Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути нубом в Клубі Пінгвінів

Рекламний блок

Кроки

 • Be a Noob in Club Penguin Step 1.jpg 1 Використовуйте новий аккаунт. "Нуб" - це не скорочення від "новачок". Це саме нуб. Тому ви можете бути і старим. Коли вашому пінгвінові виповниться кілька сотень днів, ви можете створити нового пінгвіна, щоб він був нубом. Пам'ятайте, що не існує дати, після якої пінгвін перестає бути нубом.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 2.jpg 2 Вибирайте популярні імена. Використовуйте імена на кшталт Вадлс, Флипперс, Пенги, Принцеса, Стусани, Покемон, Прикольныйпацан, Крутойперец, і т. д. Якщо у вас буде ім'я без номера, перезапустіть реєстрацію, поки вам не скажуть, що "Ім'я пінгвіна вже зайнято". Спробуйте "Ім'я, вибране вами номер"
 • Be a Noob in Club Penguin Step 3.jpg 3 Купка близько "відомих пінгвінів". Іноді пінгвіни ходять по Клубу Пінгвінів і кричать про "знаменитих пінгвінів", які роблять відео на Youtube, або у них є вебсайт, наприклад Pinkcookies5. Ці пінгвіни зазвичай отримують не дуже багато переглядів відео або сайтів (50-100), і не дуже популярні. Однак нубские пінгвіни, тим не менш, сходять по ньому з розуму. Наприклад, у Flopsypig8 трохи переглядів (100-500), але люди сходять по ній з розуму кожен раз, коли вона з якоїсь причини заходить в Клуб Пінгвінів. Подивіться на людей, що кричать речі на зразок "Flops в доці!" або що-небудь ще про відомих пінгвінів, і йдіть туди, де це відбувається. Підійдіть до відомого пінгвінові і скажіть щось на кшталт "Привіт! Ти така класна, додай мене! Привіт! Здрастуйте!", оточіть і дратуйте їх, як і всі інші. Це зробить тебе дуже схожим на нуба!
 • Be a Noob in Club Penguin Step 4.jpg 4 Знайомство. Нуби люблять знайомитися. Все, що потрібно – це сказати в переповненому місці "Хлопці (чи дівчини), всі сюди" (або, якщо ви перебуваєте в Клубі Пінгвінів, розмістіть рекламу вашого зимового будиночка), і послати сердечко випадковому пінгвіна, який, як ви думаєте, виглядає круто і популярно. Іноді деякі ведуть себе так, ніби не знають, що вони тієї ж статі, що й ви.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 5.jpg 5 Попрактикуйтесь у дискримінації не входять в Клуб Пінгвінів. Нуби вірять, що члени клубу краще ніж не-члени, навіть якщо вони самі не входять в Клуб Пінгвінів. Вони будуть додавати в список друзів тільки членів клубу. Замість того щоб сказати "Всі хлопці (або дівчини)" вони скажуть "Всі хлопці (або дівчини), які є членами клубу" при знайомстві.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 6.jpg 6 Будьте одержимі "рідкостями". Бути "рідкісним" означає володіти річчю, яку не може купити будь-пінгвін. Приклади – це Бета Капелюх (зі свята бета-тестування в жовтні 2005 року) або червоний шахтарський шолом (з тестування сервера CPIP в березні 2008 року). Рідкісні речі не включають речі з каталогу, вони є вільними речами, введеними дуже давно (крім CPIP, який був введений при тестуванні нових серверів в березні 2008). Коли ви побачите "рідкісного" пінгвіна, оточіть його (не турбуйтеся, ви будете не самотні) і закидайте його пропозиціями про дружбу. Розкажіть іншим пінгвінам, що ви рідкісні, навіть якщо це і не так.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 7.jpg 7 Скажіть іншим, що ви хтось інший. Найпопулярніші варіанти – це те, що ви модератор, Зак Ефрон або Майлі Сайрус. Шанси на те, що Майлі або Зак прийдуть і будуть рекламувати себе близькі до нуля, однак, незважаючи на це, люди вам повірять. Хорошими людьми для наслідування будуть Майлі Сайрус/Hannah Montana, один з Братів Джонас, Зак Ефрон, Ешлі Тісдейл, Ванесса Хадженс і інші знаменитості, які в підлітковому віці, та/або яких дуже люблять підлітки.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 8.jpg 8 Розкачайте айсберг. Існує повір'я, що якщо досить багато людей встануть на одну сторону айсберга і почнуть на ньому стрибати або бурити його, він розгойдається, і дасть їм мільйони монет і золотого пафла. Айсберг ніколи не розгойдувався, і службовці Клубу Пінгвінів сказали, що айсберг не може розгойдуватися. Щоб "розгойдати" айсберг, танцюйте або зніміть весь одяг з вашого пінгвіна крім шахтарської каски, і танцюйте (шахтарська каска щоб бурити). Зробіть так, щоб інші прийшли і стовпилися навколо вас. Розмістіть рекламу в місті і в різних дивних місцях, наприклад у крижаному будиночку якогось мандрівника "Приходьте і розкачайте айсберг!".
