Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пробачити зраду

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Добре все обміркуйте, перед тим як вибачити

 • Forgive a Cheater Step 1 Version 2.jpg 1 Вирішите, що саме вам потрібно прощати обманщика. Це найважливіший крок. Перед тим, як зробити це, ви повинні вирішити - чи варто воно того. Неважливо, наскільки ви любите вашу другу половинку, ви повинні знати, що пробачити зраду може бути одним із найважчих і емоційно складних вчинків, що вам коли-небудь доводилося робити. Але якщо ви дійсно цього хочете, то ось кілька вагомих причин, завдяки яким ви можете пробачити ошуканця:
  • Якщо це була хвилинна необачність. Може бути, між вами була велика сварка, може бути, не обійшлося без алкогольного впливу або ж, може бути, він зустрів когось, хто, на його думку, був дуже особливим... в той момент. Тому тут немає важливої причини для зради, якщо це дійсно трапилося один раз. Подумайте, може, ви зможете просто це забути.
  • Якщо ваша друга половина дійсно шкодує про скоєне, подумайте про це. Це дуже важливо. Якщо ваш партнер відчуває свою провину, засмучений, емоційно пригнічена і робить все можливе, щоб показати вам, як він збентежений із-за своєї поведінки і обіцяє, що таке більше ніколи не повториться, зверніть на це увагу.
  • Якщо ви відчуваєте, що здаєтеся, або якщо нічого не виходить. Якщо ви бачите, що ваші стосунки приречені, припиніть їх, це буде кращим варіантом для вас обох.
  • Якщо у вас були довгі, здорові, інтимні неймовірні відносини. Хоча ваші відносини можуть здатися вже і не такими чудовими, після того як ви дізналися про зраду другої половини, але якщо зрад не було протягом всіх відносин – можливо, їх варто зберегти.
  • Не прощайте звичку змінювати. Якщо ваша друга половина зраджувала вам до цього, то настав час прощатися. Навіть якщо у вас є будинок, діти і спільне життя, це того не варто. А що якщо це тільки єдиний раз, коли ви дізналися про зраду, але підозрюєте, що вам змінювали кілька разів до цього? Тоді, швидше за все ви праві.
  • Не прощайте зраду спочатку відносин. Якщо ви тільки почали зустрічатися і вам вже змінюють, то основа ваших відносин занадто скеляста для їх продовження. Відчуйте полегшення від думки, що це сталося на самому початку ваших відносин, коли розлучатися ще не так боляче.
  • Не прощайте зрадника, якщо зрада - це ознака того, що відносини закінчені.Якщо ви думаєте, що зрада сталася тому, що у вас з другою половиною більше немає нічого спільного, що ви перестали залучати один одного і нічого вже не врятує ваші стосунки, то подивіться на це, як на привід для того, щоб відпустити один одного.
 • Forgive a Cheater Step 2 Version 2.jpg 2 Візьміть перерву, щоб охолонути. Неважливо чи ви хочете поговорити про це, накричати на кривдника або навіть зробити йому боляче у відповідь - не робіть це відразу ж, як дізналися про зраду. Якщо ви не можете впоратися з емоціями після того, як дізналися про зраду, то саме час взяти перерву. Якщо ви вже знаєте про зраду, а ваша друга половина не знає, що ви в курсі цього, то вам варто обміркувати, як йому сказати, звідки ви дізналися про це.
  • Це дуже складний крок. Вам може здаватися, що чим швидше ви поговоріть про це, тим швидше ви зможете визначитися зі своїм рішенням, але це не так. Якщо ви почнете розмову занадто рано, то ви можете погіршити ситуацію.
  • Проведіть деякий час, гуляючи, працюючи, або просто поплачте у себе в кімнаті. Робіть все, що потрібно, щоб "випустити пар" і допомогти собі ясно думати.
  • Може бути навіть потрібно провести кілька тижнів окремо від вашої другої половини. Якщо ви живете разом, то це викликає свої труднощі, намагайтеся проводити час з друзями, сім'єю або навіть пожити в готелі, якщо є така необхідність.
 • Forgive a Cheater Step 3 Version 2.jpg 3 Не звинувачуйте себе. Повинно бути, це не просто і, можливо, це одна з найскладніших складових процесу. Не думайте, що ваша друга половина змінила вам тому, що ви не досить привабливі, тому що ви не досить товариські, тому що ви занадто зайняті роботою або дітьми і тому не можете приділяти належної уваги вашим відносинам.
