Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як закріпити взуття, щоб воно не билося об барабан під час сушіння

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Використання дверцята сушіння

 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 1.jpg 1 Прив'яжіть взуття до дверцятах шнурками. Цей витончений метод дозволяє зафіксувати взуття на дверцятах так, щоб потоки повітря напором били по вашій взуття, а шнурки не давали їй обертатися в барабані. Для цього вам необхідно вибрати один з наступних методів сушіння на дверцятах.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 2.jpg 2 Використовувати вага дверцята. Витягніть шнурки назовні сушіння, повісивши взуття з внутрішньої сторони дверцят так, щоб вона звисала по центру дверцят; краще всього вішати взуття носками догори, щоб розташовувати більшою довжиною шнурків (тим не менше, все залежить від типу взуття). Обережно закрийте дверцята, переконавшись, що зовні стирчить достатня частина шнурків, щоб взуття всередині весела. Тим не менш, будьте готові до того, що цей метод підійде не для будь-якого типу взуття – шнурки далеко не завжди достатньо міцні (не рахуючи туристичних черевиків і мисливських чобіт). Якщо шнурки у вашій взуття дуже ніжні, або ж ви плануєте сушити взуття таким чином часто, вам слід знайти щось інше, що буде тримати на собі вагу взуття.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 3.jpg 3 Збережіть шнурки, використовуючи для сушіння більш надійний спосіб кріплення. Багато хто використовує жаростійкі присоски, щоб не використовувати шнурки. Більше того, існує безліч продуктів (у тому числі, ремінь з присосками або магнітами), розроблених спеціально для сушки взуття допомогою підвішування до дверцят.
  • Вам може здаватися відмінною ідеєю приклеїти до дверцятах гачок для рушників або використовувати скотч. Це може спрацювати, однак є ризик, що клей перестане тримати гачок навіть при невисокій температурі, а скотч потенційно може залишити на сушінні незмивні плями.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 4.jpg 4 Купіть мішок для прання кросівок, щоб зменшити шум. На щастя, експерти в питаннях прання вже придумали, як зробити так, щоб взуття не металася по барабану сушіння, і створили спеціальний мішок, який можете використовувати і ви. Переконайтеся, що купили саме мішок для електричної сушіння, – не варто провокувати пожежонебезпечну ситуацію. Ці мішки розроблені спеціально для електричної сушіння і коштують відносно недорого (ви можете знайти їх у багатьох інтернет-магазинах і відділах товарів для дому). Якщо ви купите один з таких мішків, поступите таким чином: прикріпіть мішок до дверцятах сушіння до того, як класти в нього взуття. Ці мішки зазвичай йдуть з ремінцем, присосками або аналогічним кріпленням; якщо у вашого мішка його не виявилося, затисніть куточок мішка дверцятами, коли будете її закривати. Коли вологе взуття виявиться всередині мішка, прикріпленого до дверцятах сушіння, вона буде триматися щільно, завдяки чому і не стане битися об барабан. Далі використовуйте сушку як звичайно, і насолоджуйтеся тишею.
  • Розташуйте мішок з взуттям так, щоб обидва черевики притискалися підошвою до дверцят і не висіли один на одному, – це забезпечить кращу циркуляцію повітря.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 5.jpg 5 Регулюйте довжину шнурків при кожній сушіння, якщо в процесі сушіння ви чуєте стукіт, збільшити довжину або зменшіть. Якщо довжина шнурків дозволяє взуття обертатися разом з барабаном сушіння, ви можете, як і раніше, чути стукіт. Якщо це відбувається, зупиніть сушку, дочекайтеся, поки барабан повністю зупиниться, а потім підтягніть шнурками взуття ближче або далі від сушіння. Закріпіть шнурки і перезавантажте сушку.
 • Метод 2 з 3: Інші альтернативи з використанням сушіння

  Якщо сушка взуття на шнурках або в мішку вас не влаштовує, є й інші рішення.

