Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як проколоти собі вухо безпечно

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Використовуйте правильні інструменти

 • Safely Pierce Your Own Ear Step 1 Version 2.jpg 1 Купіть гострі стерильні голки. Стерильні гострі голки - це найкращий інструмент для проколювання вух. Голка має порожнистий центр, який дозволить вам легко вставити сережку у вухо після проколу. Стерильні голки для пірсингу можна купити в магазинах косметики та парфумерії або через Інтернет. Ви ні в якому разі не повинні використовувати голку для якихось інших цілей або паралельно нею робити ще щось, так як є ризик занесення інфекції.
  • Деякі люди використовують звичайні голки або великі шпильки, щоб проколоти вуха. Між цими двома варіантами, булавка є кращим варіантом, так як вона забезпечує краще зчеплення з поверхнею, в той час як голка може легко зісковзнути крізь пальці.
  • При використанні голки або шпильки потрібно обов'язково простерилізувати їх, в іншому випадку ви можете занести в вуха інфекцію.
  • Останній варіант - це купити в магазині набір для самостійного пірсингу, в якому знаходяться вже простерилізовані інструменти. Якщо ви виберете цей варіант, то просто дотримуйтесь інструкцій на упаковці.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 2 Version 2.jpg 2 Купіть спеціальні сережки, які слід втягати в вуха після того, як ви їх прокололи. Ці сережки спеціально розроблені для проколотих вух і мають загострені кінчики і більш широку колію. Це дає можливість їх легше вкласти у вуха, а також дозволяє їм розтягуватися отвори, так щоб вони стали потрібного розміру.
  • Якщо це можливо, намагайтеся вибрати сережки з медичного титану або хірургічної сталі. Вони містять мінімальну кількість нікелю, який може викликати алергію. Чисте золото або срібло також хороший варіант.
  • Не купуйте дешеві сережки, так як вони, як правило, містять велику кількість нікелю і можуть викликати алергічну реакцію і занести інфекцію.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 3 Version 2.jpg 3 Запасіться спиртом або перекисом водню. Вони будуть необхідні для стерилізації вух та інструментів перед використанням. Дуже важливо простерилізувати все ретельно, щоб уникнути попадання інфекції, яка може викликати больові відчуття, вуха можуть стати неприємними на вигляд, а може бути навіть вам доведеться зняти сережки.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 4 Version 2.jpg 4 Знайдіть пробку чи шматок мила. Той чи інший потрібно буде встановити за вухом так, щоб голка після проколу під щось впиралася. Якщо за вухом нічого не буде, голка буде тягнути вашу шкіру і стане набагато важче витягнути голку з вуха із зворотного боку.
  • Шматок пробки або сухий шматок мила підійдуть найкраще, хоча шматочок яблука також може бути непоганим варіантом.
  • Деякі люди рекомендують використовувати шматки картоплі, ластик, але це не кращий варіант, тому що тут можуть міститися бактерії, так що краще дотримуватися інших варіантів, якщо це можливо.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 5 Version 2.jpg 5 Підготуйте ватяні кульки і тканина. Ватяними кульками потрібно буде очистити вухо і витерти кров після пірсингу, в той час як тканина забезпечить чисте місце для стерилізованої голки і пари сережок, поки ви не будете готові використовувати їх.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 6 Version 2.jpg 6 Підготуйте кубик льоду або який-небудь заморожувальна гель (порційно). Хоча проколювати вуха не дуже боляче (ви просто відчуваєте, як ніби вас вкололи чимось гострим), деякі люди вважають за краще заморозити вухо, перш ніж протикати його. Це можна зробити кубиком льоду, пакетом льоду або яким-небудь замораживающим гелем для зубів.
 • Частина 2 з 3: Проколювання вуха

