Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як привчити цуценя до дисципліни

Рекламний блок

Кроки

 • Discipline a New Puppy Step 1.jpg 1 Перед тим, як принести додому цуценя, підготуйте його будку, вона повинна бути в постійному неменяющемся місці.
 • Discipline a New Puppy Step 2.jpg 2 В окремій кімнаті зробіть спеціальне місце для цуценяти, де він буде робити свої справи, або «місце для горщика» (переважно у ванній кімнаті), якщо тільки це не собака великої породи, наприклад, чорний лабрадор.
 • Discipline a New Puppy Step 3.jpg 3 Підготуйте спеціальне місце для годування цуценяти, наприклад, кут в кухні.
 • Discipline a New Puppy Step 4.jpg 4 Першою справою по поверненню додому постарайтеся, щоб цуценя відразу зробив свої справи на вулиці або на папір. Для великих порід – краще відразу на вулиці, якщо це можливо. Це може зайняти до півгодини часу і зажадати багато терпіння. Залишайтеся з цуценям і періодично повторюйте команду «горщик» або «давай сходимо на горщик».
 • Discipline a New Puppy Step 5.jpg 5 В перші кілька ночей вам потрібно буде відносити цуценя на папір або на вулицю мінімум по 4-5 разів.
 • Discipline a New Puppy Step 6.jpg 6 Щеня буде помилятися. Коли він помилиться, віднесіть цуценя до того місця, де він написав або накакав. Покажіть на це місце, і отругайте цуценя, сказавши «не МОЖНА». Потім віднесіть цуценя на папір і скажіть «горщик». Віднесіть його в будку на деякий час. Щеня буде плакати. Не діставайте його звідти до тих пір, поки він не перестане плакати і не заспокоїться на 5 хвилин мінімум. Обов'язково робіть так протягом дня і будьте послідовні.
 • Discipline a New Puppy Step 7.jpg 7 Цуценята люблять кусати і гризти. Переконайтеся, що у вас під рукою достатньо іграшок начебто іграшкових мотузок. Ви можете їх придбати в магазинах дешевих товарів. Цуценята дуже люблять гризти мотузки, і це відмінний спосіб допомогти їм пережити період прорізування зубів.
 • Discipline a New Puppy Step 8.jpg 8 Коли щеня буде намагатися вкусити ваші пальці або руку, легенько поплескайте по його носі вільною рукою і скажіть «Не кусайся». Як тільки ви витягнете свою руку з рота цуценя, покладіть туди іграшку-погрызушку або мотузку, і подстрекайте цуценя покусати іграшку замість вашої руки.
 • Discipline a New Puppy Step 9.jpg 9 Бажання все гризти – завжди проблема в самому початку. Якщо ви застанете цуценя, гризе туфлю, заберіть взуття, винесіть її межами досяжності і замість цього дайте іграшку. Коли забираєте взуття, говорите «не можна». Щеня, врешті-решт зрозуміє, що можна гризти, а що не можна.
 • Discipline a New Puppy Step 10.jpg 10 Гавкаючі цуценята стають лающими собаками. Деяким власникам собак подобається, що собака гавкотом попередить їх про гостях, та ін. Однак, вигулюючи собаку, ви можете помітити, що це неприємно оточуючим на прогулянці. Якщо це стало проблемою, будьте готові твердо взяти цуценя на руки і віднести додому. Якщо щеня продовжує гавкати і вдома, пильно подивіться йому в очі і скажіть «Не бреши». Ви можете також поплескати вказівним пальцем по носі цуценя, поки не привернете увагу.
 • Discipline a New Puppy Step 11.jpg 11 Якщо ви принесли цуценя додому через неслухняність, почекайте 5 хвилин, потім знову йдіть гуляти. Якщо собака гавкає знову, знову принесіть його додому. Можливо, доведеться так робити кілька разів, перш ніж ви, нарешті, вирушите на прогулянку.
 • Discipline a New Puppy Step 12.jpg 12 Як тільки ви почали гуляти, а собака гавкає, і ви перебуваєте в декількох кроках від будинку, скажіть «не бреши», і розгорніть цуценя. Поверніться додому, повторюючи цей крок знову і знову. Весь процес навчання займе деякий час, але цуценя все зрозуміє. Послідовність і терпіння – ось ключі до того, щоб зробити цей прийом ефективним для вас обох.
 • Discipline a New Puppy Step 13.jpg 13 Якщо ви будете терплячі і послідовні зі своїм цуценям, він почне поважати бажання господаря. Якщо ви будете багато разів обіймати, цілувати, давати ласощі, і говорити «я люблю тебе», ви побудуєте зі своїм цуценям міцні дружні стосунки на тривалий час.

 • Поради

  • Звертайте увагу на тон свого голосу. Щеня вас розуміє по тону голосу і повторюваними словами. Говоріть трохи більш тонким голосом, коли хваліть цуценя за хорошу поведінку, і знижуйте тон, коли лаєте за порушення дисципліни.
  • Найголовніше, будьте терплячі і послідовні. Це найважливіше.
  • Завжди хваліть цуценя за успіхи і лайте за погану поведінку. Цуценята як діти, їм треба пояснити і показати, як все треба робити, щоб ми були задоволені. Дуже важливо при цьому залишатися твердим і терплячим.
  • Розуміння того, щоб собакам потрібно напрацювання звичок і чіткий розпорядок дня, допоможе вам увійти в один режим з вихованцем. Однак його звички і розпорядок повинні бути додані у ваш розклад. Наприклад, коли цуценята хочуть сходити по-маленькому, вони зазвичай присідають і пісяють там, де стоять. Цуценята ще не розуміють, що вони можуть потерпіти. Для цього потрібен час.
  • Намордники не рекомендуються. Це те саме, якби батьки клеїли скоч на рота дітям, що, як відомо, вважається насильством. Не дивлячись на те, що намордник насильством не вважається, ви заглушаете їх єдиний спосіб спілкуватися. Собак можна навчити не гавкати, але це зажадає багато послідовності, терпіння і дисципліни.
  • Звикання до режиму дня не дуже легко дається, але це варто того. Коли ви приносите цуценя додому, ви, можливо, приносьте його від заводчика, у якого була мама цуценя, і однопометные брати і сестри, які звикли до розкладу годування і горщика. Цуценят відлучають від матері приблизно за тиждень до того, як віддати їх новому господареві в новий будинок. Це означає, що ваш собака звик їсти корм для цуценят, переважно сухий. Якщо ви будете годувати цуценя вологим кормом, у нього може бути розлад шлунка і кишечника. Приблизно до віку 5 тижнів, цуценята будуть легко їсти сухий корм для цуценят. До віку 3 тижнів цуценят можна привчати робити свої справи на газетку або на вулиці. Це робота заводчика, але вона варта того, і чудово окупається для нового господаря.
  • Якщо ви запам'ятайте ці поради і будете їм слідувати, ви зможете виховати дисциплінованого цуценя.

  Попередження

  • Ніколи не шльопати, не бийте цуценя і не звертайтеся з ним жорстоко ніяким способом. Це може зробити собаку тривожною, і вона стане загрозою для оточуючих.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?