Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти підходящого чоловіка

Рекламний блок

Кроки

 • Get the Right Man Step 1.jpg 1 Живіть своїм власним життям. Найкраще, що кожен може зробити для того, щоб бути більш привабливим, – це жити цікавим, повноцінним життям; тільки глибоко залежні люди хочуть бути поруч з кимось, у кого немає побічних інтересів, справ, друзів або хобі. Подумайте про ваших власних смаках: ви б скоріше захотіли бути поруч з людиною, який проводить свої вихідні у прогулянках, мандрівках, грає на віолончелі та запрошує вас на танцювальний клас, або з тим, хто сидить у вітальні, грає у відеоігри і чекає свої улюблені шоу по телевізору? Дотримуйтеся цих стандартів, проводячи багато часу з друзями, переслідуючи свої власні інтереси, а також розвивайте нові захоплення (ви насправді можете зустріти якихось цікавих людей, поки займаєтеся цим!). Не відсувайте ці речі на другий план, якщо ви зустрічаєте кого-то; зробіть їх невід'ємною частиною вашого досвіду. Ви будете щасливими і більш незалежною людиною, в той час, як спілкування з вашою половинкою допоможе врегулювати ваші рішення і зробить вас більш сумісною з цікавим чоловіком.
  • Не будьте потребує. Потреба відштовхує самих романтичних партнерів і має тенденцію виводити з стану рівноваги додатковим способом (наприклад, контролем). Читайте про те, як перестати бути нужденним, якщо це є для вас проблемою.
 • Get the Right Man Step 2.jpg 2 Шукайте в усіх правильних місцях. Почніть з того, що уявіть собі тип людини, якого ви шукаєте. Складіть список. У верхній частині повинна бути відповідальність, повага і чесність - характеристики, примхи і глибокі риси, які ви хочете бачити в людині. Але будьте обережні, не варто занадто гнатися за другорядними характеристиками (наприклад, щоб він був шатеном), інакше ви можете випадково відсіяти по-справжньому коштовні камені. (Якщо ви знаходите, що ваш список можна продовжувати далі, вам, можливо, потрібно буде зробити деякий самоаналіз.) Потім уявіть, де цей тип людини міг би проводити свій час. Буде він сидіти в барі? Або, що більш ймовірно, ви знайдете його в гольф-клубі, в поході, в місцях, де здобувають освіту або переслідують якусь іншу подібну діяльність? Складіть список 10 місць, які, на вашу думку, повинен відвідувати ваш чоловік (від художніх галерей до книжкових магазинів). Нарешті, ходите в ті місця до тих пір, поки ви просуваєте вперед свою власну особисту життя. Ви, напевно, вже зрозуміли, що ви зустрічаєте більше чоловіків просто слідуючи шляхом своїх захоплень!
 • Get the Right Man Step 3.jpg 3 Будьте вище своїх минулих розчарувань. Дозволяти старих ран перетікати в нові відносини є шляхом відродження тих же самих помилок або шляхом розгляду нового партнера зі скептицизмом. Це один з найшвидших способів, якими ви можете вибрати неправильного хлопця або саботувати подають надії відносини. Вивчіть напрям «Як впоратися з емоційним болем», щоб побачити свої нові відносини в реальному світі.
 • Get the Right Man Step 4.jpg 4 Надягніть сукню, яке в будь-якій ситуації змушує вас почувати себе комфортно і впевнено. Ніколи не одягайтеся сексуально і провокаційно, щоб привабити чоловіка. В цілому, жінки, одягнені дуже сексуально або манірно, мають менше шансів познайомитися з чоловіками, яких вони не знають; жінки, які одягаються надмірно сексуально, виглядають так, як ніби вони дуже сильно намагаються привернути до себе увагу. Але жінки, які одягнені надмірно консервативно, пригнічують свою природну сутність. Всі люди трохи відрізняються, але якщо ви хочете одягатися як леді, ви будете залучати людей, які шукають саме леді.
