Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змусити людину робити забавні речі під гіпнозом

Рекламний блок

Кроки

 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 1.jpg 1 Присядьте на деякий час в зручному для вас місці. Сидяча позиція краща, тому що лежаче положення, швидше за все, призведе до того, що ви заснете. Переконайтеся, що ви готові впасти в стан гіпнозу. Ви дійсно розумієте сутність гіпнозу? Якщо ваша відповідь негативний, необхідно внести деякі пояснення. Гіпноз являє собою розслаблений стан розуму, в якому гипнотизируемый відкритий для всякого роду пропозицій. Перебуваючи в цьому стані, ви хочете порадувати свого гіпнотизера тим, що ви ще в змозі пам'ятати, що вас неможливо змусити зробити щось відхиляється від ваших власних стандартів і норм. Гіпноз - виключно корисна процедура. Вона допомагає тілу і розуму зосередитися. Будучи загипнотизированным, пам'ятайте, що ви не можете впасти, ви завжди будете зберігати свою початкову позицію.
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 2.jpg 2 Говорите з гипнотизируемым низьким, добре поставленим голосом: “Ви бачите перед собою цю спіраль. Сфокусуйте на ній свою увагу. Ви дивитеся на цю спіраль, і ваші повіки важчають, важчають, важчають. Починають втомлюватися все більше і більше... Вони важчають все більше і більше, так сильно, як тільки це можливо. Ви відчуваєте, що вам потрібно закрити очі, але ви робите цього. Ваші очі важкі і втомлений. Просто дивіться в одну точку. Коли ви наступного разу моргнете, використовуйте це як сигнал, щоб закрити очі. Коли це станеться, уявіть, що ваші повіки повільно розтікається по вашому обличчю і аж до самих ніг. По вашому тілу поширюється відчуття тепла і комфорту".
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 3.jpg 3 Повторіть крок 2. На цей раз попросіть гипнотизируемого тримати очі відкритими початку і залишити їх закритими в кінці.
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 4.jpg 4 Продовжуйте роботу з гипнотизируемым, зберігаючи свій голос абсолютно спокійним і нейтральним: “Зробіть 5 глибоких вдихів. Вдихайте через ніс, затримуйте дихання протягом декількох секунд, а потім видихайте через рот. З кожним видихом ви стаєте вдвічі розслабленим. Ви розслабляєтеся все більше і більше і відчуваєте себе комфортно і тепло. Чудово."
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 5.jpg 5 Продовжуйте давати покрокові інструкції: “Тепер розслабте все ваше тіло. Напружтеся, потім розслабтеся, дозволяючи всій болю, будь-якого перенапруження піти в одну мить, безповоротно. Почніть з вашої голови, а потім повільно придвигайтесь по своєму тілу вниз, до пальців ніг. Почніть це прямо зараз ... Як тільки ви закінчите, швидко пройдіться по всьому тілу в пошуку можливо залишилася болю і просто дозволь їй випаруватися."
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 6.jpg 6 Дайте гипнотизируемому наступну інструкцію.: “Зараз зосередьте свою увагу на правій руці. Уявіть собі, що вона поступово важчає, все більше і більше. З кожною секундою ви відчуваєте, як вона повільно опускається. Ви вважаєте, що ви змогли підняти її, але ви не можете цього зробити. Це вимагає у вас занадто багато зусиль, це надзвичайно важко".
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 7.jpg 7 Продовжуйте: “Тепер всі вашу увагу на лівій руці. Уявіть собі, як вона важчає, все більше і більше. З кожною секундою ви відчуваєте, як вона повільно опускається. Ви вважаєте, що ви змогли підняти її, але ви не можете цього зробити. Це вимагає у вас занадто багато зусиль, це надзвичайно важко".
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 8.jpg 8 Змістіть фокус : “Сконцентруйтеся на лівій нозі. Уявіть собі, що вона поступово важчає, все більше і більше. З кожною секундою ви відчуваєте, як вона повільно опускається. Ви думаєте, що ви змогли підняти її, але ви не можете цього зробити. Це вимагає у вас занадто багато зусиль, це надзвичайно важко. Ви відчуваєте, що якщо б ви спробували зараз встати, то ця нога не змогла б вас утримати.
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 9.jpg 9 Говорите з гипнотизируемым: Тепер спробуйте уявити кручені сходи. Ви стоїте на її вершині. Спускайтеся. З кожним кроком ви стаєте все більш і більш розслабленим. Все глибше і глибше в стан гіпнозу. Все глибше і глибше в стан повного розслаблення, з кожним кроком. Просто продовжуйте спускатися, відчуваючи себе більш розслабленим, все глибше в розслаблення. Коли ви дійдете до кінця, ви побачите двері, але не відкривайте її. Просто у вашому розумі уявіть двері. Уявіть її текстуру, колір, дверну ручку і все інше. Коли ви натиснете на ручку двері, використовувати це в якості сигналу для збільшення вашої розслабленості в десяток разів. Відчуйте, як сенсація поширюється через все ваше тіло."
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 10.jpg 10 Продовжуйте: “Тепер відкрийте двері і увійдіть в кімнату. Коли ви опинитеся всередині, закрийте двері на замок, щоб ніхто і ніщо не побеспокоило ваше занурення в гіпноз. Тепер поверніться і огляньте кімнату. Уявіть її так, як ви мрієте з безліччю подушок або цукрової вати, - незалежно від того, що вражає ваша уява, що вам більше всього подобається. Як тільки ви це зробили, присядьте де завгодно в цій кімнаті. Там, де ви відчуваєте себе комфортно. Відчуйте, як вам стає дуже і дуже тепло".
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 11.jpg 11 Продовжуйте: "Тепер, якщо підняти вашу руку за зап'ястя, вона повинна бути повністю розслабленим і мляво падати вниз. Добре, відмінно. Як тільки рука знову торкнеться поверхні, розслабленість збільшиться в два рази. Те ж саме стосується і другої руки."
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 12.jpg 12 Продовжуйте: “Коли ви будете відчувати дотик до своєї спині, ваше розслаблення буде подвоюватися. (Пауза в кілька секунд) разів.раз.раз.раз, добре, відмінно, раз.раз.раз.раз."
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 13.jpg 13 Продовжуйте: “Зараз я буду рахувати до десяти, і з кожним числом, яке ви чуєте, ви стаєте все більш розслабленим. 1,2,3,4,5, відмінно, 6,7,8,9,10." (Після того, як ви зупинилися на десяти, ваш пацієнт повинен бути в стані глибокого гіпнозу. Високоефективний спосіб загострити цей стан в тому, щоб розбудити гипнотизируемого і повернути у стан сну кілька разів поспіль. Щоб розбудити людину, вимовте слова, представлені в наступному кроці)
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 14.jpg 14 Пробудження і миттєве повернення в стан гіпнозу: “Як тільки ви почуєте числа від одного до трьох, на рахунок три ви різко прокинетеся 123 різко прокинулися! (Повернення в протилежне стан - так звана "швидка індукція". Найбільш часто використовуваний спосіб - "фокус" з 11 пальцями.) Будь ласка, тримайте ваші руки перед собою. Ви і ваш гіпнотизер зараз порахують ваші пальці, 1,2,3,4,5, (коли ви дійдете до 6-ого пальця надайте йому 7-ий номер), 7,8,9,10, 11. 11 пальців, вірно? “ Потім швидко потягніть зап'ясті гипнотизируемого і трохи нахиліть його назад. Різко скажіть йому "спати" в момент маніпуляції з зап'ястям.
  • Гипнотизируемый не повинен впасти, але якщо це відбудеться, зловіть його. При кожному поверненні в сон говорите, що у нього 10 пальців, а наявність у нього 11 пальців - абсурд. Повторіть "фокус" з 11 пальцями кілька разів. Тепер випробуваний знаходиться в стані глибокого гіпнозу, і ви можете трохи побавитися з ним. Спектр речей, які ви можете випробувати в даній фазі, дуже широкий, охоплюючи всі органи почуттів гипнотизируемого.
  • "Експериментуйте: Витворяють все, що завгодно: надихатимете гипнотизируемого на імітацію курки або колупання в носі. Однак пам'ятайте, що якщо ви хочете зберегти дружні відносини з гипнотизируемым, краще не перегинати палицю (якщо ж вам видалася можливість загіпнотизувати свого ворога, то використовуйте цей шанс по максимуму, змусивши його сказати щось на кшталт: "Ти самий крутий, а я - самий відморожений лузер в історії людства. Буду вести себе подібно до курки і колупатися в носі.")
 • Hypnotize Anyone to Do Fun Stuff With Them Step 15.jpg 15 Пробудження і вихід з гіпнозу: Цей крок призначений для виведення гипнотизируемого зі стану гіпнозу. Упевніться, що він спить, а потім: “Зараз ви вийдете зі стану гіпнозу. Встаньте. Ідіть до дверей, відчиняйте її і вийдіть з кімнати. Ви починаєте йти вгору по гвинтових сходах. Вище і вище з кожним кроком, з кожним кроком ви пробуджуєтеся від сну, купуєте контроль над вашим тілом, вашими кінцівками, запахами, звуками, ви не спите, залишаєте стан гіпнозу. Коли ви будете в кроці від вершини, зупиніться. Тепер, коли ви почуєте інструкцію зробити останній крок, ви будете почувати себе бадьорим і абсолютно у свідомості, щоб вийти з гіпнозу. Зробіть крок ЗАРАЗ!"
 • Поради

