Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як додати бездротову мобільну точку доступу до своєї мережі

Рекламний блок

Кроки

 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 1.jpg 1 Купіть бездротовий мережевий міст. Пошук в інтернеті за 'бездротовий мережний міст' покаже безліч даних. Не забудьте завантажити і почитати посібник з експлуатації девайса, щоб бути в курсі, з чим ви будете мати справу.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 2.jpg 2 Налаштуйте мережевий міст для з'єднання зі своєю 'Wi-Fi точкою доступу' на вашому гаджет/телефон/і т.д. Переконайтеся, що ви використовуєте ПРАВИЛЬНИЙ пароль, так як, зазвичай, ви не отримаєте підказки про некоректне заповнення. Кожне пристрій унікально. До більшості девайсів додається програмне забезпечення. У багатьох пристроїв є інтерфейс 'веб-сторінки' для персональної настройки без використання програмного забезпечення. Прочитайте даний мануал.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 3.jpg 3 Підключіть ваш міст до свого роутера або комутатора. Якщо у вас комутатор, все готово. Якщо ж роутер, переконайтеся, що девайс підключений до порту 'WAN'.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 4.jpg 4 Переключіть роутер в режим 'мосту'. DHCP на бездротовому девайсі візьме на себе все інше.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 5.jpg 5 Якщо у вас бездротової роутер, переконайтеся в тому, що ім'я відрізняється від назви бездротової мережі, яку надає 'точка доступу'.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 6.jpg 6 Підключіть свої комп'ютери, принтери і т.д. до роутера/перемикач.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 7.jpg 7 У всіх має бути з'єднання з інтернетом, і вся 'високошвидкісна' діяльність омине вашу 'точку доступу'.
 • будинку (Apple Time Capsule, T-Mobile 4G Hotspot, WET610N)

 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 8.jpg 1 Налаштуйте 'Бездротову точку доступу'. Пароль за замовчуванням не так-то просто запам'ятати, а так само використання одних цифр зробить вашу захист надзвичайно слабкою проти атак. У мене був всередині 'Manual', поряд з веб-інтерфейсом. Як тільки було встановлено прикладене програмне забезпечення, налаштування була легкою, якщо вам не вперше встановлювати Wi-Fi пристрою.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 9.jpg 2 Налаштуйте 'бездротовий мережний міст'. Ось це було НАБАГАТО важче. 'Захищена Wi-Fi установка' не працювала. В поставку не було OS X програмного забезпечення, а 'Mac програма' на їх сайті підтримки не встановлювалося. Тому мені довелося знайти, як налаштувати веб-інтерфейс (пошук в інтернеті: установка WET610N за допомогою веб-сторінки установки). Під'єднати пристрій до 'точки доступу', і встановити ПРАВИЛЬНИЙ пароль.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 10.jpg 3 Підключіть бездротовий мережний міст до порту WAN вашого роутера.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 11.jpg 4 Налаштуйте роутер для з'єднання з бездротовим мережним мостом, використовуючи утиліту 'Airport Utility'. В даному випадку, 'Time Capsule 2TB'. 'Connect Using': Ethernet. 'Connection Sharing':Off (Режим моста).]
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 12.jpg 5 Вибірково: замість 'Bridge Mode', вимкніть DHCP в бездротової точки доступу, потім налаштуйте 'Connection Sharing: Distribute a range of IP addresses', і вручну пропишіть IP адреси 'точки доступу', роутера і адрес DHCP, щоб вони не конфліктували. Подібна налаштування 'може' зажадати від вас змінити налаштування назад у 'точки доступу', коли ви передумаєте і захочете знову відкрити з'єднання. З позитивного боку, це вирішить проблему будь-яких 'обмежень', які є у 'точки доступу' щодо кількості активних сполук.
 • Add a Mobile Wireless Hot Spot to Your Network Step 13.jpg 6 Підключіть всі ваші комп'ютери до дротових або бездротових з'єднань роутера. Всі пристрої повинні ділити інтернет з'єднання, коли бездротова точка доступу включена або знаходиться в межах досяжності.