 • Safely Pierce Your Own Ear Step 7 Version 2.jpg 1 Стерилізуйте інструменти для пірсингу. Якщо голки не в стерильній упаковці або ви використовуєте шпильку або голку, то вам потрібно простерилізувати їх перед використанням. Візьміть сірник або запальничку і утримуйте кінець голки над відкритим полум'ям протягом приблизно десяти секунд. Дайте їй трохи охолонути, потім протріть її спиртом або перекисом водню. Залиште голку на шматку тканини висохнути і переконайтеся, що не стосувалися кінця голки до моменту проколу.
  • Ви також повинні простерилізувати сережки, занурюючи їх в спирт або перекис водню, якщо вони не знаходяться в стерильній упаковці. Нехай вони залишаються в стерильної рідини протягом хвилини або двох, перш ніж ми вынете їх звідти і покласти на тканину для подальшої просушування.
  • Переконайтеся, що відокремили передню частину сережки від задньої. Це дасть можливість вставити у вухо швидше, коли прийде потрібний час.
  • Не варто забувати, що цей метод не простерилизует сережки або голку на 100%, тому певна кількість бактерій там все-таки залишиться. Єдиний спосіб гарантувати повну стерилізацію - купити інструменти і сережки, попередньо стерилізовані з допомогою автоклава (пристрої для стерилізації).
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 8 Version 2.jpg 2 Очистіть вухо. Наступне, що вам потрібно зробити, це ретельно очистити вухо, щоб видалити будь-які бактерії з поверхні шкіри. Ви можете зробити це, зануривши ватяний тампон в спирт або перекис водню, а потім протерти передню і задню частини мочки вуха. Дайте вуха повністю висохнути, перш ніж приступити до пірсингу.
  • Крім того, можна купити антибактеріальний гель (наприклад, Bactine), розроблений спеціально для пірсингу. Його можна купити в більшості тату-салонів і пірсинг-салонів або в Інтернеті.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 9.jpg 3 Позначте місце, де ви хочете проколоти вухо. Якщо хочете, можете використовувати фломастер або маркер, щоб вказати місце, де ви хочете проколоти вухо. Це допоможе вам правильно вибрати центр мочки вуха і уникнути кривого пірсингу. Однак деякі люди воліють цього не робити, так як їм не подобається ідея потрапляння чорнила в їх свіжу рану у вусі. Відзначати місце для пірсингу чи ні, залежить тільки від ваших особистих переваг.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 10.jpg 4 Заморозьте вухо. Деякі люди вважають за краще заморожувати вухо. Це може бути зроблено за допомогою кубика льоду, яким потрібно натирати вухо протягом хвилини або двох, перш ніж проколювати. Це дозволить ефективно знеболити вухо, але холод призведе також і до затвердіння шкіри вуха, що зробить її більш жорсткою і ускладнить проколювання. З цієї причини багато людей вважають за краще пропустити цей крок.
  • В якості альтернативи можна втерти трохи заморожує гелю, використовуючи ватяну паличку. Зачекайте, поки вухо висохне, перш ніж продовжити.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 11.jpg 5 Вимийте руки. Перш ніж рухатися далі, переконайтеся, що ретельно вимили руки з антибактеріальним милом. Після того як ви ретельно стерилізували свої робочі інструменти, сережки і вуха, ви ж не хочете продовжувати процес брудними руками?! Якщо хочете, можете надіти гумові рукавички під час проколювання, хоча це може змусити вас почувати себе трохи некомфортно.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 12.jpg 6 Помістіть шматочок пробки або мила до задньої частини мочки вуха. Тримайте його твердо з одного боку, в той час як до іншої тримайте голку. Можете попросити одного (якщо він не гребує) допомогти вам утримати пробку на місці, поки ви робите пірсинг.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 13.jpg 7 Встановіть голку. Підніміть голку (шпильку або голку) і встановіть перпендикулярно до вуха на 90 градусів. Якщо ви зауважили місце, поставте голку безпосередньо над намальованою точкою на вусі.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 14.jpg 8 Проколіть вухо. Одним різким рухом штовхніть голку через мочку вуха в пробку на іншій стороні мочки. Ви відчуєте різке печіння, а ваше вухо може нагрітися і почервоніти, але це не буде занадто боляче. Утримуючи голку у вусі протягом приблизно 30 секунд, ворушіть її круговими рухами. Це допоможе розширити отвір.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 15.jpg 9 Вставити сережку. Якщо ви використовували голку, вставити сережку буде непросто. Вставте штифт з порожнистим центром голки, витягніть голку, залишивши сережку у вусі. Витріть кров з ватним тампоном, потім закріпіть сережку ззаду.
  • Якщо ви використовували шпильку або звичайну голку, вам потрібно буде діяти швидше, так як вставити сережку може бути важко.
  • Видаліть голку з вуха і тримайте мочку вуха трохи натягнутою. Всуньте сережку так швидко, як зможете.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 16.jpg 10 Повторіть те ж саме з іншим вухом. Якщо ви прокалываете обидва вуха, повторіть процедуру знову підготовки (в тому числі стерилізацію голки) і зробіть пірсинг з іншого боку. Тепер візьміть дзеркало і помилуйтеся своєю роботою!
 • Частина 3 з 3: Процедури після проколювання