  • Зберігайте м'який тон.
  • Ніколи не квапте поточний хід сеансу, дайте гипнотизируемому достатньо часу.
  • Повторюйте слова "важчати" і "втомлюватися" як можна частіше.
  • Виберіть для сеансу того, хто вам дійсно довіряє.
  • Люди мають різну сприйнятливість до гіпнозу, тому для досягнення успіху стосовно гипнотизируемому з невисокою сприйнятливістю, можливо, буде потрібно досить багато часу.
  • Гіпноз подібний перебуванню у сні.
  • Зберігайте спокій.
  • Загіпнотизувати можна будь-якої людини, проте не рекомендується це робити з ким завгодно.
  • Пам'ятайте, що дана методика розроблялася методом проб і помилок протягом довгого часу, тому вона дійсно спрацює, якщо інструкції відтворювати слово в слово.
  • Ваша мова повинна бути монотонною.
  • Хороший спосіб визначити, наскільки легко загіпнотизувати людину, - подивитися, як сильно він може закочувати очі. Чим сильніше - тим легше.
  • Отримуйте задоволення!
  • Не чекайте появи паранормальних здібностей у випробуваного в процесі сеансу!

  Попередження

  • Не просите людину зробити щось, що він не може зробити за визначенням! (наприклад, якщо у гипнотизируемого є травма ноги, то не варто змушувати його стрибати на місці)
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?