Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати закон тяжіння

Рекламний блок

Кроки

 • Use the Law of Attraction Step 1.jpg 1 Розслабте розум. Медитуйте протягом 5-10 хвилин. Це призведе до підвищення потужності роботи мозку і призведе розум в розслаблений стан. Цей крок не є обов'язковим, але рекомендується.
 • Use the Law of Attraction Step 2.jpg 2 Будьте впевнені в тому, чого хочете, і коли ви вирішите, не сумнівайтеся в собі. Пам'ятайте, що ви відправляєте запит у Всесвіт, яка створюється думками і тому реагує на думки. Точно визначте, чого ви хочете. Якщо ви не ясні/не впевнені, Всесвіт отримає неясну частоту і пошле вам небажаний результат. Так що будьте впевнені, що це те, чого ви дійсно хочете.
 • Use the Law of Attraction Step 3.jpg 3 Попросіть цього у Всесвіті. Зробіть свій запит. Надішліть Всесвіту картинку того, чого ви хочете. Всесвіт відповість. Уявляйте цю річ вже вашою. Навчіться візуалізувати. Чим більш докладне уявлення, тим краще. Якщо ви хочете ту машину, уявляйте себе сидячим в ній за кермом. Уявляйте, як руки торкаються до керма, важеля перемикання передач, а нога тисне на педаль газу. Якщо ви в когось закохані, уявляйте, як ви гуляєте з цією людиною, ласкаво торкаєтеся до нього, або навіть цілуєте. Ну, ви зрозуміли сенс.
 • Use the Law of Attraction Step 4.jpg 4 Запишіть своє бажання. Почніть "Я так щасливий і вдячний за..." і доповніть фразу або абзац), кажучи Всесвіту про те, чого ви хочете. Пишіть в теперішньому часі, ніби це вже є у вас. Уникайте негативних тверджень (для детальнішої інформації дивіться розділ Попередження). Кожен день, аж поки не збудеться ваше бажання, закривайте очі і уявляйте ніби те, чого ви хочете, відбувається з вами прямо зараз.
 • Use the Law of Attraction Step 5.jpg 5 Відчуйте це. Відчувайте себе так, як би ви відчували після отримання бажаного. Ви повинні діяти, говорити і думати, немов отримуєте це прямо зараз. Це насправді найголовніший, потужний крок у використанні закону тяжіння, тому що з цього моменту він починає працювати, і іноді, коли ви робите це, вам здається, що ви вже не маєте потребу в цьому, тому що ви ВІДЧУВАЄТЕ, ніби це у вас вже є! І тоді Всесвіт виявляє цю думку і це почуття, і ви отримуєте бажане.
 • Use the Law of Attraction Step 6.jpg 6 Виявляйте подяку. Запишіть все, що Всесвіт дала вам. Будьте вдячні за все, що у вас вже є, і будьте вдячні за все, що Всесвіт дала вам. Всесвіт багато для нас зробила. Відплата Всесвіту у вигляді подяки мотивує її робити для вас ще більше і притягне більше бажаного у ваше життя. Якщо над вами хтось постійно жартував, а потім припинив, це теж привід для подяки. Якщо ви теж подобаєтеся людині, яка подобається вам, це ще один привід, щоб бути вдячним Всесвіту. Також варто подякувати Всесвіт за цей процес. Прояв вдячності буде дуже сприяти прояву ваших запитів Всесвіту.
 • Use the Law of Attraction Step 7.jpg 7 Довіряйте Всесвіту. Уявіть собі, що все, чого ви дійсно хочете, негайно збувається. Представляйте себе у такому вимірі, де все, чого б ви не попросили у Всесвіті, приходить до вас в ту ж секунду. Не шукайте того, чого ви попросили; ось де люди зазвичай все псують. Якщо ви будете пильно шукати подія, яка проявить ваше бажання, це тільки скаже Всесвіту, що у вас немає бажаного, і ви залучите...не маєток бажаного. Будьте терплячі. Не турбуйтеся, якщо все не буде відбуватися негайно. Не акцентуйте увагу на "як". Нехай Всесвіт зробить це за вас. Коли ви берете на себе роботу Всесвіту турбуватися про те, "як", це вказує на те, що вам не вистачає віри і що ви говорите Всесвіту, що робити, коли вона володіє великими знаннями і силою, ніж все людство.
 • Поради