 • Safely Pierce Your Own Ear Step 17.jpg 1 Не знімайте сережки протягом шести тижнів. Ви повинні спробувати не витягувати сережки з вух протягом 4 - 6 тижнів після пірсингу. Це дасть пірсингу достатньо часу, щоб зажити. Якщо ви поміняєте сережки до того, як отвору на вухах залечатся, ви ризикуєте занести в ранку інфекцію.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 18.jpg 2 Очищайте шкіру навколо пірсингу кожен день. Нещодавно проколене вухо, по суті, як відкрита рана, тому важливо, щоб ви очищали її кожен день, щоб уникнути інфекції. Ви можете очистити пірсинг з допомогою спеціального антисептичного миючого засобу, розробленого спеціально для лікування проколів від пірсингу, або можете просто використовувати розчин морської солі, розчиненої в гарячій воді. Який би ви розчин ви не використовували, занурте в нього ватяну паличку, протріть область навколо пірсингу м'яко, але ретельно. Переконайтеся, що очистили шкіру навколо передньої і задньої частини сережки і не забудьте використовувати нову ватяну паличку для кожного вуха.
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 19.jpg 3 Не крутіть сережки. Хоча звичайні поради при проколюванні вух рекомендують щоденне прокручування сережки у вусі, щоб запобігти їх зрощення з вухом, зараз це вже не рекомендують. Скручування сережки може викликати синці на внутрішній частині вуха, тим самим збільшуючи час загоєння. Крім того, постійне прокручування сережки значно збільшує ризик зараження. Що стосується ризику заростання, до тих пір, поки ви використовуєте сережки хорошої якості, які сприятливі для шкіри, вам не потрібно нічого боятися.[1]
 • Safely Pierce Your Own Ear Step 20.jpg 4 Приймайте заходи по боротьбі з інфекцією негайно. Якщо у вас розвивається інфекція (що більш ймовірно для пірсингу в домашніх умовах), дуже важливо, щоб ви вжили заходів відразу ж, щоб запобігти погіршення або розповсюдження. Залиште сережку у вусі і нанесіть теплий компрес на вухо чотири рази в день протягом трьох хвилин кожен раз. Після кожного компресу очищайте вухо антисептичну миючим засобом, а потім застосовуйте крем антибіотик. Якщо ви не бачите поліпшення протягом 24 годин, ви повинні звернутися до лікаря.[1]
 • Поради

  • Якщо ви використовуєте ювелірні вироби з титану або хірургічної сталі, то немає ніякої необхідності прокручувати їх у вусі. Будь-який рух фактично може збільшити ризик інфекції і продовжити зцілення, збільшивши ризик занесення бруду і бактерій в отвір.
  • Не робіть більше одного пірсингу за раз. Дайте вуха зцілитися, перш ніж робити в ньому ще одну дірку.
  • Вуха зазвичай проколюють 20 калібром стартера шпильки, а нормальні сережки мають 18 калібр. Якщо ви прокололи вухо 20 калібром, переконайтеся, що вони повністю зажили, перш ніж рухатися до 18 калібру. Якщо ви хочете дірку більшого розміру: 16 калібр – звичайний розмір для брів і Монро-пірсингу, і 14 калібр - звичайний розмір для будь-якого іншого пірсингу на тілі. 12 калібр зазвичай є найбільшим для початкового пірсингу і знайти голку більшого розміру може бути просто неможливим. Крім того, ви будете вирізати велику площу шкіри, а не робити велику діру, і це, швидше за все, ніколи не загоїться.

  Попередження

  • Якщо ви думаєте, що занесли інфекцію, то переконаєтеся, що можете впоратися з нею самі. Якщо це не так, або рана стає все більш серйозною, то відразу зверніться до лікаря. Не користуйтеся сережками, якщо вони заражені. Це може бути пасткою для інфекції всередині і привести до більш серйозних ускладнень.
  • Не пробивайте вуха іншим. Ви можете понести відповідальність, якщо після вашої роботи виникнуть якісь ускладнення. У вас можуть бути серйозні неприємності. Найжахливіший варіант - людина, якій ви прокололи вухо, може померти від ускладнень. Не ставтеся до цього легковажно. Просто тому, що у вас все склалося благополучно, не означає, що так само буде для кого-то ще. Якщо ви не є професіоналом пірсингу, то навіть не думайте про це!

  Що вам знадобиться

  • Голки для пірсингу (чи шпилька)
  • Паперові рушники
  • Спеціальні сережки (а)
  • Ватні кульки
  • Медичні рукавички (латекс це добре, але не використовуйте його, якщо у вас алергія)
  • Матеріал для задньої пробки
  • Спирт або перекис водню (для стерилізації)
  • Запальничка або сірники (для стерилізації голки)


  Джерела і посилання

 • ^ 1,01,1 http://www.medicalearpiercing.com/faqs/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?