Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити, чи є посуд антикваріатом

Рекламний блок

Кроки

 • Identify Antique Dinnerware Step 1.jpg 1 Вивчіть характеристики порцеляни. Антиквариатный фарфор буде мати певні ознаки, які відрізняють його від сучасної посуду.
  • Подивіться на форму тарілок. До 1950-х років більшість антикварних порцелянових тарілок виготовляли круглими, за винятком деяких елементів арт-деко в 1920-ті роки. Перевірте, чи є чи ні на ваших тарілках борти. Тарілки з бортами містять друге коло з відступом всередині тарілки, в той час як тарілки «купе» одного діаметру по всій формі.
  • Погляньте на візерунки свого порцеляни. Придивіться до забарвлень і малюнків, таким як квіткові візерунки, обрізані краї і так далі. Це не тільки дозволить вам порівняти свій візерунок з іншими зображеннями, але і приведе в бік визначення виробника антикварного порцеляни. Різні виробники порцеляни були часто вирізняються специфічним тематичним узорам. Наприклад, фірма Haviland стала відома ніжними квітковими малюнками, в той час як компанія Wedgwood створила серію візерунків з портретами або грецькими класичними сценами.
  • Перевірте якість посуду. Набір повинен узгоджуватися по узору і відтінку. Глазур не повинна бути пухирчастої або потресканной, і всі предмети посуду зобов'язані бути рівними, щоб вони не вешталися, стоячи на столі.
 • Identify Antique Dinnerware Step 2.jpg 2 Знайдіть на денці печатка або штамп маркера. Це найпростіший спосіб оцінювати вашу посуд, хоча в деяких випадках штампи часом зникають.
  • Перевірте дно посуду. Шукайте на тарілці намальовану, продавленную або проштампованную маркування. Вона може бути зовсім невеликий, але, як правило, включає в себе якусь емблему, найменування виробника та можливі цифри, які вказують на клас або дату виготовлення.
 • Identify Antique Dinnerware Step 3.jpg 3 Скористайтеся рекомендаціями, здобутими у бібліотеці або книгарні, для пошуку відповідності ваших візерунків або штампа. Пошукайте у своїй місцевій бібліотеці або книгарні (відділ «Мистецтво та Антикваріат») книги про антикварними посуді або розшукайте конкретне ім'я, зазначена на штампі вашої посуду, наприклад, Limoges або Wedgwood, щоб знайти книги про цих конкретних виробників.
 • Identify Antique Dinnerware Step 4.jpg 4 Пошукайте в інтернеті відновлений фарфор. Діє багато веб-сайтів, що спеціалізуються на продажу або допомогу в пошуку запасних предметів ваших порцелянових сервізів. На Replacements.com, приміром, є алфавітний список виробників порцеляни, а також зображення, за якими ви маєте можливість звіряти свої елементи посуду. Тут також є інструкції по відправці через поштовий сервіс або по електронній пошті фотографії вашої посуду для отримання допомоги в її оцінці.
 • Identify Antique Dinnerware Step 5.jpg 5 Застосуйте зібрану інформацію для визначення віку вашої антикварними посуду. Після того як ви визначили виробника посуду, можна додатково уточнити її старовину. Вік шматка порцеляни можна визначити за кольором штампа, цифр на ньому і візерунках на порцеляні. Наприклад, великі компанії, такі як Wedgwood, Derby і Worcester, використовують конкретні цифри, символи та кольори для позначення року випуску.
 • Поради

  • Для збільшення або збереження цінності вашої антикварними посуду зберігайте її загорнутої і захищеною від відколювання і розломів. Перед складанням посуду в шафу вимийте її вручну і насухо витріть.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?