Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відучити собаку від справляння нужди у вашому саду

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Встановлення перепон

 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 1.jpg 1 Встановіть огорожа. Якщо ви ситі по горло сусідськими собаками, використовують вашу галявину для своїх собачих потреб, подумайте про паркані навколо вашого ділянки. Хоча це і не найдешевше рішення, воно допоможе вам заощадити ваші нерви. Для початку переконайтеся, що установка огорожі не суперечить місцевому законодавству. Більше того, закони можуть передбачати спільне грошове участь вас і вашого сусіда у встановленні загального забору, а завдяки цьому обгородження для вас стане доступніше і буде ідеальним рішенням.
  • Як тільки встановлена огорожа, привчіть всіх закривати хвіртку, або собаки легко зможуть проникнути у ваш сад.
  • Якщо у вас вже є огорожа, але собаки все одно примудряються побувати на вашому газоні, перевірте паркан на наявність дір і отворів – їх треба негайно закрити.
  • У сільськогосподарських умовах тимчасова електрична огорожа, встановлена навколо того місця, яке ви б хотіли захистити від собак, може відлякати їх від подальших спроб проникнути в двір. [1] Але ви можете користуватися цим методом лише якщо не створите небезпеки для людей або інших тварин. Більш того, скористайтеся порадами і допомогою експертів для встановлення такого роду огорожі.
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 2.jpg 2 Використовувати рослинні бар'єри. Посадіть тернистую, колючий або щільну загорожу. Ускладните собакам фізичний доступ до двору або хоча б нехай буде візуальна перешкода для входу. Ряд маленьких колючих кущів може відлякати собак, у той час як щось тернисте начебто щільно посаджених рожевих кущів може стримати собак. Природно, вирощування живоплоту займе час, перш ніж вона зможе приносити користь, так що можете у цей час скористатися іншим способам --а про це думайте в довгостроковій перспективі.
  • Розмарин швидко виростає в гарну колючу огорожу, яка дуже не подобається собакам.
  • Звичайно, не висаджуйте нічого зловмисно тільки для того, щоб поранити собаку. Ви ж не хочете заподіяти шкоду безневинному тварині.
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 3.jpg 3 Закрийте клумби. Якщо собаки випорожнюються на квіткові клумби або овочеві грядки, покладіть на них зверху дротяну сітку (пропустивши через неї стебла) і просто засипте краї землею. Закрийте сітку дерном, щоб приховати її. Вона захистить клумбу від риття собак--їм неприємно ходити по сітці і цього може бути достатньо, щоб відлякати їх від справляння потреби там, де лежить сітка.[1]
  • Гравій дає той же ефект, так як створює дискомфорт для собачих лап.
  • Після підрізання рожевих кущів, розкидайте обрізані живці в тих місцях, де не хочете бачити собаку. (Можна також використовувати живці гостролиста.) Шипи будуть служити больовий перешкодою. З іншого боку, сухі колючі стебла становлять небезпеку для маленьких дітей, не кажучи вже про ведення садівництва, так що не використовуйте цей метод, якщо у вас є діти або ви не хочете працювати в саду, в оточенні колючок.
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 4.jpg 4 Використовуйте кроплення. Якщо ви можете поливати (точніше, якщо у вас немає обмежень по використанню води), то ви можете добре налякати собак. Сплануйте час поливу так, щоб воно відповідало часу появи сусідської собаки. Якщо немає такої можливості, в магазинах продається «опудало» розбризкувача, яке активується від руху і включається, коли собака загляне до вас по своїх справах. В результаті, налякавши так собаку можна розраховувати, що вона до вас більше не заявиться.
  • Якщо ви не можете бути поруч, щоб включити розприскувач, встановіть таймер на час, у який за вашими спостереженнями собака входить у ваш сад.
  • Ви також можете використовувати розпилювач, який активується від руху, так що він включиться, коли тварина з'явиться. Це добряче налякати собаку, але не заподіє ніякої фізичної шкоди![2]
 • Метод 2 з 3: Створення місця вигулу для вашої собаки

