Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути панк рок дівчиною

Рекламний блок

Кроки

 • Be a Punk Rock Girl Step 1.jpg 1 Будьте сама собою. Сьогодні так багато людей, які просто дивляться на цей образ, як спосіб круто одягатися чи повставати проти своїх батьків. Ви не повинні одягатися, вести себе або думати певним чином, щоб бути панком. В цьому і є принадність бути панком. Це не зовнішня оболонка – це спосіб мислення, спосіб життя.
 • Be a Punk Rock Girl Step 2.jpg 2 Будьте відкритою. Не будьте упередженої. Відкрийте своє серце і розум речей, які «за вашим вікном». Спробуйте нові речі і ідеї. Панки зазвичай зливаються, тому що вони ізгої в тій чи іншій мірі «від нормального приторного суспільства». Не всі панки зустрічаються, щоб погуляти з такими, як вони. Вам не варто вішати етикетки на друзів. Іноді протилежності притягуються. Не виключайте людей зі свого життя за їх погляди, політику, стиль, расу, релігію, стать, сексуальну орієнтацію і все в цьому роді. Спілкуйтеся з різними людьми, вчіться, розмовляйте. Розгорніть себе.
 • Be a Punk Rock Girl Step 3.jpg 3 Ходіть на концерти! Не важливо, в якому містечку мегаполісі або ви живете, там завжди є концерти. Місцеві групи можуть бути не особливо хороші, але платіть за концерт і підтримуйте їхні зусилля. Це те, в чому полягає панк. Відривайтеся з друзями і добре проводите час. Поважайте місця, в які ви ходите. Більш ніж імовірно, це люди, такі ж, як ви, які дістали гроші з кишені, щоб потрапити на концерт, тому добре проводите час, але поважайте інших. Багато місць закрили, тому що люди не знають як себе вести і поважати інших.
 • Be a Punk Rock Girl Step 4.jpg 4 Подивіться концерти у вашому місті. У великих містах завжди є концерти з групами з великими турами. Перевірте веб-сайти, блоги та спеціальні профілі в інтернеті груп (наприклад, myspace), щоб дізнатися, коли вони будуть у вашому місті чи близько від вас.
 • Be a Punk Rock Girl Step 5.jpg 5 Почніть свою музичну колекцію. Панк – це більше, ніж просто виглядати панком. Немає сенсу тут писати списки груп, тому що цей стиль має дуже широкий з багатьма підстилями. Ви можете знайти собі нішу по своєму смаку. Плюс, є ще одна річ, яку люблять робити панки, це сперечатися, що є панком, а що ні. Перевірте тег панк на last.fm або на іншому музичному порталі для приблизного орієнтира (хоча іноді люди люблять плутатися з тегами, тому будьте обережні). Подивіться панк групи в Вікіпедії і перейдіть за посиланнями або JFGI. Шукати для себе ці речі, саме панковое з усього. Якщо ви тут, значить, ви вже знаєте чи любите одну або дві панк групи, тому почніть дивитися те, що схоже на них. У старих панків ніколи не було інтернету, тому скористайтеся цим, як дійсно швидкий спосіб знайти і послухати музику.
 • Be a Punk Rock Girl Step 6.jpg 6 Візьміть участь. Зробіть листівки для груп або допоможіть поширити їх. Подумайте, чи можете ви допомогти на концертах на вході або забратися. А краще, ви можете...
 • Be a Punk Rock Girl Step 7.jpg 7 Зібрати групу. Це не настільки важливо, але люди думають, що грати на музичних інструментах, це частина життя панку хлопця, а не дівчата. Але якщо ви хочете, чому б і ні? Панки спочатку брали в групу тих, хто був панком, без претензій, і багато панк групи оцінюють пристрасть і задоволення за майстерність. Тому, вам зовсім не обов'язково тренуватися роками в спальні, щоб повеселитися і зібратися з друзями. Якщо ви хочете робити більш просунуті речі, група з трьома акордами раніше допоможе вам навчитися швидше, граючи з іншими людьми і зустрічаючись з великою кількістю людей через групу, які допоможуть вам навчитися (і сформувати вашу наступну групу!). Ви будете в великих компаніях з багатьма панками дівчатами, які починали на відкритій атмосфері ранньої панк сцени. Багато люди можуть критикувати ваші вміння спочатку, але вони з тих, хто не ставитися до речей серйозно.
 • Be a Punk Rock Girl Step 8.jpg 8 Говорите, що ви думаєте! Протестуйте проти помилок уряду! Протестуйте проти ЗМІ! Протестуйте проти меркантилізму! Створіть різницю! Або навпаки, будьте апатичними і нигилистическими, висміюйте політиків, які думають, що вони все можуть змінити. Але в цьому є дві сторони медалі, так як є небагато таких речей в панк-спільнотах.
 • Be a Punk Rock Girl Step 9.jpg 9 Читайте, пишіть, вчіться! Читання є відмінним способом, щоб не тільки стати більш освіченою, але й зламати стереотипи людей про панках!

 • Поради

  • Не будьте дурнем у слемі. Мош це не спроба вбити кого-небудь. Це агресивний танець. Коло слему рухається в одному напрямку – не намагайтеся рухатися по-іншому.
  • Не будьте дурнем, який стоїть в стороні на концертах. Влийте в атмосферу і підтримайте сцену.
  • Поважайте тих, хто оточує вас і не заходьте за межу. Мова йде про те, щоб бути вірним собі. Якщо ви не відчуваєте панк сцену, знайдіть те, що вам підходить, тому що ви просто обманюєте себе.
  • Панк не має залежить від раси, релігії, статі і т. д., і немає в ньому жодного напрямку. Тим не менш, таке трапляється, часто способами, які не одразу очевидні або навіть звужені. Є стратегії виживання, які можна використовувати, і якщо вам пощастить, ви знайдете дівчат-однодумців в межах сцени.
  • Не намагайтеся занадто сильно. Будьте унікальними.
  • Не стійте багато на вулиці на парковці під час концертів. Зайдіть всередину і спостерігайте за групою, за яку ви заплатили, щоб побачити. Це те, для чого ви туди прийшли.


  Попередження

  • Не носіть логотип групи, яку ви не знаєте!
  • Не кажіть про групах або на теми, які вам не знайомі. Ви просто будете виглядати нерозумно.
  • Не намагайтеся бути стереотипним панком. Це зробить з вас позера. Позери з висока дивляться на панків. Тому не принижуйте себе і не хаміть без потреби. Покажіть, що ви можете бути освіченим панк-рокером з манерами.
  • Ніколи не ведіть себе так, немов ви краще за інших.
  • Ніколи не виступайте проти уряду, не знаючи, про що ви говорите. Це просто змусить вас виглядати, як ідіот.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?