Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змусити собак перестати гавкати

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Усунення причини лая

 • 1 Перестаньте заохочувати гавкіт. Багато власників негайно реагують на собачий гавкіт, кричачи на собаку, щоб та перестала гавкати. Якщо ви таким чином звертаєте увагу на собаку, вона думає, що робить все правильно. З погляду собаки, її гавкіт тільки що був винагороджений увагою господаря. Замість того, щоб приділяти увагу собаці, просто не реагуйте. Аналогічно, не намагайтеся заспокоїти пса, даючи йому ласощі, щоб посісти його. Так ви спонукаєте собаку гавкати частіше, а не навпаки. Виключивши свій вплив на собаку, ви зможете вивчити поведінка пса, щоб з'ясувати, що є приводом для гавкоту.[1]
  • Спробуйте мовчати. Не чіпайте собаку, не говоріть і не дивіться на неї, коли вона гавкає. Ваша собака може гавкати тому, що знає, що цим вона доб'ється від вас реакції. Якщо ви займаєтеся своїми справами, не кажучи ні слова, найімовірніше вона припинить гавкати. Цей метод особливо добре діє на собак, які навчені гавкати для залучення уваги своїми попередніми власниками. [2]Stop a Dog from Barking Step 5 Version 2.jpg
  • Коли ваша собака заспокоїться, можете винагородити її. Перестаньте заохочувати її відразу ж, як тільки вона знову починає гавкати.
  • Спочатку це може бути складно, особливо якщо гавкіт продовжується тривалий час. Постарайтеся просто займатися своїми справами, коли ваша собака починає гавкати. Якщо вам потрібен перерву, прогуляйтеся або зайдіть до кімнати і зачиніть двері. Як тільки ви якимось чином відреагуєте, собака прийме це як знак, що вона отримала увагу, і все повториться знову.
 • 2 Приберіть від собаки те, що викликає гавкіт. Закрийте жалюзі або штори або виведіть пса в окрему кімнату, якщо він гавкає, коли до нього наближаються люди або інші собаки. Через деякий час собака втомиться бути далеко від подій і цікавих подій.
 • 3 Переконайтеся, що собака досить активна. Рухомим собакам не вистачає однієї прогулянки в день. Выгуляйте пса в парку, щоб він міг там побігати і витратити зайву енергію, яка провокує гавкіт.
  • Якщо ви не можете проводити достатньо часу, граючи і вигулюючи собаку, найняти когось для цього. Выгульщикам собак платять за те, що вони підтримують собак здоровими, радісними і в міру втомленими від активностей, якщо їх господарі не справляються з цим.
 • Stop a Dog from Barking Step 1 Version 2.jpg 4 Ваша собака повинна бути ситою і в теплі. Навіть якщо ваша собака дворова, їй необхідно тепле місце, щоб сховатися, коли стає холодно і йде дощ. Переконайтеся, що собача будка добре ізольована, і у собаки досить їжі і пиття на день.
 • 5 Развлекайте собаку і давайте їй розумове навантаження. Часто собаки гавкають з-за нудьги. Вигул і тренування собак особливо необхідна для стимуляції розумової діяльності. Є багато іграшок, що розвивають розумові здібності собак; пошукайте їх в зоомагазинах або онлайн. Подумайте про те, щоб вчити свою собаку одного нового трюку в тиждень.
 • Name a Pet Step 11.jpg 6 Відведіть вихованця до ветеринара.[3] Іноді собаки не реагують на усунення подразників, дресирування або інші тактики заспокоєння із-за того, що їх гавкіт викликаний болем або занепокоєнням, які не можуть бути вирішені тільки тренуванням. Якщо ви підозрюєте, що собака може гавкати, бо вона захворіла, відведіть її до ветеринара, щоб дізнатися, чи є у неї хвороба, ведуча до гавкоту.
 • Метод 2 з 3: Навчити собаку замовкати