 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 5.jpg 1 Спроектуйте зону вигулу для вашої собаки. Коли собаці необхідно справити нужду, відведіть її в місце вигулу. Якщо ви помітили, що пес направляється в сад, спокійно і твердо скажіть «фу» і направте в місце вигулу. Собаці потрібен час і підтримка для розуміння, де йому можна справляти нужду – будьте терплячим. Не залякуйте собаку, якщо вона вже зробила свою справу в неправильному місці (навіть якщо в будинку) - ви змусите її боятися справляти нужду (а це природно і все це роблять) і вона не зрозуміє ваш настрій, що може завдати шкоди вашим відносинам з собакою.
  • Щоб місце вигулу стало більш помітним і зручним для собаки, воно має бути достатньо великим (щоб ваша собака могла обійти його по колу або просто пройтися). Приберіть траву й рослини в цій зоні, тільки переконайтеся, що використовуєте не небезпечний для тварин гербіцид. Далі, засипте землю дводюймовим шаром кедрової мульчі або дрібної гальки і встановіть великий кругляк або інше газонне прикраса, щоб відзначити кордон. Також можете покласти кілька екскрементів вашої собаки, щоб залучити її.[3]
  • Для створення цієї зони, бажано використовувати сечу і екскременти собаки як приманку. Це може допомогти собаці зрозуміти, куди йти. Деякі каталоги пропонують дорогі "собачі туалетні брикети" але простіше і дешевше покласти трохи екскрементів вашої собаки в те місце, яке ви плануєте використовувати як зону вигулу. І ви можете їх потримати там, поки собака звикне. Але увага: ваша собака піде шукати інше місце, якщо екскрементів буде занадто багато, так що туалетну зону потрібно постійно прочищати.
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 6.jpg 2 Використовувати похвалу, навіть якщо ваша тактика не спрацьовує в перший час. Якщо ваша собака не слухається і справляє нужду не там, де ви плануєте наступного разу відведіть його на повідку або з допомогою подбадривающего тону голосу. Потім скажіть «Можна». Коли він зробить свої справи, похваліть його і дайте йому ласощі, приголубте. Використовуючи такі позитивні методи примусу, ви швидше навчіть собаку справляти нужду в спеціально відведеному місці.
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 7.jpg 3 Дотримуйтеся своєї лінії поведінки. Якщо ви систематично продовжуєте робити одне і те ж, собака зрозуміє, чого ви від неї хочете, і складе закономірність, що «Ей, якщо я справлю нужду тут, я отримаю частування або мене погладять». Коли це станеться і пес справить нужду в спеціально відведеному місці за своєю ініціативою, похваліть його так, ніби він виграв у лотерею, дайте йому гарне частування. Зрештою, ви можете поступово відучувати його від частувань, поки він не стане робити це без винагород, але говорити «молодець» можна завжди, коли собака справляє нужду в спеціальному місці.
  • Після тижня ходіння в місце вигулу без нагадування, ваша собака буде в змозі справляти нужду там, де ви вкажете їй.
  • Якщо нічого не виходить, спробуйте використовувати різні добрива. Різні собаки по-різному реагують на різні добрива, і це може зробити газон менш привабливим для собак.
 • Метод 3 з 3: Не використовуйте шкідливі або безперспективні відлякувачі

 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 8.jpg 1 Не використовуйте наповнені водою пляшки, розставлені по периметру вашого газону. Деякі люди стверджують, що свіжа вода навколо їх газонів утримує собак від оправления потреби на них. Звичайно, це може відлякати деяких собак, але це не додасть вигляду вашого газону, і немає реальних доказів, що це дійсно працює. Краще не витрачайте даремно свій час на це.[4]
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 9.jpg 2 Не кладіть фальшиві екскременти на ваш газон. Хоча деякі люди кажуть, що екскременти на газоні відлякують собак, так як вони думають, що це інша собака позначила свою територію на вашому газоні, але цей метод не тільки не ефективний, а й з-за нього створиться враження, що ваш газон постійно забруднений. Не перевантажуйте себе цим способом.[5]
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 10.jpg 3 Не тикайте собаку носом в екскременти. Люди думають, що ця тактика правильно впливає на собаку, але це не так. Це не лише жорстоко, але якщо ви робите це чужого собаки, це ще й небезпечно. Також це огидно. Собаки «не розуміють» сенсу занурення носа в екскременти. Вони, можливо, зроблять висновок, що це жахливий людський ритуал, який їм необхідно терпіти, але це не зупинить собак від оправления потреби в будь-якому зручному для них місці, а тільки дасть зрозуміти, що людина може здійснювати непередбачувані божевільні вчинки.[6]
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 11.jpg 4 Будьте доброзичливими до ваших сусідів. Природно, вам не подобається, що сусід дозволяє своїй собаці ходити на ваш газон. Тим не менш, згрібання екскрементів і перекидання їх сусідові в сад – не тільки тяжка праця (і швидше за все, порушення закону), але і повне руйнування яких би то ні було відносин добросусідства. Якщо ви впевнені, що це сусідська собака (а це вимагає виконання певної детективної роботи), спечіть печиво і сходіть до сусіда для конструктивної розмови про те, що собаку треба тримати закритою. Просто і красиво.
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 12.jpg 5 Не робіть аміачні або оцтові бар'єри. Хоча деякі люди пропагують цей метод, ви повинні, по-перше, знати, що аміак і оцет шкідливі для рослин і не допоможуть вам підтримувати газон чистим і красивим. По-друге, це може бути шкідливо для собак, якщо у них буде прямий контакт з цими речовинами. Ця перешкода може відлякати собак, так і завдати шкоди їх очам, морді та лапах. Останнє, що вам хочеться – це сваритися з сусідом через те, що нашкодили його псові.[7]
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 13.jpg 6 Не використовуйте цитрусові як перешкоду. ASPCA (Американське суспільство «Проти жорстокого поводження з тваринами») включила цитрусові в список токсичних для собак продуктів. Це не означає, що собака, контактировавшая з апельсинами, лимонами або грейпфрутами отримає шкоди, але це означає, що у різних собак може бути різна реакція на ці продукти, і цитруси для деяких можуть стати причиною проблем зі шкірою і тілом, особливо якщо вони ковтнуть їх. Звичайно, цитрусові таблетки або спреї на кордонах вашого газону можуть відлякати собак, але ризик заподіяти шкоду занадто великий.[8]
 • Discourage Dogs from Pooping in Your Garden Step 14.jpg 7 Не використовуйте кайенский перець як бар'єр. Люди використовують кайенский перець або препарати, на ньому засновані, щоб захистити газон від собак. Це тому, що перець подразнює шкіру і слизові оболонки собак. Були випадки, що бідні собаки обпалювали лапи кайенским перцем на сусідських газонах. Не робіть нічого, що може зашкодити тваринам, не важливо, наскільки сильно вони вас дратують, адже шкоду, яку ви можете заподіяти, не варто результату, який ви отримаєте.[9][10]
 • Поради

