Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити, що краще для вашого плавального басейну – застосування альгіцідов або відстійників

Рекламний блок

Кроки

 • Determine Which Pool Algaecide and Pool Clarifier Is Best for Your Swimming Pool Step 1.jpg 1 Додавайте профілактичні альгіциди в ваш басейн щотижня, якщо регулярно виникають проблеми з ростом водоростей. Якщо у вас ніколи не було водоростей, то немає і необхідності в альгициде.
 • Determine Which Pool Algaecide and Pool Clarifier Is Best for Your Swimming Pool Step 2.jpg 2 Зрозумійте, якщо у вас є водорості вже зараз, то вам, можливо, буде потрібно альгіцид. Деякі альгіциди – профілактичні, а інші використовуються для усунення водоростей. Якщо водорості з'явилися в басейні, тільки альгіцид вб'є їх.
 • Determine Which Pool Algaecide and Pool Clarifier Is Best for Your Swimming Pool Step 3.jpg 3 Дізнайтеся про різних типах альгіцідов для басейну.
  • Альгіциди, у складі яких є мідь, використовуються для усунення зростання водоростей і є найбільш ефективними проти хріну і видів зелених водоростей. Мідні альгіциди не викличуть піну в басейні, яка може стати проблемою при використанні «четвертинних» альгіцідов. Хоча вони ефективні проти багатьох видів водоростей, мідні альгіциди можуть викликати появи плям на поверхні басейну, якщо продукт не використовується належним чином. Мідні альгіциди не використовують в басейні, який дезінфікують з використанням бигуанидов (наприклад, Baquacil або SoftSwim).
  • «Четвертинні» або «поличетвертичные» альгіциди є четвертинним з'єднанням амонію (замість формули міді), які лікують і запобігають ріст водоростей. Ці альгіциди безпечніше у використанні, ніж мідні, тому що вони не заплямлять плавальний басейн. Якщо у вас є які-небудь плями, викликані металом раніше, ви повинні використовувати четвертинні або поличетвертичные альгіциди, щоб вилікувати ваш басейн. Хоча четвертинні альгіциди не можуть викликати фарбування, вони можуть стати причиною спінювання, якщо їх використовувати правильно. Поличетвертичные альгіциди не викликають фарбування або спінювання, і, як правило, вони більш дорогі, ніж інші види альгіцідов.
 • Determine Which Pool Algaecide and Pool Clarifier Is Best for Your Swimming Pool Step 4.jpg 4 Використовуйте хімічний відстійник, коли вода стає каламутною і не очищається за 12-24 години фільтрації. Якщо всі хімічні рівні знаходяться в збалансованому стані, каламутна вода в басейні, викликана дрібним сміттям, осідає в басейні. Частинки пилу або сміття іноді занадто малі для того, щоб їх профільтрувати, і вони можуть потрапити в басейн прямо через фільтр. Пісочний фільтр забезпечує найменш ефективну фільтрацію води, і це є її головною проблемою. Хімічний відстійник збере дуже дрібні крупинки сміття у великі згустки, які буде набагато легше профільтрувати. Більшість хімічних відстійників не можна використовувати в басейні з фільтром з Д. З. (кізельгур, диатомитовая земля).
 • Поради

  • Якщо у вашому басейні вода каламутніє протягом декількох годин після додавання хімічних речовин, продовжуйте циркулювати воду протягом 8-12 годин. Вода у вашому басейні може бути каламутною, поки вона не прийме зміни, які ви зробили.
  • Перевірте хімічний рівень басейну перед додаванням хімічних речовин. Каламутна вода в басейні часто викликана дисбалансом хімічних речовин.
  • Будьте обережні, щоб не додати занадто багато альгіцид, так як входить до його складу, мідь, може викликати фарбування басейну в блакитний колір.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?