Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як помститися

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Пасивна помста

 • Get Revenge on Anyone Step 2.jpg 1 Ігноруйте людини. Іноді, просто сидіти і нічого не робити це кращий спосіб, щоб відповісти хулігану або мучителя, який хоче зачепити вас. Завдяки зворотної реакції, коли ви кидаєте в них образи і розпорошуєте свій гнів, вони продовжують утримувати верх над вами і доводити, що ви отримуєте те, що заслужили. Ігноруючи і крім людини з вашого життя, ви робите його мертвим для вас. Все закінчується, і ви можете забути про них.
  • Бути ігнорованим може бути настільки ж неприємно, якщо не більше, ніж бути тим ким користуються. Ця техніка особливо добре працює з тими людьми, які намагаються збентежити вас в присутності інших, такі як брати і сестри, хулігани в школі або колеги, які жартують над вами.
 • Get Revenge on Anyone Step 4.jpg 2 Живіть своїм життям. "Найкраща помста – це жити добре." Дійте так, ніби все, що відбулося і що викликало ваше помста ніяк не вплинуло на вас. Поставте бар'єр і продовжуйте жити як завжди. Навіть якщо ви в ступорі, тому що хтось образив вас, тримайте голову високо і не дозволяйте їм бачити, як вам боляче. Сама солодка помста - це продовжувати жити і жити краще, ніж людина, який заподіяв вам біль .
  • Якщо ви регулярно бачитеся з людиною, плануйте розповісти чудові історії про себе, щоб показати, як добре у вас виходить, наскільки прекрасна ваше життя. Якщо хтось образив вас на роботі або в школі, розкажіть про ваших чудових вихідних у місті, у величезній компанії цікавих друзів або класної поїздку на велосипеді.
 • Get Revenge on Anyone Step 5.jpg 3 Заблокуйте людини в соціальних мережах. Якщо хто-то залякує вас на Facebook, або постійно бомбардує вас дратівливими твіттами або фотографіями Instagram, не дозволяйте цього бути частиною вашого життя. Видалити з друзів, з стрічки і заблокуйте. Не дозволяйте дурним, незначним подразнень стає великими джерелами конфлікту. Незабаром, пам'ять про дражливому гордість і кидаються в очі фотографіях почне стиратися .
  • Може бути привабливим полити один одного брудом онлайн, закидати написами на стіні і обмінюватися аргументами в публічному чаті. Спробуйте по можливості цього уникнути. Таких речей немає кінця, і немає ніякого сенсу бути втягнутим в потенційно незграбний, публічний спір з людиною, який не варто вашого часу.
 • Get Revenge on Anyone Step 7.jpg 4 Не допомагайте людині, коли він цього потребує. Це особливо добре працює у виробничому середовищі або будь-якої ситуації, в якій на вас постійно критикували за ваші чесні спроби допомогти або зробити свою роботу. Нехай працюють самі, і знають, як це обходитися без вас. Вони отримають відповідь.
  • Якщо ви працюєте над спільним проектом в школі, і кожен сміється над вашими зусиллями, відійдіть і працюйте самостійно. Коли прийде термін, нехай вчитель знає, що ваша група вирішила не підтримати вас.
  • Якщо один з ваших братів або сестер, сусідів по кімнаті або ваш партнер критикують деякі ваші зусилля по дому, припиніть займатися пранням або мити посуд, нехай вони роблять цю роботу самі.
 • Частина 2 з 3: Почати діяти

