте ... не тріть... тепер це добре промийте. Якщо у вас є дуже жирна шкіра голови, ви можете пропустити цей наступний крок: вам потрібно збалансувати ваші волосся з рівнем PH після використання харчової соди, жирна шкіра голови зробить це самостійно. Тепер змішайте 1-2 кришки від яблучного оцту з 5 чашками (1,18 л) води. Вилийте це на голову і промийте протягом однієї хвилини. Якщо ви залишите на трохи більший час, ви можете перенаситити ваші дреди. Це прекрасний природний кондиціонер, який зберегти ваші дреди м'якими. Якщо ви не використовуєте його після миття содою, то ваші волосся почнуть пересихати і через пару місяців ваші дреди перестануть бути м'якими. Ви навіть можете використовувати оцтове полоскання після використання шампуню для дредів
  • Волосся можна починати зав'язувати, коли вони відростають до довжини 5 або 6 дюймів(12.5 - 15 див). Якщо ваші волосся коротше, ви можете спокійно відокремлювати їх, тільки будьте терплячі з вузлами. У вашій місцевій аптеці у відділі вітамінів ви можете купити засіб для посилення росту. Воно коштує близько $ 10 (приблизно 350 руб) і називається біотин. Приблизно через 3 місяці ви помітите, що ваші волосся росте швидше. Купіть 6000 мкг і приймайте по одній таблетці в день, якщо ви не знайшли необхідне дозування, просто складіть таблетки. Наприклад: якщо ви можете знайти дозування тільки 1000мкг, приймайте 6 таблеток у день. Якщо ви не можете знайти їх, попросіть фармацевта, замовити їх для вас.

  Попередження

  • Віск викликає цвіль, запахи, плями на наволочках та одязі, може загорітися і його важко загасити, утримує воду всередині ваших дредів, робить неможливим очистити їх правильно, так як дреди повністю закриваються воском.
  • Гачки, що використовуються для плетіння дредів тільки викликають слабкість та майбутню втрату ваших дредів. Не втрачайте терпіння, дайте вашим дредам дозріти, вони ущільнюються самостійно.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?