Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути нянею

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Створюємо бізнес план

 • Babysit Step 1 Version 2.jpg 1 Складіть графік. Як няня, ви, швидше за все, працюєте на себе (а не на компанію) і тому повинні скласти свій графік. Хоча це може здатися старомодним, заповніть календар з усіма вашими вільними днями і часом, щоб при дзвінку батька ви знали, коли будете доступні.
  • Кольорове кодування може допомогти організувати «зайняті» дні календаря.
  • Часто оновлюйте ваш графік, щоб ви випадково не призначили один і той же час двом батькам.
 • Babysit Step 2 Version 2.jpg 2 Визначитеся з ціною. Хоча у багатьох батьків, коли вони наймають няню дитині, в голові вже є своя ціна, багато інших все ж покладаються на няню і чекають, щоб вона назвала свою погодинну ціну. Є два варіанти вибору ціни: погодинна оплата оплата за дитину. Перший варіант хороший для маленьких сімей, а другий хороший, коли ви плануєте наглядати за більш ніж двома дітьми.
  • Погодинна оплата зазвичай варіюється від $7 до $12 на годину, але, залежно від умов, може бути значно вище або нижче.
  • Оплата за дитину варіюється від $4 до $6 (дитини) в годину.
 • Babysit Step 3 Version 2.jpg 3 Відвідайте курси по догляду за дітьми або курси для доглядальниць. Хоча не потрібно мати ліцензію або сертифікат для того, щоб працювати нянею, дуже корисно буде знати основні обов'язки і техніки по догляду за дітьми. Можете також почитати книги і відповісти на багато питань про те, як поводитися з немовлятами та дітьми.
 • Babysit Step 4 Version 2.jpg 4 Складіть список контактів безпеки/здоров'я. Хоча вам необхідно мати персоналізовану інформацію для кожної дитини, дуже важливо мати під рукою всі загальні номери безпеки/здоров'я, коли ви сидите з дитиною. Складіть список телефонних номерів токсикологічної служби, поліції, пожежної служби та гарячої лінії медсестер для вашого району. Це телефонні номери на всяк випадок, для «найгіршого сценарію», але їх дуже важливо мати під рукою. [1]

 • Частина 2 з 4: Готуємося до роботи

 • Babysit Step 5 Version 2.jpg 1 Зберіть інформацію про батьків. Коли прибудете на місце роботи, почніть з того, що зберіть всю інформацію про місцезнаходження батьків ввечері. Запишіть їх повні імена з номерами телефонів, адресами їх розташування та приблизний час їх повернення додому.
 • Babysit Step 6 Version 2.jpg 2 Попросіть батьків залишити вам хоча б 2 контакту на випадок надзвичайної ситуації. Складіть список відомостей про здоров'я дитини, за якою ви доглядаєте, особливо якщо дитина - алергік. При необхідності попросіть батьків дати вам контактну інформацію лікаря дитини.
  • Попросіть батьків показати вам, де знаходяться засоби першої допомоги та ліки.
  • Складіть список ліків, які дитина повинна прийняти у разі аварії або пошкодження (наприклад нурофен при болю).
 • Babysit Step 7 Version 2.jpg 3 Запишіть графік дитини/дітей. У багатьох сім'ях є свій розпорядок дня для дитини. Сюди зазвичай входить час годування, час занять/занять час сну. Якщо ви запишіть все заздалегідь, то це буде означати, що діти не зможуть обдурити вас, коли їх батьки підуть.
 • Babysit Step 8 Version 2.jpg 4 Дізнайтеся, які заняття можна. Кожен будинок, де ви будете працювати, буде своєрідним, і дуже важливо знати, які заняття можна в кожному. Запитайте про часу для телевізора/відео-ігор/комп'ютера, а також того, коли і де дитині дозволено грати на вулиці, дозволено пускати друзів і т. д. Ці правила можуть різнитися в різних дітей в залежності від віку, так що переконайтеся, що ви прямуєте цими правилами.
 • Babysit Step 9 Version 2.jpg 5 Визначте для себе меню. В залежності від того, скільки часу ви будете сидіти з дитиною, вам може знадобитися погодувати дитину один або два рази. Запитайте батьків, що вони воліють, щоб ви приготували для дитини, і що дозволено в якості перекусів. Уточніть, які продукти не можна. Це в основному стосується цукерок і солодощів, які діти можуть попросити у відсутність батьків.
 • Babysit Step 10 Version 2.jpg 6 З'ясуйте, які є допустимі покарання. Цілком імовірно, що в якийсь момент дитина, за якою ви доглядаєте, може себе погано вести. Замість того, щоб гадати, не покарали ви занадто м'яко або занадто суворо, запитайте у батьків, що вони зазвичай роблять, коли дитина погано поводиться. У безлічі випадків це може означати скасування привілеїв. [2]
 • Частина 3 з 4: Приглядання за дітьми