  • Ваша друга половина змінила вам і це його або її вина, і ви не могли нічого зробити, щоб попередити цей вчинок(хіба що ви змінили першої (першим), але це вже зовсім інший випадок.)
  • Ви ніколи не повинні звинувачувати себе в зраді другої половини, але ви можете обміркувати ваші дії, що могли призвести до "охолодження" ваших відносин. Подумайте про ваших відносинах в цілому.
  • Крім того, ніколи не дозволяйте вашій половині звинувачувати вас. Якщо таке сталося - відразу йдіть.
 • Forgive a Cheater Step 4 Version 2.jpg 4 Підведіть підсумок ваших відносин. Коли відчуєте в собі сили, вам варто подумати про ваших відносинах з людиною, яка вам змінив. Що ви відчуваєте до цієї людини? Уявляєте ви своє майбутнє без нього? Чи це дійсно серйозні стосунки або ж ви просто боїтеся розлучитися? Ось ще кілька питань, які варто задати собі:
  • Що особливого у ваших стосунках? Чи справді ви хочете пробачити людину, яка змінила вам, бо хочете зберегти прекрасні стосунки з ним або ж просто тому, що боїтеся залишитися одній? Якщо ви не можете знайти причину, чому ваші стосунки особливі, то вам варто припинити стосунки.
  • Як би ви описали розвиток ваших відносин? Було все добре на протязі довгого часу і потім раптово зіпсувалася або ж все повільно деградувало протягом якогось часу? Спробуйте подумати про причини, які призвели до такого розвитку відносин.
  • Ви Можете подумати про те, що у ваших відносинах призвело до зради вашого партнера? Пам'ятайте, що це щось інше, ніж звинувачувати себе. Подумайте про те, що у ваших стосунках могло змусити вашого партнера змінити вам. Можливо, він ревнував, тому що ви більш досвідчені або ж, тому що ви разом ще зі шкільної лави і вже минуло 10 років після закінчення школи, а його відвідують думки, що "розсудливим" занадто рано.
 • Forgive a Cheater Step 5 Version 2.jpg 5 Переконайтеся, що ваша друга половина прагне налагодити відносини. Якщо ви вирішили, що ви хочете пробачити цього людини з певних причин і ваші стосунки, варті того, щоб їх зберегти, то переконайтеся, що ваш партнер відчуває теж саме, перед тим як приступити до місяців або навіть років важкої роботи над відносинами.
  • Переконайтеся, що ваш партнер дійсно шкодує про скоєне. Є величезна різниця між тим, щоб говорити про це і дійсно це відчувати.
  • Переконайтеся, що ваш партнер не просто жалкує, але також готовий рухатися разом з вами далі.
 • Метод 2 з 2: Прощення вашої другої половини

 • Forgive a Cheater Step 6 Version 2.jpg 1 Перевірте ваші почуття. Важливо, щоб ваша друга половинка визнавала ваші почуття. Він або вона може шкодувати про свій вчинок, але це відрізняється від розуміння болі в серці і сум'яття, які вам доводиться випробовувати. Розкажіть партнеру, що в дійсності ви відчуваєте і переконайтеся, що він або вона реально усвідомлює все, що відбувається у вас в голові.
  • Ваша друга половина повинна повністю усвідомлювати, що поставила вас у жахливе становище, перед тим як рухатися далі вперед. Він теж може бути в скрутному становищі, особливо якщо йому довелося завершити інші відносини, але він повинен розуміти ваші почуття, перед тим, як почати роботу над вашими відносинами.
 • Forgive a Cheater Step 7 Version 2.jpg 2 Поговоріть по душах. Відверта розмова на тему того, що сталося, - єдиний шлях, щоб рухатися вперед. Ви повинні за раннє спланувати день і час, що б поговорити з другою половинкою про те, що сталося. Можливо, ви вже обговорювали і сперечалися на цю тему, але ця бесіда повинна відрізнятися від попередніх, тому що вам необхідно прийти до правильного рішення. Ось, що вам потрібно зробити:
  • Запитайте вашого партнера про те, що сталося. Не варто дізнаватися в найдрібніших подробицях, що саме сталося між ним та іншою жінкою. Просто дізнайтеся факти. Скільки разів вони зустрічалися і коли це сталося.