  • Зробіть акцент на тому, в чому ви впевнені, замість того щоб шукати схвалення або перевірку через одяг.
 • Get the Right Man Step 5.jpg 5 Вдосконалюйте вашу техніку флірту. Кращі навички флірту для впливу на чоловіків, як правило, фізичні. Це не означає, що ви повинні бути відверто сексуальною. Коли ви бачите людину, яка вас цікавить, встановіть зоровий контакт і посміхніться; дослідження показують, що усмішка є найбільш ефективним способом зробити жінку більш привабливою в очах чоловіка.[1] Класичний варіант: жінка дивиться у очі, зауважує, що чоловік дивиться на неї, червоніє й опускає очі; потім вона сміливо піднімає очі і знову усміхається. (Цей опис може бути трохи скромним або жіночним для вашого образу, але концентрація на цьому способі дозволить чоловікові вас помітити.) Тим не менш, впевненість є ключовим моментом, а підпорядкування рідко є привабливим для хороших хлопців (якщо це не ваша культурна норма). Тримайте зоровий контакт і посміхайтеся, але не сильно. Якщо він дивиться на вас соромливо і не підходить до вас через якийсь час, підморгніть йому; якщо він виглядає збентеженим і уникає дивитися в очі, вибирайте іншу мету. Прочитайте статтю «Як фліртувати» для отримання додаткових навичок.
  • Як тільки він наближається до вас, відкиньтеся на спинку крісла і розслабтеся. Тепер його черга говорити з вами. Отримуйте задоволення і жартуйте: трохи ніжно його дражніть, приємно, але не сексуально. Розкажіть йому який-небудь захоплюючий випадок з вашого життя, але зосередьтеся на тому, щоб не питати його про його життя і не коментувати її. Якщо він все ще вас приваблює і змушує вас сміятися, доторкніться до його руці. (Не дивіться на свою руку, але зверніть увагу, як він реагує.) Продовжуйте доторкатися до нього з якоюсь періодичністю. Якщо йому стає незручно, відступивши трохи зі своєю мовою тіла і рівнем енергії.
  • Зрозумійте, що багато чоловіків люблять процес переслідування жінки. Це не означає, що ви повинні грати з ним в ігри. Це означає, що часто чоловіки люблять почати з поцілунків, ініціювати секс, сказати: "Я люблю тебе", перш ніж запросити на побачення, попросити її стати його дівчиною і покликати заміж. Тим не менш, є кілька випадків, коли люди соромляться, і тому не хочуть робити перший крок. Це може статися в період, коли ви або не досить заохотили їх, або вони просто соромляться. Під час першої зустрічі, після того як ви стали ближче один одному, і коли пора йти, згадайте ресторан, в який ви б хотіли сходити, чи якесь ваше хобі, або проблеми, що спіткали вас на тих вихідних. Не бійтеся дати йому свій номер телефону; це безневинний жест, а не пропозицію руки і серця.
 • Get the Right Man Step 6.jpg 6 Реагуйте на червоні прапори. Це, можливо, важко, коли ви зацікавлені в людині, вловити його підозрілу поведінку, особливо на ранніх стадіях відносин, коли зростають ваші емоції і надії. Якщо у вас є схильність до негідникам, прочитайте наступні статті, які можуть вам стати в нагоді. Хто попереджений, той озброєний.
  • «Як розпізнати маніпулятивні або контрольовані відносини»
  • «Як розпізнати контролюючого людини»
 • Get the Right Man Step 7.jpg 7 Уникайте загальних помилок при знайомстві. Це те, де багато жінок, на жаль, ведуть себе не так як треба. Так, багато людей на побаченні зацікавлені в сексі, але якщо вони шукають відносин або шлюбу, вони більше зацікавлені в тому, щоб дізнатися жінку і побачити, чи є вона тим типом жінки, на яку він міг би витратити своє життя. Це повільний процес. Він спостерігає за чіпкими жінками, які змушують його відчувати себе некомфортно, і фокусується на пошуку цікавих жінок, які люблять його таким, який він є. Він не хоче жінку, яка візьме будь-якого чоловіка, а потім спробує змінити його; він шукає жінку, яка не потребує чоловікові, але любить його. Коли людина відчуває, що справи йдуть дуже серйозно і дуже швидко, раніше, ніж він готовий до цього, він може від страху піти, як від чогось не зрозумілого, тому що він не впевнений у собі. (У цьому сенсі, чоловік більш серйозно ставиться до процесу знайомства, ніж жінка, і повільно йде вперед, тому що він дуже вибірковий).