 • Babysit Step 11 Version 2.jpg 1 Приділіть час для того, щоб дізнатися дітей. Сидіти з дітьми це робота, але це також можливість насолоджуватися компанією дітей. Діти більш сприйнятливі до вам і вашим правилами, якщо ви їм сподобаєтеся, а ви їм сподобаєтеся набагато раніше, якщо спробуєте налагодити з ними стосунки. Поговоріть з ними, задайте питання та пожартуйте з метою розвинути взаємини.
 • Babysit Step 12 Version 2.jpg 2 Приєднаєтеся до гри. Хоча ваша робота полягає в тому, щоб наглядати за дітьми, ви повинні взаємодіяти з ними якомога більше, граючи з ними. Різного віку - різні ігри. Якщо ви сидите з немовлям, то вся гра буде полягати в тому, щоб корчити пики і тримати іграшки. Проявіть творчий підхід до тих речей, які ви придумуєте для дітей, щоб підтримати їх інтерес і утримати їх від неприємностей.
  • Пограйте в іграшки, настільні ігри, рольові ігри – вони всі хороші для дітей постарше. Запитайте дітей про їх улюблених іграх, щоб створити план ігор.
 • Babysit Step 13 Version 2.jpg 3 Придумуйте цікаві проекти. Якщо ви багато часу доглядаєте за дітьми, ви можете разом зайнятися проектами, які будуть приємні всім. Займіться мистецтвом або рукоділлям або приготуйте/спечіть що-небудь разом. Наявність кінцевого продукту допоможе відчути продуктивність, провести час і дасть дітям привід пишатися. [3]
 • Babysit Step 14 Version 2.jpg 4 Часто перевіряйте. Діти не так добре управляють своїм часом, як дорослі, і часто забувають задовольняти основні потреби організму. Щогодини перевіряйте, чи не потрібно їм в туалет, не хочуть вони попити води, не втомилися вони і не голодні. У безлічі випадків вони не скажуть вам про це самі, завжди запитуйте.
 • Babysit Step 15 Version 2.jpg 5 Дотримуйтесь розклад. Припустимо, що батьки дали вам основний список щоденних занять. Ви, відповідно, повинні простежити, що виконуєте його. Переконайтеся, що годуйте дітей в належний час, вони вдень сплять, роблять домашнє завдання під час тощо [4]
 • Частина 4 з 4: Уникайте помилок

 • Babysit Step 16.jpg 1 Ніколи не залишайте дітей одних. Неважливо, які будуть обставини - ваша робота полягає в тому, щоб наглядати за дітьми у них вдома, так що ви не повинні залишати їх. Ви ніколи не повинні залишати дітей вдома одних. Знаходитися в іншій кімнаті нормально, але збігати в магазин за продуктами або гуляти без них – це навіть не обговорюється. Це не підходить навіть для дітей старшого віку, якщо тільки батьки не дали вам особливі вказівки про те, що діти можуть короткий час перебувати одні.
 • Babysit Step 17.jpg 2 Не приводьте людей в будинок. Якщо у дітей немає друзів, чий прихід був запланований, ніхто не повинен входити в будинок під час вашого перебування. Ваші друзі або члени сім'ї не повинні приходити провести з вами час, поки ви працюєте. Може бути привабливим запросити друга пізно вночі, поки діти сплять, але навіть це виходить за рамки.
 • Babysit Step 18.jpg 3 Не зловживайте використанням електронних приладів. Стільникові телефони, планшети та ноутбуки зараз більше поширені, ніж коли-небудь, і можна легко потрапити, якщо ви переписуєтесь з друзями і сидите в Facebook-е. Як і під час будь-якої іншої роботи, ваші електронні прилади повинні бути вимкнені або використовуватися тільки у разі невідкладної ситуації. Вам платять за те, щоб ви наглядали за дітьми, а не базікали з друзями.
 • Babysit Step 19.jpg 4 Не ставте фільми/телевізор на повтор. Діти часто можуть попросити включити їм фільм або телевізор. Хоча це може бути допустимо в маленьких кількостях, але кілька годин перегляду призведуть до ліні. Якщо батьки не встановили максимально допустимий час, то намагайтеся дотримуватися час в дві години або менше. Дітям сподобається, що є людина, що грає з ними, а батьки не будуть думати, що ви ліниві і зловживаєте на роботі. [5]
 • Babysit Step 20.jpg 5 Ніколи не відчиняйте двері, якщо тільки не чекаєте когось. Якщо чекаєте - то спершу переконайтеся, що це саме очікуваний людина. Спочатку подивіться в око або в вікно (НЕ ВІДКРИВАЙТЕ двері), тільки потім відкрийте двері. Можливо, у двері незнайомець. Також попросіть батьків скласти список своїх знайомих і описати їх на папері.
 • Babysit Step 21.jpg 6 приберіть сміття перед приходом батьків. Хоча це іноді забувається, основною частиною присматривания за дітьми є приведення будинку в порядок після дітей. Можливо, вам не доведеться мати справу з великим безладдям, але якщо ви готували або займалися якимось проектом, то не забудьте покласти все на свої місця. Прийшовши в чистий будинок, батьки оцінять ваші старання і, з більшою ймовірністю, ще раз наймуть вас у майбутньому.
 • Поради

