Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відучити цуценя гарчати, коли ви його берете

Рекламний блок

Кроки

 • Tell Someone They Have Bad Breath Step 1.jpg 1 Зрозумійте причину гарчання. Практично кожен щеня гарчить в певний момент. Просто тому, що собака гарчить на вас, ще не означає, що він вас не любить. У дикій природі собаки живуть зграями, і якщо ваш собака одомашнений, у нього все одно збереглися деякі дикі інстинкти. Коли ви приносите цуценя додому, він буде відчувати себе частиною зграї, і буде визначати свою роль в зграї і, отже, гарчати. Це його спосіб знайти своє становище. Якщо ви будете дозволяти гарчати цуценяті на вас, це буде означати, що ви дозволяєте йому бути вище вас в зграї.
 • Get Away from the Computer Step 2.jpg 2 Налаштуйтеся на мову вашого цуценя. Якщо ваш собака гарчить на всіх, це може означати, що йому не подобається, коли його беруть на руки. Собаки призначені, щоб бігати навколо і досліджувати. Це не природно і ненормально для собак, щоб їх носили, і цуценяті може бути некомфортно, коли його беруть на руки.
 • Name a Pet Step 11.jpg 3 Переконайтеся, що ви тримаєте цуценя правильно. Якщо ви тримаєте його за живіт і притискаєте до себе, то він може відчути загрозу, і саме тому на вас загарчати. Краще всього тримати цуценя навколо живота, повністю підтримуючи його внизу.
 • Name a Pet Step 1.jpg 4 Визначте своє домінування, контролюючи його гарчання. Навіть коли ви граєте, нехай цуценя знає, що на вас гарчати не можна. Встановлення такого контролю дозволить вашому цуценяті знати, хто в домі господар. Якщо ваша собака гарчить, граючи з вами, припиніть грати. Це звучить жорстоко, але так ваша собака отримає повідомлення.
 • Discipline Your Puppy Step 2.jpg 5 Стримуйте цуценя. Якщо щеня стає дуже дратівливим з вами, починає вас кусати і гарчати, покладіть його на спину, тримаючи одну руку на живіт, а другу в області шиї. Не надавайте ніякого тиску, ви ж не хочете образити собаку. Коли вони народжуються, їх матері стримують їх, кладучи обидві лапи через їх животи, тому така тактика розбудить їх природні інстинкти і покаже, хто головний. Це дозволить вам простіше взяти їх на руки.
 • Get a Puppy to Stop Growling when You Pick Them Up Step 6.jpg 6 Будьте наполегливі, треную дисципліну. Коли ви берете їх, а вони гарчать, не ставте їх, поки вони не заспокояться. Це навчить їх, що ви не піддаєтеся на їх гарчання. Коли він перестане гарчати, поставте його вниз і погладьте під животиком. Це ознака похвали для цуценя, і він зрозуміє, що гарчати це погано.
 • Choose a Puppy Step 4.jpg 7 Перенаправляйте його поведінку. Якщо ваш щеня починає кусати вас, коли ви берете його на руки, дайте йому іграшку. Це перенаправляє його кусання на більш прийнятні предмети, ніж руки.
 • Discipline Your Puppy Step 4.jpg 8 Будьте терплячі. Відучити цуценя гарчати, коли ви його берете, вимагає часу, але як тільки він почне вести себе по-іншому, це залишиться до кінця життя. У вас не повинно виникнути знову проблем з гарчання.
 • Поради

  • Не смійтеся над поведінкою цуценя і не кричіть. Будь-яка з цих дій може виглядати як заохочення за погану поведінку.
  • Не варто занадто сильно засмучуватися, якщо він гарчить або кусає вас. Це те, з чого більшість цуценят виростають, якщо ви будете наполегливі.
  • Коли ваш щеня перестає гарчати, винагородити його поведінку похвалою або смакотою. Це дасть йому знати, що він зробив щось хороше.


  Попередження

  • Не дозволяйте дітям піднімати щенят, так як вони можуть їх травмувати. Крім того, якщо ваш собака гарчить і кусається, ви ж не хочете, щоб ваша дитина боявся цуценя. Якщо ви дозволяєте їм піднімати цуценя, переконайтеся, що вони під наглядом.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?