Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пробудити гіперактивність

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Активізуйте свідомість

 • Become Hyper Step 1.jpg 1 Увімкніть голос в голові. Якщо голос у вашій голові більше нагадує голос ослика Іа з мультфільму, досить важко наповнитись радістю. Але якщо він говорить щось на кшталт: "9 РАНКУ - БУДЬ КЛАСНИМ. 10 РАНКУ - ПОРВИ ВСІХ в спортзалі. 11 РАНКУ - напиши краще всіх контрольну з хімії ", дуже важко не відчувати себе як зайчик-енерджайзер. Так що тренуйте свою свідомість. У вас є ця сила, що змушує рухатися вперед, навіть якщо її голос не дуже схожий на голос Арнольда Шварценеггера.
  • Головна думка полягає в наступному: а) поговоріть з собою з оклику інтонаціями - з ентузіазмом, з хвилюванням, але також б) говорите з собою позитивно. Невдачі та поразки не додають ентузіазму. Тому зарядіть свої думки енергією, думайте яскравіше.
 • Become Hyper Step 2.jpg 2 Носіть одяг яскравих кольорів. Ось тому на похорон люди одягаються в чорне! Виявляється, яскраві кольори роблять вас щасливішими і більш "зарядженим". Іншими словами, гіперактивним![1]Тому якщо ви планували вбратися в готичні одягу, вибачте. Краще запозичити кольору веселки.
  • Допомагає навіть дивитися на яскраві кольори. Вони як би орієнтують ваш мозок на веселощі і збудження. Не дивно, що дорослі втомлюються - навколо них все чорного, синього й коричневого кольору. Їх життя не вистачає трошки оранжевого!
 • Become Hyper Step 3.jpg 3 Погуляйте під дощем. Так, напевно, це саме веселе, що ви можете зробити. Але, насправді, промокнути - шлях до пробудження всіх почуттів. Душ може справді прискорити ваше травлення![2]Ідіть і сполосніть обличчя або побарахтайтесь у воді - це дуже добре!
  • Це буквально змиває стрес. Якщо ви хвилюєтеся з-за чого-то (хоча, це може бути повною нісенітницею), прагнете до води. Може, життя повинна бути просто гігантським басейном, а?
 • Become Hyper Step 4.jpg 4 Красиво одягніться. Якби випускний був кожен день, він не був би таким особливим. Дуже мало людей відчувало б приємний трепет, і не було б всього цього шуму і суєти навколо нього. Але якщо ви ретельно підбираєте собі чудовий наряд (навіть якщо ще не випускний), і це не відбувається занадто часто, ви відчуваєте нематеріальний трепет, від якого просто неможливо не зарядитися енергією. Тому в цей вечір п'ятниці одягніться досконало!
  • Для отримання ефекту зовсім необов'язково одягати вечірнє плаття або смокінг. Просто красива одяг допоможе вам підняти настрій, особливо якщо ваші друзі приєднаються до вас у цьому. Коли доходить до такого роду впливу, цифри володіють певною силою!
 • Become Hyper Step 5.jpg 5 Обмежте перегляд телепередач. Виявляється, плюхатися на диван перед телевізором - це не просто розслаблення, а вигоряння енергії, що перетворює вас у овоч.[3]В кінці кінців, у вас пропадає бажання що-небудь робити, і цикл повторюється. Тому якщо вам дійсно потрібно подивитися якесь шоу, дивіться, але після нього підніміть зад з дивану!
  • Краще пограйте в ігри з друзями - навіть якщо це гра в слова на Facebook! Це ті ж самі розваги, але ваш мозок зайнятий відволікаючої завданням, а не просто відключається і закривається, поки ви безглуздо дивіться в ящик.
 • Become Hyper Step 6 Version 2.jpg 6 Станьте щасливим. Ми вже трохи зачепили цю тему, але давайте сформулюємо одним рядком: дуже важко бути енергійним, коли ви ходите, як у воду опущений. Подумайте про сумне людині: він бігає навколо, розмахує руками, кричить на всю околицю, і його неможливо перебити? Немає. Ніколи. Тому якщо ви хочете відчувати щастя, вам потрібно вгамувати всі погані думки. Тут немає місця горя, смутку і сожалениям. Вам потрібна причина для прудкості та куражу!
  • Що б не приносило вам радість, робіть це. Станцюйте голяка у вітальні. Всю ніч випікайте цукрове печиво. Грайте в шахи онлайн 4 години поспіль і потім робіть своє домашнє завдання. Якщо це оживляє ваші ендорфіни, це добре.
 • Частина 2 з 3: Активізуйте тіло

