Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змусити надто чутливого хлопця розлучитися з вами

Рекламний блок

Кроки

 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 1.jpg 1 Ретельно подумайте над тим, чи підходить для вас такий метод. Кроки, запропоновані нижче, заподіють вашому хлопцеві багато болю, набагато більше, ніж відкрите припинення відносин. Це може навіть налякати. Ви повинні налаштуватися і зважитися заподіяти йому біль і травму, або ви не зможете це витримати. Так що зараз саме час подумати, наскільки це вірно для ваших відносин. Подумайте про те, щоб порвати відносини безпосередньо. Використання рекомендацій з цієї статті, може мати і негативні наслідки, викликавши напруга у відносинах між вами та іншими людьми, які вважають, що ви будуєте нездорові відносини, основані на маніпуляції і насильстві. Переконайтеся, що ви дійсно хочете припинити відносини. Якщо у вас хороші стосунки, спробуйте спочатку поговорити з ним. Розкажіть йому, як ви себе почуваєте, твердо, але ввічливо.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 2.jpg 2 Станьте більш егоїстичні. Коли він буде намагатися розповісти вам про те, що у нього був важкий день, змініть тему на щось, про що ви раптом згадали і про що обов'язково повинні йому розповісти. Спочатку робіть це час від часу, а потім все частіше, так, щоб у підсумку будь-яка розмова закінчувався розмовою про вас.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 3.jpg 3 Не проявляйте до нього ні співчуття, ні жалості, яких він так шукає. Можна просто потиснути плечима і сказати: "Ну так, справа погань". Ідея в тому, щоб поступово позбавити його тієї емоційної підживлення, яку він досі отримував від вас. Не потрібно бути жорстокою; досить відмовити йому в жилетці, в яку він так хоче поплакатися.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 4.jpg 4 Якщо він у будь-якому випадку вам выплакивается, встаньте, обійміть, але не втішайте його. Не кажіть нічого на кшталт : "Ну-ну, заспокойся" або "ну йди до мене". Просто залишайтеся беземоційної. Навіть не думайте заводити розмову про те, чому він такий засмучений.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 5.jpg 5 Коли він говорить: "Я люблю тебе", постарайтеся не говорити того ж у відповідь. Якщо ви вже так звикли говорити, перестаньте. Якщо він почне надто до цього чіплятися, просто швидко бормочите у відповідь. Так, щоб було не розібрати слів.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 6.jpg 6 Стати дратівливою, частіше міняйте настрій. Не звалюйте на нього провину, але робіть вигляд, що ви злитеся на весь світ, і хочете побути одна, щоб не зриватися на ньому. Робіть це якомога частіше.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 7.jpg 7 Перестаньте демонструвати прихильність. Якщо він проявляє ініціативу, не показуйте, що вам не хочеться зустрічатися, але і ніколи не робіть перший крок. Дійдіть до такого моменту, коли ви будете приймати знаки уваги, не виявляючи їх у відповідь. І, нарешті, вдаючи, що вас дратує його увагу. Якщо він кладе руку вам на плечі, наприклад, скажіть, що у вас болять плечі, ви навіть не знаєте, чому, і міг би він так не робити найближчі кілька днів?
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 8.jpg 8 Спробуйте не розмовляти з ним. Підтримуйте розмову по мінімуму. Якщо він говорить, відповідайте коротко, типу "хм" і "ну так".
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 9.jpg 9 Якщо він терпіти не може історії про ваших колишніх партнерів, почніть постійно що-небудь з них пригадувати і в такому контексті, щоб він відчув себе ще більш невпевнено.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 10.jpg 10 Будьте постійно чимось зайняті. Проводьте якомога більше часу на роботі або з сім'єю. А після важкої роботи, природно, єдине, чого вам хочеться, це прийти додому і лягти спати.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 11.jpg 11 До цього моменту ваш бойфренд вже повинен бути помітно знервований і засмучений з приводу того, що відбувається з вашими відносинами, і, можливо, вже сам переживає напади пригніченості. Коли ж він, нарешті, прийде до вас повідомити про те, що він розриває відносини, використовуйте наступне:
  • Просто сидіть тихо і слухати, що він говорить, не перебивайте його і не сперечайтеся.
  • Коли він висловить своє нерозуміння і збентеження щодо вашої поведінки, не пропонуйте ніяких пояснень, просто потисніть плечима і скажіть, що ви поняття не маєте, про що він.
  • Не плачте. Ви знали, що цей день настане, тому, якщо це зачіпляє ваші почуття, постарайтеся з ними впоратися і зберегти обличчя.
  • Не посміхайтеся. Можливо, перемога вже в руках, але потрібно спершу закінчити битву.
  • Не втішайте його. Не обіймайте і не кажіть, що він, мабуть, найкращий. І не треба ніяких "останніх поцілунків". Ніколи.
 • Get Your Overly Sensitive Boyfriend to Dump You Step 12.jpg 12 Після рішення про розірвання покиньте його як можна швидше. Якщо він спробує зателефонувати вам або повернути вас, відповідайте з тим же холодним серцем, з яким почали цю затію.
  • Або просто будьте дорослою і скажіть, що ваші стосунки не склалися, і пора рухатися далі. Це кращий спосіб, який врятує від подальших проблем і заподіяння йому ще більшої шкоди.
 • Поради