 • Поради

  • Можливо, ви захочете статично прописати IP адреси 'точки доступу', мережевого моста і маршрутизатора. Це значно спрощує адміністрування. Приміром, використовуючи WET610N, якщо ваша мережа має адресу '192.168.1.*', а WET610N налаштований на адресу '169.254.1.250' за замовчуванням, то може статися так, що пристрій буде доступно для конфігурації, коли все буде налагоджене і запущене. Тому, якщо ви залишите 'точку доступу' з адресою 192.168.1.1, а роутер з 192.168.1.2, і встановіть адреса 192.168.1.3 для свого моста (і будете тримати ці адреси поза діапазону вашого DHCP), тоді ви зможете підключитися до налаштувань вашого мосту за адресою 'http://192.168.1.3', замість того, щоб всі від'єднувати, підключити міст в комп'ютера, переналаштувати порт ethernet за сумісного адресою, сконфігурувати, потім підключити всі знову куди треба.
  • Google надає чудовий відкритий DNS сервіс за адресою 8.8.8.8/8.8.4.4. DNS для ISP – жахливо повільний. Тим не менше, використання DNS поза вбудованої DNS 'точки доступу' роутера може 'сховати' свої адміністративні інструменти від вашого браузера. Пам'ятайте про це.
  • У 'Time Capsule' є більше опцій в бездротовому режимі 'Wireless Mode', якщо ви розгорнете опцію (alt), коли ви клацаєте по ній в утиліті Airport Utility. Проте, з'єднання з 'точкою доступу' в якості клієнта відключить Time Capsule Wi-Fi, І (що ще гірше) відключить вбудовані порти ethernet. Ви все ще зможете підключитися до бездротового інтернету пристрою, але ці мобільні маніпуляції досить слабкі/повільні при резервному копіюванні 'серця' вашої мережі.
  • ЧИТАЙТЕ МАНУАЛ. Це обов'язково. Будь-яке мережеве пристрій схильні мати якісь особливі характеристики.
  • Якщо у вас завалялася парочка старих бездротових роутерів, перечитайте їх мануали перед тим, як купувати міст. Навіть якщо ви втратили мануал, його можна знайти в інтернеті. Роутер може мати вбудований режим 'мосту', через який можна приєднатися до існуючої бездротової мережі і додати пристрою через свої мережеві порти до мережі.
  • Сховище, яке ваш мобільний пристрій надає через USB з'єднання, буде доступно мережі Time Capsule, якщо ви підключіть його до порту USB для живлення, в якості ще одного відкритого жорсткого диска. Якщо ви використовуєте свій мобільний телефон з камерою в якості точки доступу', і ваше ім'я – 'Weiner', можливо, вам потрібно буде переконатися, що ваші дані не відкриті для будь-якого користувача в вашій мережі.
  • 'Точку доступу T-Mobile 4g' необхідно вручну відключити від інтернету через веб-інтерфейс, перед тим, як більшість її внутрішніх налаштувань будуть доступні для зміни.
  • Запам'ятайте, що кожен пристрій має функцію скидання свого стану на первісне. Ви не зможете 'себе заблокувати', якщо у вас є пін-код або голка для скидання налаштувань через отвір з пазом. Зауважте: для більшості пристроїв необхідно, щоб ви ТРИМАЛИ кнопку кілька секунд, поки індикатор не почне мигати.

  Попередження

  • Не 'розширюйте' мережа, яка вам не належить.
  • Використовуйте гарні, ДОВГІ, БЕЗПЕЧНІ паролі, що містять упереміш букви різного регістра, цифри та символи. Запишіть їх і приберіть куди-небудь. Хіба тільки якщо ви не хочете переглядати порнографію як 'педомедведь', або хакнуть урядові веб-сайти з фургончика, через дорогу... прямо через вашу домашню мережу, експлуатуючи смугу пропускання, за яку ви платите, принаймні, до того моменту, коли група захоплення не застане вас зненацька у вашому ліжку, знаходиться в повному здивуванні.
  • Будь-яке приєднане мережеве сховище (таке як 'Time Capsule'), яке ви не бажаєте розшарити для інших користувачів вашої мережі, повинно також бути запаролений. Без винятків. Ваші племінниці і племінники можуть бути маленькими злісними мерзотниками, а ваша родина і друзі можуть стати гучніше в 1:00 ночі, коли не можуть заснути.

  Що вам знадобиться

  • Що-небудь з 'Wi-Fi точкою доступу' або смартфон з включеними можливостями шарінга Wi-Fi, разом з мобільного сервіс планом, що дозволяє працювати даного функціоналу.
  • Бездротовий мережевий міст
  • Бездротової роутер або мережевий комутатор, який з'єднує вашу домашню (або дуже маленьку офісну) мережу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?