  • Дізнайтеся, що він відчуває до іншої жінки. Найкращий відповідь: "Я нічого до неї не відчуваю". Найгірший відповідь: "Я не знаю". Ваша друга половина повинна не тільки сказати, що пов'язує його з іншою жінкою, але він не повинен відчувати до неї почуттів. Ви повинні звернути особливу увагу на те, що він дійсно відчуває.
  • Запитайте у нього, чи було це раніше. Хоча є деякі дискусії з приводу ворошіння минулих інтриг або незначних помилок у довгих відносини з вашим партнером, але коли ви знаєте все і володієте всією інформацією - ви можете прийняти правильне рішення.
  • Запитайте, що він відчуває з приводу ваших відносин. Дізнайтеся, чому він змінив і що він думає з приводу того, щоб бути разом.
  • Скажіть йому ще раз, що ви відчуваєте. Хоча ви вже обговорювали і підтверджували ваші почуття, ви повинні бути впевнені в тому, що ви відчуваєте перед тим, як він розповість вам свій варіант історії.
  • Обговоріть, що ви можете зробити, щоб налагодити відносини. Ви можете підійти до цього питання по-діловому і навіть робити нотатки. Що ви будете робити для того, щоб бути впевненим в тому, що ваші стосунки міцні і зрада не повториться в майбутньому? Чи Будете ви проводити більше часу разом, будете більш чесними один з одним або ж знайдете абсолютно інший підхід до відносин? Чи ви Будете відвідувати сімейного психолога або обговорювати цю проблему з друзями, або ж спробуєте розібратися в усьому самостійно?
  • Встановіть правила. Якщо ви колеги, варто вашому партнеру звільнитися? Багато сімейні психологи скажуть вам так. Чи повинен він спілкуватися з вами щогодини, коли ви не разом? Це може бути принизливо для нього, але нагадайте йому, що єдиний, хто принижений, - це ви!
 • Forgive a Cheater Step 8 Version 2.jpg 3 Працюйте над відкритим спілкуванням. Одного разу у вас була чесна бесіда на тему того, що сталося, тому працюйте над тим, щоб зробити чесні розмови частиною повсякденного життя. Ви повинні бути відкритими і чесними по відношенню один до одного і знаходити час, щоб слухати, що хоче сказати кожен з вас. Ось деякі способи, як налагодити відкрите спілкування:
  • Знаходьте час, щоб розмовляти щотижня. Будьте відкриті в тому, які відносини у вас були цей тиждень і що ви можете зробити, щоб вони стали кращими. Це має сприйматися не як велике зусилля, а як необхідний крок.
  • Говоріть один одному, що ви відчуваєте. Хоча ви могли віддалитися після того, як дізналися про зраду, ви повинні працювати над тим, щоб говорити про своїх позитивних і негативних емоціях, коли будете готові.
  • Не потрібно бути пасивно-агресивним. Якщо ви злитеся на щось, то потрібно згадати про це у відповідний момент.
 • Forgive a Cheater Step 9 Version 2.jpg 4 Працюйте над покращенням ваших стосунків. Незважаючи на те, що зрада у ваших стосунках була аномалією й зараз між вами все ідеально, вам потрібно працювати над вашими відносинами. Існує багато речей, які можуть допомогти вам побудувати глибоку зв'язок між вами і спробувати почати все заново. Ось деякі з них, які можна спробувати:
  • Виберіть нове спільне хобі. Кожен з вас повинен спробувати щось нове, що ніколи до цього не робив, навіть якщо це скелелазіння або ж гончарне мистецтво.
  • Намагайтеся ділитися інтересами. Можливо, ви віддалилися тому, що вам здалося, що у вас немає нічого спільного і вам не про що поговорити. Домовтеся про те, щоб кожен місяць читати одну і ту ж книгу або подивитися нову телепередачу разом. Навіть поділяючи кілька невеликих інтересів, це може вплинути на ваші відносини.
  • Вчіться йти на компроміс. Не дозволяйте, щоб завжди все було так, як хоче ваш партнер, і знайте, що не повинно бути завжди, по-вашому, незважаючи на те, що вам змінили.