  • Багато дітей бояться нічних монстрів. Якщо у вас такі проблеми з дітьми, скажіть їм: «Я знаю секрет. Це завжди спрацьовує у мене. Це секретне слово, від якого всі монстри зникають». А потім запропонуйте дитині сказати що-небудь, типу, Вінні Пух подбає про тебе, або що-небудь інше, що звучить смішно. Скажіть: «Давай скажемо разом». Вимовте разом з дитиною, а потім запропонуйте перевірити у шафі, під ліжком, за шторами і в будь-якому іншому місці, де могла б сховатися монстр. Перед виходом з кімнати, скажіть дитині, що ви все перевірили, і в кімнаті немає ніяких монстрів, а секретне слово тепер буде тримати всіх монстрів подалі від цієї кімнати.
  • Якщо ви купаете дитини, не залишайте його одного навіть на пару секунд. Перед тим, як покласти дитину у ванну, переконайтеся, що у вас у ванній кімнаті є всі необхідні для купання речі.
  • Слідкуйте за мовою! Ви ж не хочете, щоб діти почули від вас слова і подумали, що це нормально, а потім повторили це при батьках.
  • Діти люблять казки, і вони будуть вражені навіть самими безглуздими оповідачами. Розкажіть якусь безглузду казку, яку вони, напевно, не чули, наприклад, «Швець і Ельфи» чи «Дванадцять танцюючих принцес». Якщо ви не можете переконати їх піти спати або поїсти, то домовтеся з ними, що розповісте історію, якщо вони зроблять те, що повинні. Виріжте будь-які моменти, які можуть налякати дітей, тому що навіть казки братів Грімм іноді можуть бути моторошні.
  • Якщо дитина непосида, то попросіть батьків принести манеж. Якщо у них немає манежу, то зберіть всіх дітей в дитячій і посадіть на відповідне покриття.
  • Всі діти, з якими ви будете сидіти, не можуть заснути в один час, тому попросіть тих, хто поки не хоче спати, помалювати з вами (або придумайте інше тихе заняття).
  • Майте терпіння. Діти не завжди будуть слухатися вас з першого разу, але не забувайте зберігати спокій!
  • Якщо ви доглядаєте за дорослою дитиною і його/її потрібно викупати, але він соромиться роздягатися перед вами, не залишайте дитину одну у ванній! Замість цього візьміть книгу або журнал, щоб читати і не дивитися» на дитину.
  • Якщо ви міняєте дитині підгузник на пеленальному столику, то переконаєтеся, що у межах вашої досяжності є все необхідне (дитячі серветки, підгузник, дитяча присипка і т. д.), щоб вам не треба було відходити за чимось. Не залишайте дитину навіть на секунду, так як він може скотитися і впасти.
  • Завжди спокійно дзвоніть батькам при необхідності. Завжди краще убезпечити себе, ніж потім вибачатися, і, швидше за все, батьки оцінять вашу турботу.

  Попередження

  • Ніколи не давайте дітям нічого солодкого, навіть якщо вони плачуть, якщо тільки батьки не дозволили вам це заздалегідь.
  • Ніколи не засинайте, коли сидите з дітьми. Засипати на роботі - погана ідея, особливо якщо діти, з якими ви сидите, можуть напаскудити і потрапити в неприємності.
  • Ніколи не залишайте дітей з незнайомцями, навіть якщо здається, що діти їх знають.
  • Коли будете класти дитину в ліжечко, «НЕ КЛАДІТЬ його на живіт. Якщо ви це зробите, у дитини може бути синдром раптової дитячої смерті (СВДС). Не підпирайте дитини подушкою.
  • Забезпечте всі місця, де ви будете грати з дітьми. Переконайтеся, що всі електричні розетки приховані, а всі гострі об'єкти прибрані. Не підпускайте дітей близько до миючим засобам. Приберіть всі таблетки, дитина може подумати, що це цукерки, і з'їсти їх. Закрийте всі вікна. Якщо ви доглядаєте за малюком, який ходить, то тримайте закритими всі двері, які ведуть до сходами в підвал.
  • Дотримуйтесь правил, які дали вам батьки. Якщо ви не будете їм слідувати, вони, напевно, більше не запросять вас.

  Джерела і посилання

 • ^ http://kidshealth.org/teen/babysitting_center/getting_started/babysit.html#
 • ^ http://www.kidzworld.com/article/23599-babysitting-basics
 • ^ http://www.urbansitter.com/blog/on-how-to-babysit-by-someone-who-knows/
 • ^ http://www.scholastic.com/annmartin/bsc/tips.htm
 • ^ http://www.med.umich.edu/yourchild/topics/babysit.htm
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?