Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути нянькою дитини від року до двох

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Основи роботи няні

 • Babysit a Toddler Step 1.jpg 1 Ніколи не залишайте їх одних. Будьте напоготові. Завжди стежте за тим, що вони роблять; ніколи не знаєш, що вони можуть спробувати робити, відкрити, що розкопати, впустити і тд. Не покидайте кімнату ні на секунду. Ви будете вражені тим, який хаос може влаштувати дитина цього віку, поки ви отлучитесь у вбиральню.
 • Babysit a Toddler Step 5.jpg 2 Між годуваннями давайте їм що-небудь перекусити. Малюкам у віці від 1 до 2 років треба їсти частіше, ніж дорослим. Ви можете дати їм ковток води, соку або молока. Деякі їдять дитяче печиво або сухофрукти. Спостерігайте за ними, поки вони їдять. Навчіться діставати у дітей з рота їжу, у разі якщо вони подавляться.
  • НЕ ДАВАЙТЕ В ЇЖУ НІЧОГО, що може, на ваш погляд, спровокувати алергічну реакцію. Батьки повинні заздалегідь повідомити вам про такі продукти.
 • Babysit a Toddler Step 10.jpg 3 Регулярно перевіряйте памперси: вчасно міняйте їх. Як правило, відмінним індикатором є запах. Якщо дитину нещодавно привчили до горщика, регулярно запитуйте його, чи не хоче він на горщик, і слідкуйте за ознаками його бажання. Якщо ви завжди будете чекати, поки він скаже про те, що йому пора, може бути вже занадто пізно, і вам доведеться за ним прибирати.
 • Babysit a Toddler Step 12.jpg 4 Беріть з собою засоби надання першої допомоги. Придбайте власний набір і переконайтеся, що у вас є все необхідне. Купуйте кольорові пластирі або розфарбуйте їх разом з дитиною. Дайте забавна назва аптечки, і якщо дитина пораниться, не надавайте цьому надто велике значення, а просто скажіть: "О, давай знайде твій пластир! "У цьому випадку, малюк засміється і не буде занадто засмучений.
 • 5 Підготуйтеся до різного роду непередбачених обставин. Збережіть важливі номери телефонів батьків, дитячого лікаря, травматологічного пункту ітд. В різних випадках вони можуть мати колосальне значення. Дзвоніть батькам тільки у разі крайньої необхідності. Не варто змушувати їх турбуватися або відволікатися від важливих справ.
 • 6 Подумайте над можливістю пройти навчання. Можна знайти спеціалізовані курси, де вас навчать того, як надати першу допомогу і як діяти в непередбачених обставинах. Крім того, вас навчати, як ефективно справлятися з дітьми і справляти хороше враження на батьків, які шукають няню для своїх дітей.
 • 7 Обговоріть з батьками основні правила. Постарайтеся якомога більше дізнатися про те, яких правил дотримуються у вихованні своїх дітей самі батьки. Не порушуйте правила, наприклад, щодо часу відходу дітей до сну або заборони на їжу перед сном. Це не тільки шкодить дитині, але і вас можуть зловити на порушенні, якщо дитина вже вміє розмовляти. Якщо дитина говорить вам про те, що батьки завжди йому дозволяють те-то і те-то – не вірте. Дітям властиво перевіряти на міцність межі дорослих, щоб дізнатися, чи можуть вони домогтися свого.
 • 8 Карайте дітей у відповідності з правилами батьків. Якщо дитину необхідно покарати, переконайтеся, що володієте інформацією про те, як можна це зробити. У різних батьків різні правила. Якщо ви вважаєте, що цілком допустимо шльопати дітей, батьки можуть не поділяти вашої думки, і вам слід поважати їхню думку.
 • 9 Будьте ввічливі й уважні до сім'ї. Не рийте в холодильнику. Це їхня їжа. Вони запросили вас доглянути за дитиною, а не повечеряти. Ви також повинні поважати все інше в будинку – ніколи не заглядати в шафи, комоди і комори. Крім того, хто знає, може бути, в цьому будинку встановлені камери стеження за нянею, так що будьте обачні!
 • Частина 2 з 3: Развлекайте дитини

