Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути відмінником без особливих зусиль

Рекламний блок

Кроки

 • Get Straight A's Without Much Work Step 01.jpg 1 Для початку слідкуйте за своєю успішністю протягом тижня. Перше враження, яке ви надайте на вчителів, найважливіше, тому що саме завдяки йому є ймовірність, що вчителі будуть ставитися до вас поблажливо.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 02.jpg 2 Завжди відповідайте на питання, якщо вчитель вас питає. Можливо, вам доведеться навчитися виглядати розумним, навіть якщо це не так. Найпростіший спосіб – це згадати хоча б щось, що вам відомо, і додати до цього своє ставлення до теми. Зазвичай спочатку учитель каже кілька слів, які можуть слугувати підказкою, а вже потім запитує когось. У цього методу дві переваги: по-перше, вчитель думає, що ви авторитетна людина в класі, по-друге, так вчитель подумає, що ви здатні самостійно мислити.
 • Organize Your Home Step 07.jpg 3 Поставте себе на місце вчителя. Для того, щоб по-справжньому щось зрозуміти (або зробити вигляд, що зрозумів), потрібно думати і висловлюватися тими ж термінами, які використовує вчитель. Вчителі такі ж люди, як ми всі. Поза школи вони так само зайняті, якщо навіть не більше. Пам'ятайте, що вчитель перевіряє не тільки ваші домашні завдання, але й завдання ще десятків таких же студентів/учнів як ви, а це дуже велика робота. Навряд чи є спосіб досить повно та якісно перевірити всіх учнів. Якщо ви будете слідувати цим крокам, ваш учитель, швидше за все, буде про вас високої думки, а це означає, що ваша робота не буде перевірятися надто ретельно. Завданням слід приділити достатньо уваги, якщо:
  • Завдання необхідно виконати у письмовому вигляді.
  • Ви бачите, що вчитель, перевіряючи роботу, витрачає менше хвилини перед тим, як виставити оцінку.
 • Get Straight A's in College Step 07.jpg 4 Постарайтеся виконати роботу ефективно. Якщо у вас завдання з питаннями, ці питання повинні бути перераховані у відповіді. Прочитайте кожне питання, а потім дайте на нього відповідь. У питаннях, в яких потрібно висловити свою думку з приводу якоїсь проблеми, намагайтеся написати те, що вчитель хоче почути. Головне, щоб це добре звучало. Багато студенти і учні вже пристосувалися писати різну нісенітницю, яка добре звучить, але для деяких все ж потрібно більше практики. У будь-якому випадку, цей спосіб – величезна економія часу.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 05.jpg 5 Попрацюйте над своїм почерком. Цей крок зовсім не є обов'язковим, але це значно знизить навантаження вчителя при перевірці вашої роботи. Спробуйте знайти зручний для себе почерк, щоб можна було писати швидко, але чітко. Не варто выучиваться ідеального почерку, ваш вчитель не зосереджений на каліграфії, до того ж це займає значний час.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 06.jpg 6 Знайте, як правильно писати твори та відповіді на запитання. Якщо у вас все добре оформлене, вчитель буде звертати менше уваги на суть вашої писанини. Використовуйте словники, щоб урізноманітнити свою лексику і структуру пропозицій. Не витрачайте багато часу, розмірковуючи про те, що ж вам написати. Просто візьміть ручку і почніть. Для будь-якої відповіді і твори потрібно попередньо записати деякі думки на чернетці, щоб заощадити час. Якщо ви пишете твір досить довго, є ймовірність, що вчитель не прочитає всю роботу, а тільки частину. Так що у вас є два варіанти: навчитися писати коротко і добре, або писати дуже довго і з помилками. Після перших декількох разів ви зрозумієте, як швидко і легко написати ідеальне есе.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 07.jpg 7 Слухайте на уроках. Навіть якщо ви дуже хочете спати, урок абсолютно нудний і у вас є купа інших справ, просто постарайтеся зробити вигляд, що слухаєте вчителя. У цьому є своя перевага: якщо ви будете слухати і запам'ятовувати той матеріал, який розповідається на уроці, вам буде потрібно набагато менше часу вдома, щоб підготуватися. Таким чином, ви зможете приділити вільний час чогось іншого. Більшість людей думає, що поєднувати це нереально. Але це не так! Ключова фраза – слухати і розуміти. Активно записуйте важливу інформацію, яка допоможе вам заощадити час вдома. До того ж, учитель зверне увагу на те, що ви не бездельничаете на уроці. Спробуйте придумувати смішні асоціації до слів і термінів, щоб краще їх запам'ятати. До того ж, вчителя люблять учнів, які проявляють ініціативу. Звичайно, немає ніякої гарантії, що вчитель не зможе поставити своєму улюбленцю трійку, але все ж це явно підвищує ваші шанси на успішне навчання.