Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити, що вона просто не зацікавлена у вас

Рекламний блок

Кроки

 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 1.jpg 1 Зрозумійте, що коли дівчині подобається хлопець, вона постійно за ним спостерігає. Якщо ви жодного разу не ловили її погляди на собі, вона не приділяла вам увагу, є шанси, що ви їй не подобаєтеся. Але також пам'ятайте. Дівчина може дивитися на вас, аналізувати всю вашу зовнішність так, що ви цього не помітите.
 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 2.jpg 2 Дівчини зазвичай запам'ятовують навіть самі незначні речі, які говорить хлопець. Чи це жарт чи якась інформація, говорить щось про вашої особистості, зацікавлені дівчата ЗАПАМ'ЯТАЮТЬ її. Якщо здається, що вона не пам'ятає нічого з того, що ви раніше сказали, або не згадують нічого, що вас хвилює, можливо, ви їй не подобаєтеся.
 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 3.jpg 3 Віддавайте собі звіт в тому, що дівчата запам'ятовують всі місця (і в який час) ви їх відвідували (згідно шкільного розкладом і в якому залі ви були) і проходять повз вас. Якщо ви зустрічаєте її лише зрідка або коли у вас урок в одному приміщенні, але вона ніколи не крутиться біля вас просто так, швидше за все, вона не змінює свій маршрут заради зустрічі з вами.
 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 4.jpg 4 Поговоріть з нею. Якщо вона не сміється над вашими жартами, висока ймовірність, що вона не зацікавлена, адже більшість дівчат будуть сміятися над жартами своїх пасій, навіть якщо їм не смішно. Тим не менш, вона в будь-якому випадку може посміятися (зазвичай більш приховано і спокійно, ніж в колі своїх друзів) просто з ввічливості.
 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 5.jpg 5 Дівчини все розповідають своїм кращим подружкам і часто ті знають про їх почуття краще всіх (навіть них самих). Якщо ви зловите її ДРУЗІВ там, де ви часто буваєте (знову-таки, в коридорі, де у вас уроки) і вони безцільно там знаходяться, то може, вони роздивляються вас і пізніше розкажуть їй про свої спостереження. Якщо її друзі кидають на вас неприязні погляди, ігнорують або їх увагу скоріше негативне, може, вони намагаються натякнути, щоб ви залишили її в спокої.
  • Якщо вона здається подразненої в розмові з вами, про що б ви не говорили, швидше за все, ви їй не подобаєтеся. Є невелика ймовірність, що у дівчини просто невдалий день, але якщо це триває завжди, ви їй не подобаєтеся.
  • Якщо ви підслухали, як вона говорить про "хлопця, якому вона подобається, і це її дратує" або щось подібне, може, це про вас.
  • Якщо з вами не хочуть говорити, то, швидше за все, швидко перерветься.
  • Якщо ви говорите з нею і поруч немає нікого з її друзів, вона може почати шукати когось із них або говорити про одним з них. Якщо вона починає говорити з вами про одне зі своїх близьких друзів чоловічої статі, є серйозні шанси того, що вона у вас не зацікавлена і не дуже комфортно почуває себе з вами. Дівчата, яким подобається хлопець, не буде говорити про хлопця-друга в позитивному ключі, що буде сигналом її симпатії до нього.
  • Якщо ви коли-то запросіть її на побачення, а вона сумнівається або говорить, що їй потрібно перевірити", чи зможе вона, після чого вона вибачається і каже, що не зможе, тоді ви, швидше за все, їй не дуже подобаєтеся.
  • Коли ви пишете їй повідомлення або записку, якщо ви їй подобаєтеся, вона буде більш яскраво проявляти себе в листі. Вона буде жартувати, використовувати окличні знаки і т. д. Якщо вона відповідає короткими повідомленнями із звичайною точкою і без особливого виділення якихось слів, швидше за все, вона не дуже хоче листуватися з вами.