 • Babysit a Toddler Step 3.jpg 1 Складіть список розваг: постійно займайте дітей справою. Дітям подобається грати. Переконайтеся, що у вас достатньо іграшок, кубиків, відповідних віку наборів для творчості, брязкалець, книг та інших предметів. Підходьте до цього творчо! Іноді найстаріші іграшки можуть викликати захват. Іграшки здаються старими вам, але для малюка-то вони нові.
  • Підготуйтеся до того, щоб постійно змінювати одну гру на іншу. Діти в цьому віці не можуть довго зосереджуватися на одній справі.
 • Babysit a Toddler Step 9.jpg 2 Сходіть на прогулянку або зробіть вправи. Погуляйте з дітьми в колясці. По дорозі звертайте увагу на різні речі. Навчіть їх в ігровій формі правильно переходити дорогу: "Подивіться наліво, тепер направо. Машин немає, можна переходити! "Зрештою, малюки стануть повторювати це за вами! Ви можете прогулятися, просто тримаючись за руки, якщо малюк вже вміє ходити, але така прогулянка не повинна бути довгою.
  • Ще один варіант – просто погратися з дітьми, але це потрібно робити стратегічно. Якщо ви станете балуватися перед сном, зрештою, вам доведеться їх укладати до нескінченності. Навіть невелика гра перед снів перезбуджує дитини. Довгі ігри роблять дітей гіперактивними, і вони будуть гратися, поки не впадуть в знемозі.
  • Відродити в собі художника. Малюйте олівцями. Попросіть дітей намалювати свою сім'ю, домашнє тварина або улюблену іграшку. Їм подобається розповідати про те, що вони люблять. Ви можете дати дітям кубики або конструктор. Допоможіть їм навчитися будувати різні башти і ламати їх, якщо дитина засмучується, що у нього не виходить, трохи допоможіть.
 • Babysit a Toddler Step 4.jpg 3 Почитайте книгу. Маленькі діти, навіть найактивніші, зазвичай люблять, коли їм читають. Сядьте на підлогу або диван з книгою, ковдрою та м'якою іграшкою і почитайте разом з ними. Посадіть малюка на коліна і почитайте йому. Діти люблять обійми!
  • Покажіть картинки з книжки із зображенням ферми і тварин. Скажіть: "Бачиш собачку! Дивись, ось собачка! А де конячка? Ось конячка! "Дітям подобається показувати те, що вони вже знають, і незабаром вони будуть показувати пальцем на знайомих тварин.
  • Опишіть тварина і зобразіть звуки, які воно виробляє. Наприклад, кінь, корова чи свиня. Не бійтеся побути трошки дурними. Завжди зображуйте тварин, коли дивитися з дитиною книжку про них. Просіть дитину повторювати ці звуки за вами.
 • 4 Заспівайте пісню. Розкажіть класичні дитячі вірші чи щось, що вони можуть запам'ятати. Можливо, вони самі щось запропонують! Дітям подобаються пісні, особливо ті, де потрібно плескати і рухатися. Знайдіть підходящу колекцію пісень і вивчіть їх з дітьми.
 • Babysit a Toddler Step 6.jpg 5 Грайте в ігри на сортування. Якщо малюк вже постарше, можна вчити його того, як сортувати іграшки за типом, розміром, кольором і так далі. Кожен раз міняйте правила сортування.
 • Babysit a Toddler Step 8.jpg 6 Навчайте їх квітам. Розкладіть перед собою іграшки або предмети різних кольорів, і коли малюк бере щось з них, називайте колір, ніби це гра: "Червоний! ", "Синій! ", "Зелений! ". Коли вони запам'ятають кольори, можна спробувати наступні варіанти: "Поклади всі червоні разом. Де іграшка червоного кольору? Покажи мені". Таким чином, вони будуть вчитися визначати кольору.
  • Називайте кольору, коли берете предмети, або коли дитина бере предмет, або складає його або грає з ним.
 • Babysit a Toddler Step 7.jpg 7 Грайте в ігри на рахунок. Вважайте іграшки до 5 або 6, якщо дитина проявляє зацікавленість до цифр. Спонукайте їх рахувати, навіть коли іграшки в купі. Не звертайте увагу на помилки. Приводьте безліч прикладів на кожну цифру, складаючи разом по 2 або 3 іграшки.
 • 8 Не перевантажуйте їх кількістю варіантів. Граючи з іграшками, пропонуйте їм по одній за раз. Справа в тому, що коли занадто багато іграшок, діти грають з усією купою відразу і лише нетривалий час, а потім їм стає нудно, а в будинку утворюється безлад. Попросіть малюка допомогти вам прибрати іграшки і зробіть з цього гру.
  • Якщо ж іграшка тільки одна, вони грають з нею, поки вона не набридне, потім можна запропонувати наступну або 2-3, так як іноді дітям цікаво грати з кількома іграшками відразу.
 • Частина 3 з 3: Ведіть себе правильно