  • Не перестарайтеся в балакучості. Будь то чоловік або жінка, близький друг або незнайомець, хтось на Facebook або сидить прямо перед вами людина, ніхто не хоче почути кожну деталь кожного події чужого життя. Якщо ви будете говорити йому на вухо про свої хобі, інтереси, плітки або особистих проблемах, він пошле вас і втече.
 • Get the Right Man Step 8.jpg 8 Переконайтеся, що ви дійсно сумісні. Оскільки ваші відносини розвиваються, запитайте його, чого він хоче від життя. Як він планує досягти своїх цілей? Що він збирається робити для досягнення цих цілей? Чи відповідають цілі вашим? Схожість цінностей, прагнень і цілей є гарним гарантом успіху. Не забувайте, що великі розбіжності в інтересах (наприклад, бажання мати чи не мати дітей) змусять вас у майбутньому відчувати себе по-різному; це дуже нестабільно, нереально і може призвести до довгострокових розчарувань.
  • Вища освіта є сильним гарантом успіху. Серед освічених людей, які не прагнуть до шлюбу відразу після коледжу, розлучення бувають значно нижче середнього показника по країні приблизно на 50%. Не відкладайте своє власне освіта (або нехай ваш партнер відкладе його) для того, щоб оформити довгострокові відносини.
 • Get the Right Man Step 9.jpg 9 Розробіть здорові відносини. Це не завжди легко зрозуміти, що повинні припускати відносини, щоб вони були особливими, якщо вас спіткала невдача; одні жахливі відносини можуть повністю у вас вибити грунт з-під ніг, завдяки чому ви будете вгадувати кожне свій рух у наступні роки. Прочитайте «Як мати здорові відносини».
  • Зрозумійте, що неможливо мати здорові відносини без розбіжностей, час від часу. Однак велика багатообіцяюче дослідження, що з'явилося у Готтмана, дає нашому суспільству краще представлення того, яка поведінка призводить до здоровим шлюбів. Дивно, кількість проблем, які найчастіше має пари, не є проблемою як такою. Фактично, було встановлено, що у всіх пар є деякі невирішені проблеми, але успішні пари цілком успішно з ними живуть. Придушення емоцій і облуда – одні з найпоширеніших причин розлучення. Презирство, закочування очей, не прийняття до уваги думки іншої людини і вираз нешанобливості, є також надзвичайно важливими причинами, які можуть призвести до розлучення. Чоловіки особливо чутливі до критики, і саме тому критика і різкість по відношенню до чоловіків є головними причинами розлучення. Спільне проживання не має ніякого відношення до можливого шлюбним успіху (може бути навіть негативний ефект).
  • Переповнення емоціями людини вважається головною причиною розлучень. Поговоріть з друзями, організуйте свої думки і зосередьтеся на простому вираженні своїх почуттів, а не рішень. Замість того щоб говорити "Ви завжди ..." скажіть, "Мені стало сумно, чи боляче, або я розсердився".