 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 6.jpg 6 Слідкуйте за її мімікою і жестами. Якщо вона намагається уникати вашого погляду, її плечі відвернені, ступні дивляться не в вашу сторону – напевно, ви їй не подобаєтеся.
 • Know when She Just Isn't Interested in You Step 7.jpg 7 Все просто – якщо вона не виявляє жодного інтересу, постарайтеся рухатися далі і піти, вона не варта того. У морі ще багато риби.

 • Поради

  • Якщо вона говорить з вами тільки тоді, коли їй щось потрібно, можливо, вона використовує вас. Краще рухатися далі і полюбити ту, якою ви сподобаєтеся, а не те, що з вас можна отримати.
  • Якщо вона зайнята, засмучена або під впливом стресу, а ви намагаєтеся з нею поговорити, НЕ сприймайте її відповіді і мова жестів як описано вище. У цьому випадку вони безумовно не відображають її почуттів. Тим не менше, якщо ви бачите, що вона щаслива, і в ту ж секунду, що ви прийшли, її настрій псується, вона навряд чи хоче бачити вас поруч.
  • Пам'ятайте, якщо вона виглядає трохи занудьгував, коли ви говорите про себе, може, це тому, що вона вже знає. Дівчата помічають і аналізують все, що стосується їх коханих. Сподобалися їм хлопці постійно знаходяться під мікроскопом – завдяки самій дівчині та її друзям – і, швидше за все, вона вже багато про вас знає (ваш розклад, музичні вподобання, друзі, улюблена їжа та напої). Ви можете їй подобається, просто вона вже знає цю інформацію. Спробуйте говорити про те, чого вона не знає – про вашу думку з різних тем, про свою сім'ю, минулому.
  • Якщо вона тікає або уникає вас, НЕ йдіть за нею. Вона не будує з себе недоторку, їй некомфортно, вона розсердилася або навіть трохи налякана.
  • Зверніть увагу на людей, з якими вона спілкується і проводить час. Людей такого типу, швидше за все, вважає за краще для відносин.
  • Всі дівчата різні. У кожної свій підхід до відносин, деякі ведуть себе холодно і відсторонено, вони просто не показують особливого інтересу і пристрасті.
  • Ніколи не чекайте, що дівчата будуть вас рятувати. У будь-якому випадку, це дуже хворобливий погляд на жінок. Як сильна б вона не була, якщо ви не здатні себе врятувати, як вона це зробить? Якщо ви спробуєте її змусити, це відштовхне її.
  • Пам'ятайте, якщо вона вам подобається, вона ДІЗНАЄТЬСЯ про це. Все, що вам потрібно зробити, – сказати її і дивитися, до чого це призведе.
  • Якщо ви запитаєте її, і вона скаже, що ви їй не подобаєтеся, не тисніть на неї. Ніхто не може змусити людину відчувати щось і, на жаль, вона просто не зацікавлена.

  Попередження

  • Не зациклюйтеся на ком-то і не намагайтеся нав'язати свою присутність у чиємусь житті. Це може сприйматися як переслідування, що дуже небажаний наслідок в силу своєї незаконність.
  • Стережіться дівчат, які грають почуттями або фліртують з усіма. Є ймовірність, що вони вміють маскувати свої емоції і здатні маніпулювати вами. Тому тримайте вухо гостро, адже не всі дівчата шукають любові або щирих відносин.
  • Скромних або інтелігентних дівчата часто важко розкусити, адже вони ведуть себе тихо і не завжди вміють правильно вести себе в особистісних ситуаціях. Сором'язливість часто стає результатом нестачі впевненості або недостатньо розвинених соціальних навичок, яких може не вистачати як жінкам, так і чоловікам. Це не завжди означає, що дівчина не зацікавлена, але їй просто важко це показувати. Кращий спосіб дізнатися – спробувати придумати спосіб, як зробити ваше присутність більш комфортним для неї.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?