Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати графік фертильності

Рекламний блок

Кроки

 • Use Fertility Charting Step 1.jpg 1 дізнатися основні речі про фертильності людини. Фертильність або репродуктивна здатність людини – це, насправді, дуже складна тема. Багато факторів можуть вплинути на неї, а фертильні цикли жінки дуже складні і без цього. Маючи певні знання про фертильності і відстежуючи фертильні цикли, пара може значно збільшити шанси на зачаття.
  • Жінка вважається здатною до репродукції, коли її яєчники виробляють яйцеклітини, які не можуть бути запліднені. Поки яйцеклітина не зустрінеться зі сперматозоїдом і не прикрепится до стінки матки, жінка не може завагітніти.
  • Яйцеклітина готова до запліднення лише протягом декількох днів. Після того як «вікно» відбудеться, почнеться менструація, і слизова оболонка матки вийде разом з менструальної кров'ю.
 • Use Fertility Charting Step 2.jpg 2 Збільшити шанси на зачаття за допомогою їжі і поз у сексі. Важливо зрозуміти, що ще можна зробити, крім відстеження фертильного циклу з допомогою графіка фертильності. Вивчення цих способів стимулювання народжуваності може підвищити ефективність графіка.
  • Різноманітні пози, які пара практикує під час статевого контакту, збільшують шанс сперматозоїда з'єднатися з яйцеклітиною.
  • Певна їжа і напої можуть збільшити репродуктивну здатність сперматозоїдів і поліпшити середовище матки жінки.
 • Use Fertility Charting Step 3.jpg 3 Уважно стежте за вашим фертильним циклом. Фертильність – процес дуже непростий, і тому так важливо використовувати графік фертильності і відстежувати цикли. Слідуючи всього 4 простих кроків жінка може точно визначити час овуляції і планувати наступний статевий контакт на цей період. Неможливо гарантувати, що пари обов'язково зможе зачати дитину, але дотримання графіку фертильності різко збільшує шанси.
 • Use Fertility Charting Step 4.jpg 4 Записуйте вашу температуру. Відстеження базальної температури тіла жінки (температури тіла під час відпочинку, вимірюється після сну) – один із старих способів вести графік фертильності. Його роками використовують для збільшення шансів зачати дитину.
  • Після овуляції виробляється гормон, злегка підвищує базальну температуру тіла. Відстежуючи базальну температуру, деякі жінки можуть точно визначити час наступної овуляції. Зазвичай підвищення температури настільки незначно, що складно передбачити час наступної овуляції. Однак, деяким жінкам усе-таки вдається відстежувати фертильні цикли, вимірюючи тільки базальну температуру тіла. Важливо вимірювати температуру в один і той же час кожен день, щоб отримати повний і надійний результат. Рекомендується зайнятися сексом в той ранок, коли ви помітите невелике збільшення температури. Приблизно за 12 годин яйцеклітина добирається з яєчників в фаллопієві труби. Заняття сексом протягом 6 годин після того, як ви помітили збільшення базальної температури тіла, може збільшити можливість того, що сперматозоїд зустрінеться з яйцеклітиною.
 • Use Fertility Charting Step 5.jpg 5 Зверніть увагу на цервикальную слиз (слиз, що виділяється шийкою матки). Густота цервікального слизу часто вважається кращим показником фертильності, ніж базальна температура тіла.
  • Цервікальна слиз виконує різні функції залежно від циклу жінки. Коли овуляція ще не почалася, цервікальна слиз більш густа і служить бар'єром для сперми на шляху до матки.
  • Під час овуляції консистенція цервікального слизу змінюється. Вона стає більш розтягнутою і менш в'язкою і служить ізолюючим шаром, який допомагає сперматозоїду дістатися до яйцеклітини. Коли ви помітите, що ваша цервікальна слиз поміняла консистенцію і стала замість в'язкою і білої більше тягнеться і прозорою, схожою на яєчний білок, швидше за все ви в найбільш сприятливим для зачаття фазі фертильного циклу.
 • Use Fertility Charting Step 6.jpg 6 Відстежуйте початок вашого менструального циклу. Деякі жінки найкраще відстежують фертильний цикл просто стежачи за початком менструального циклу. Овуляція зазвичай відбувається між 13 і 15 днями після початку менструального циклу. Залежно від тривалості менструального циклу найбільш сприятливі для зачаття дні можуть припадати на 8 – 10 днів після закінчення циклу. Цей спосіб допоможе вам визначити проміжок часу приблизно в 7 днів, найбільш сприятливий для спроб зачаття. Користуючись цим методом жінки можуть визначити період овуляції без вимірювання базальної температури тіла або вивчення консистенції цервікального слизу. Жінки, які використовують одразу всі три способи можуть визначити період овуляції з набагато більшою точністю.
 • Use Fertility Charting Step 7.jpg 7 Відстежувати кількість статевих актів. Деякі пари вважають, що найвірніший спосіб зачати – займатися сексом щодня. Але це не так. Сперматозоїди будуть більш життєздатні і доберуться до матки з більшою ймовірністю, якщо займатися сексом тільки кілька разів на місяць. Відстежуючи ваш фертильний цикл і займаючись сексом тільки коли ви знаходитесь в періоді найбільшою фертильності ви можете збільшити шанси того, що сперма дійсно проникне в матку і запліднить овулированную яйцеклітину.
 • Попередження

  • Жоден з методів не є стовідсотковим. Завжди є ймовірність, що індивідуальні особливості організму можуть викликати розбіжності у запланованому та реальному періоді овуляції. Часто єдиним способом визначити, коли почалася овуляція, є тільки метод проб і помилок.

  Що вам знадобиться

  • Точний термометр для вимірювання базальної температури тіла.
  • Щоденник для запису початку і кінця менструального циклу.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?