 • Get Revenge on Anyone Step 3.jpg 1 Якщо ситуація цього вимагає, розгляньте питання про прийняття правових заходів. Нехай влади займаються випадком, коли вас емоційно або фізично мучили. Ведіть записи і хронологічний список всіх речей, які сталися і висуньте звинувачення.
  • Якщо хто запозичив ваш автомобіль і вдарив його або позичив у вас гроші і так і не повернув, опишіть все докладно. Зберігайте чеки, письмові обіцянки, електронні листи і т. д. і напишіть по пам'яті розмови та обмін думками між вами. Потім вирушайте на зустріч з адвокатом або зверніться в поліцію і дізнайтеся, які у вас шанси домогтися арешту або вжиття заходів за крадіжку, розкрадання, вандалізм, переслідування чи наклеп.
  • Завжди мстіть в рамках закону. Якщо ви хочете помститися кому-небудь, ніколи не перетинайте межі. Линчеватели справедливо опиняються у в'язниці і наносячи шкоду іншим нічого не вирішити. Залишатися в рамках закону і прислухайтеся до своєї совісті. Крадіжка чиєюсь пошти може бути захоплюючою на якийсь момент, але це все ж федеральний злочин. Це того варто? Немає.
 • Get Revenge on Anyone Step 6.jpg 2 Покажіть перевагу над людиною. Якщо вони нашкодили вам, не стримуйтеся і висловіть свою думку про них. Використовуйте свій розум, щоб прокоментувати позицію іншої людини або її відсутність. Образите їх прямо в обличчя.
  • Будьте обережні. Бути прискіпливим або противним означає, що ви опускаєтеся до їх рівня. До того ж може бути утомливо, постійно спостерігати за ними і шукати способи вколоти. Цілком імовірно, що вони відповідатимуть тим же і це може мати неприємні наслідки і призведе до замкнутому колу помсти.
 • 3 Переможете їх.
  • Якщо хтось намагається підірвати ваш авторитет, поширюючи плітки про вас, щоб перешкодити вашому просуванню, працюйте більше, ніж коли-небудь, щоб отримати заохочення у наступному кварталі. Трудіться і тримайтеся подалі від цієї людини, поки керівництво не зрозуміє, що це були просто плітки і що ви дійсно працюєте. Будьте людиною справи у всіх ситуаціях.
 • Get Revenge on Anyone Step 9.jpg 4 Подорвите їх зусилля. Створіть ситуацію, коли людина, що заподіює вам біль, виглядає незграбним, дезорганізовані або нескоординированным. Не допускайте щоб ваша мета знала, що ви хочете завдати шкоди, залишайтеся тихим і непомітним, наскільки це можливо, спостерігайте за своєю жертвою, поки ви не зможете визначити явну слабкість або схему. Використовуйте все, що завгодно у ваших інтересах, це може бути: робота, жарт, сидіння, автомобіль, ноутбук, кімната, двері і навіть люди навколо них. Коли настане час, почніть діяти.
  • Якщо ваш ворог постійно хвалиться своїми досягненнями під час групових обідів або під час певних занять, нанести йому удар шляхом отримання контролю над розмовою. Не дозволяйте йому говорити.
  • Якщо ваш ворог завжди любить витягнути Гвінет Пелтроу і прикинутися святим, слідкуйте, коли він помилиться і зазнає невдачі, і тонко винесете це на передній план. Якщо чокнутий, борець з глютеном і захисник навколишнього середовища в гуртожитку коли-небудь використовує пластиковий стаканчик, дійте: "Я думаю, це занадто складно, піклуватися весь час про Землю."
 • 5 Убийте їх добротою. Альтернатива підриву чиїхось зусиль, полягає в тому, щоб бути надмірно корисним і готовим відкласти в сторону минулі образи, втручаючись і продавлюючи ваш шлях в їх житті, щоб дати пораду, допомогти вирішити проблему, знову і знову. Будьте дратівливим. Кожен раз, коли вони хочуть побути на самоті, будьте на їх шляху. Кожен раз, коли вони намагаються прийняти рішення, робіть це за них. Кожен раз, коли вони приймають рішення, ставте його під питання і вигукуйте про те, як погано закінчиться їх вибір. Ця психологічна катування може створити плутанину і почуття власної поразки.