 • Be a Noob in Club Penguin Step 9.jpg 9 Задавайте ідіотські нубские питання. Вони можуть дійсно змусити людей нервувати. Запитуйте запитання на кшталт "як отримати одяг?" або "що таке пафл?" Може бути хтось носить річ з більш старої версії каталогу, запитайте, "де ви таке взяли?" Якщо в якомусь місці багато людей, завжди запитуйте "хто тут?" або "що відбувається?" Коли хтось скаже "лол", запитайте, "що значить лол?" Просто будьте повним ідіотом.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 10.jpg 10 Будьте безтурботні і довірливі. Прикиньтеся, що ви новенький. Підійдіть до пінгвінів і скажіть "привіт!". Ви будете виглядати з боку новачком, що вимагає уваги. Будьте також довірливим. Коли хтось скаже: "йди за мною (що-те, що в Клубі Пінгвінів буває дуже рідко/не буває взагалі, або це просто слух)", слідуйте за ним. Також якщо вам подобається ходити в зоомагазин, то зазвичай пінгвіни там кажуть "виходить з золотого лімузина" або "найбагатший в Клубі Пінгвінів". Дуже малоймовірно, що це саме так, але нуби зазвичай вірять в такі новини, так що прикиньтеся, що ви здивовані, і попросіть їх прийняти вас у друзі. Крім того, сидите в додзе, і прикиньтеся, що ви чекаєте, коли станете ніндзей. Якщо люди запитають, що ви робите, просто скажіть "так я стаю ніндзей швидше".
 • Be a Noob in Club Penguin Step 11.jpg 11 Прикиньтеся, що ви "багатий". Нубские пінгвіни люблять вдавати багатими! Одягніться в іскристе плаття і прикиньтеся, що ви виходите з "лімузина з чистого золота" в зоомагазині! Нубские немовлята вас будуть обожнювати, оточать вас, і будуть просити вас додати в друзі! Інші нуби також вважатимуть вас дуже крутим і популярним. Ви можете стати багатим, а насправді у вас може не бути хорошого зимового будиночка або багато монет. Саме так йдуть справи з багатьма "багатими" пінгвінами.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 12.jpg 12 Говорите різні речі. Ви можете підійти до когось і сказати "їсть светр", або щось ще. Люди явно подумають, що ви нуб.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 13.jpg 13 Приймайте або кидайте виклики. Підійдіть до випадкового пінгвінові і прокричите "На спір я зроблю що-небудь". Якщо вони погодяться на спір, зробіть те, що потрібно. Самі теж кидайте виклики.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 14.jpg 14 Використовуйте смайлики. Використовуйте їх, як якщо б ви намагалися виразити почуття вашого пінгвіна. Наприклад, скажіть, що ваш хлопець/дівчина в Клубі Пінгвінів тільки що порвав/порвала з вами. Ви можете бігати навколо і використовувати смайлики печалі і божевілля!
 • Be a Noob in Club Penguin Step 15.jpg 15 Копіюйте і клонувати. Скажімо, хтось хоче подивитися під стіл. Скопіюйте їх! Також клонувати інших пінгвінів так добре, як тільки можете. Сядьте поруч з ними і робіть те ж саме, що і вони. Хоча ви робите це на свій страх і ризик.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 16.jpg 16 Коли ви граєте в гру, і майже програєте, наприклад у Card-Jitsu або іншу гру на 2 гравця, просто вийдіть з гри. Буде виглядати, як ніби ви злі. Можете використовувати смайлик. Краще всього підійти до опонента і зробити божевільний смайлик.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 17.jpg 17 Будьте "кращим". Більшість нубов люблять бути краще, ніж всі інші, так що якщо ви підете в королівство, до ідола або чогось ще, що заснована на фільмі/книзі/шоу, наполягайте на те, що ви кращий: "принцеса з принцес", "кращий співак", "Катару з Аватара".
 • Be a Noob in Club Penguin Step 18.jpg 18 Спробуйте "вписатися". Нуби люблять бути частиною гарній компанії! Ви бачили хлопців і дівчат в перуках і толстовках, які кричать "лол", "рофл", "це так круто!", і так далі? Це "круті" хлопці. Підійдіть до них і спробуйте (насправді не вписуємося, але спробуйте!) "вписатися" до них. Це НЕ означає говорити жарти, це НЕ означає говорити лол (нуби навіть не знають, що таке лол, пам'ятаєте?), це НЕ означає бути крутим або намагатися вести себе так, як крутий. Що ви повинні робити – так це бути біля цих "крутих" хлопців, показати себе. Це означає монети, речі, друзі, навіть слава! Просто знайте, що все це брехня.
 • Be a Noob in Club Penguin Step 19.jpg 19 Лукавте. Згадайте рідкісну річ, і складіть історію кшталт "Так, у мене була (вставити сюди назва речі) на моєму старому пінгвіна, але його забанили назавжди". Найчастіше результатом буде кілька "та правда?" та "ну і що?" від інших людей в кімнаті. Однак можливо хтось дійсно вам повірить. Ви повинні тепло привітати цієї людини, тому що він також нубский хлопець. Коли інші люди подумають, що ви нуб, в довершення скажіть їм, що у вас тренувальний пінгвін, а коли вони попросять вас для доказу зайти справжнім пінгвіном, скажіть, що ви не хочете, щоб вас оточили", і що ви ненавидите натовп". Зрештою, обійдіть всіх, і скажіть усім пінгвінам, які старші за вас, що їх пінгвін не рідкісний. Найкраще капсом, щоб висловити ваш нубизм більш ефективним способом. Ваш кінцевий результат буде полягати в тому, що кожен пінгвін в кімнаті буде думати, що ви нуб. Навіть ваші друзі-нуби. А якщо серйозно... все, що ви повинні знати, щоб бути нубом – це як друкувати капсом і як сказати тупе повідомлення, яке, швидше за все, зустріне купу заперечень. Кілька спеціальних помилок у вимові тут і там не зроблять нічого поганого. Удачі!
 • Be a Noob in Club Penguin Step 20.jpg 20 Натисніть J. Коли ви натискаєте J, ви розповідаєте жарт. Коли ви натискаєте J і утримуєте її, ви выплевываете купу жартів за один раз.