  • Джеррі Бейкер з "america's Master Gardner" розробив "Dog-B-Gone" тонік, опис якого ви можете знайти в його книзі Магія зеленої трави. До його складу входить часник, цибуля, червоний перець, чилі і рідкий засіб для миття посуду.
  • Якщо собаки мочаться на ваш газон, ослаблені рослини і пожовклі ділянки трави розкажуть вам про це.
  • Коли виводите свою собаку на прогулянку, стежте за тим, щоб вона не справляв нужду на будь-яких ділянках. Якщо ви не будете цього робити, собака вирішить, що це є нормою.
  • Перевірте добрива, які ви використовуєте. Органічні добрива найчастіше сильно приваблюють собак, і з-за цього вони можуть використовувати ваш сад як туалет.
  • Частування творять чудеса--позитивні методи примусу завжди краще, ніж просто сказати собаці не робити що-небудь.
  • Напівзогнилі картоплини, розкладені навколо саду, можуть відвернути собаку від вашої ділянки.[11] Якщо собака мочиться на ваш газон або грядки, відразу залийте водою це місце, щоб розбавити запах (звичайно, ви повинні бачити, що це сталося щоб швидко зреагувати, так що удачі вам у цьому!)


  Попередження

  • В собачих екскрементах безліч різних бактерій, глистів (можливо), вірусів і інших мікробів. Не беріть їх голими руками. Завжди мийте руки після того, як прибрали екскременти, навіть якщо робили це в одноразових рукавичках або пластиковим пакетом.
  • Якщо ви підозрюєте, що бродячі собаки справляють нужду у вашому саду, зв'яжіться з місцевою адміністрацією і попросіть інспектора по нагляду за бездомними тваринами прийняти це до уваги.
  • Деякі люди використовують нафталін. Але його інгредієнти токсичні і для тварин, і для людей, тому ми його не рекомендуємо.


 • ^ 1,01,1http://www.coopext.colostate.edu/4dmg/Pests/animal.htm
 • ^ http://www.gardeningtipsnideas.com/2006/06/how_to_stop_dogs_pooping_on_your_lawn.html
 • ^ http://dogcare.dailypuppy.com/prevent-dog-pooping-unwanted-area-backyard-1259.html
 • ^ http://www.gardeningtipsnideas.com/2006/06/how_to_stop_dogs_pooping_on_your_lawn.html
 • ^ http://www.gardeningtipsnideas.com/2006/06/how_to_stop_dogs_pooping_on_your_lawn.html
 • ^ http://www.gardeningtipsnideas.com/2006/06/how_to_stop_dogs_pooping_on_your_lawn.html
 • ^ http://www.examiner.com/article/dog-safe-cleaning-products
 • ^ http://www.aspca.org/pet-care/animal-poison-control/toxic-and-non-toxic-plants/lemon
 • ^ http://home.howstuffworks.com/how-to-make-homemade-dog-repellent.htm
 • ^ http://www.lifewithdogs.tv/2013/02/dog-owners-irate-after-finding-cayenne-pepper-dumped-on-neighbourhood-lawns/
 • ^ http://www.stretcher.com/stories/03/03jul14a.cfm
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?