  • Якщо у вас немає часу методично руйнувати чиюсь самооцінку, щоб звільнити себе від необхідності розривати відносини самої, просто залиште цю сторінку на екрані монітора, щоб він її "виявив", або поділіться нею на сторінці в Facebook з коментарем, "Цікаво, це правда працює? ". Є ймовірність, що він усвідомлює, що ви з тих людей, хто здатний на таке, і буде радий завершити відносини і врятувати вас від усіх подібних кроків.
  • Мотивація на зворотне: вкажіть на папері все, що вам подобається або подобалося у вашому бойфренда. Порівняйте з тим, що вам не подобається. Проранжуйте і ті, і інші якості за шкалою від 1 до 10, де 10 – найвища ступінь. Якщо цифри приблизно рівні або те, що вам подобається, отримала більше балів, перегляньте своє рішення розривати відносини за допомогою маніпуляції. Якщо того, що вам не подобається, набагато більше, розгляньте варіант чесно зізнатися в своїх почуттях. Коли вас покидає хтось, кого ви любите, це менш болісно, ніж коли той, кого ви любите, змінюється настільки, щоб змусити вас відчути себе нещасним і з-за цього піти.
  • Подумайте також про те, що дотримання вищеописаних рекомендацій посилює безліч негативних стереотипів щодо жінок. Наступного разу, коли хтось назве жінок "ірраціональними" або "підданими настрою", згадайте, що ви навмисно відмовилися так себе вести, щоб не бути непослідовною. Проявляти байдужість до людини, якого ви формально любите, значить викликати в ньому нерозуміння ваших вчинків і надалі нетерпимість по відношенню до жінок, у цілому. Іноді сказати правду – це самий добрий вчинок з можливих.
  • Подумайте про те, як ви взагалі опинилися в цих нездорових відносинах. Почитайте статті на тему Як перестати догоджати людям.
  • Заради мотивації проведіть тиждень, пильно спостерігаючи за ним і потай відзначаючи все, що він робить такого, що вас відштовхує. Немає необхідності говорити про те, що вам краще, щоб він нічого не помітив. Виявляйте обачність і не повідомляйте про це нікому з ваших спільних друзів (у них свої відносини як з вами, так і з вашим бойфрендом; за великим рахунком, це не їх справа). Наприкінці тижня прочитайте список, і ви однозначно відчуєте в собі сили позбутися від нього. Прочитайте його, перечитайте і знищіть (якщо хтось виявить у вас список з недоліками іншої людини, це може зашкодити вашій репутації, навіть незважаючи на те, що ви зважилися на це, щоб не маніпулювати).

  Попередження

  • Чутливі люди не завжди вимагають, щоб з ними няньчилися, вони можуть бути дуже розумні, можуть бути творчими особистостями, у них можуть бути як емоційні, так і психічні проблеми, начебто неврозу або СДУГ, або навіть просто гормональний збій.
  • Перш за все подумайте, чим вас привабив цей чоловік. Іноді зустрічаються люди, які очікують, щоб інші взяли на себе відповідальність за їх емоційний стан, або володіють менталітетом жертви. Можливо, вас приваблюють такі люди, тому що ви хочете їм допомогти, а потім усвідомлюєте, що допомогти їм можуть тільки вони самі, але не хочуть цього? Спробуйте уникнути цього підходу в майбутньому, але не йдіть в іншу крайність і не будуйте стосунки з емоційно відстороненим людиною.
  • Маніпулювання емоційно нестійкими людьми може призвести до небезпечної, ризикованою і небажаної реакції, у тому числі нанесення собі каліцтв і суїцид.
  • Ретельно подумайте над тим, як би ви себе почували, якщо б хтось застосовував такі методи по відношенню до вас чи когось, хто вам доріг.
  • Подумайте також над тим, що, можливо, це вам треба стати більш чутливою людиною, а не навпаки.
  • Подумайте про те, що після подібних маніпуляцій по відношенню до людини, якій ви зізнавалися в любові, вас може переслідувати почуття провини або невпевненість у собі.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?