 • Stop a Dog from Barking Step 6 Version 2.jpg 1 Поступово піддавайте пса дії імпульсів, які змушують його гавкати. Деякі собаки гавкають з-за страху або тому що вони не знайомі з чимось, що викликає їх гавкіт. Якщо ви познайомите собаку з цим, то вона може зрозуміти, що не потрібно боятися і реагувати недружелюбно. Тримайте пса на прив'язі, щоб контролювати його поведінку, якщо він почне сильно гавкати на причину свого занепокоєння. Почніть впливати цим тригером на собаку здалеку, потім підводите її ближче, з зупинками. Винагородіть собаку, приголубивши її кожен раз, коли ви зупиняєтеся і вона не гавкає. Якщо вона почне гавкати, не заохочуйте її.[4]
  • Якщо собака починає гавкати, як тільки ви піддаєте її дії об'єкта занепокоєння, ви надто наблизилися. Почніть спочатку, здалеку.
  • Перші кілька разів, коли ви спробуєте зробити так, можливо, вашу собаку доведеться відвести на повідку. Не нервуйте, якщо це станеться: собаці може знадобитися декілька спроб, щоб зрозуміти, що ви хочете або навчитися контролювати себе.
 • Stop a Dog from Barking Step 7 Version 2.jpg 2 Похваліть собаку, коли вона опиниться біля об'єкта, не гавкоту. Почекайте і переконайтеся, що собака спокійна і уважна протягом деякого часу, щоб вона не подумала, що ви нагороджуєте її гавкіт. Поступово збільшуйте час, коли вона перебуває в спокійному стані, і тільки потім заохочуйте.[5]
 • Stop a Dog from Barking Step 8 Version 2.jpg 3 Спробуйте навчити її командам "Голос!" і "Мовчати!". Якщо ваша собака вивчила команди "Сидіти!", "Місце!" і "До мене!", вона може навчитися подавати голос або мовчати по команді. Коли вона придбає цей навик, ви зможете заспокоїти її в будь-яких ситуаціях. Ось як це зробити:
  • Промовте команду " Голос!" і відразу ж змусьте собаку гавкати. Спробуйте імітувати собачий гавкіт, щоб отримати реакцію вашої собаки. Винагородіть собаку, коли вона загавкає, частуванням і похвалою.
  • Коли собака навчитися подавати голос, навчіть її мовчати. Перервіть її в середині гавкоту, вимовивши команду "Мовчати!" рішучим, спокійним голосом. Коли вона заспокоїться, нагородіть її ласощами і похваліть.
  • Продовжіть тренувати собаку цим двом командам, поки ваша собака не почне гавкати і замовкати за вашим наказом.
  • Повторюйте ці дії у все більш відволікаючої обстановці, поки ви не встановите контроль над гавкотом собаки.
 • Stop a Dog from Barking Step 9 Version 2.jpg 4 Ніколи не використовуйте негативний вплив, щоб заспокоїти собаку. Коли ви дрессируете пса справлятися з причиною гавкоту або затихати по команді, ніколи не слід підвищувати голос, говорити з негативним відтінком або шльопати вихованця. Таке ставлення не навчить собаку бути спокійною, вона просто буде боятися вас і співвіднесе, що тригер викликає злість з вашого боку. Коли собака починає вести себе так, як ви хочете, зробіть перерву на трохи перед тим, як продовжити відпрацьовувати техніки.
  • Деякі дресирувальники кажуть, що гучний голос провокує собак гавкати – вони думають, що гучний голос є гавканьем, і хочуть приєднатися.
 • 5 Створіть позитивну асоціацію з об'єктом-причиною гавкоту. Якщо причина – це вантажівка доставки або листоноша, наприклад, спробуйте передбачити доставку і дати собаці частування, перш ніж вона почне гавкати на об'єкт. Продовжуйте давати найсмачніші ласощі, які ви можете придумати, поки хвилюючий собаку об'єкт не зникне. Це навчить собаку того, що її причина гавкоту – це насправді привід отримати частування, і зрештою пес почне шукати частування, коли помітить причину гавкоту замість того, щоб загавкати.
 • Метод 3 з 3: Впоратися з гавкотом сусідської собаки