 • Babysit a Toddler Step 2.jpg 1 Проявляйте доброту. Не будьте занадто суворими і не зліться. Не проявляйте сарказму, так як це тільки заплутає дитини, якщо він вже розуміє зміст слів. Можна в ігровій формі "прикинутися розсердженої", немов ви образилися, або прикинутися здивованої і так далі. Будьте артистичні, але не ведіть себе дуже нерозумно або надто серйозно і не вдавайте вчителем.
  • В той же час ви можете показати, що дії або слова дитини заподіяли вам прикрість. Майте на увазі, що навіть якщо вони верзуть казна-що, зазвичай вони не надають цьому значення і тут же забувають. Просто прикиньтеся шокованими, похихикайте над їх "умничаньем" або забавними вчинками, тоді вони будуть більш схильні до співпраці (це набагато краще, ніж постійно обсмикувати і вести війну характерів).
  • Завжди з радістю і м'яким тоном пояснюйте, що ви маєте на увазі, але не дивуйтеся, що вони грають, використовуючи різні речі, дивлячись на вас в очікуванні вашої реакції, просто скажіть "ні-ні". Постарайтеся запропонувати їм альтернативну діяльність.
 • 2 Уважно стежте за своїми словами! Ніколи не називайте дитину грубими словами або іменами. Малюки легко запам'ятовують почуте, так що ніколи не можна вгадати, що вони повторять своїм батькам!
 • Babysit a Toddler Step 11.jpg 3 Втішайте їх під час сну. Якщо малюк прокидається і починає плакати і кликати тата з мамою, просто сядьте поруч і м'яко скажіть "шшш, все добре, я поруч". Якщо вони кажуть, що хочуть, щоб мама прийшла, скажіть, що коли вони прокинуться, мама прийде, обійме і поцілує. Їм потрібно знати, що незабаром все буде в порядку.
  • Але не кажіть цього, якщо знаєте, що батьки не прийдуть. Це тільки ще більше засмутить дитини.
  • Можете спробувати співати дитині колискові.
 • Поради