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 08.jpg 8 Кожен день робіть домашню роботу. Це найпростіший пункт, який потрібно виконувати для того, щоб добре вчитися. Але це не означає, що домашню роботу ви повинні витрачати години. Поділіть всю домашню роботу на кілька частин і робіть її по частинах. Спочатку потрібно зробити письмові відповіді на запитання і всю письмову роботу, а вже потім математику. Таким чином, ви зможете виконувати деякі частини домашнього завдання прямо після уроків, якщо у вас залишається на це вільний час. Решту частини вашого домашнього завдання потрібно розставити в залежності від пріоритету кожної з них і в залежності від того, які у вас стосунки з цими вчителями. Зробіть для початку роботу, яку, як ви думаєте, чи будуть перевіряти не так копітко (а, значить, її можна робити не так вже якісно). Просто переконайтеся, що ваші відповіді досить пристойні за обсягом та змістом. Пам'ятайте, що чим дрібніше у вас почерк, тим менш ймовірно, що вашу роботу захочуть прочитати. Спробуйте завершити кожне завдання і відповісти на всі питання, це краще, ніж зробити тільки один або два, але якісно. Пам'ятайте, що наявність виконаного домашнього завдання – найлегший спосіб заробити довіру вчителя і стати відмінником.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 09.jpg 9 Не йдіть на навчання, поки не доробите домашнє завдання. Пам'ятайте про те, що якщо ви не отримаєте хорошу оцінку за домашнє завдання, то отримати гарну оцінку за тест або самостійну роботу буде куди важче. Незалежно від того, яку оцінку ви отримаєте за тест, хороша оцінка за домашню роботу може підняти вашу загальну успішність. Тому пам'ятайте, що виконана домашня робота – прямий шлях до успіху. Крім того, вдома ви зможете трохи підготуватися до тесту, хоча, звичайно, поки ви виконуєте, наприклад, літературу, вся математика вже встигає вивітритися з голови.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 10.jpg 10 Навіть якщо з лекцій вчителя ви не зможете багато чого запам'ятати, це може послужити хоча б ознайомчим матеріалом. Тим більше, на уроці більше особливо нічим зайнятися, окрім як дивитися в стелю або слухати вчителя. Таким чином, постарайтеся отримати від розповідей вчителя максимум користі і запам'ятати хоч щось. Такі лекції вчителя можуть виявитися корисними, якщо ви готуєтеся до іспиту, адже всю вивчену інформацію вам доведеться повторити в короткий період часу.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 11.jpg 11 Перед тестом постарайтеся розслабитися. Навіть якщо ви зовсім не знаєте матеріал, не слухали ні одну лекцію вчителя, є шанс, що ви непогано напишіть тест. Якщо ви будете занадто сильно переживати, швидше за все, навіть логіка не допоможе вам вибрати вірну відповідь.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 12.jpg 12 Якщо у вас виникли труднощі, підійдіть до вчителя перед уроком, якщо він пропонує вам свою допомогу. Навіть якщо у вас дуже туго з цим предметом, не пошкодуйте часу сходити на консультацію. Вчитель оцінить той факт, що ви намагаєтеся щось зрозуміти.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 13.jpg 13 Дізнайтеся, яким чином розраховуються оцінки у вашій школі. Чи є якісь поблажки для відмінників, коли можна переписувати самостійні і т. д. Чим краще ви ознайомлені з системою оцінювання і викладання у школі, тим більше шансів досягти успіху.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 14.jpg 14 Розробіть свою стратегію. Одна з стратегій: спочатку створити міцну «основу» в кожній дисципліні, а потім щотижня приділяти час якоїсь однієї, щоб досягти успіху саме в ній. Для цього можна почати з будь-якого рівня і спробувати за один тиждень підняти оцінки до четвірок і п'ятірок. Ходіть на консультації та додаткові уроки. Якщо у вас вийде проявити себе в якійсь одній дисципліні, то на якийсь час можна буде тимчасово забути про виконання домашніх завдань по ній.
 • Get Straight A's Without Much Work Step 15.jpg 15 Не бійтеся брати складні завдання. Це точно оцінить вчитель, до того ж ви зможете досягти успіху в якомусь предметі, тому що вам знадобиться інформація для виконання цього завдання. Пам'ятайте, що перераховані поради спрацьовують майже завжди, іноді навіть не потрібно багато зусиль.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?