 • Частина 3 з 3: Час забруднити руки

 • 636488 10.jpg 1 Прийміть рішення опуститися до їх рівня. Не завжди це є мудрим рішенням опускатися до їх рівня і грати брудно, але іноді можливість надто приємна, щоб її ігнорувати. Переконайтеся, що витівка або задум, що ви плануєте, в гіршому випадку тільки дратує, і ніколи не опускайтеся до незаконних або потенційно фізично небезпечних прийомів. Будьте дорослим, навіть, якщо чините як дитина.
  • Пам'ятайте, що бути втягнутими в боротьбу зуб за зуб з ким-то, в кінцевому підсумку коштуватиме великих сил, ніж забути інцидент і рухатися далі. Доведеться грати в чужу гру і ризикувати отримати відплата у відповідь. Ми вас попередили.
 • 636488 11.jpg 2 Відправляйте анонімні листи, телефонні дзвінки або повідомлення. Якщо людина має витримати повінь дратівливих телефонних дзвінків з проханням про гарячої лінії довіри (чи щось більш жорстоке), то він буде так роздратований, що змінить свій номер телефону або адресу електронної пошти.
  • Опублікуйте їх контактну інформацію у громадських місцях, може бути, навіть складаючи смішні плакати і вішаючи їх в різних місцях типу громадських туалетів, барів та інших дискредитують місцях. Вони весело проведуть час, отримуючи дзвінки від різних диваків.
 • 3 Залиште їм огидний подарунок. Креветки та інші морські продукти, коли починають псуватися видають жахливий запах, який можна охарактеризувати тільки як запах від метеоризму сатани. Сховайте заморожену креветку в їх стіл, шафа, або під веранду будинку і вона буде як бомба смороду через пару днів. Вони будуть здивовані до нудоти і це, можливо, навіть приверне лісових істот і собак, які шукають їжу.[1]
 • 4 Образите їх публічно. Замовте образливі матеріали і направте їх поштою вашій жертві в компрометуюче час дня. Замовте найбільш останні брудні відео або VHS коробку DVD-дисків про Основи світобудови і пошліть їх в офіс, переконавшись, що вони будуть доставлені людині на роботі під час зустрічі або іншого важливого часу. Не пишіть конкретний офіс, щоб переконатися, що постачальник поспрашивает по всьому офісному парку, перш ніж знайти людину.
 • 636488 14.jpg 5 Налякало їх. Надіслати їм щось хороше, наприклад, квіти, але від кого-то огидного або з сумнівною репутацією. Переконайтеся, що ви робите замовлення анонімно і платите готівкою, так щоб вони отримали квіти, з яких записка: «У вашому дворі дійсно зручно спати .» або що-небудь ще страшне, вони будуть в жаху.
  • Бути зловісним, це прийнятно, просто не переходьте межі. Не потрібно насправді спати у них у дворі або робити щось протизаконне.
  • Можна написати помадою "Люцифер піднімається" на їх вітровому склі або скласти з каміння готичні візерунки на їх ганку. Зробіть супер-моторошну ляльку вуду із зображенням їхні обличчя і залиште її в їх поштовій скриньці. Подивіться, якими вони будуть сонними на роботу на наступний день від кошмарів.
 • 636488 15.jpg 6 Розумійте кордон між переслідуванням і пустощами. Будьте розумними, якщо збираєтеся жартом комусь помститися. Переслідування включає в себе небажані епітети, образи й інші методи залякування і є незаконним. Не заходьте надто далеко.
  • "Особа винна в домаганнях першого ступеня, коли він або вона навмисно і неодноразово переслідує іншу людину, слідуючи за цією особою або близько публічному місці або місцях або, бере участь в процесі поведінки або неодноразово вчиняв акти, які дана особа змушувало обгрунтовано відчувати страх фізичної травми ."[2]
 • Поради

  • Ви повинні постояти за себе, і не бійтеся експериментувати.
  • Якщо ви збираєтеся мстити поетапно, а не відразу, встановіть пастку, і тримайтеся подалі, ніколи не з'являйтеся на місці аварії" занадто часто, інакше виникнуть підозри.
  • Тримайте голову високо, не озирайтеся на них і дійте як ніби ви краще їх.
  • Ворог твого ворога може бути вашим другом. Залучайте деяких людей з собою.
  • Якщо ви збираєтеся зробити більше, ніж одну річ, розтягніть задоволення. Можна зробити одну маленьку річ кожні два тижні або одну велику річ, що кожен місяць. Таким чином, це буде для них несподівано.
  • Подружіться з друзями ворога, так щоб ви могли перемогти його зсередини.
  • Ображайте їх!
  • Якщо ви роздратовані, помста повинна бути мега легкою.
  • Не заподіюйте болю ворогові. Просто ігноруйте його.
  • Помста ЗАВЖДИ має бути останнім засобом. Спробуйте вирішити питання інакше, перш ніж помститися!

  Попередження

  • Будьте дуже обережні і не перестарайтеся. В іншому випадку, ви в кінцевому підсумку отримаєте серйозні неприємності, і ваші вороги, ймовірно, будуть зловтішатись.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.cracked.com/blog/the-4-most-passive-aggressive-ways-to-get-revenge/
 • ^ http://definitions.uslegal.com/h/harassment/

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?