  • Якщо дитина не може заснути, принесіть книги і почитайте перед сном різні історії. Переконайтеся, що вони розраховані на даний вік.
  • Будьте доброзичливі до дітей і ставитеся до них як до друзів, тоді вони захочуть, щоб ви прийшли знову.
  • Завжди займайте увагу дітей, інакше вони перетворять будинок в хаос.
  • Якщо малюк вчиться ходити на горщик, як можна частіше пропонуйте йому це, інакше він буде бруднити штанці.
  • Ніколи не залишайте дитину одну!
  • Малюкам у цьому віці потрібно часта зміна підгузника. Слідкуйте за тим, скільки підгузників залишилося. Якщо батьки не мають про це уявлення, слідкуйте за підгузками самі.
  • Завжди беріть з собою набір першої допомоги, додаткові іграшки, свою зубну щітку і все необхідне. Якщо батьки повертаються пізно, чистіть зуби разом з малюками, для них це буде корисні досвід.
  • Беріть з собою безпечні іграшки, розраховані на даний вік.
  • Розмовляйте з ними про все на світі – їм подобається, коли з ними просто розмовляють.
  • Виявляйте безумовну доброту! Намагайтеся створити атмосферу спокою, контролюйте себе і проявляйте до них розуміння.
  • Для того щоб підтримувати їх інтерес, необхідно багато різних видів діяльності.
  • Якщо малюк починає сумувати за батьками, відверніть його на цікаве заняття.
  • Коли вам АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНО залишити приміщення, посадіть дитину на стілець, стрибуни, ходунки, крісло або манеж. Прислухайтеся до них, незалежно від того, наскільки, на вашу думку, вони знаходяться в безпеці.
  • Перед сном не дозволяйте їм дуже збуджуватись. Це не час для боротьби, лоскоту і подібних ігор. Розкажіть їм придуману вами історію, але НЕ СТРАШНИЙ. Що-небудь про кошеня чи маленького хлопчика – все що завгодно.
  • Якщо малюк не заспокоюється і весь час плаче, коли ви укладаєте його спати, покладіть його в ліжко і вийдіть з кімнати. Зрештою, він втомиться і засне самостійно. Якщо плач триває довше 15 хвилин, що щось не в порядку. В цьому випадку краще його перевірити.

  Попередження

  • Малюкам в цьому віці важливо знати, що хтось контролює ситуацію і піклується про них. Якщо дитина плаче, візьміть його на руки і скажіть що-небудь на кшталт: "все добре" або "все в порядку". Їм потрібно знати, що хтось поруч. І пам'ятайте, що етап віку між роком і двома – один з найактивніших.
  • Уникайте давати малюкам круглу їжу, як наприклад, виноград або сосиски. Якщо даєте, надайте продуктів некруглую форму, так як діти в цьому віці ще досить погано пережовують їжу. Не давайте горіхів, жорсткого м'яса і чіпсів.
  • Ніколи не давайте малюкам дрібні іграшки. Навчіться надавати першу допомогу у разі, якщо дитина подавиться.
  • Слідкуйте за тим, щоб малюк не бився об край стола або якісь гострі кути.
  • Якщо дитина плаче, поміняйте йому памперс, погодуйте або обійміть. Якщо він не заспокоюється, почніть співати, це повинно допомогти! Якщо він починає волати, прогуляйтеся з ним або просто пройдіться по квартирі, рух заспокоює.
  • Якщо ви постійно тільки вмикаєте телевізор, дитині це набридне. Намагайтеся урізноманітнити діяльність – слухати музику, перекушувати, грати з домашнім вихованцем, ходити гуляти або грати в ігри типу Ладушек.
  • Навчіться витягати предмети з рота у дитини, на випадок якщо він подавиться.
  • Не годуйте їх нічим, що може викликати алергію.
  • Малюки люблять прикрашати, тому беріть з собою кольорові олівці і картинки, які їм подобаються: з зображенням принцес, машин, поїздів або смішних персонажів з мультфільмів.
  • Якщо ви молода дівчина, НІКОЛИ не приводьте з собою хлопців. Можливо, дозволено привести з собою подругу, запитайте про це дозволу у батьків.
  • Якщо дитина плаче 2-2,5 години і нічого не допомагає, зателефонуйте батькам.

  Що вам знадобиться

  • Іграшки, книги, кубики, можливо, плеєр з записом пісень, які ви співаєте дітям.
  • Інструкції від батьків
  • Номери телефонів служб допомоги та контакти батьків, інформація про знаходження батьків, аптечка ітд.
  • Памперси
  • Вологі серветки
  • Непроливайки
  • Дозволені батьками продукти для перекусу
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?