 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 6.jpg 1 Покладіть взуття в наволочку від подушки (кожен черевик в окрему наволочку). Зав'яжіть наволочку так, щоб взуття не могла випасти. Це рішення швидше приглушить, ніж повністю усуне шум, проте цього може бути достатньо, щоб не дратувати вас.
 • 2 Купіть полку, зроблену спеціально для використання в автоматичних сушках. Полиці для сушіння продаються вже готовими до використання, – якщо вам доводиться регулярно сушити взуття, це може бути підходящим рішенням. На щастя, полицю можна використовувати також і для сушіння светрів та інших делікатних речей, що робить її чудовим придбанням. Запитайте про неї у продавця, в якого ви придбали сушку, – полку зазвичай йде до неї додатковим аксесуаром. Установка сушки залежить від моделі і бренду, так що уважно прочитайте інструкцію, з якої вона буде продаватися.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 8.jpg 3 Якщо під пральню у вас виділено окремо приміщення, замініть в ньому двері. Це може здаватися дорогим і трудомістким рішенням, проте в невеликих квартирах і будинках, де шум від прання і сушіння легко проникає крізь стіни, він може створювати серйозний дискомфорт для всіх мешканців. Встановивши більш щільні двері, які можна буде міцно закрити і повністю ізолювати приміщення, шум можна звести до мінімуму. Товсті і щільні двері можуть бути найпростішим рішенням, – з ними вам не потрібно нічого вигадувати, ви можете просто закинути взуття в сушку і забути про них.
 • Метод 3 з 3: Альтернативні способи без використання сушіння

  Побережіть сили і вуха, вибравши альтернативні методи сушіння, які не вимагають автоматичної сушіння в принципі. Ось кілька рекомендацій:

 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 9.jpg 1 Використовуйте фен у режимі холодного обдуву, щоб усунути основну масу води, і залиште взуття сушитися в якомусь теплому місці (але не біля прямого джерела тепла). Цей метод особливо зручний при сушінні дитячого взуття, яка менше і не вимагає багато часу для того, щоб висохнути.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 10.jpg 2 Якщо погода хороша, ви можете повісити взуття на мотузку для білизни. Зв'яжіть шнурки разом і перевісьте її через мотузку або прикріпіть взуття до мотузки липучками. Якщо ні одна з цих опцій вам не подобається, ви можете скласти взуття в її окремий мішок для прання (мішок для прання білизни); купити такої ви можете через інтернет, у відділі госптоварів або в магазині аксесуарів до пральних машин.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 11.jpg 3 Спробуйте прати взуття по частинах. Коли взуття неприємно пахне, майже завжди в цьому винні устілки. Вам зовсім необов'язково прати взуття цілком, – ви можете витягти устілки, випрати їх і висушити на сонці. Якщо забруднена і зовнішня частина взуття, спробуйте відмити її руками і залиште сохнути, побризкавши ароматним дезодорантом для тканини.
 • Stop Shoes from Banging in the Dryer Step 12.jpg 4 При будь-яких умовах уникайте сушки взуття під прямим джерелом тепла (відкритий вогонь або потоки гарячого повітря). Так ви ризикуєте, що шкіра на взуття потріскається, а пластикові деталі можуть розплавитися, – непрямий джерело тепла і хороша вентиляція є оптимальним рішенням. Сушка під прямими сонячними променями на білизняний мотузці повинна підходити більшості типів взуття, – зрештою, коли ви носите її, вона постійно перебуває під сонцем! Тим не менш, як і у випадку з усіма загальними інструкціями, ви повинні врахувати матеріал, з якого виготовлена ваша взуття, і лише після цього вирішувати, чи можна сушити на сонці.
 • Поради

  • В більшості випадків краще всього сушити взуття без використання тепла або при дуже слабкому теплі; постійний вплив навіть не дуже високої температури може розплавити деякі елементи вашого взуття. Ви повинні знати, який матеріал використаний у вашій взуття, і вивчити інструкцію до його сушіння (цю інформацію ви можете знайти онлайн; для початку відвідайте сайт виробника взуття). Ми також рекомендуємо вам ніколи не пересушувати взуття в сушці – використовувати її лише для того, щоб прискорити процес висихання, а решту нехай зробити сушіння на повітрі.
  • В цілому, якщо ви дозволите взуття вільно битися об барабан, вашої сушінні шкоди це не принесе. Тим не менш, в довгостроковій перспективі це шкідливо для взуття.
  • Перед тим як сушити або прати взуття, зніміть з неї всі прикраси і додаткові частини.
  • Сушіння (як і пральні машинки) – галасливі створення, що б не лежало у них в барабані. Ви можете знизити вироблений ними шум, підклавши під сушку/машинку кухонні губки; це потрібно зробити по кутах в місцях, де техніка стикається з підлогою. Це знизить поширення луни і не дозволить сушінні/машинці переміщатися по підлозі.
  • Якщо взуття забруднений брудом або травою, вам слід попередньо очистити її побутовим плямовивідником.
  • Перш ніж прати або сушити взуття із застосуванням побутової техніки, переконайтеся, що вона зможе пережити агресивний процес прання і сушіння. Іноді взуття виготовлена з делікатних, крихких матеріалів, які буквально можуть розпастися на частини в процесі.

  Попередження

  • Деяка взуття виготовлена з легкозаймистих матеріалів. Переконайтеся, що ваша взуття не містить воску для взуття або засоби для полірування, перш ніж класти її в сушку.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?