 • Become Hyper Step 7 Version 2.jpg 1 Завжди добре снідайте. Дослідження довели, що щільний, здоровий і багатий протеїнами сніданок каші, білки яєць і нежирне м'ясо) додасть вам енергії на весь день на відміну від, скажімо, упаковки пончиків. Може бути, ви думаєте, що цукор в цих пампушках наповнить вас енергією, і так і буде, поки ви не выдохнетесь через кілька годин (і ви знову відчуєте голод). Тому нехай ваш сніданок буде корисним заради всього дня.
  • Крім того, що потрібно є корисний сніданок, потрібно їсти сніданок в принципі. Це запускає ваш метаболізм, ваше тіло набирає обертів, і ви готові діяти весь день. Якщо ви не їсте вранці, ви відчуєте себе мляво, і післяобідній час може просто стати бездарно втраченим. [4]
 • Become Hyper Step 8 Version 2.jpg 2 Використовуйте природні стимулятори. Кофеїн і цукор - це те, що допоможе вам збільшити рівень своєї активності. Вибирайте на свій смак, але енергетичні напої, кава, содова і цукерки - непогані джерела. Якщо б у вас був час запланувати заздалегідь, можливо, ви захотіли б "зарядитися вуглеводами" попередньо, щоб дати тілу силу протриматися довше.
  • Звичайно, після цього ви можете відчувати знесилення. Можливо, через кілька хвилин або годин, але це станеться. Рішення проблеми - не приймати більше. Так наступний занепад сил буде ще гірше.
  • Будьте обережні з кофеїном, не приймайте його занадто багато. Ваше серце буде битися як звір у клітці, і ви відчуєте себе на смертному одрі. Не слід тиснути і нюхати кофеїнові таблетки (або будь-які інші таблетки), це небезпечно. Не рекомендується робити нічого подібного, це може викликати серйозні тілесні ушкодження.
 • Become Hyper Step 9 Version 2.jpg 3 Виконуйте вправи. Ви знаєте, що "сидіння перед телевізором змушує вас хотіти сидіти перед телевізором". І навпаки. Під час виконання вправ ви активніше ганяєте кров по організму, всі соки виділяються, ваше тіло готове і прагне до дії, роблячи вас більш активним, хоча ви і витратили енергію на тренуванні. Ви будете почувати себе відмінно, енергійно і додасте собі здоров'я!
  • Ми вже згадували, що тренування вивільняють ендорфіни, ваші гормони щастя? Ви вбиваєте двох зайців одним пострілом!
 • Become Hyper Step 10 Version 2.jpg 4 Добре висипайтеся вночі. Тут і їжаку зрозуміло. Якщо ви хочете володіти серйозними запасами енергії, потрібно поспати 8 годин - або будь-яке ваше улюблене число годин (але, ймовірно, між 7 і 9). Коли ви не відчуваєте себе відпочив, навіть просто пережити день важко, а не те, що радіти кожній хвилині.
  • Як можна точніше дотримуйтеся розпорядку сну. Ваше тіло звикає до графіку, коли ви лягаєте спати і коли ви встаєте. І якщо ви раптом збиваєтеся з нього, воно теж збивається. Набагато простіше прокидатися в хорошому настрої, коли ви робите це в один і той же час весь тиждень.
 • Become Hyper Step 11 Version 2.jpg 5 Запалюйте. Гіперактивність народжується між вашими вухами. Все в голові, хоча і виконується за допомогою тіла. Тому для початку увімкніть музику, яка змушує вас рухатися. Походіть.
  • Якщо ви захоплюєтеся активними відео іграми, це теж підійде. Хто сказав, що можна запалювати тільки під музику? Вбивство зомбі теж потребує свого ритму, в кінці кінців.
 • Частина 3 з 3: Використання енергії