  • Поїдьте разом у відпустку. Роблячи щось досконале нове разом, ви зможете вдихнути нове життя у ваші відносини. Хоч відпустку і не є хорошим довгостроковим рішенням, але він допоможе вам відчути себе далеко від обману. Ви повинні зробити це тільки після того як ви вже обміркували і відчули, що ви хочете багато часу проводити вдвох з вашою другою половинкою.
  • Перестаньте звинувачувати вашого партнера. Це може здаватися неможливим, але якщо ви дійсно хочете налагодити ваші стосунки, то не варто згадувати кожні дві секунди про зраду вашого партнера. Ви можете згадати про це, коли говорите про свої почуття, але говорити про зраду вашої другої половини кожен день, зробить ваші відносини тільки гірше.
  • Обмежте похвалу вашого партнера. Хоча, можливо, ви насолоджуєтесь постійними компліментами, квітами та обіймами, намагайтеся, наскільки це можливо, бути на рівних. Хоча ваша друга половинка дійсно шкодує, він або вона не може постійно говорити вам компліменти і запевняти вас у його або її любові. Це втомлює.
 • Forgive a Cheater Step 10 Version 2.jpg 5 Не зациклюйтеся на іншому чоловікові або жінці. Це найпростіший спосіб, як звести з розуму і знищити ваші відносини. Якщо ви знаєте, хто цей чоловік або жінка, робіть все, щоб уникнути контакту з цією людиною. Скажіть собі, що ви повинні зосередитися на ваших власних відносинах, а не на відносинах з іншою людиною.
  • Не порівнюйте себе з іншою жінкою. Не дозволяйте їй змусити вас почувати себе погано або негідною любові. Ви не знаєте її ситуацію. Можливо, вона закохалася у вашого партнера або ж не знала про те, що у нього є друга половина. Навіть і не думайте про це..
  • Не переслідуйте людину, з якою ви змінив ваш партнер, на Facebook або в іншій соціальній мережі. Не шукаєте його (її) профіль, намагаючись знайти, що є в цій людині такого, чого немає у вас.
  • Не переслідуйте цієї людини в реальному житті.
  • Не кажіть про іншу людину з вашим партнером. Зосередьтеся на ваших відносинах замість того, щоб копатися в минулому.
  • Якщо ви дійсно одержимі іншою людиною, то ви можете поговорити про це з одним, але не допускати, щоб це зайшло надто далеко.
 • Forgive a Cheater Step 11 Version 2.jpg 6 Якщо ви не можете пробачити другу половину, то краще розлучитися. Якщо ви вже все перепробували, але відчуваєте, що ще сповнені гніву і образи, і не можете знайти шляхи, як рухатися далі, то пора ставити крапку. Якщо ви не можете спілкуватися з вашим партнером, не кажучи вже про його дотику, або якщо вам постійно здається, що ваш партнер весь час знаходиться в колі протилежної статі, то саме час закінчити відносини.
  • Набагато краще припинити стосунки, ніж змушувати себе шукати причину, чому вони не ладяться. Ваше почуття образи може тільки зрости і це може призвести до того, що ви зробите боляче іншій людині, змінивши йому, або станете настільки емоційно далекими, що спілкування стане неможливим.
  • Пам'ятайте, що навіть якщо людина доклав величезні зусилля, щоб стати найкращою другою половинкою після зради, просто може бути вже пізно. Тільки з-за того, що людина зараз дуже старається, не варто триматися за нього, якщо ви розумієте, що в цьому немає необхідності.
  • Ви можете відчувати гордість за те, що спробували пройти через щось неймовірно складне, навіть якщо це не закінчилося успіхом. У будь-якому випадку це вимагає величезної сміливості.
 • Поради

  • Не дозволяйте фінансової залежності змусити вас залишитися з вашою другою половиною. Якщо ви впевнені, що ніколи не будете щасливі з партнером, який вам змінив, ніяка сума грошей не варто того, щоб залишатися в отруюють душу відносинах.
  • Прощення зради набагато складніше, якщо є діти. Вам потрібно думати про те, що буде краще для дітей і для вас; чи залишитеся ви в більш чи менш хороших відносинах, тому що це краще для дітей або ж ви думаєте, що те ,що краще для вас, в майбутньому буде добре і для ваших дітей?

  Попередження

  • Пам'ятайте, що ошуканець може змінити знову. Якщо це знову повторилося - ідіть! Не будьте ганчіркою.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?