Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як зберігати візитні картки

Рекламний блок

Кроки

 • Organize Business Cards Step 1.jpg 1 Подивіться на візитку відразу після того як ви її отримали. Уважне і негайне прочитання візитки відразу після її отримання – це відмінний спосіб запам'ятати ім'я її господаря разом з особою. Форма звернення та науковий ступінь теж зазвичай бувають написані на візитній картці, так що ось вам ще одна провідна ниточка, яка підкаже, хто це і чим він/вона займається.
 • Organize Business Cards Step 2.jpg 2 Заведіть місце, куди ви будете складати візитні картки після того, як ви їх отримали. Якщо ви берете з собою на зустрічі сумку або блокнот, то відведіть в них місце, куди можна скласти отримані візитки. Куди б ви не вирішили їх складати, ні в якому разі не кладіть їх серед своїх листів із записами або не засовуйте їх в кишеню – там вони точно загубляться або постираются разом з вашими речами.
 • Organize Business Cards Step 3.jpg 3 Зберігайте контактну інформацію людей у своєму комп'ютері. Коли повертаєтеся з бізнес-ланчу, ярмарки-виставки або зустрічі, негайно складіть всі отримані візитні картки в надійне місце. Ідеально підійде ящик письмового столу чи інше місце, в яке інші люди зазвичай не зазирають. Як тільки у вас з'явиться час, дістаньте всі присутні у вашому ящику столу візитки і занесіть всю контактну інформацію з них в Outlook, Excel, Access або навіть просто Word.
 • Organize Business Cards Step 4.jpg 4 Заведіть колонку «Примітки» в кожному файлі, присвяченому одній візитці. Внесіть туди будь-яку інформацію, якої немає на самій картці: чим ця людина займається, яку інформацію або перспективне співробітництво він для вас змалював, коли ви зустрілися і т. д.
 • Organize Business Cards Step 5.jpg 5 Створіть класифікацію бізнес-контактів. Розділіть їх на відмінні, більш-менш або потенційні й такі, які навряд чи вам ще знадобляться. Для цього можна використовувати нумерацію, де 1 потрібно позначати цінні контакти, 2 – можливі, а 3 – ті, з якими ви навряд чи ще будете мати справу. Також можна використовувати колірні позначення: зелений для цінних бізнес-контактів, жовтий – для можливих, і червоний – для безнадійних відповідно. Виберіть зручний і запам'ятовується для вас варіант, який дозволить вам краще запам'ятати контактну інформацію своїх партнерів.
 • Organize Business Cards Step 6.jpg 6 Розташуйте контактну інформацію своїх партнерів таким чином, щоб її потім можна було легко знайти. Її можна розташувати в алфавітному порядку за першою літерою прізвища людини або за першою літерою назви компанії; по першій букві міста, де ви зустріли людину (якщо ви часто подорожуєте); або по галузі промисловості,в якій ця особа працює. Таким чином ви можете просто ввести в рядок пошуку ту інформацію про потрібну людину, яку ви пам'ятаєте, і комп'ютер видасть вам список контактів, які задовольняють заданим параметрам пошуку.
  • Багато спеціальні комп'ютерні програми, метою яких є створення бази даних ваших контактів, можуть сортувати ваші контакти будь-яким бажаним для вас способом і зробити їх легко находимыми, якщо раптом ви пам'ятаєте тільки кілька ключових слів для пошуку. Якщо ви скористаєтеся однією з таких програм, то ви заощадите багато часу на ручне сортування візитних карток з даними.
 • Organize Business Cards Step 7.jpg 7 Зберігайте візитні картки старим-добрим способом. Помістіть їх в адресну картотеку або візитницю, які можна придбати в магазинах канцелярських товарів.
  • Такий старомодний спосіб зберігання контактної інформації, навіть якщо він представляє з себе просто стос візитівок, перетянутую гумкою, буде непоганий страховкою для вашого електронного сховища на комп'ютері.
  • Вам доведеться вирішити, як вам зручніше розмістити свої візитні картки: по імені, назви компанії і т. д.
 • Organize Business Cards Step 8.jpg 8 Як тільки ви отримали від когось візитну картку, тут же (максимум через кілька днів) запишіть на її звороті те місце, де ви зустріли цієї людини. Так ви точно цього не забудете. Також краще коротко записати на звороті, про що ви казали, щоб потім, коли вам потрібно буде зв'язатися з цією людиною, ви змогли нагадати йому або їй, де ви зустрілися, запитати, як поживають діти або пригадати що завгодно з того, що ви обговорювали при першій зустрічі.
 • Organize Business Cards Intro.jpg 9 Готово.

 • Поради

  • Якщо ви отримуєте дуже багато візиток, то задумайтеся про придбання програмного забезпечення, яке дозволить сортувати їх і зберігати. Існують сканери візитних карток, а також програми, здатні вважати, розпізнати і вибрати необхідну інформацію з паперової візитної картки. Вони можуть заощадити вам величезний обсяг праці по вбиванню цієї інформації в комп'ютер вручну.
  • Якщо вам потрібно знати більше про своїх бізнес-партнерів, ніж просто їх імена і телефонні номери, то підберіть програмне забезпечення, що дозволяє зберігати і управляти великими обсягами інформації про клієнтів або партнерів.
  • Починайте діяти швидко, якщо ви обіцяли щось своїм новим знайомим або якщо хтось зацікавився вами і вашою справою.
  • Не давайте необробленим візиток збільшуватись. Займайтеся їх сортуванням та внесенням даних в свій комп'ютер як мінімум один раз в тиждень, перш ніж ви остаточно забудете, з ким ви зустрічалися і чому.


  Попередження

  • Якщо ви зберігайте всю контактну інформацію клієнтів або партнерів на своєму комп'ютері, не забувайте регулярно робити резервну копію на той випадок, якщо ваш комп'ютер зламається або «полетить» жорсткий диск. Зробіть створення резервної копії інформації автоматичним, якщо це можливо.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?