 • Become Hyper Step 12.jpg 1 Зустріньтеся з друзями. Гіперактивність з друзями має свою мету: увійти в азарт разом, працювати і грати разом. Енергія багатьох може творити чудеса! Ви - не хаотичне чорти що. У вас є мета: веселощі і енергія!
  • Іноді можна побути гіперактивним і наодинці з собою, спробуйте загартовуватися, бігати або відпрацьовувати спортивні навички, наприклад, в баскетболі. Ведіть м'яч або потренуйте триочковий кидок на своїй швидкості.
 • Become Hyper Step 13.jpg 2 Знайдіть собі заняття, де ви можете показати свою наснагу і повеселитися серйозно, з певною метою. Виберіть місце, де бути гіперактивною прийнятно; торговий центр не дуже підійде, а ось скейт-парк - саме воно. Зібратися веселою компанією і піти в будинок престарілих може стати не найкращою ідеєю. Прагніть до місця, де на вас не будуть шикати і ввічливо вказувати на двері.
  • Найкраще - великі відкриті території. Наприклад, парки, пляжі, поля або місця, призначені для занять спортом - баскетбольний майданчик або басейн.
 • Become Hyper Step 14.jpg 3 Випромінюйте ентузіазм: не намагайтеся тримати себе в руках" по дорозі. Заразіть друзів своїм веселощами. Роздайте цукерки; запропонуйте всім купити вітамінізовані енергетичні напої. Гіперактивність заразна, тому ви будете "підживлювати" один одного; вам більше сподобається, якщо всі будуть відчувати себе так само.
  • Якщо хтось не відчуває себе на висоті, підбадьорте його! Не жартують і не подначивайте його, просто запросіть у свій світ веселощів. Причіпки і підколи тільки зменшать вашу позитивну енергію (і вашої групи).
 • Become Hyper Step 15.jpg 4 Вперед! Відпустіть стримувану енергію! Тікайте, стрибайте...просто зробіть це! Такий стан може стати практично духовною подією (згадайте, як наші предки танцювали цілу ніч під звуки барабанів). Чим більше ви робите, тим краще себе почуваєте. Танцюйте так, як ніби на вас ніхто не дивиться. Навіщо вам танцювати якось інакше?
  • Просто дружнє нагадування: звільняйте свою енергію законними шляхами. Ніщо так не затьмарює веселощі, як наряд поліцейських, що з'явився на місці подій.
 • Become Hyper Step 16.jpg 5 Зменшіть оберти: Не потрібно раптом все кидати. У вашому тілі вирує величезна кількість ендорфінів - якщо ви раптом припиніть всі, то відчуєте "занепад сил", який вам точно не сподобається. Ви розігрівалися підготовкою - охолоньте перед зупинкою. Не можна приземлити літак в один момент; подумайте про своє тіло.
  • На хвилинку зрадити спогадами зі своїми друзями. Посмійтеся над цим гарненько. З'їжте пристойної їжі (не цукерок і подібної нісенітниці) і обдумайте день. Уф!
 • Become Hyper Step 17.jpg 6 Знову заплануйте що-то! Чим довше ви чекаєте, тим більше енергії ви заробите, щоб стати гіперактивним. Чекайте цього з нетерпінням! Як вам ще поліпшити це в наступний раз?
  • Подумайте, а чи не запросити ще більше друзів! Чим більше, тим веселіше. І якщо ви не можете так довго чекати, подумайте про гіперактивності у свій особистий час. Трохи тренувань не завадить!
 • Поради

  • Ви повинні відчувати радість; бути сумним і активним зовсім не весело.
  • Переконайтеся, що у вас під рукою багато рідини - вам захочеться попити.
  • Ви легковозбудимы в такому напруженому стані, тому легко дати збій.
  • Пийте апельсиновий сік. Вітамін С чудово збільшує рівень енергії.

  Попередження

  • Переконайтеся, що обране місце відповідає вашому настрою. Бути активним і бути у в'язниці - не саме вдале поєднання.
  • Не намагайтеся стати енергійним за рахунок незаконних наркотиків, наприклад, кокаїну; передозування може викликати серцевий напад і навіть призвести до смерті. До того ж, це незаконно.
  • Скажіть батькам, куди ви збираєтеся йти. Не те щоб ви хотіли запросити їх з собою, але якщо у вас зірве дах, ви можете якимось чином зашкодити собі, тому добре мати підстраховку.
  • Не перестарайтеся з кофеїном і цукром. Головний біль, коліки в животі і почувати себе - ну, просто погано себе почувати - це не те, чого ви хочете.

  Що вам знадобиться

  • Друг чи друзі
  • Енергетичні напої/кофеїн
  • Шкідлива їжі/цукерки
  • Яскравий одяг
  • Музика
  • Щільний сніданок


  Джерела і посилання

 • ^ http://www.marieclaire.com/health-fitness/advice/bright-colored-clothes-for-energy# slide-6
 • ^ http://zenhabits.net/55-ways-to-get-more-energy/
 • ^ http://abcnews.go.com/Health/Wellness/19-ways-energy-morning-night/story?id=19251422# 2
 • ^ http://www.health.com/health/gallery/0,,20653367,00.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?