 • Stop a Dog from Barking Step 4 Version 2.jpg 1 Дізнайтеся, які саме собаки гавкають. Можливо, ви чуєте хор декількох собак, які виють і гавкають кожну ніч, і перед тим, як що-небудь зробити, слід з'ясувати, де вони знаходяться і кому належать.
  • Джерелом гавкоту можуть бути бродячі пси. Вони пересуваються зграями і частенько підбурюють домашніх псів приєднатися до них.
  • В районі з великою кількістю домашніх псів, одна з собак може успішно залучити інших до свого ритуалу гавкати по ночах.
 • 2 Поговоріть із сусідами. Навіть якщо ви вважаєте очевидним, що собаки ваших сусідів створюють проблеми, не факт, що самі сусіди усвідомлюють, що цей шум заважає іншим. Насамперед, зателефонуйте своїм сусідам або сходіть до них і ввічливо поясніть, що їх пси заважають вам спати. Вони можуть погодитися залишати своїх собак в будинку на ніч.
  • Не слід залишати у сусідської двері пасивно-агресивну записку. Записку можна невірно витлумачити, тому буде краще все роз'яснити особисто.
  • Не вимагайте від сусідів, щоб вони закривали своїх псів всередині. Вони будуть менш поступливими, якщо ви почнете щось у них вимагати з місця в кар'єр.
 • 3 Запропонуйте конструктивне рішення. Повідомте вашим сусідам про ті причини, по яким пси зазвичай гавкають, і скажіть, як ці проблеми можна вирішити. Розкажіть про рішення в дружній і доброзичливій манері для досягнення ефекту.
  • Скажіть їм, де знаходиться найближчий парк для вигулу собак, якщо їх псам потрібно спалити зайву енергію.
  • Поясніть їм, як можна навчити собаку командам.
  • Співчутливо припустите, що їх пес, можливо, хворий, і що, можливо, їм необхідно звернутися до ветеринара.
  • Якщо хочете, запропонуйте допомогти, наприклад, їх вигуляти собаку або подрессировать.
 • 4 Вирішіть, чи потрібно залучати місцевих властей. Іноді ви не можете вирішити цю проблему самостійно. Пси, які гавкають, можуть виявитися бродячими або ваші сусіди не хочуть змінювати свої звички або тренувати своїх собак. Тоді вам, можливо, доведеться зробити наступне:
  • Зателефонувати місцевим органам правопорядку та зобов'язати їх вжити заходів.[6] Багато місцеві закони забороняють собакам гавкати цілодобово. Дізнайтеся, діють такі закони у вашому районі і як зобов'язати інших до їх виконання.
  • Зателефонуйте в товариство захисту тварин і попросіть поради щодо бродячих псів. Товариство захисту тварин може запропонувати вам рішення або приїхати і забрати бродячих псів.
  • Зателефонуйте у місцеве товариство захисту тварин, якщо підозрюєте, що ваш сусід знущається над своїм псом. Собака, лающая з-за того, що її ночі безперервно залишають на вулиці на холоді – небезпечна ситуація. Викличте відповідних влади для вирішення проблеми.
 • 5 Якщо ви маєте справу з собакою, яка кричить з-за паркану, давайте їй частування кожен раз, коли проходите повз. Спочатку запитайте дозволу у господаря, тому що у собаки може бути алергія на деякі ласощі. В кінцевому підсумку пес за парканом почне асоціювати вас з частуванням і перестане гавкати.
 • Поради

  • Шейкер з жерстяної банки (камені в банку) може служити в якості негативного підкріплення. Візьміть консервну банку, покладіть в неї камені, потім закрийте. Коли собака починає гавкати, потрясіть банку. Вона видасть гучний скрегіт, який змусить собаку замовкнути.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/how_to_stop_barking.html
 • ^ http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/how_to_stop_barking.html
 • ^ http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/barking_causes.html
 • ^ http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/how_to_stop_barking.html
 • ^ http://www.perfectpaws.com/bark.html
 • ^ http://www.wisegeek.org/what-can-i-do-about-a-neighbors-barking-dog.htm#slideshow
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?