  • Втрата любові і прихильності є ще більш важливим чинником, визначальним розлучення, ніж конфлікт. В одній статті Готтман писав: "Ті, хто залишився щасливо одружений, дуже любили і були ніжні як молодята. Вони показали менше двоїстого ставлення, висловлювали негативні почуття менш часто і розглядали свою другу половину більш позитивно, ніж інші пари. Найважливіше, щоб ці почуття залишалися стабільними протягом довгого часу".[2]
  • Ніколи не вантажте вашого партнера як дитину: не говоріть до нього, не давайте непрошених рад, не влаштовуйте над ним суд, не встановлюйте комендантську годину і не намагайтеся його контролювати. Погодитися з ним не значить погодитися з тим, як він робить якісь речі. Приймайте людини таким, який він є, цінуєте його таким, який він є, і не намагайтеся його змінити. Якщо ви не можете встояти перед цим, нехай він піде до іншої дівчини, яка буде цінувати його за те, який він є. Ось чому важливо знайти людей, схожих на вас, заходячи в потрібні місця. В першу чергу познайомтеся один з одним; не одружуйтеся занадто рано (хоча б не раніше восьми місяців після першої зустрічі), це призведе до більш тривалого шлюбу пізніше.
 • Get the Right Man Step 10.jpg 10 Не поспішайте зв'язати себе назавжди. Пари, які мають успіх в любові, - не ті, які здійснюють необачні вчинки під час романического захоплення; міцні пари створюються після закінчення початкового гормонального пориву, під час більш стабільного періоду кохання до шлюбу. Жінки, ймовірно, можуть дізнатися декілька речей про стереотипне чоловікові. По-перше, важливо весело провести початковий період життя, щоб відчувати себе реалізованим, а не обурюватися в майбутньому, зокрема своєму чоловікові або дітям. Далі, також важливо, весело провести в період знайомства, не турбуючись про зобов'язання, перед тим як ви дізнаєтеся свого партнера, і при подальших серйозних відносинах. Викиньте чоловіків, які не підходять, тому що ви можете зустріти більш підходящих кандидатів. Бути надмірно вимогливою не варто, але ніколи не терпіть неповагу. На ранніх стадіях відносин, наповнених хімією, для жінок важливо показати себе у всій красі, також як і чоловікам.
 • Поради

  • Розвивайте відносини в здоровому темпі. На ранніх стадіях флірту, якщо людина не виправдовує очікувань, для жінки має сенс переключитися на одного з інших 300 000 000 чоловіків, наявних на планеті. Навколо є багато хороших хлопців; просто це займе трохи часу і багато перших побачень, щоб знайти їх. У той час як деякі дуже сором'язливі чоловіки цінують, коли жінка дає чоловікові зрозуміти, що вона цікавиться ним, чоловіків часто відлякують жінки, які досягли значних успіхів, особливо сексуального характеру. Це тому що людина, яка не відчуває, що він знає жінку, може припустити, що дуже зацікавлені жінки просто не мають вибору. Тому він буде сприймати це так, що жінка у відчаї знайти іншу людину, а не зацікавлена саме в ньому. Якщо людина одержимий більш тривалими зобов'язаннями з жінкою, говорить про шлюб, перш ніж мине рік з моменту вашого знайомства (якщо він не підніме це питання на самому початку), посилається на дітей, весілля або будь-які інші причини з сильним набором зобов'язань - це попереджувальні сигнали. Загалом, чоловік, який дуже зацікавлений в жінці не буде мати від нього ніяких таємниць; він буде безжалісно її переслідувати і пропонувати шлюб в першу чергу.
  • Використовуйте будь-яку можливість дізнатися більше про нього.
   • Прочитайте "Правила" Фейна і Шнайдера. Навіть якщо ви не погодитесь з тим що там написано, це працює.
   • Прочитайте книгу разом "Чоловіки з Марса/Жінки з Венери". Назва виглядає кульгавим, але це дуже повчальна книга.
   • Прочитав книгу "Таємниці останнього чоловіка Хантер: Як залучити чоловіків, любити, зустрічатися і визнаватися в любові життя" Ненсі Ніколс.
   • Прочитайте книгу "Чому чоловіки люблять сук" Шеррі Аргов.
   • Прочитайте інтернет-авторів Крістіан Картер, Рорі Раье і Керол Аллен.