 • Поради

  • Ведіть себе як повний ідіот, як ніби ви нічого не знаєте.
  • Створіть новий невикористаний аккаунт, щоб якщо вас забанять, це нічого для вас не значило.
  • Використовуйте капс і не виконуйте правила. Наприклад, пишіть з граматичними помилками.
  • Якщо хтось скаже, що ви нуб, і інші підтвердять, що "Так, нуби дивні і всіх дратують", встаньте і скажіть "ТАК, Я ТЕЖ НУБ. НУБИ КРУТІ! Я Б'ЮСЯ ОБ ЗАКЛАД, ЩО НІХТО В ЦІЙ КІМНАТІ НЕ ТАКИЙ ЖЕ КРУТИЙ, ЯК Я!". Це покаже всю глибину вашого нубства.
  • Спробуйте потрапити в сім'ю.
  • Діставайте інших людей.


  Попередження

  • Не дратуйте інших людей занадто сильно, а то вони доповідатимуть про вас, і вас забанять.
  • Копіюйте або клонувати інших пінгвінів на свій страх і ризик. Може так статися, що ніхто не захоче дружити з таким надокучливим пінгвіном.
  • Не використовуйте хороший аккаунт. Якщо вас забанять, вам потрібно буде починати все спочатку.
  • Якщо ви вмієте добре копіювати інших, про вас можуть доповісти як про хакера, так як більшість програм мають вбудовану систему копіювання.
  • Якщо ви станете членом клубу на вашому нубском облікового запису, ви можете отримати більше нубских речей і нубских друзів, але подумайте, а чи варто воно того?
  • Нуби зазвичай досить старі і відмовляються навчатися, так що про вас можуть доповісти.


  Що вам знадобиться

  • Акаунт у Клубі Пінгвінів
  • Монети
  • Комп'ютер/ноутбук
  • Багато нубизма
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?