Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як застібати ґудзики на костюмі

Рекламний блок

Кроки

 • Button a Suit Step 1.jpg 1 Підберіть костюм у своєму стилі. Манера застібання костюма буде залежати від типу вибраного вами костюма. Піджаки продаються як в однобортном стилі, в якому є вузьке перекриття між 2 закрилками, так і в двобортному стилі, в якому є широке перекриття між 2-ма клапанами і 2 рядами гудзиків. На однобортном піджаку буває 1, 2, 3 або навіть 4 гудзики. На двобортних жакетах, як правило, 6 гудзиків та лише 1 або 2 з них насправді застібаються.
 • Button a Suit Step 2.jpg 2 Застібайте однобортний піджак з 1 ґудзиком. Якщо на вашому піджаку всього 1 гудзик, постійно її застібайте, коли стоїте. Сідаючи, розстібайте піджак для зручності.
 • Button a Suit Step 3.jpg 3 Застібайте однобортний піджак з 2 гудзиками. Це один з найпоширеніших стилів костюмів, і являє собою універсальний дизайн. Коли стоїте – застебніть його лише на один верхній ґудзик. У сидячому положенні розстібайте піджак, щоб він краще сидів. Ніколи не застібайте нижній ґудзик; це допоможе костюму правильно спадати складками навколо талії.
 • Button a Suit Step 4.jpg 4 Застібайте однобортний піджак з 3 або 4 гудзиками. На піджаку з 3 гудзиками завжди застібайте середню ґудзик і, додатково, верхній гудзик. Знову ж таки, розстібайте костюм, коли ви сідаєте. Ніколи не застібайте нижній гудзик, на деяких костюмах з трьома ґудзиками, нижній гудзик навіть не відповідає отвору. На піджаку з 4 гудзиками завжди застібайте 2 середні гудзики, застебніть верхню гудзик при бажанні, і ніколи не застібайте нижній ґудзик. Розстібайте костюм, коли сідаєте.
 • Button a Suit Step 5.jpg 5 Застібайте однобортний піджак з 6 гудзиками. Піджак 6-в-1 -це той, на якому є 6 гудзиків і видна тільки одна, яку можна побачити на зовнішній стороні. Для початку застебніть внутрішні гудзики (якщо є), їх іноді називають "ляльководи". Потім застебніть зовнішню гудзик, яку можна застібати. Залишайте ці гудзики застебнутими як в положенні сидячи, так і в положенні стоячи. Двобортний костюм, якщо він добре сидить, повинен правильно спадати, якщо гудзики знаходяться ліворуч зовні; це позбавляє вас від необхідності возитися з внутрішніми гудзиками, коли ви сідаєте.
 • Button a Suit Step 6.jpg 6 Застібайте двобортний піджак з 6 гудзиками. Піджак 6-в-2 - це той, на якому є 6 гудзиків і лише 2 застібаються зовні. Почніть з застібання внутрішніх гудзиків. Потім застібайте тільки верхню зовнішню гудзик. Залишайте ці гудзики застебнутими як в положенні сидячи, так і в положенні стоячи. У деяких випадках, ви можете на вибір застібати тільки нижній ґудзик, але обидві гудзики ніколи не повинні бути застебнуті одночасно.
 • Button a Suit Step 7.jpg 7 Застібайте, по можливості, вашу жилетку. Якщо ви носите жилет з костюмом – застебніть всі ґудзики, крім самих нижніх.

 • Поради

  • Якщо у вашого костюма є робочі гудзики на манжетах, вони весь час повинні залишатися застебнутими.

  Що вам знадобиться

  • Костюм


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?