  Попередження

  • Якщо він не хоче витрачати час на поліпшення ваших відносин, вони, ймовірно, його не турбують.
  • Пам'ятайте, що у чоловіків часто буває періоди в житті, коли вони відчувають, що готові одружитися. До цього періоду вони часто, принаймні, у нестабільний фінансовий період, в школі або на самому початку їх кар'єри, до цього не готові. Вони не відносяться до знайомства серйозно і витрачають набагато більше часу займаючись ризикованими справами (хоча чоловіки завжди будуть одержимі деяким ризиком і полюванням і будуть почувати себе нещасними, якщо повністю позбавлені цього). Як тільки людина починає нудьгувати від випивки і випадкових знайомств, стає все більш серйозним у своїй кар'єрі і досягає інших аспектів дорослого життя (купівля будинку, наприклад), він починає думати про шлюб. В деяких рідкісних випадках жінка може викликати цей перехідний процес раніше, але він повинен наступити, коли людина готова до цього, а не після того, як його просили, благали, ставили ультиматуми або вели себе так, що чоловік інтерпретує як розпач чи небажання.
  • Якщо ви перед правильною людиною, не грайте з нею в ігри. Людина, яка зловить жінку на тому, що вона використовує його, щоб задовольнити її власне его, швидше за все, перетворить потенційно романтичні відносини в лихо. Якщо ви впевнені в людині на 100%, ви повинні розуміти, хто ви і що ви хочете. Будьте чесною і не наполягайте на відносинах занадто швидко.
  • Рибак рибака бачить здалеку. Якщо його друзі є неправильним типом людей, він цілком може бути таким же.
  • Не вводьте себе в оману; деякі жінки діють на ділових або професійних зустрічах дуже дружелюбно, але не готові розкрити їх сімейний стан. Ніхто не любить, щоб їм брехали. Покажіть свої особисті мотиви, як тільки дасте згоду на знайомство.
  • Якщо він не хоче з вами говорити про своєму майбутньому, він, ймовірно, не хоче провести його з вами.
  • Деякі жінки свідомо чи несвідомо перевіряють своїх чоловіків, граючи в важкодоступну. Жінка перевіряє його хоробрість, впевненість, прихильність до залицяння, здатність виправляти відносини, інтелект та лояльність до неї і іноді дозволяє тільки самому відповідним людині дістатися до неї. Чоловіки не є прекрасними створіннями, а деякі жінки не хочуть бути легкою здобиччю на їх шляху хоча б для підтримки поваги до них самим. Старт нових відносин може бути напруженим і важким, тому все повинно бути зроблено дуже ретельно.
  • Зрозумійте, що багато чоловіків готові познайомитися з дівчиною і бути з нею в статеві стосунки без яких-небудь планів одружитися на ній. Насправді, багато чоловіків можуть так ставитися до жінки протягом багатьох років, але так і не буде наміри одружитися. Тому важливо переконатися, що жінки розуміють, що секс не обов'язково багато значить для багатьох людей, як це буває у багатьох жінок. Це не означає, що чоловіки емоційно не залучені до секс. Чоловіки часто відчувають себе ображеними, коли жінка звинувачує їх у її використанні, але це не означає, що ви не повинні недооцінювати значення сексуальної активності. Замість цього, шукайте більш відверті ознаки інтересу, такі як обговорення загальних майбутніх планів.
  • Навіть якщо ви виконайте всі кроки і впитаете всі поради, ви не зможете відчути, що у вас є правильний людина! Це тому, що і ви, і він може змінитися! Сама життя змінюється, і іноді змінюється дуже швидко.


  Джерела і посилання

 • ^ [http://www.cbc.ca/новости/технология/история/2011/05/24/наука-привлекательно-улыбаться-мужчинам.html CBC.ca: Усміхнені чоловіки менш привабливі для жінок: дослідження
 • ^ "Чи буде ваш шлюб тривалим?. Aviva Patz, Психологія сьогодні. 23 квітня 2000.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?