Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як прокинутися від сну

Рекламний блок

Кроки

 • Wake Up from Your Dream Step 1 Version 2.jpg 1 Постарайтеся усвідомити той факт, що ви спите. Набагато складніше прокинутися, якщо ви думаєте, що це все дійсно відбувається з вами. Постарайтеся виявити щось таке відбувається, що не може статися в реальному житті, або просто зверніть увагу на речі, які не здаються нормальними. Фактично, в процесі сну ви можете отримати досвід усвідомленого сновидіння; ви могли б навіть таким чином замінити кошмар на хороший сон, пробуючи виконати речі, які ви завжди хотіли зробити, – від цього не буде жодних наслідків у вашому сні. Іноді, навіть якщо ви розумієте, що спите, вам буде важко прокинутися, і я не рекомендую з цією метою плескати руками навколо, так як ви, ймовірно, в кінцевому підсумку виявитеся в дивному проміжному стані, ляскаючи навколо в ліжку і лякаючи людей поруч.
 • Wake Up from Your Dream Step 2 Version 2.jpg 2 Спробуйте відігнати свій жах від себе. У деяких людей це виходить краще, ніж у інших, тому нормально, якщо вам це здасться складним. Потрібно багато практики, щоб майстерно оволодіти цим навиком. Як тільки ви усвідомили, що ви у сні, ви відразу можете змінювати ситуацію і змусити лякаючі речі покинути кошмар. Це краще, ніж остаточно прокинутися, коли ви хочете продовжити спати або вам подобався сон, який ви бачили. Продовжуйте думати про те, що ви хочете побачити в сні. Якщо у вас був кошмар, в якому ви спостерігали, як ваш щеня був убитий, продовжуйте говорити собі: «Моя собака помститься вбивці і прибіжить до мене». Це має відбутися негайно, без репетицій, тому, не думайте, що це занадто складно.
 • Wake Up from Your Dream Step 3 Version 2.jpg 3 Прокидайтеся, якщо ви не можете змінити сон. Якщо у вас нічний кошмар, в якому ви верхи на коні, що у вогні, і ви не можете прибрати вогонь, значить, пора прокидатися. Вам слід зауважити, що коли ви кличете на допомогу в своєму сні, це більше схоже на слабкий шепіт, який навіть не створює звуку. Це тому, що ваш рот відкритий в реальному житті. Ви, насправді, не активуєте свої голосові зв'язки чи використовуєте повітря, тому звук в дійсності не виходить. Подумайте про себе: «Я збираюся по-справжньому кликати на допомогу». Деякі люди відчують сигнал з свого мозку, що відповідає «ні». Продовжуйте говорити своєму мозку, що ви, насправді, будете кликати на допомогу, поки відчуття не пройде. Як правило, це відбудеться на другий чи на третій раз. Тоді, скажіть що-то. Ви помітите, що це буде складніше, ніж зазвичай, і це тому, що ви насправді, використовуєте свої голосові зв'язки. На цей раз, звук повинен вийти, і ви повинні прокинутися, розуміючи, що це був сон.
 • Wake Up from Your Dream Step 4 Version 2.jpg 4 Постарайтеся прокинутися знову. Якщо ви досі не можете прокинутися, а вогонь підбирається все ближче і ближче, значить, пора використовувати план Б. Ви коли-небудь помічали, що не моргаєте у сні? Це просто: спробуйте поморгати. Це дуже просто і дуже зручно, якщо ви бачите дійсно страшний кошмар. У своєму сні, ви повинні закрити очі, а потім при відкритті, вони відкриються в реальному житті. Ви, ймовірно, повністю прокинетеся в цей момент. Якщо це не спрацює з першого разу, закрийте очі уві сні знову, тримайте їх закритими протягом декількох секунд, а потім повільно відкрийте їх.
 • Wake Up from Your Dream Step 5 Version 2.jpg 5 Спробуйте потрясти себе. Уві сні струсніть себе так сильно, щоб це вплинуло на вас в реальному житті. Якщо вас часто мучать нічні кошмари, тоді засинайте в такому положенні, в якому буде легко «штовхнути» ногою у сні, що, при вдалому збігу обставин, має розбудить вас.

 • Поради

  • Коли ви вмираєте уві сні, хорошим розрахунком часу, буде прокинутися в реальному житті прямо перед смертю уві сні.
  • Найскладніше – це маніпулювання своїм нічним кошмаром, однак, це корисний навик в ситуаціях, коли ви втомилися і хочете продовжити спати.
  • Крок з морганням зазвичай легше, ніж крок з використанням голосу, тому, якщо ви вперше намагаєтеся прокинутися від кошмару, пробуйте його.

  Попередження

  • Якщо сон безперервно повторюється, негайно зверніться до лікаря.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?