Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати домкрат

Рекламний блок

Кроки

 • Use Jack Stands Step 1.jpg 1 Знайдіть рівне робоче місце. Підняття автомобіля на ухилі або інший нерівній поверхні вкрай небезпечно. Переконайтеся, що ваше робоче місце знаходиться на рівній поверхні під автомобілем, і що воно правильно вибрано і досить тверде, щоб підтримувати автомобіль.
 • Use Jack Stands Step 2.jpg 2 Зверніться до керівництва власника. Керівництво для власника транспортного засобу в цілому має інформацію про безпечне практиці для підняття вашого автомобіля.
 • Use Jack Stands Step 3.jpg 3 Знайдіть "власний вагу" для вашого автомобіля і переконайтеся, що ваш домкрат розрахований для цієї ваги. Важливо мати домкрати з відповідним рейтингом безпеки для розміру вашого автомобіля або вантажівки.
 • Use Jack Stands Step 4.jpg 4 Встановіть ручне гальмо на вашому транспортному засобі. Ваш автомобіль буде залишатися на місці, поки він підтриманий. Крім того, використовуйте підставки під колеса з обох сторін (спереду і ззаду) коліс, і навпаки, де ви піднімаєтеся, щоб перешкоджати тому, щоб автомобіль просунувся. Автомобіль, покачнувшийся вперед або назад, може випасти з гнізда і поранити або навіть убити вас. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Підставки важливі, коли задні колеса зняті, так як ручне гальмо зазвичай блокує задні колеса. Без підставки передні колеса можуть котитися навіть , якщо ваш ручне гальмо працює.
 • Use Jack Stands Step 5.jpg 5 Використовуйте роз'єм для підлоги, щоб підняти машину. Багато автомобілі оснащені стандартним роз'ємом (таким як домкратні ножиці) і гайковим ключем, які поставляються з автомобілем з заводу, але це не для стандартного використання, а тільки для екстреної заміни шин. Для постійної роботи, використовуйте домкрат, універсальний роз'єм, який може підняти всі транспортні засоби, які ефективно, такі як гідравлічна візок Джека. Тільки використовуйте домкрат на твердій, рівній поверхні, такий як бетон. Ніколи не використовуйте домкрат на грунті, вологої землі, або гарячому асфальті, так як вага автомобіля може занурити його в землю, і автомобіль може впасти з них, при ковзанні.
 • Use Jack Stands Step 6.jpg 6 Встановіть домкрат під твердою, структурною частиною рами транспортного засобу. Посібник користувача, швидше за все, є інформація про те, де підперти автомобіль з домкратом. Як правило, ваш автомобіль буде мати невеликий дерен в шасі поряд з колесом, де ви можете поставити домкрат.
  • Переконайтеся, що ви не ставите домкрат під підлогу транспортного засобу. Домкрат може прорізати підлогу. Крім того, не ставте домкрат під рухомі частини, такі як підвіски транспортного засобу.
 • Use Jack Stands Step 7.jpg 7 Вийміть початкове гніздо і повторіть цей процес для іншої сторони транспортного засобу. Експерти рекомендують використовувати два домкрата однакових по висоті, щоб транспортний засіб було підтримано однаково з обох сторін.
 • Use Jack Stands Step 8.jpg 8 Перевірте свої домкрати. Коли домкрати встановлено, штовхніть транспортний засіб рукою, щоб побачити, переміщується чи тремтить. Переконайтеся, що ви просуваєтеся з обох сторін до задньої частини. Якщо він тремтить, переставте домкрати (після використання домкрата), поки транспортний засіб нестабільно.
 • 9 Додайте додаткові об'єкти безпеки. Хоча домкрати та підставки під колеса забезпечують хорошу стабільність, варто бути більш обережними з вашим життям. Для додаткової безпеки підніміть домкрат під твердим місцем під автомобілем до ступеня, де це можливо, але не підтримує вага автомобіля (домкрати повинні продовжувати робити це). Крім того, ви можете помістити запасну шину (з обрамленням) або блоки деревини під автомобіль, щоб зловити машину, якщо це впаде. Ніколи не використовуйте бетонні блоки або цегла, так як вони можуть зруйнуватися під вагою автомобіля.

 • Поради

  • Покладіть додаткові елементи під автомобіль, щоб мінімізувати ризик. Деякі любителі механіки рекомендують знімати шини і розміщувати їх під днище машини. Ви також можете використовувати тверді блоки будь-якого міцного матеріалу, щоб підстрахуватися. Коли справа доходить до роботи під транспортним засобом, краще перестрахуватися по максимуму.
  • Перевірте інформаційні ресурси на належне використання домкратів, щоб запобігти нещасні випадки. Національний Інститут Охорони праці і здоров'я – це одне з урядових установ, яке забезпечує цей вид інформації громадськості. Переконайтеся, що ви розумієте всю відповідальність, пов'язану з підніманням транспортного засобу, перш ніж ви почнете з ним роботу.

  Попередження

  • Ніколи не працюйте під не подстрахованным транспортним засобом. Це - один з найбільш небезпечних елементів механічної роботи, і це ніколи не повинне робитися. Використання домкратів, як радиться, допоможе усунути деякі види небезпеки, пов'язані з ремонтом автомобіля.
  • Виробники домкратів говорять про заходи застереження: використовуйте домкрат для підтримки одного боку автомобіля. Використовуйте одну пару для підтримки автомобіля. Домкрат не потрібно використовувати, щоб підтримати обидві сторони автомобіля. Відмова від даних заходів може призвести до тілесних ушкоджень або матеріального збитку.
  • Завжди підпирайте колеса автомобіля, поки ви продовжуєте працювати. Збільште безпека домкрата не підтримується гнізді, але нещасні випадки можуть статися, якщо колеса не заблоковані, так як автомобіль може котитися від стендів гнізда.

  Що вам знадобиться

  • спеціалізований домкрат для транспортного засобу або домкрат для підлоги
  • домкрат
  • чотири підставки для колеса (блоки)
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?