  • Зробіть дошку візуалізації або вирізку з журналу, яка допоможе вам побачити і відчути те, чого ви хочете. Дивіться на цю картинку кожен день (найкраще робити це вранці, це допоможе вам відчувати себе краще протягом дня), і зосередьтеся на випромінюванні щасливих вібрацій у Всесвіт.
  • Якщо ваша поточна реальність погана, намагайтеся занадто багато про неї не думати. Більшість людей приділяють занадто багато уваги поточної реальності і привертають до себе те ж саме. Зосередьтеся на тому, що б ви хотіли відчувати замість цього. Це працює.
  • Спробуйте так...якщо ви переживаєте подія, яка робить вас настільки щасливим і поза себе від радості, що ви хочете залучити більше такого в своє життя, то постарайтеся запам'ятати свій внутрішній стан (прискорене серцебиття/метелики в животі). Що б це не було, постарайтеся повторити це відчуття, згадуючи подію, і тоді, якщо ваші вібрації будуть такими ж, як і у цей радісний час, то це проявиться, і ви притягнете це в своє життя.
  • Хороші почуття = хороша реальність. Відчувайте ХОРОШЕ. Включіть свою улюблену пісню, намалюйте картину, пограйте зі своїм вихованцем, або подумайте про те, кого або що ви любите, про те, що робить вас щасливим. Просто закрийте очі і зупинитеся на цьому. Це можна назвати перетворювачем частоти, так що майте кілька таких перетворювачів в рукаві. Для різних ситуацій працюють різні думки, так що подумайте про тих, які ви зможете використовувати пізніше.
  • Зосереджуйте як можна частіше на тому, чого ви хочете, а не на тому, чого ви не хочете. Наприклад, якщо ви злитеся або турбуєтеся за тривалої сварки/конфлікту, то зробіть все можливе, щоб бути "за мир", а не "проти війни". Зосередьтеся на світі і на бажаних варіантах рішення, замість фокусування на тому, що вам не подобається в цій ситуації.

  Попередження

  • Якщо ви постійно переживаєте з-за неприємних пригод або негативних наслідків, то ви використовуєте закон тяжіння ПРОТИ себе. Переживати це, насправді, означає застосовувати більшість вищевикладених кроків у напрямку НЕГАТИВНОГО результату. Ви візуалізуєте негативний наслідок і просите його у Всесвіті, представляючи це негативний наслідок, ви відчуваєте негативний наслідок. Припиніть турбуватися і перечитайте сьомий пункт.
  • "Будьте обережні зі своїми бажаннями, вони можуть збутися", над цим висловом не варто жартувати. Закон настільки сильний, що ваш запит не може проявитися миттєво і потужно без попередження. Пам'ятаєте, цей закон може бути використаний для творення і руйнування.
  • Якщо ви хочете, щоб щось сталося, наприклад, ви хочете отримати велосипед, то не говоріть просто "Я хочу отримати велосипед", вірте, що ви його отримаєте. Замість того щоб говорити собі, що ви його хочете, уявляйте собі, що ви їдете на ньому. Не важливо, чи знаєте ви отримаєте його чи ні, просто вірте, що він у вас буде і не сумнівайтеся в цьому. Якщо у вас є які-небудь сумніви, негайно змініть модель мислення на позитивну і зосередьтеся на отримання того або володіння тим, чого хочете.
  • Ви не можете використовувати закон тяжіння для контролю над людьми. Проте якщо у вас є друг, якого ви не бачили протягом тривалого часу і хочете, щоб він приїхав до вас, то замість того, щоб говорити "Я хочу, щоб мій друг приїхав до мене", просто скажіть "Я хочу випадково зустріти його під час прогулянки", або щось подібне.
  • У вашому розумі не повинно бути ніякої протидії, наприклад: якщо ви тільки що спробували використовувати закон тяжіння, і ви говорите "це не працює", то Всесвіт пошле вам ще більше того, що не працює.
  • Уникайте негативної форми. Наприклад, якщо ви хочете вибратися з боргів і ви говорите "Я хочу вибратися з боргів", то Всесвіт бачить тільки слово "борг" і пошле їх ще більше на вашому шляху. Вона також не звертає уваги на такі негативні форми, як "ні", "не", "ні одного" і так далі. Замість цього говорите "Я багатий/в достатку, у мене є багато грошей"
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?